Rodzina a naprawde jej brak

Jak byłem nastolatkiem i później dorosłym człowiekiem zawsze myślałem że rodzina to jest coś takiego nierozerwalnego,coś nie do rozłączenia, nie do pokonania, monolit, ludzie na których zawsze można liczyć. Niestety pomyliłem sie i to bardzo sie pomyliłem. Mam niby dużą dość rodzine a tak naprawde nie mam nikogo. Mam wujków,ciotki, kuzynów kuzynki i jednocześnie jestem sam do tego jedynak. Wszystko zaczęło sie wtedy gdy zmarł tata. Jakby grom uderzył. Wszyscy zaczęli sie odsuwać, odwracać, nikogo nie było,wsparcia, pomocy, cisza jak w grobie. Mieszkam z mamą, która ma brata(mojego wujka) a on ma córki(moje kuzynki) i nawet telefonu nie wykonają nawet KARTKI na święta nie są w stanie przysłać. Rodzina od strony taty powiedziała że nie jesteśmy już dla nich rodziną, jesteśmy obcy a ciotka jest MOJĄ CHRZESTNĄ. OBCY rozumiecie to? Tak powiedziała rodzina. Na ulicy udają że nie widzą, itp. Jedna z ciotek wydzwania ale to tylko dlatego żeby sie czegoś dowiedzieć i obgadywać, plotkować. Dodam jeszcze że są oni wierzący i praktykujący czyli chodzący do kościoła. Jak zmarł papież to tydzień przeżywali. Przeżywali śmierć obcego faceta,którego znają z TV a najbliższa rodzina jest im obca. Ciekaw jestem czy przyszli by na pogrzeb.Może w swej katolickiej obłudzie i zakłamaniu by przyszli poudawać. Jedna z ciotek(siostra mamy) ciężko chorowała. Za życia nikt jej nie odwiedził z naszej kochanej rodzinki a na pogrzeb przyjechali.

90
61

Komentarze do "Rodzina a naprawde jej brak"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Moja loszka na pewno bardzo przeżyje moją śmierć. No bo w końcu gdzie znajdzie innego faceta z tak wielką, potężną, kurewsko zajebistą pałą? Który pozwala jej codziennie tę pałę ssać i obciągać, a w nocy z jej pomocą porządnie dyma? Ja też będę rozpaczał gdy moja loszka umrze. Która inna będzie mi tak cudownie ciągnąć druta, i to w dodatku na klęczkach? A potem wszystko ze smakiem łykać? Żadna. Dlatego mam nadzieję, że umrzemy jednocześnie w trakcie dymania, to byłaby piękna śmierć…

  1

  2
  Odpowiedz
 3. Skurwysyństwo i świecenie oczkami. Zapamiętaj sobie jedno.. rodzine się ma tylko na zdjęciu. (oprócz mamy,taty,rodzenstwa i ewentualnie dziadkow.)

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Tacy są katole. Co gorsze jest ich kilka miliardów, jak plaga.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Z RODZINĄ TO TYLKO NA ZDJIĘCIACH I JESZCZE STAĆ Z BOKU.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Pierdoleni katobolszewicy. I powiedzcie mi, do czego prowadzi jebana katolicka obłuda?

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Będą się smażyć w piekle. A ciebie oszczędzą, dobry z ciebie chłopaczyna

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Każdemu z nas, który jest obłudny i psuje imię tej wiary, się niedługo dostanie za te grzechy odpowiednią karę.

  0

  2
  Odpowiedz
 9. Po prostu jesteście teraz dla nich zbędnym ciężarem, głównie finansowym, przecież sam przyznajesz że jedna z ciotek jest twoją chrzestną, więc się nie dziw, to niesie za sobą pewne zobowiązania, a tak to najlepiej trzymać się na dystans, co innego gdybyście byli osobami zamożnymi i niezależnymi finansowo, no to wtedy zapewne dali by wam odczuć że jesteście dla nich ważną rodziną, a jakże by inaczej, a tak to nie dostrzegają korzyści, przewidując niepotrzebne obciążenie, więc was olewają i właśnie możesz się ich spodziewać jedynie na pogrzebach, wiadomo nieboszczyk prezentów nie potrzebuje, ale na stypę zawsze można się wkręcić.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Mocna chujnia choć bardzo typowa, polski klasyk można powiedzieć. Współczuje ci kolego. O rodzince pięknie pisze Marek na blogu ecoego – swego czasu otworzyło mi to oczy na pewne sprawy więc polecam każdemu. Trzymaj się i nie daj się!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Mnie jakoś jebią te wszystkie rodzinne problemy…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jest takie stare, ludowe przysłowie: „Po trupie familia w d…”Brzmi całkiem śmiesznie, ale w gruncie rzeczy smutne.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Odemnie 6 betlejemskich, i wiesz mi nie ty jeden na tym świecie tak masz, dlatego pierdol to i nie oglądaj się na innych, a na samego siebie. Rób swoje a będzie dobrze, reszta się nie liczy. Wielkie Joooooooł!! Mądry Bogdan 😉 P.S do @1 przestań DOWNE trollować, pewnie takiego debila jak ty rodzina się wyrzekła! 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @9 – dzięki za polecenie. Właśnie sobie czytam i jest całkiem ok ta stronka.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ty a moze cie nie lubia bo zajebaliscie swojego ojca albo maja takie podejrzenie bo to cos dziwny temat jest ustal to

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @9 – Tutaj ten co podziękował za polecenie tej strony. Tak czytam dalej i strona budzi jednak podejrzenia. Radzę zachować pewien dystans jak zresztą do wielu innych spraw życia.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. AUTOR:Ad6 i 7. Wątpie. Oni sie wyspowiadają i grzechu nie ma. Poza tym uważają zapewne że robią słusznie.Ad8. Ja nie potrzebuje ich prezentów i kasy bo dzieckiem nie jestem już i lizaków mi kupować nie muszą ani kieszonkowego dawać. Sami też nie są superzamożni z wyjątkiem jednego pseudowujka pisze pseudo specjalnie. Jego córeczki mają stanowiska po układach i znajomościach i są hrabiankami prawie ale tamci to pseudoszpanerzy typu NK i zdjęcia 100 „przyjaciół”, szpan 15 letnim passatem i ęą. Typowe pseudoszpanerskie Polaczki.Może sie czują w czymś lepsi bo kiedyś handlowali na bazarze a „wujek” działał w solydarności i dalej walczy o POlskie PISią.Ktoś napisał żeby mieć wyj………. Próbowałem ale nieraz sie przypomina o tym i kłuje to niestety. Tymbardziej tata mawiał że:”rodzina wam pomoże”.Taaaaaaa. Smutne to nieraz nie mieć nikogo. Mam ochote wyjechać z tego kraju, daleko tam gdzie ciepło najlepiej Autralia, Nowa Zelandia tu szaroburo, nudno, beznadziejnie zwłaszcza zimą.

  0

  0
  Odpowiedz