Sąsiadka zawsze ma rację

Charuje jak osioł udając że praca sprawia mi przyjemność. Powoli ale stopniowo akceptuję chujowe zarobki które starczają na kilka dni a nie miesiąc. Ale walczę z losem szukam dodatkowej pracy co nie jest łatwe ale się nie poddaje . choć codziennie się wkurwiam jak widzę kolegów ze szkoły którzy stoją pod sklepem wystawiając rękę bo w końcu w ich mniemaniu moje życie jest piękne mam pracę i jak mówią stać mnie żeby im kupować piwko,wracając do domu mijam koleżankę z bloku która ledwie chodzi bo kolejny raz jest w ciąży mając 29 lat ma już czwórkę dzieci a planuje kolejne jak mówi sąsiadka 500 plus się kręci z ironią zerkając na mnie pytając a ty kiedy będziesz ojcem? Przez następne 15 min robiąc wykład a ja jak idiota stoję udając że słucham marząc żeby w końcu zamilkła,co rusz zerkając na koleżankę która czeka na swego który zamiast słodyczy leci z kolejnym piwem w ręku dumnie pytając jest już 500 plus . Wchodzę do domu nastaje cisza która przerywa kolejną awantura za ściany . Siadam na fotel i myślę że może faktycznie moje życie jest chujowe ale jest moje wlaczam sobie laptopa próbując coś znaleźć niestety moje uwagę zwraca sąsiad z parteru stary kawaler który kłóci się z panią (Z) która dopiero co zrobiła mi wykład . Mijają minuty patrzę na sąsiada modląc się żeby ktoś mnie zastrzelił za nim stanę się jego odbiciem za parę lat.

85
7

Komentarze do "Sąsiadka zawsze ma rację"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Niech sąsiadka opierdoli Ci kukurydzę, a na fotelu zwal potem chuja.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Albo nie. Mam inny pomysł. Wal sąsiadce minete ewentualnie palcówe, a sąsiad w tym samym czasie niech Ci opierdala kabana.

   2

   1
   Odpowiedz
 3. Pamiętaj sąsiadka nie ma racji racje ma ten kto wali konia a ona nie wali zatem nie może mieć racji. 🙂

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Zniszcz całe imperium Groksów tak jak Ja.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Chapnij dzide .

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Bo w polsce życie jak w Madrycie mają nieroby – pincet plus, mieszkanie plus, posiłek z gops, zasiłek z mops itd. A jak człowieku uczciwie znalazłeś pracę za te 3500 cebul, wziąłeś kredyt na norę, to jesteś frajer. Należało leżeć i wyciągać rękę po socjal. I mamy taką oto sytuację, że ja mam 1000 minus bo kredyt, a nierób albo typek w porsche cayenne czy BMW X6 z dwójką gówniaków ma 1000 plus. Dżizus kurwa ja pierrrdolę – jak powiedział klasyk.
  A turbopatriotyczne prawaki urobione rządową propagandą (kiedyś ich na chujni nie było) zaraz dadzą minusy.

  8

  0
  Odpowiedz
 8. Analogia terytorium nad wisłą

  1

  1
  Odpowiedz
 9. Czy ja dobrze widzę, że szukasz dodatkowej pracy? Trzy stówy do łapy i pędź złożyć CV na taśmę w naszym Łódzkim Wydziale Fabrycznym. Obecnie oferujemy również pakiet „tylko nocki”, więc z pracą dzienną nie będzie kolizji. U nas nie płacisz żadnych ZUSów i innych podatków, więc nie będziesz łożył na darmozjadów z 500+. Masz czyste 800 zł brutto (brutto, bo od tego odliczamy tylko twoje koszty związane ze stanowiskiem). „Tylko nocki” to wariant 8×365. Dodatkowe godziny spędzone na długich dojazdach do wydziału na obrzeża miasta możesz przeznaczyć na sen (jeśli dorwiesz miejsce siedzące), a zatem właściwie w tej tyrze wychodzisz prawie tak samo, jakbyś przespał noc w domu, a 800 zł brutto pojawia się w kieszeni.

  2

  2
  Odpowiedz
  1. Tu Arktos, władca Lodolandii.
   A ty kurwa co? Chcesz, żebym cię zamroził i zrobił z ciebie trofeum lodowe? Spierdalaj stąd, ja na chujni teraz rządzę. Inaczej cię zamrożę.
   Chwała Lodolandii, hańba ŁWF 😀

   1

   2
   Odpowiedz
 10. 🙂 jestes jak glowny bohater w dniu swira 🙂 to dobrze. nadajesz sie do kopania rowow za 2000 do lapy 🙂 2000 pln to 500 uro, jeden banknot, jedna wyplata 🙂 moja rada to wez NIE PIERDOL i zyj 🙂

  1

  2
  Odpowiedz
 11. Hehe, gamoniu, widzę do szkoły to Ty pod górkę miałeś. Zastrzelić to się powinna Twoja pani od polskiego ze szkoły podstawowej. Prezes EURO Mebel powie Ci, żeś dupa wołowa. Słuchasz pierdolenia jakiejś baby, chodzisz do tyry, której nienawidzisz, i jeszcze Twoją uwagę zwraca jakiś frajer z parteru. No tak, to Twoje życie, tylko, jak twierdzisz, chujowe.
  Oj gamoniu, jutro masz pekaes z Twojej nory do zakładu mego. Ładuj się w Ikarusa i pełźnij czym prędzej pod bramę EURO Mebel. Tu nauczymy Cię solidnej tyrki niewąskiej. Szeroki wachlarz obowiązkowych zajęć codziennych sprawi, że nie będziesz miał chęci ani czasu na takie rozmyślania. Tyrka i sen, nic więcej. Prezes jednak wnioskuje, że na szwaczkę Katerinę będziesz mógł tylko popatrzeć. Jest jednak cała masa innych szwaczek i być może uda Ci się pomoczyć. To jest mój zakład, szerokie horyzonty i możliwości (kupno taczki na raty) stoją przed Tobą otworem….

  5

  1
  Odpowiedz
  1. Tu Arktos, władca lodowego imperium, zwanego Lodolandią.
   Wypierdalaj stąd, albo cię zamrożę. Ja Arktos, teraz tu rządzę.
   Chwała Lodolandii 😀

   1

   0
   Odpowiedz
 12. Ja wyczekuje asteroidy.

  6

  0
  Odpowiedz
 13. Asteroidy możemy niestety nie dożyć, trzeba modlić się o solidn ą bombę z Nagasaki, albo broń chemiczną .

  6

  0
  Odpowiedz
 14. No i co? I komu się żalisz z jakiego powodu? Że pracy nie potrafisz zmienić czy że nie masz z kim rodziny założyć? Żenujące.

  0

  1
  Odpowiedz
 15. Ja też jak to się brzydko muwi nadstawiłam dupy i mam 1000 zł z 500 plus i 1500 alimentów. Do tego dzieciaki jedzą w szkole za darmo a ja jem obiady z GOPS, mieszkanie mamy od gminy do tego zasiłek stały i pieniądze na ubrania raz w roku i dopłata połowy czynszu do mieszkania to zalegam tylko z drugą połową. Z PCK też wzięliśmy ubrania i paczki na świeta. Mam faceta niby u nas nie mieszka bo na kartę rowerową. Pracuje na budowie na czarno i też się dożuca nam na życie. Oczywiście on też ma wszystkie zasiłki na siebie. Ja nie pracuje bo po co głupia bym była. mam zapierdalać za 2 tysie 8 godzin dziennie?

  6

  3
  Odpowiedz
  1. Co to kurwa, zwierzenia geja???

   0

   0
   Odpowiedz