Stereotypy!

Strasznie mnie wkurwiają stereotypy, a w zasadzie to nie tyle stereotypy (te skądś się biorą) co z goła bezpodstawne ocenianie ludzi przez pryzmat stereotypów. Ze stereotypami jest jak z grzybami w lesie. Jak znasz się na rzeczy, to myślisz, że jest co na obiad pozbierać, a jak nie to grzyba nie wyrwiesz bo zakładasz, że trujący… I tak ten lud naziemski ocenia ludzi. Po tym, że słyszał a to, że ze wsi to burak, a to że w BMW też burak, a że w TIRze to też burak, a że murzyn to małpa, a że żyd to złodziej, a że bosch to bosch, a nie szlifierka, że metalowiec to satanista, bogaty to chuj, a ksiądz onanista… Że masoni to to samo co żydzi (a żydzi to to co wyżej)… No kurwa!!! A właśnie – jak sama z dzieckiem to kurwa… I nie liczy się z tym, że mamy XXI wiek i rozwój komunikacji sprawił, że ludzie migrują nawet z miast na wieś (bo to nie musi być zadupie…). Że BMW świetnie się prowadzi i warto spróbować, że kierowca TIRa właśnie robi 7-mą godzinę za kółkiem by zarobić na rodzinę/by wykarmić dzieci, że od murzynów (Afryka) całe nasze nacje się wywodzą), że żyd to taka religia i tyle, że heavy metal to tylko muzyka, że masoni to architekci… Większość Polaków uważa, że większość Polaków to niedouczone palanty.. Jak ja nie trawie myślenia stereotypowego!!!

21
67

Komentarze do "Stereotypy!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. i tutaj się z Tobą zgodzę 😉 Pozdrawiam

  1

  0
  Odpowiedz
 3. bosch to zawsze bedzie bosch!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. „żyd to taka religia i tyle” – żyd to religia? Jedna z największych głupot jakie słyszałem.
  „od murzynów (Afryka) całe nasze nacje się wywodzą)” – wywodzić się może i wywoadzą ale z jakim skutkiem? Gdyby nie Europejczycy to może i tych „małp” już by nie było.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. W Afryce ponoć wszystko ( ludzkość ) się zaczęło. I tak by trwało w tej chujni do dziś, gdyby pewnego dnia ( bardzo ale to baaaardzo dawno temu )komuś przypadkiem nie zapaliła żarówa i powiedział: „trza wypierdalać”. Rozpoczęły się wędrówki plemion do nowych terytoriów, powsały cywilizacje i … dalej już wiadomo. Hej!

  0

  0
  Odpowiedz