Sąsiad policjant

Odkąd w naszym bloku zamieszkał sąsiad policjant, nie da się normalnie żyć! Już od pierwszych dni wymusił mandatami zakaz korzystania nocą z wc, bo jego to budzi, a to podlega pod zakłócanie spoczynku nocnego! Kranów też nie wolno odkręcać, bo przelatująca woda generuje u jaśnie pana hałas! Za głośniejsze kroki także się obrywa!

Niedługo chyba będą mandaty za to, że spędzamy dzień lub noc we własnym domu a nie pod mostem!

Jak zwykły kowalski spuszcza w nocy wodę czy chodzi w szpilkach – to normalne zachowanie w bloku. A jak mieszka tam policjant – to chyba zbrodnia. Gdzie tu sprawiedliwość?

33
4

Komentarze do "Sąsiad policjant"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Jedyny sposób na tego psa to głośne walenie chuja – zapiekle, wojowniczo, z jękiem i chodzeniem łóżka, którym obijaj o kaloryfer. Wsadzaj też chuja między rurki c.o i piłuj. Na to nie ma żadnego paragrafu. A w dzień jak idziesz do tyry puszczaj na kolumny pornole – screaming, load orgasm, moaning itp.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Brawo dla Policjanta. Dzięki niemu hołota pozna smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Lać zimnym końcem.

  0

  4
  Odpowiedz
 6. Nie przyjmuj mandatów idź w proces. Pisz skargę do bsw

  2

  0
  Odpowiedz
 7. To nie przyjmij mandatu. Zbrodnią to jesteś ty na polskim społeczeństwie

  2

  0
  Odpowiedz
 8. no nie rozpierdalaj mnie -nie mozesz dostac mandatu za normalne uzywanie instalacji domowej jak chce wypisac mandat to nie przyjmuj i sprawa do sadu.Nie słyszałem jeszcze o mandacie za spuszczanie wody w kiblu nocą,mozesz tez z sasiadami się wybrac na komende i porozmawiac z jego przełozonym o naduzywaniu stanowiska i nękaniu mieszkanców,kilka telefonów od was do lokalnych mediów niewygodne pytania do komendanta i sam dupka uspokoji,a jak bedziecie łykac bezpodstawne mandaty jak pelikan rybę i do tego tulic uszy po sobie to będzie gorzej.

  10

  0
  Odpowiedz
 9. Jebnij mu mokrą ścierą przez łeb.

  3

  0
  Odpowiedz