Starzy sąsiedzi

Co mnie boli?! Bolą mnie sąsiedzi! Są zajebiście głośno! Nie, nie chodzi o głośne uprawianie seksu, o jakieś głośne imprezy, bo podejrzewam, że to już nie na ich wiek… Tak, kochani Chujowicze. Moi sąsiedzi podchodzą pod 70tkę i siada im już słuch. Być może jeszcze cierpią jeszcze na bezsenność, bo ,ja cię pierdolę, CODZIENNIE do godziny 02:00 słyszę głos Durczoka i innych chujów z telewizji! Zazwyczaj kładę się ok. 1:00 w nocy, więc jeszcze jakoś da się to zdzierżyć. Ale jeżeli mam ochotę położyć się normalnie spać przypuśćmy o 22:00 to mamy ciszę nocną i powinno być cicho!!! Ale nie, staruszkowie siedzą i słuchają Durczoka! Jeżeli im tak już się bardzo chce, niech sobie kupią słuchawki z długim kablem! Będą leżeć w śmierdzącym wyrze i oglądać „Kropkę nad i”. Chyba zatrudnię zajączka wielkanocnego, który w koszyczku im przyniesie 2 pary słuchawek i do tego przejścióweczkę, żeby oboje na raz mogli słuchać tej maszyny robiącej wodę z mózgu. Nie wiem co mam z nimi zrobić, bo osobą złośliwą nie jestem i nie będę policji wołała o za głośny telewizor. Po prostu mnie to wkurwia, bo nie mogę zasnąć i się wyspać. A jeszcze mieszkają centralnie nade mną i przez rury czy chuj wie przez co wszystko dokładnie przechodzi… no i śrut.

24
55

Komentarze do "Starzy sąsiedzi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jak będziesz stara, to będziesz wszystkich tak samo wkurwiać. dziękuję, dobranoc ;p

  0

  0
  Odpowiedz
 3. W aptece kup stopery za 3 zł i nic nie bedziesz słyszeć, działają. Miałem ten sam problem bo ojciec napiedalał drzwami strasznie w nicy…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ja też miałem taki sam problem ale poszedłem, pogadałem, później jeszcze raz i było ok. Fakt są starzy i trochę głupio bo, ale ja młody jestem i nie robię imprez, ani głośnego rypania w nocy, więc trzeba po prostu pogadać, ale nie tacy sa ludzie będą cierpieć i narzekać (mi pan powiedział, że jescze nikt mu uwagi odkąd 20 lat mieszka – tylko na klatce każdy mi się pytał czy też radio w nocy słyszę)

  0

  0
  Odpowiedz
 5. stopery w uszach faktycznie pomagają,ale nie rozwiązałam kwestii:jak usłyszeć rano budzik?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. da rady, ja słyszałem taki zwykły z telefonu. stoperów używałem, bo w nocy w rurach strzelało 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Heh, mam podobnie z tym, że nie tv napierdala, a jakieś kuźwa heblowanie, sąsiad chyba nielegalnie warsztat prowadzi w mieszkaniu. Przypomina się scena z „Nic śmiesznego” jak sąsiad podjarany przychodzi powiadomić, że kupił nowe wiertła „Ale sobie powiercimy z kolegami” 😀 Po prostu debil.

  0

  0
  Odpowiedz