Smród chemikaliów

Mój sąsiad z dołu dopuścił się grubej przeginki! Pozwolił dziecku przeprowadzić w kuchni jakieś reakcje chemiczne. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że śmierdziało jak uj w moim mieszkaniu od tych chemikaliów! Zwrócenie uwagi poskutkowało stwierdzeniem: ciesz się pan, że nie hałasujemy.

A czy urwał tylko jeden hałas zakłóca spokój innym?

25
5

Komentarze do "Smród chemikaliów"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jacek Kuroń i Bronisław Geremek to wielcy patrioci

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jerzy Stuhr to wielki, wybitny aktor

  0

  0
  Odpowiedz
 6. WHO i cały cywilizowany świat jest za edukacją seksualną

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Tomasz Lis jest wielkim i obiektywnym dziennikarzem, podobnie Monika Olejnik, a tego co mi bluzga strzela chuj. Jeszcze wróci III RP i was rozliczymy. I będą małżeństwa homoseksualne z adopcją dzieci.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jprld, mieszkasz w bloku to zawiadom spółdzielnię.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Pamiętaj – piąchopiryna to najlepsze lekarstwo na wszelkie bolączki z sąsiadem!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Powiadom policję i Sanepid. Trochę sąsiadom umilą życie.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. A kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów. Powinni płacić, panny nie bo to mężczyzna ma inicjatywę.

  0

  3
  Odpowiedz
 12. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Przecież masz na chujni instrukcje, co się robi z takimi chujami sąsiadami. Skoro kmiot odpyskował bezczelnie, żeby się cieszyć, że nie hałasuje, znaczy się, że hałas mu przeszkadza. A więc koniecznie WAL CHUJA, z jękiem i chodzeniem łóżka, którym obijaj o kaloryfer. Wsadzaj też chuja między rurki c.o. i piłuj. Jak się zmęczysz i ci opadnie, puszczaj pornole na kolumnach do podłogi. Wszystko przed 22. Policji powiedz, że masz duże potrzeby, długie plateau i intensywnie przeżywasz doznania. Facet ma dziecko i szybko zmięknie jak synek będzie pytać „tato, ale dlaczego ten pan tak ciągle jęczy?”

  4

  0
  Odpowiedz
 14. Smród niemytej cipy twojej maciory to dopiero skurwysyństwo

  2

  2
  Odpowiedz
 15. To tak Ci dupa śmierdziała śmieciu bezdomny.

  1

  1
  Odpowiedz
 16. Co tak mało ocen?

  0

  0
  Odpowiedz