Router

Zakupiłem niedawno router, biały z czarną antenką (celowo nie podaję nazwy żeby nie robić reklamy) celem zainstalowania domowej sieci WiFi. Wszystko cacy, aż do momentu w którym to białe gówno się zawiesza i przestaje emitować sygnał. Zazwyczaj pomagało wyłączenie go i włączenie po pewnym czasie. Dzisiaj chuj go strzelił na amen i za skurwysyna nie puści w eter sygnału. Jeśli ktoś miał podobny problem, proszę mi pomóc, bo WiFi sąsiada strasznie wolno chodzi.

40
82

Komentarze do "Router"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Idź kurwa najakieś forum komputerowe tego jest od chuja polacam elektroda.pl

  1

  0
  Odpowiedz
 3. zwieksz mase

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To se teraz dla odmiany kurwa kup czarny z białą antenką, może będzie lepszy.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dzisiaj moja loszka zapragnęła odmiany no więc nasrałem jej na klatę. Była bardzo zadowolona, aż kwiczała ze szczęścia.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. No i powiedz jeszcze, że WiFi sąsiada to na lewo ciągniesz? Wielu Polaków musi KRAŚĆ, powtarzam, KRAŚĆ od sąsiada jego net wykorzystując jego nie wiedzę o zabezpieczaniu WiFi. Oczywiście wielu z was w tym momencie siebie będzie usprawiedliwiać, że skoro nie zabezpieczył to można korzystać do woli no bo po co pójść do sąsiada i mu powiedzieć by zabezpieczył sieć albo samemu mu zabezpieczyć… lepiej kraść.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Zainstaluj OpenWrt.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Biały z czarną antenką?TP-Link?:) Skoro zakupiłeś niedawno to idź z tym na gwarancję.Jak nie masz jej to może zasilacz niestabilne napięcie daje,wymień.Ale tak jak poprzednicy pisali od tego są fora elektroniczne.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Moja Loszka rzyga po zrobieniu loda. szkoda że mi prosto do paszczy.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Mojej Loszcze wystaje papier z dupy. Wyciągam go zawsze i wkładam do kosza. Ale jebie…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Hardreset a jak nie to do kosza.
  Ew. zrób doktorat z tematu : Wpływ pola magnetycznego na prace urządzeń sieciowych.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Reklamy? chyba antyreklamy.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @8 i @9. Wasze loszki dotykane waszymi łapami są zainfekowane waszym brudem. Dotkną je, to ryzyko jakiejś wenery lub hifa. Eutanazja dla was kundle

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Też tak mam,to urok jebany ruterów…Ogólnie fajnie ,że masz neta w całym domu ale chuj bo rozłącza go prawie codziennie.Niekiedy rozłączało mi na 6dni!!

  0

  0
  Odpowiedz