Sąsiad zaraz dostanie w mordę

No co za popierdoloniec! Puszcza już od kilku godzin na cały regulator jakąś gównianą muzyczkę. Co gorsza, puszcza w kółko tę samą piosenkę! Jakieś gówniane „ojej, znowu się stało, zakochałem się” itd. No rozumiem parę razy ją sobie puścić… ale to już trwa ponad rok!!! I gówno mnie obchodzi, że on się zakochał w tej swojej kurwie, co to kogo obchodzi? Niech idzie z tym do telewizji i neich to ogłosi na cały kraj! Czy ci debile naprawdę myślą, że kogoś to obchodzi?? niech sobie tego słucha na słuchawkach, albo po cichu! Głuchy jest czy co?

85
61

Komentarze do "Sąsiad zaraz dostanie w mordę"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No, i właśnie dlatego muszę mieć domek a nie jakąś jebaną blokoklatkę.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Gdybyś zarabiał 1 milion euro netto miesięcznie i jeździł Lamborghini Aventador tak jak JA, to wiedziałbyś, że kupuje się dużą, luksusową willę. Mój dom jest tak duży, że muszę przejeżdzać z jednego końca domu na drugi specjalną windą, która jeździ w bok. Mój dom ma powierzchnię 100 km2, nie licząc ogrodu i basenu. Jak sąsiad mi przeszkadza, to strzelam do niego z Mosina jak Simo Hayha lub przejeżdżam moją windą kilka kilometrów dalej i nic nie słyszę. Zresztą mój dom jest idealnie wygłuszony, nie to, co twoje mieszkanie w klatce w bloku lub plebejskim domku. Pozdrawiam, Jan Byczywąs, kierownik zakładu Coca-Coli, gdzie walimy konia do głównego zbiornika, a klienci myślą, że to aromatyczna wanilia. Smacznego.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Przecież możesz zrobić to samo.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Problemy taśmowego plebsu zamkniętego w blokowiskach… Sprawa jest prosta – w bloku jest, jak jest. Jak ci coś przeszkasza, to zapierdalaj do mesia robić nadgodziny. Na pewno cię przyjmie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Hahahha komentarz nr 2 rozjebał system 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 7. „że on się zakochał w tej swojej kurwie, co to kogo obchodzi?” aleś ty wulgarny lol XD

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Haha bez przesady, ja bym Cie wysmiala za taki komplement, Twoim uwodzicielskim głosem. Jak Ci to przeszkadza, to ograniczaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Musisz walczyć o swoje kolego. Ja też miałem takich sąsiadów i z dołu i z góry i można było pierdolca dostać jawnie. Rozmawiałem z jednymi i drugimi. Na dole się ze mną pokłócili ale jest znacznie lepiej (choć jak sobie popiją to bywa różnie, ale i tak bez porównania z tym co kiedyś odpierdalali) a na górze mają mnie za dziwaka z którym lepiej nie zadzierać bo nie odpuszcza (chyba ze 4x u nich byłem, rónież w dzień). Mam znacznie lepiej teraz. Jak rozmowy nie pomogą to poinformuj sąsiada, że skoro ma Cię w dupie jak ładnie prosisz to będziesz wzywał policję i poinformujesz o problemie dzielnicowego i spóldzielnie. Ostatecznie jak wszystko zawodzi możesz zacząć robić im jeszcze gorszą chujnie. Współczuję, bo to jest przejebane, ale pamiętaj – nic nie robisz w tej sprawie, nic się nie zmieni. Pierwszy krok – rozmowa.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jak mnie wkurwiają te pierdolone chuje co piszą o blokoklatkach i tak dalej. Zrozumcie chuje, że w Polsce w blokach mieszka 12 milionów ludzi, a w starych kamienicach, nowych blokach (czyli dumnie zwanych apartamentowcach) kolejne 10 milionów. Wśród tych ludzi są politycy, lekarze, biznesmeni i tak dalej, więc skończcie pierdolić farmazony. Poza tym ponad 50% domków u nas to jakaś zawilgocona chujnia poniemiecka czy poaustriacka, wystarczy się przejechać po wioskach i popatrzeć. Więc skońćzcie pierdolić. P.S. – trolle od tekstów „Jakbyś zarabiał…” jebią ten cały portal, bo to już nudne jest że chuj… Rok temu jeszcze się śmiałem z tekstów o Mesiu i 17 tysiach ale ileż można.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. HAKUNA MATATA!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Polskie prawo jest do dupy. A nie dość że jest do dupy w tym względzie to jego egzekucja jest jeszcze bardziej do dupy. Ale jak nic nie zrobisz to uwierz że nic się nie zmieni skoro trwa to już rok. Zacznij od zwrócenia uwagi, albo anonimu wrzuconego do skrzynki. Potem spróbój, może akurat policja Ci pomoże.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. To jest chujnia, znam z autopsji, współczuję. Jakby co to wiedz że nie cierpisz sam. Ja walczę ale czuję się jak don kichot.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Nie głuchy, tylko z prowincji……. nałogowo leczy kompleksy.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Załatw tę sprawę po męsku

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Nie przejmuj sie. Nie ty jeden masz pojebanych sąsiadów

  0

  0
  Odpowiedz