Jestem karłem

Jestem facetem co ma 158 cm wzrostu. Jak znaleźć kobietę? A zwłaszcza taką, która nie leci na kasę? Bo zarabiam dobrze, więc jakaś biedniejsza może będzie udawać zainteresowanie, ale dla kasy. A ja szukam normalnej, która zainteresuje się mną, i która nie będzie oczekiwać płacenia za nią. Chujnia z grzybnią z tym wzrostem.

1
8
Pokaż komentarze (23)

Komentarze do "Jestem karłem"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Proste.
    Pracuj!
    Tak czy inaczej będziesz musiał pracować czy dla materialistki czy nie dla materialistki, bo tak czy inaczej kurwa trzeba mieć za co żyć.
    Aktualnie jest świat cywilizowany, gdzie wszystko i wszyscy opiera się na pieniądzach.
    Chyba, że wolisz mieszkać u rodziców/teściów całe życie – o ile w ogóle masz taką możliwość.

    3

    0
    Odpowiedz
  3. Przecież +180 cm mają tak samo
    kurwa, że też pieniądze się przede wszystkim liczą.

    5

    0
    Odpowiedz
    1. 184 cm, jeżdżę tramwajem, najmuję pokój, a nie mieszkanie i rucham co chcę. O co chodzi z tymi pieniędzmi? W sensie, że jak mam ładną buźkę to nie muszę mieć pieniędzy, a jak mam brzydką to muszę mieć pieniądze, a jak mam ładną buźkę i pieniądze to jestem w raju? Pytam poważnie bo jestem całkowitym gołodupcem najmującym pokój, ale dlatego, że pracuję na pół etatu bo według mnie nie ma sensu pracować dziennie dłużej niż 4 godziny.

      3

      0
      Odpowiedz
      1. To teraz napisz jakie dziewczyny lecą na ciebie?
        Pewnie zjebane tłuste karyny.
        To się nie dziwię wam wcale!

        0

        1
        Odpowiedz
      2. 4h i na wszystko ci wystarcza?!
        To w jakim ty kurwa mieście pracujesz i ile płacisz za pokój ?!
        Mi 2.000 zł na wszystko ledwo starcza, choć też najmuje pokój 1-osobowy.

        1

        1
        Odpowiedz
  4. Co to za praca?
    Po znajomości?

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Tu autor: nie

      0

      1
      Odpowiedz
  5. Polecam karyny samotne matki 500+.

    Będzie z was idealna para.
    Przegrywy łączcie się!

    2

    0
    Odpowiedz
    1. madki jak już!

      2

      0
      Odpowiedz
  6. Zależy ile zarabiasz na rękę i jaki zawód?
    Ja mam 184cm wzrostu więc też nie jakoś dużo, zarabiam 9 tysięcy na rękę, początkujący programista i wyrwałem 5 lat mlodsza.
    Także też się chyba da wystarczy dobry charakter ale nie wiem.

    5

    1
    Odpowiedz
    1. Tu autor: Prawie 20k. Z tym wzrostem wcale nie śmieszne

      5

      0
      Odpowiedz
    2. Co programujesz?
      Ile się kształciłeś na programistę?

      1

      2
      Odpowiedz
    3. Jesteś programistą po polibudzie, czy może skończyłeś historię, socjologię i nagle cię oświeciło, że nauki ścisłe jednak nie są takie trudne?

      1

      2
      Odpowiedz
      1. Jeden chuj bo jak naprawdę chcesz to w pół roku na własną rękę przerabiasz program inżynierki trwającej normalnie 3,5 roku. Piszę o sytuacji, której jakiś temat Cię jara i masz obsesję na tym punkcie czyli siedzisz 3/4 godziny dziennie nad jakimś problemem, a nie że „fajnie by było się nauczyć czegoś nowego” albo nauka języka na kursie grupowym po godzinę dwa razy w tygodniu hahah w sumie fajny pomysł na biznes taka szkoła, taka nauka bez końca więc jesteś skazany na dożywotni dopływ nowych klientów haha 😉

        1

        2
        Odpowiedz
    4. Gościu, 184 to jest jebany ideał, wysoki, ale nie przesadnie i wyższy o łeb od karłów i od niej nawet jak wrzuci szpilki na wesele do wujka, którego nie widziała na oczy, ale wujek napisał, że będzie bardzo szczęśliwy jak będzie mógł ją zobaczyć na weselu. Masz 40 lat i wyrwałeś 35tkę czy masz 28 i wyrwałeś 23kę? Bo według mnie to coś jak próba porównania gospodarczego Frankfurtu nad Menem do Mariupolu 😉

      4

      1
      Odpowiedz
      1. wujek patus pojebany 100%

        0

        1
        Odpowiedz
      2. 24 lata wyrwałem 19tke
        Dopiero zaczynam w zawodzie

        3

        0
        Odpowiedz
  7. Chociaż bym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę – to cytat dla ciebie patałachu , od Pana twojego Mesia ( pokłoń się pokornie gdy czytasz te słowa ).
    No faktycznie, Pan twój powiada ci w swej łasce niezmierzonej ( dziękuj za te słowa ) , iż natura choja dla ciebie nie była.
    Wbrew róznym plotkom, to Pan twój ,który zarabia 30 tysi i jeździ starym już mesiem ( inflacja dała po dupie nawet Panu wszystkich patałachów ) nie pomiata swoimi patałachami …
    Zatem patałachu: bądź sobą ,szukaj niskiej kobiety, bo raczej marną szansa , żeby taki patałach – niewiasta , 170 cm i powyżej zainteresował się tobą .
    Aplikuj na ŁWF ( okres próbny po którym zostaniesz i tak wyjebany ) wynosi dla ciebie miesiąc . CV w zęby ,tysiak w kieszeń , zaświadczenie z urzędu gminy o nie zaleganiu z podatkiem od nieruchomości, dostaniesz kilof i skuwać będziesz asfalt tak na początek. Pan twój proponuje ci to w ramach terapii wstrząsowej , po której to już wzrostem nikłym nie będziesz zawracał sobie i tak pewnie co najwyżej średnio – inteligentnej pały.
    Powstań z kolan i podziękuj , że Pan wszystkich patałachów raczył był nad twoja chujnią pochylić swe zmarszczone czoło. /Mesio

    0

    2
    Odpowiedz
    1. Tu autor; niskie kobiety chca wysokich. Poza tym każda niska kobieta jak założy szpilki jest odemnie wyższa.

      2

      0
      Odpowiedz
      1. Z takim podejściem to masz przejebane na całego ./Mesio

        0

        1
        Odpowiedz
      2. Niskie kobiety chcą wysokich, a bardzo niskie chcą mniej wysokich. Miałem przed chwilą chyba widzenie i widziałem Ciebie ubranego w najlepsze indyjskie szaty, w białym kapeluszu i bordowym garniturze, który pracując na 1/2 lub max 3/4 etatu za około 15 koła polskich cebul siedzi sobie na dwunastym piętrze w Centrum Tajlandii lub Wietnamu i posuwa najlepsze okoliczne sztuki śmiejąc się jednocześnie ze swojej przeszłości i dumając nad tym ile czasu zmarnował na narzekanie zamiast od razu destynować się do Azji. Mam po prostu różnego rodzaju widzenia jak przydupcę w kinol za długiego węgorza na kolację dlatego opis widzenia tak ogólny i bez szczegółów, ale podumaj nad tym… —_—

        1

        0
        Odpowiedz
        1. Czyli twoim zdaniem (pierwszym do kropki – już pomijając to całe pierdolenie po kropce ) koleś ma przejebane ?
          Zaprawdę , inteligencja cebulaków spadła o 10 punktów w przeciągu ostatnich dwóch lat . /Mesio
          Ps. Też jesteś karłem ?

          2

          0
          Odpowiedz
  8. Jeśli kobieta ma nawet 150 to wystarczy, ze założy obcas lub buty sportowe na wyższej podeszwie i już ma ze 156. Wiec po co jej typ karzeł 158 XD

    3

    0
    Odpowiedz

Chujnia o śmierci

Mam smutną wiadomość dla wszystkich którzy w przeszłości opłakiwali lub w przyszłości będą opłakiwać swoich bliskich którzy odeszli. Nie ma życia po śmierci. Śmierć to definitywny koniec. Game over. Wasi zmarli bliscy nie patrzą na was z góry bo po prostu nie istnieją. Podobnie zresztą jak pambuk.

7
12
Pokaż komentarze (17)

Komentarze do "Chujnia o śmierci"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ale JezuśMaria istnieje?

    0

    1
    Odpowiedz
  3. Dla Ciebie to koniec, będziesz jebany w dupę przez robaki.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. ty kurwa gościu/przechodniu też

      1

      0
      Odpowiedz
    2. Miłuj bliźniego swego! Tak powiedział pambuk. Pajacu jebany.

      1

      0
      Odpowiedz
  4. Nie ma życia po śmierci, nie ma duchów, żadnego Boga, żadnych kurwa aniołków, żadnego nieba i Boga ani piekła i diabła. To wszystko pierdolone zabobony i jeśli ktokolwiek w to wierzy – jest idiotą.

    3

    1
    Odpowiedz
    1. Na kolana i klep zaklęcia bo cię pambuk do nieba nie weźmie i zgnijesz na wieczność w piekle!

      0

      0
      Odpowiedz
    2. No tak, to jest religia radziecka; w 1917 roku wymordowano cała rodzinę Romanowow; cara, caryce, dzieci, dziewczynki. Błagodariu

      0

      0
      Odpowiedz
  5. Twój rozum nie istnieje. Ach te chujniowe mądrości, może opowiesz nam coś o mechanice kwantowej leszczu?

    5

    1
    Odpowiedz
    1. Sarkazm byleby kurwa nie skupić się na temacie.
      Odejdź z forum, bo tutaj nie będzie z ciebie żadnego pożytku.

      1

      0
      Odpowiedz
    2. A co ma ci leszcz powiedzieć , jak na codzień chodzi w berecie z antenką i kalesonach z bazaru, na dodatek piję kawę zalewaną a nie parzoną w takim czarnym ekspresie z fioletowymi diodami.

      2

      0
      Odpowiedz
  6. Mam w dupie te jebane sakramenty i wszystko inne związane z religią. Jestem wolny od tej ściemy i żyje mi się wspaniale.

    1

    0
    Odpowiedz
  7. Ja uważam, że fakebóg istnieje, ale tylko na tej planecie, i to nie tylko w umysłach/wyobraźni wierzących.

    Potem też uważam, że nic nie ma po śmierci.
    Dlaczego?
    Bo niby jakiś sędzia sprawiedliwości nagle po śmierci ukarze złych ludzi, którzy za życia byli cały czas bezkarni?!

    Haha, przecież nikt o tym nie pamięta.
    NIKT poza ludźmi z PTSD przez zjebów-skurwieli, co potem pambuk im wybaczy, bo na końcu wypaplają „boże wybacz…”.
    I tak zło się ma kurwa w najlepsze!

    Skoro tutaj nie ma żadnej sprawiedliwości,
    to kurwa po śmierci tym bardziej nie ma żadnej sprawiedliwości.
    Z prostego powodu: tutaj na planecie są świadkowie i bóg ma i tak wyjebane na sprawiedliwe ukaranie skurwieli, to niby po śmierci gdzie nie będzie świadków albo będą świadkowie dowolnie wybrani przez boga to będzie niby sprawiedliwy wyrok? BUAHAHA.
    Większość i tak oskarżycieli skurwieli będzie pewnie nadal żyć (bo niby czemu mieliby niewinni umrzeć przez zjebanych skurwieli), więc już ten sąd boży to jakaś kurwa ściema.
    Chyba, że wyrok byłby zawieszony… i co wtedy by się działo z tym skurwielem przez nawet 100 lat?
    Gdzie oczekiwałby na SPRAWIEDLIWY wyrok?

    A jeśli istnieją zaświaty to pewnie to jest na zasadzie loterii jak przy narodzeniu.
    Tego wyślę tam, a tego wyślę tu…

    1

    0
    Odpowiedz
  8. Najlepiej przyjąć, że istnieje to czemu zaprzeczasz. Dużo masz przykładów w internecie, wystarczy poczytać.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Albo nie… Co ja gadam.
      Przecież Ty nie chcesz uwierzyć.

      0

      1
      Odpowiedz
    2. A nie biorą za to kasy?
      Nie mają sławy?

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Pewnie są i tacy.
        Są osoby które zostały uznane za święte, które już dawno umarły, ale mimo to ich ciało się nie rozłożyło.
        Są cuda itd. np. za wstawiennictwem świętych.
        Albo jest taka książka: Gloria Polo – trafiona przez piorun, którą można LEGALNIE przeczytać w internecie.
        Tak średnio ją wspominam.
        MOŻE są tam i widzimisie…
        Sądź se co chcesz, ale narzucając swoje zdanie (wiadomo jakie) to raczej dobrze nie robisz 😉
        Jakby co to sorki za mój język, błędy itd.

        0

        0
        Odpowiedz
  9. Lenin: kiedy znowu będzie Rewolucja w Rosjii? Kiedy znow będziecie mordować władze? Lenin: wiecznie żywy

    0

    0
    Odpowiedz

Uwielbiam dziewczyny

Są takie fascynujące. Uwielbiam zadbane atrakcyjne dziewczyny najbardziej w wieku studenckim. Chciałbym mieć iakas dziewcine. Są ekstra. Niestety na tinderze żadna nie odpisuje nie mam par. A w prawdziwym świecie nie mam totalnie szans. Jestem ogrem.

3
7
Pokaż komentarze (12)

Komentarze do "Uwielbiam dziewczyny"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. A więc jesteś ogrem z bagna?

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Tak ośle i zrozum to wreszcie!

      1

      0
      Odpowiedz
    2. Nooo! Nie wytłumaczycie mu, kurwa, prawdy?? Biedny Chuj z Chujni.pl . Słuchaj, Brachu: dziewczyny nie lubią się ruchać! najwyzej co lubia, to JEŚĆ!
      Żal mi cię, ale jak nie postwisz dziewczynie super obiadu z szampanem, kawiorem, to nie masz na co liczyć. Dziewczyna lubi to, czym mogłaby się pochwalić prze swoja koleżanka. Co ty soba reprezentujesz wogóle?

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Co to jest Tinder ?

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Taka apka, gdzie się kurewsko oszukuje na kasę klientów, bo niezależnie ile się zdobyje par i tak wszystkie znikają po kilku dniach.
      Po usunięciu konta i założeniu nowego – jest dokładnie to samo.
      Oczywiście obsługa klienta „nic o tym nie wie”.

      Ja mam średni wygląd, więc kurwa niemożliwe, żeby ponad 20-30 dziewczyn, które mi odkliknęły nagle wszystkie odklikały się…
      Nie jest to możliwe kurwa!

      1

      0
      Odpowiedz
    2. Nie minusuj mi tu chuju, myślisz że każdy jebany chujowicz , zna każde gówniane strony w internecie?

      0

      1
      Odpowiedz
      1. jesteś chujowy

        0

        0
        Odpowiedz
      2. chuj mnie to huju

        0

        0
        Odpowiedz
    3. Tinder kojarzy się z pinder. To takie forum dla pind i pindziarzy.

      0

      0
      Odpowiedz
  4. Bóg to cholerny geniusz…
    ale i popierdolony psychopata równocześnie:

    Jeden facet jest z 3 na raz dziewczynami,
    a inny kurwa branzluje się całe życie do pornografii,
    bo nie otrzymał ani wyglądu ani pieniędzy jak „synowie marnotrawni”, którzy zabalują potracą majątki i jeszcze Bóg się nad nimi zlituje urządzając im kolejną imprezkę na ich cześć…

    „A ten prawy to kto w ogóle taki?” – pyta pewnie Bóg sam siebie w myślach.

    I dlatego Boga nienawidzę.

    2

    0
    Odpowiedz

Nadskakiwanie bogatszym

Skoro masz tyle kasy to się wcale nie dziwię, że wszyscy wokół ciebie nadskakują i koło ciebie na paluszkach chodzą.

Ja że jestem kurewsko biedny to nikogo nie obchodzi to, że haruje dużo bardziej od ciebie, bo „tego nie widać”.
No jasne, że nie widać skoro dopiero wchodzę na rynek pracy…

Nie jestem zazdrosny.
Chcę tylko znać prawdę.

10
0
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Nadskakiwanie bogatszym"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ludzie to sprzedajny kurwy.
    Tak samo jak antymatki-dziwki.

    3

    0
    Odpowiedz

Haczyki na uczciwych

Bua ha ha ha.
Czekam od lat, żeby patusy otrzymali wreszcie należne kary!!!
Szczególnie za kurewskie kłamanie w pismach urzędowych/sądowych, które są podobno pod rygorem odpowiedzialności karnej.
I co? Chyba za mojego życia się tego nigdy kurwa nie doczekam.

Za to uczciwe człowieka będą kurwa ścigać urzędy&sądy, bo gdzieś tam kurwa znaleźli najmniejszy błąd… bo wpisał prawdę.

6
1

Czy schudnięcie pomoże

Jak to jest forumowicze, że jak coś zjem to mi brzuch się napowietrza jak dętka od roweru.
Jak nic nie jem też mi się napowietrza.
Jak zjem za mało także mój brzuch jest napowietrzony.

Nie jestem kurwa gruby, tylko ten brzuch ciągle mi przeszkadza.
Jedynie mam „święty spokój”, gdy dużo chodzę.

3
4
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Czy schudnięcie pomoże"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Przychodzi baba do lekarza , a lekarz pije taką czarną kawę parzoną w takim czarnym ekspresie z takim niebieskim podświetleniem.

    1

    2
    Odpowiedz
    1. A no właśnie. PRZYCHODZI

      1

      1
      Odpowiedz
  3. A więc chodź dużo. Robienie 10k kroków pomaga w zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia

    4

    0
    Odpowiedz
  4. Czyli wychodzi na to, że Twój brzuch jest zawsze napowietrzony. Niedobrze. Najważniejsze to nie wbijać żadnych igieł bo wybuchnie. Rozerwie brzuch, rozerwie dupę, estetyka otoczenia poleci na mordę.

    Ps. A może warto poprostu pójść do lekarza? 😉

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Na lekarzy to trzeba mieć kurwa i pieniądze i czas.
      Nie mam ani pieniędzy ani kurwa czasu.

      1

      0
      Odpowiedz
    2. Tak oj tak, bardzo marzę o wbiciu sobie igły, żeby to napowietrzenie mi wszystko z brzucha wyleciało.
      Zauważyłem, że na pewno szkodzą mi napoje gazowane.
      Wtedy mój brzuch wypełnia sie helem, czy tam CO2/O2.
      Ale również mój brzuch to po prostu mnóstwa fałd tłuszczu. No cóż prawie ciągle siedzę i nigdzie nie wychodzę, ale są przecież kurwa ludzie, którzy ciągle żrą i żrą i się czują dobrze.
      Ale może dlatego oni są jeszcze grubsi, bo żeby czuć się dobrze to żrą więcej i jeszcze więcej i tyją wtedy jeszcze więcej.
      Potem chodzą takie 3-drzwiowe szafy.

      1

      0
      Odpowiedz
    3. Tak , a to pisał lekarz właśnie.

      0

      1
      Odpowiedz

Strefa komfortu? Czyli Debilne kołcze z dupy wysrane bez pokrycia

Wkurwia mnie to pierdolenie o „wyjściu ze strefy komfortu”. Żeby coś tam osiągnąć, czlowiek każdy dąży do strefy komfortu, nawet taki bogacki skurwiel, tez dąży do komfortowego życia. Ale jak robol ma komfortowe życie wg jego mniemania to mu sie pierdoli o wyjściu ze strefy komfortu, jak te jego życie w ogole komfortowe nie jest, mimo to, woli czlowiek siedzieć w miejscu za 3500zeta netto, niz ryzykować za 4000zeta netto.
Po co sie dąży do strefy komfortu by spocząć a laurach, bo ile to idzie się wiecznie dokształcać a kazdy i tak na to dupie albo ślepy kierunek bez pokrycia, taki kołcz nigdy nic nie doradzi poważnie zeby zadzialalo, bo musi na tym zarobić, tak samo poradniki o kobietach. Tez to ma nie dzialac bo musisz typa spinsorowac i kupowac jego wypociny jak najdłużej sie da XD

3
2
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Strefa komfortu? Czyli Debilne kołcze z dupy wysrane bez pokrycia"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Nikt mi nie powie jak się robi kurwa kasę.
    Poczytaj tutaj wpisy bogaczy jak sprytnie unikają tematu.

    Ja też za to jak kiedyś się dorobię nikomu nie będę tłumaczył.
    Odpłacę to wszystkim skurwielom.

    2

    0
    Odpowiedz
  3. Tez to ma nie dzialac bo musisz typa spinsorowac i kupowac jego wypociny jak najdłużej sie da XD

    0

    0
    Odpowiedz

Minuta w której Świat się zatrzymał. Tom II 9 latki która jebła się w głowę pod Rybnikiem w wiatę

Oj to gruba sprawa była, media z całego świata transmitowały jak 9 latka stawała z kolan po jebnięciu w wiatę, trnansmitowali live jej pierwsze słowa po jebnięciu

– Chciałabym zostać księżniczka. – rzekła dziewięciolatka.

I cały Świat zamarł, od Honolulu po Władywostok.

Ludzie wyszli na ulice szlochajac i nie wiedzac co zrobić.

Przerwy na emergency broadcast od CNN czy HBO po TVPIS były przerwane.

To minuta w którym Świat się zatrzymał i już nie było więcej januszy i leniwych złodziejskich w dupę jebany biedackich pracowników.

Nastały czasy dobrobytu gdzie każdy od bieguna południowego do północnego jebał na taśmie u mesia po 14h szychtach i następnie skuwał asfalt po 9h, majac na sen 1h.

Mesio porzucił gwiazdę na rzecz bawary. I żałował bardzo, bo mimo sztywniejszego zawieszenia to już nie było to same jak od 0-260 przyśpieszał. Do tego zazwyczaj gorzej biegi były skonfigurowane dla maksymalnego momentu obrotowego. Wolał S klase w AMG.

Kilofy były zrobione z waty, co by ludzkość nie popadła w samozachwyt znów, i widziała jak chujowa jest (norma to były 3 kubiki betonu na szychtę).

Kto jak nie Mesio (czy może już Bawara, dowiecie w III tomiki wierszy Krystyny Srandy kiedy na polu obrzuconym świeża gnojowica będzie czytać go, będac jebana przez stado bezdomnych pterodaktyli), będzie dzierżył bat na złamanym plecami ludzkości w znoju codziennej harówki…

Koniec edycji kolekcjonerskiej tomu II wierszyków Krystyny Pindackiej.

7
4
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Minuta w której Świat się zatrzymał. Tom II 9 latki która jebła się w głowę pod Rybnikiem w wiatę"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Zaiste, Pan twój Mesio, podziwia twój talent do pisania opowiadań i łaskawie zezwala ci na pisanie nowych opowiadań na chujni, w których występował będzie Pan twój . /Mesio Ps. Tylko mi tu nie wpadnij w samozachwyt patałachu.

    2

    0
    Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Pogodziłem się z tym, że już do końca życia będę prawiczkiem | Nie chcę dzieci i ślubu kościelnego | Kto mieszkał w bogactwie - łatwo nie zaadaptuje sie do mieszkania w biedzie | Robiłem sobie notatki | ty pasożycie nie bierz nic od PiS | Moja logika | Masz już tyle lat i nawet nie masz mieszkania... | Skwierczy mi tłuszcz | Przodownicy pracy | 30 tysięcy bezdomnych - lepszy kredyt od wynajmu | Oto sekret wszystkich chujni | Najpierw narzekali, że 1 dzień nie m postów, teraz narzekają, że za dużo postów | ŚMIERĆ - 2 perspektywy | Zakupy online i kurierzy = to największe gówno | Polak głupi po szkodzie - tylko ile razy?! | Noclegownie dla bezdomnych - o współlokatorach u prywaciarzy | Śmierć | Każdy dba tylko o własny portfel | Zachłannym egoistom wiecznie za mało | "Pracujących ludzi to denerwuje", że emeryci wybierają PiS | TYLKO PiS pomaga emerytom - dość waszej hipokryzji przedsiębiorcy i pracownicy ! | Hejt na mnie nieudaczników-skurwieli z forum | Admin, weź się kurwa uspokój! | Eksmisja (a nie mam rodziców), bo ważniejsze by było wszystko "po znajomości" | Lewackie piardy | Znieczulenie na afery | Lewackie wysrywy | Złota rączka albo dwie lewe ręce | Ja wezmę "16" od 2024 | Matka-Dziwka | Ja nic nie zarabiam | Jebane stare pryki | Większość z was to takie dziewięciolatki co wyjebały się na wrotkach pod Rybnikiem | Młodzież XXI wieku | Krótki list otwarty do przełożonych, brygadzistow majstrow kierowników i innych kurew | Tacy są ludzie XXI wieku | Jestem znowu bezdomny | "Chcę mieć piękny dom" - o kobiecej logice słów kilkadziesiąt | Zamożniejsi to skurwiele wobec biedaków - i odwrotnie | Ja się bawię przy komputerze - a nie pracuje | Praca domowa | Uwielbiam spać - proste przyjemności | Kariera urzędnika państwowego | od samego rana myślę tylko o pieniadzach | jebani nieudacznicy na chujni | RE Nie ma wartościowych pracowników... | Nie ma wartościowych pracowników - tylko wszędzie matoły i nieroby | Leniu ja tyram od momentu pobudki do praktycznie położenia się spać. Dzień w dzień. W sobote i większa część niedzieli. | zarabiam 100 tysiecy miesiecznie