Przygodny sex

Sprawy mają się tak. Nie uprawiałam sexu od rozstania z moim ostatnim partnerem, czyli już ponad pół roku. Więc jakoś tak wyszło, że dałam się ponieść chwili i skończyłam imprezę ze znajomym w łóżku. I generalnie nie widziałabym w tym nic strasznego, gdyby to że: sex był raczej średni, znajomy jest Niemcem o 4 lata młodszym ode mnie, dodatkowo przyjaźni się z moimi sąsiadami, których bardzo lubię i nie chcę żeby o mnie źle myśleli. Ale to wszystko jest w sumie mało istotne. Najgorsza jest pęknięta guma ;/

35
60

Komentarze do "Przygodny sex"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No i dobrze. Jak się komuś kur*ić zachciewa to niech chociaż tego konsekwencje ponosi.Trzeba było pomyśleć o swojej opini gdy gość penetrował ci ci**…. I tyle,koniec.kropka.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. ciekawo co ty robisz jak masz ochotę hehehehe chuba ze jej nie masz?:-)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Daj sobie spokój z tym komentarzem lamusie. Po tym, co tu wyczytałem, jestem pewien, że jesteś prawiczkiem, bądź dziewicą, nie znam płci. PIERDOL SIĘ OGÓŁEM i przestań pisać takie komentarze. A Tobie powiem szczerze, że miałem chyba 3 razy takie sytuacje w życiu, zawsze był jakiś stres i ciemne myśli, lecz po ok. 1miesiącu czasu to znika i zostają tylko wspomnienia z fajnej nocy, dasz sobie radę i nie przejmuj się;] Pozdrawiam Cię i pozdrawiam fanów mocnych wrażeń:)

  1

  0
  Odpowiedz
 5. A ja powiem że laski co lubią się skurwić są potrzebna do życia jak powietrze, zwłaszcza jak ktoś nie ma normalnej porządnej dziewczyny, pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A ja powiem, że osoby 1 i 4 są szowinistycznymi bałwanami. Jak facet się kurwi to jest zajebisty, ale jak laska raz się bzyknie to już jest dziwką?! Nic dziwnego, że w naszym kraju jest chujowo, skoro połowa z nas to głąby i debile!

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Osoba nr 1 dobrze mówi – robisz coś, licz się z konsekwencjami. Na tym polega dorosłość. Cała reszta – bez komentarza.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Facet się kurwi to jest OK tak masz rację, samce się kurwią instynktownie gdyż mają większą potrzebę i jest to naturalne i udowodnione:) Poza tym jakby Panie miały takie same prawa jak Panowie to każdego wieczoru mogłyby by pół dyskoteki obskoczyć a to byłby koniec świata a facet? najwyżej parę w miesiącu, chyba że jest bardzo obrotny to może trochę więcej i gdzie tu była by sprawiedliwość? Także darujcie sobie, pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Czyli facet może sobie zaliczyć kilka w miesiącu, a kobieta nie może się przygodnie bzyknąć raz na kilka miesięcy?! Sorry, ale chyba ktoś tu jest opóźniony w rozwoju psychospołecznym. Potem wybrać się na wycieczkę po Europie Zachodniej i zobaczyć jak tam wygląda sprawa równouprawnienia sexualnego.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A się bzykajcie ile tam chcecie, ale żaden facet nie chciałby wiedzieć że jego laska gościła w sobie wiele przypadkowych kutasów w swojej karierze, pozdrawiam

  2

  0
  Odpowiedz
 11. I to działa w obie strony… kobieta też nie chciałaby wiedzieć, że kutas jej faceta gościł w wielu przypadkowych laskach.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. „było trzeba nogi razem trzymać…”

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Trzymaj sie zrobiłas to naco miałas ochote i jest ok

  1

  0
  Odpowiedz