Służba

Zarabiam jako prokurator 20 tys. Ale to tylko w służbie społeczeństwu. A ja zarabiam jako proboszcz 30 tys i jest to tylko służba i posługa dla wiernych. Ja jako lekarz zarabiam 50 tys w służbie społeczeństwu, policjant jako ktoś na służbie, zarabia 5 tys.i kończy po 25 latach. Służby więzienne, straż pożarna, ratownicy medyczne, ba nawet wojsko to służba |która nigdy nie daje nam nadziei a sporo kosztuje|,SOP to służba… Służby tu, służby tam a to wszystko po prostu niezły biznes i nie czarujmy się że tak nie jest.

16
15

Komentarze do "Służba"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Rektor uczelni to chuj. Ile łun kradnie to głowa mała. Poza tym tworzy jakieś organizacje studenckie, w których też uczą kraść swoich adeptów. Jeden mój „kolega” mówił, że chciałby wziąść od państwa 8 milionów na wycieczkę na Malediwy.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zgadzam się z autorem.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Oczywiście wojsko jest po to aby fajne etaty były. W czasie wojny walczyć będą ochotnicy.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. No w przypadku lekarzy masz racje. Ale tak działa kapitalizm. Oferuja ci usluge a ty jestes w stanie im zapłacić. A ksieza to zwykli manipulatorzy

  0

  0
  Odpowiedz