Ja nic nie zarabiam

To prawda. Ogarnijcie to pierdzieleni normicy.

Zero złota – tyle, nie wiecej wplywa na moje konto regularnie.
Czy to oznacza, ze jestem jakims wyjatkowym czlowiekiem? TAK.
Czy miedzy 0zł a 3000 miesięcznie coś by sie zmieniło? Nie!
Zrozumcie to, że takich ludzi jest naprawde sporo.
Tacy ludzie srają. Nie mają obowiązków. Ale to nie znaczy, że gdy nagle pójdą do pracy to coś sie zmieni!
Nie wchodze na wykop, facebook, nawet nie przeglądam tego portalu dla aspergerowców chujnia.pl ani nie mam tiktoka dla autystów. Nie mam kasy, nikt mnie nie kocha, sram i nie mam obowiązków.

-Testo

4
4
Pokaż komentarze (14)

Komentarze do "Ja nic nie zarabiam"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Myślałem, że poszedłeś do psychiatryka.
    Miałem nawet pisać post pt. gdzie jest ten sto..

    3

    0
    Odpowiedz
    1. 100 dni ?
      sto co?

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Nieeee, potam się: „A po ile TO”? a w sklepie: „Po sto!” ja: „a Co po sto?” a w sklepie: „a CO po ILE”? Git

        0

        0
        Odpowiedz
  3. Czyli mieszkasz ze starymi i jesteś starym kawalerem.
    Czytaj: patus 100% = kurwiszon, menel, zdzisiek-brudas.

    2

    0
    Odpowiedz
  4. Fajna przeróbka.

    2

    1
    Odpowiedz
  5. Złóż podanie na urzędnika państwowego. Było o tym pisane ostatnio. Dalej będziesz srał na wszystko od góry do dołu, ale troszkę kaski spłynie, zawsze się przyda.

    3

    1
    Odpowiedz
    1. Jak kaska spływa,
      to spływa wszystko jak po kaczce.

      1

      0
      Odpowiedz
  6. To z czego zyjesz? Kto cie utrzymuje darmozjadzie? I nie mow, ze jest sporo, ja nie znam nikogo takiego.

    3

    1
    Odpowiedz
    1. A ja znam mnóstwo, bo w mojej rodzinie i wśród „znajomych” kurwa prawie same patusy.

      1

      0
      Odpowiedz
    2. W mojej anty-rodzinie oczywiście.

      1

      0
      Odpowiedz
  7. Przychodzi baba do weterynarza z krokodylem różańcowym w kagańcu.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. To mesio już nie ma rąk do pracy…

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Ano nie ma. Patałachy spierdalają z ŁWF a nowego narybku brak.

        1

        0
        Odpowiedz

Jebane stare pryki

Jak ja nie cierpie tych wszystkich starych prykow. Wymienmy tylko kilka spraw ktore mnie wkurwiaja:
* nie potrafia jezdzic samochodem, wiecznie ponizej legalnego limitu
* sa jebanymi darmozjadami, cale zycie gowno robili, kradli, okradali panstwo a teraz dodatkowo jebane pasozyty biora 13 i 14 emeryture.
* glosuja na pis, albo na partie ktora zniszczy panstwo ale przynajmniej darmozjadom emerytom da.
* dostali mieszkania na wlasnosc za 10% ceny rynkowej, my mlodzi musimy na to jebac, brac kredyty itd.
* zajmuja miejsce w kolejce w sklepie normalnym ludziom, wszystko robia powoli.
* wscibskie skurwysyny, wszystko chca wiedziec, wiecznie tylko siedza na lawkach po osiedlach i obgaduja ludzi. Czasami podsluchuja nawet.
* nie rozumieja mlodych w ogole. Tu nie mowie o dzieciach nawet. Stary pryk 65 lat nie zrozumie nawet 30 latka!
* nie nadazaja za technologia bo to w wiekszosci zwykle przyglupy. Ledwo 2+2 potrafia dodac. Jedynym ich zrodlem informacji jest TVP albo ogolnie telewizor.
* wpierdalaja sie do kolejki u lekarza, trzeba pilnowac zeby jakis jelop sie nie wpieprzyl przed ciebie.
* reprezentuja typowe komusze spojrzenie na swiat. Wiecej niz 4000 na reke? A na co ci to synek. Chcesz zmienic robote? EEE lepiej nie, siedz tam, chuj ze januszex cie rucha na kasie i wykorzystuje. Przyspawaj sie do stolka i do emerytury tak siedz.
* w ogole do niczego nie sa potrzebni w spoleczenstwie.

Ludziom po skonczeniu 55 roku zycia powinni zabrac prawo glosu bo zaczynaja myslec tylko o sobie. Sa wtedy juz starzy i mysla tylko o pierdzeniu w stolek na emeryturze.

Jednym zdaniem. Nienawidze starych ludzi.

24
5
Pokaż komentarze (17)

Komentarze do "Jebane stare pryki"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. A ja wezmę również „16” i gówno tobie do moich pieniędzy.
    Jak ja potrzebowałem i nadal potrzebuję pomocy to kurwa na nikogo nie mogłem i nadal na nikogo nie mogę liczyć poza Prawem i Sprawiedliwością.
    Sama nazwa mówi, że teraz dzięki PiS mam w życiu Prawo i Sprawiedliwość dzięki ich pomocy!

    1

    10
    Odpowiedz
    1. Sam będziesz „starym prykiem”o ile dożyjesz.

      0

      5
      Odpowiedz
    2. Twoich pieniędzy? Które PiS wyciągnie z własnej kieszeni i ci da? Przestań bredzić. To my złożymy się na twoje socjale, więc tobie gówno do naszych pieniędzy.

      1

      0
      Odpowiedz
  3. Kurwa, gdybyś nie zaczął od braku prawka…
    To nie dałbym like.

    7

    0
    Odpowiedz
    1. Disslike jak już.

      1

      3
      Odpowiedz
  4. Emeryci myślą o sobie, bo ty też kurwa myślisz o sobie samym.
    I tyle w temacie.

    1

    6
    Odpowiedz
  5. To, że otrzymali tanie mieszkania to pół biedy.
    Najgorsze kurwa jest to, że tacy ludzie poniżają tych co nie mają w ogóle takiej opcji do wyboru.
    I myślą tacy, że są kurwa najmądrzejsi, bo mieli wielkiego farta.

    9

    0
    Odpowiedz
  6. My na tym forum też wszyscy wzajemnie się podsluCHUJEMY.

    1

    4
    Odpowiedz
  7. Tacy są kurwa moi klienci-emeryty.

    6

    0
    Odpowiedz
  8. Prawie każdy myśli o sobie.
    Nie tylko staruchy.

    1

    6
    Odpowiedz
  9. „Ledwo 2+2 potrafia dodac.” Pierdolisz, że głowa boli. Pracowałem z ludźmi w różnym wieku i akurat niedoszli emeryci obliczali w pamięci kwoty, do których stażysta po studiach nie podchodził bez kalkulatora. I to nie jest wyjątek. I co z tego, że biorą 13 lub 14 emeryturę? Po pierwsze 50 lat, to nie to samo, co 70. Ludzie, którzy teraz mają 55-60 lat ledwo zahaczyli o PRL, a większość czasu pracowali w latach 90-ych i 2000-ych, a wtedy nikt się nie opierdalał, bo było takie bezrobocie, że każdy mógł za byle głupotę wylecieć na bruk. Poza tym już widzę, jak Ty na ich miejscu nie wziąłbyś dodatkowych pieniędzy. Rozumiem, że nie będziesz brał 500+, bo nie lubisz PiS-u? Bo jeśli będziesz, to jesteś takim samym „pasożytem”, jak oni. Cała reszta pasuje do ludzi w różnym wieku, w tym Sebastianów i madek. Musiałeś spotkać wyjątkowo tępych staruchów i w tym problem. Bo ogólnie nie masz, cymbale, bladego pojęcia o tych ludziach i czasach, w których żyli. Spierdalaj.

    5

    8
    Odpowiedz
    1. Ty glupi fiucie
      Place w podatkach setki tysiecy rocznie przy moich zarobkach.
      I nie pierdol ze ledwo zahaczyli o PRL. Czlowiek ktory ma 60 lat jest globoko w sercu komuchem zbudowany przez indoktrynacje PRL.
      2023 – 60 = 1963. Czyli ponad 25 lat zyl w komuszej rzeczywistosci, jego rodzice to tez ludzie ograniczeni przez PRL.
      Jak sadzisz dlaczego najgorsze kurwy politycy to ludzie 50+ o mentalnosci komuszej?
      I wypierdalaj nic mi panstwo nie dalo czego bym sam nie zaplacil. Co najwyzej zwrot nadplaconego podatku dostalem
      Glupi stary chuju.

      12

      0
      Odpowiedz
      1. Tak kurwa, najgorsze. Chyba nie widziałeś młodych lewaków, tych kurew od Zandberga, młodych PiSowców, PO-wców, tudzież Korwinistów, którzy po osiągnięciu pewnego wieku nie są już tacy prorynkowi. Słyszałeś o tym, ile oszczędności zabrała obecnym emerytom inflacja za Balcerowicza? Wiesz, jak topniały ich oszczędności? Te 13 czy 14 to symboliczna próba rekompensaty. Państwo zabrało, państwo oddaje. To nie jest żadne pasożytnictwo.
        Gdzie ci ludzie mieli pracować, jak nie w PRL? Płacisz setki tysięcy podatku, a w sklepie przeszkadza Ci emeryt w kolejce? Na połowę argumentów zresztą nie odpowiedziałeś. Ale chuj! Ja źle nikomu nie życzę. Jeśli jesteś uczciwy, to zarabiaj nawet miliardy. Ale czy kurwa jego mać jesteś w stanie przysiąc, że w razie ewentualnego niepowodzenia, nie weźmiesz od państwa żadnych pieniędzy? Wątpię. Ja akurat stary nie jestem, ale chciałbym już być. Za to jak to państwo traktowało emerytów na ich miejscu kradłbym, ile wlezie. Teraz nie mają źle, ale poprzednie rządy ich dojeżdżały. Na kogo mają głosować? Na PO? Zamknij mordę chuju!

        2

        5
        Odpowiedz
        1. Pewnie brał tarczę antykryzysową tylko się kurwa nie przyzna pasożyt jebany!

          3

          4
          Odpowiedz
      2. to twój problem, że nic nie otrzymujesz

        jebany pies ogrodnika sam nie zje i drugiego nie da

        1

        5
        Odpowiedz
  10. PiS to na ten moment jedyna opcja która czynnie przeciwstawia się lewackiej propagandzie i antypolonizmowi. Czarnek zabrał dotacje dla PAN bo niejaka profesor Engelking głosiła antypolskie tezy. I teraz PAN organizuje zrzutkę i sępi kasę od prywatnych ludzi bo nie potrafili uciszyć pracownika. I taka politykę rozumiem i popieram.

    2

    6
    Odpowiedz
    1. A co to były za antypolskie tezy?

      1

      2
      Odpowiedz

Większość z was to takie dziewięciolatki co wyjebały się na wrotkach pod Rybnikiem

Jakbyś zrobił ankietę na miliardzie osób to przekonałbyś się, że naprawdę promil osób ma cel w życiu z podzielonymi małymi chujkami-mujkami na każdy dzień w celu jego osiągnięcia. „Chciałbym mieć piękny dom”, „Chciałbym mieć szczęśliwą rodzinę”, „Chciałbym mieć dużo przyjaciół” nie nazwałbym celami, a przyrównał do dziewięciolatki, która wyjebała się na rolkach pod Rybnikiem, pierdolnęła głową na szczęście w wiatę i powiedziała „Chciałabym być księżniczką”, mniej więcej podobnie precyzyjny cel…

Powyższy cytat was przegrywy pięknie podsumowuje.

5
3
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "Większość z was to takie dziewięciolatki co wyjebały się na wrotkach pod Rybnikiem"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Tak i nie.
    Ogólnie tak, ale nie mnie.
    Ja nie jestem człowiekiem, którzy „marzy” i nic nie robi w celu realizacji swoich marzeń.
    Ale że mam dziesiątki problemów po drodze… to wszystko kurwa mi trwa całymi latami.

    2

    1
    Odpowiedz
  3. SZCZĘŚCIA:
    Stała Praca,
    Stały Wygląd,
    Stała Nieruchomość.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Stała Nieruchomość, a potem pierdolnęła rakieta od Łukaszenki i już nie stała. Chłe chłe chłe.

      3

      0
      Odpowiedz
      1. Czemu akurat stamtąd?

        1

        0
        Odpowiedz
      2. To prawda, dzięki za przypomnienie;
        ale tak to kurwa jak człowiek najmuje to w każdej chwili może wylądować na ulicy;
        tak jak kurwa ja.

        1

        0
        Odpowiedz
        1. Nie w każdej chwili tylko ma np. 1/2/3/4/5 miesięcy okresu wypowiedzenia w zależności na jaką długość umówił się z właścicielem, a jak się nie umówił na żadną lub „natychmiastową” to mu się należy jeszcze but w dupę na „do widzenia”.

          0

          0
          Odpowiedz
  4. ciebie pewnie też.

    0

    1
    Odpowiedz
  5. No i widzisz marzenie się spełniło. Teraz same księżniczki, ale pewny jesteś, że one wszystkie wyjebały się pod Rybnikiem?

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Prezes Euromebel zaprasza cię gamoniu do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stare płyty chodnikowe kilofem i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
    Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar i oklejanie żelazkiem oraz lakierowanie pod wiatr
    Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator trunków Romper oraz Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów

    2

    0
    Odpowiedz
  7. A co to za historia z tą dziewięciolatką? Bo nie słyszałem.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Niestety nie przeżyła.

      0

      0
      Odpowiedz

Młodzież XXI wieku

Ta obecna młodzież nic sama nie zrobi, ale na gotowe czeka…

4
4
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Młodzież XXI wieku"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Wszyscy – a nie tylko młodzież!

    1

    1
    Odpowiedz
  3. Prezes Euromebel zaprasza cię gamoniu do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stare płyty chodnikowe kilofem i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
    Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar i oklejanie żelazkiem oraz lakierowanie pod wiatr
    Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator trunków Romper oraz Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów

    2

    1
    Odpowiedz

Krótki list otwarty do przełożonych, brygadzistow majstrow kierowników i innych kurew

Niewiem co w waszych tępych łbach siedzi, myślę, ze skrajne uposledzenie umysłowe. Znęcacie sie nad pracownikiem, obojetnie czy to produkcja budowa, praca w biurze czy cokolwiek. Do przełożonych. Wy serio sie nie boicie? Ze taka osoba, wam r
Łeb rozpierdoli poza czasem pracy? Ze wam podpali miejsce zamieszkania? Ze skrzywdzi waszych bliskich? Ze wam auto rozpierdoli? I co z tego ze taka osoba pojdzie siedziec do żywocie? Za to ty zostaniesz kaleką albo zdechniesz, czlowiek który niczego juz nie ma, jest zdolny do wszystkiego. Nie znacie dnia ani godziny. Był kiedyś typ co szefa poćwiartował, przypadków bylo dość duzo. Także zachowujcie sie normalnie jak na człowieka przystało, a nie skurwiozę. Bo nigdy nie wiecie komu impulsy wyjebią. Nawet w czasie pracy, człowiek nie musi okazywać emocji, do ostatniej chwili jak złapie w swoje łapy.

8
3
Pokaż komentarze (15)

Komentarze do "Krótki list otwarty do przełożonych, brygadzistow majstrow kierowników i innych kurew"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ja nie mam kurwa nikogo i nie mam kurwa niczego.

    A nawet do głowy by mi to nie przyszło.
    Poza oczywiście wścieklizną wypowiadanych słów, ale potem mi przechodzi i zapominam do czasu aż na nowo dostaję wścieklizny.
    I znowu mi przechodzi na drugi dzień…

    2

    0
    Odpowiedz
  3. Co mają w umysłach pracodawcy?
    Kasę, kasę, kasę…

    2

    0
    Odpowiedz
    1. A co mają w umysłach wyborcy umiarkowanych pobożnych komunistów? Dej, dej, dej…

      0

      1
      Odpowiedz
  4. O kurwa!
    Napisz jak się nazywał ten szef albo co to była za branża.

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Nad gniewem trzeba panować.

    1

    0
    Odpowiedz
  6. No i to co opisałeś, to już kurwa od dawna podejrzewam skąd się biorą potem zjebane patologiczne (anty)rodziny.

    No właśnie kurwa stąd, że w zjebanej pracy faceci-patusy tłumią swoje emocje a potem swoją skurwiozę wyładowują na niewinnych i bezbronnych (czyli na swoich najbliższych).

    Dlatego trzeba albo zmienić zjebaną pracę na niezjebaną pracę albo od razu wycedzić przez zęby co się myśli w pracy albo napisać na chujni albo chodzić do psychologa albo zamieszkać w psychiatryku.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Jakich niewinnych i bezbronnych. Jakbyś poznał taką jedną antymatkę takiego jednego z tego forum byłbyś raczej po stronie pracodawcy, który musi zatrudniać antysyna tej antymatki antyzakładzie pracy…

      0

      0
      Odpowiedz
  7. Prezes Euromebel zaprasza cię gamoniu do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stare płyty chodnikowe kilofem i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
    Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar i oklejanie żelazkiem oraz lakierowanie pod wiatr
    Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator trunków Romper oraz Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów

    1

    0
    Odpowiedz
  8. To może spójrz na to wszystko z punktu widzenia przełożonego. Historia z dziś – ważna przesyłka nie wyszła bo panienka oświadczyła że wychodzi o 14 bo coś tam. Kto musiał ją nadać? Ja musiałem. Czy ja jestem od wypełniania druczków na paczki? W poniedziałek opierdolę jak burą sukę a jej impulsy, emocje mnie nie interesują. Ma robić co do niej należy.

    2

    2
    Odpowiedz
    1. Potem kose pod zebra od suki w alejce, to sie dowiesz

      2

      0
      Odpowiedz
      1. Tak, kosę za opierdol. Żaden szef nie przeżyłby nawet miesiąca.

        0

        0
        Odpowiedz
        1. Spora czenść pżeciesz nie pżeżywa… –_–

          0

          0
          Odpowiedz
    2. Idź świnio do WC się…

      0

      0
      Odpowiedz
  9. Taka prawda, że żeby być brygadzistą, kierownikiem itd musisz lubić być chujem dla innych. Oni sami często nie wiedzą, że są najtańszymi kurwami w mieście, bo zarabiają często o 200-300 zł więcej niż pracownik niższego szczebla miesięcznie, a normalna kurwa to bierze z 1800, ale za jedną noc

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Mam takiego ziomeczka pod Amsterdamem na magazynie. Chwalił mi się, że go awansowali na kierownika zmiany. Pytam się ile więcej na łapę? On mówi, że tyle samo, ale kierownik to prestiż jest przecież. Rzadko mi się zdarza, że chcę komuś przyjebać z dyni, a wtedy jednak o tym pomyślałem. Nie w celach przemocowych, ale profilaktycznie na otrzeźwienie.

      1

      0
      Odpowiedz

Tacy są ludzie XXI wieku

Wszyscy wszystkich chcą wykorzystać finansowo i seksualnie kurwa.

5
4
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Tacy są ludzie XXI wieku"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Seksualna, nebezpeczna, nepokirna ta bezzapeleszna.

    2

    1
    Odpowiedz
  3. Prezes Euromebel zaprasza cię gamoniu do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stare płyty chodnikowe kilofem i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
    Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar i oklejanie żelazkiem oraz lakierowanie pod wiatr
    Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator trunków Romper oraz Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Bo tak. Ot co.

    0

    0
    Odpowiedz

Jestem znowu bezdomny

Jestem znowu bezdomny.
Nie mam dokąd wracać.
Mam trochę pieniędzy, ale nie wystarczy nigdzie na czynsz.
Ma ktoś jakieś pomysły?

3
5
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Jestem znowu bezdomny"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Wszędzie w chuj drogo za jebane meliny nieposprzątane po zasyfieniu przez poprzednich lokatorów.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Skoro wszędzie jebane meliny
      to po co przepłacać?!
      Najmij jak najtaniej !!!

      1

      0
      Odpowiedz
  3. Pewnie na czynsz by wystarczyło, ale kurwa na kaucję zwrotną to już na pewno nie.
    Jebane chciwojady z tych jebanych polaczków-właścicieli nieruchomości.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. W Polsce na kilkanaście razy zawsze miałem kaucję w wysokości jednego czynszu, raz mi się tylko zdarzył dwumiesięczny, a jak przeglądam teraz z ciekawości oferty z Włoch i Francji to kaucja za trzy miesiące jest normą, a często również widzę „6 krotność czynszu” więc polaczki-właściciele mogą się jeszcze wiele nauczyć od zachodnich robaczków-właścicieli by zwiększyć poziom już i tak wysokiej chujowości haha 😉

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Tak, tak, tylko jakie są minimalne zarobki w PLN a jakie w UE?
        Skoro kurwa mam 2k: na czynsz trzeba wywalić 1k, i musi też być na miesiąc jedzenie 1k, to kurwa skąd wziąć 3k na kaucję niezwrotną, jeśli się trafi na oszustów?!

        1

        0
        Odpowiedz
  4. W Siemianowicach jest dzielnica, którą ktoś nazwał Nowy Świat, w Nowym Świecie nic nowego i tak już ładnych parę lat…

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Prezes Euromebel zaprasza cię gamoniu do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stare płyty chodnikowe kilofem i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
    Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar i oklejanie żelazkiem oraz lakierowanie pod wiatr
    Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator trunków Romper oraz Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów

    1

    0
    Odpowiedz

„Chcę mieć piękny dom” – o kobiecej logice słów kilkadziesiąt

Tak, to kobieca logika:
„Chcę mieć piękny dom”, „chcę mieć szczęśliwą rodzinę” -> ale żeby pójść do pracy i uciułać sobie na ten dom to po co…
Kobiety wolą cały czas marzyć zamiast stanąć w prawdzie i wziąć się zarekrutować do jakiejś pracy choćby za minimalną/średnią krajową.

Ot co: kobieca logika = wieczne marzenie z nadzieją bez pokrycia (która to fałszywa nadzieja po latach zmienia się u kobiet w pewność) iż pewnego dnia wszystko magicznie samo przyleci z nieba, więc po co się mają starać? Po co wspierać pracowitego mężczyznę? Lepiej skrytykować pracoholika, który ciągle próbuje zatroszczyć się o wspólną przyszłość, że pieniądze szczęścia nie dają, a jedynie wiara i nadzieja!

Skąd takie abstrakcyjne myślenie?
Chyba za dużo filmów hollywood; za dużo bajek które przez kilkaset lat utrzymywały bajkopisarzy (i był to wtedy naprawdę intrantny interes – aż po wiek internetu); itd; za dużo instagamów i facebooków.
Czy są może tego jeszcze jakieś przyczyny?!

4
3
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "„Chcę mieć piękny dom” – o kobiecej logice słów kilkadziesiąt"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Na wszystko trzeba sobie zapracować.
    Manna z nieba nigdy nie zlatuje.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Móf za siebiem, mnie zleciała i teraz tańczę Kankan w Toskanii między posiłkami, a z dorywczej pracy to oglądam regularnie Felliniego.

      1

      0
      Odpowiedz
  3. Prezes Euromebel zaprasza cię gamoniu do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stare płyty chodnikowe kilofem i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
    Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar i oklejanie żelazkiem oraz lakierowanie pod wiatr
    Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator trunków Romper oraz Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów

    1

    0
    Odpowiedz

Zamożniejsi to skurwiele wobec biedaków – i odwrotnie

„dobra gowno mnie to obchodzi patalachu. Jestes nieudacznikiem i pogodz sie z tym frajerze.”

Powyższy komentarz to najlepszy dowód jacy ludzie to skurwiele wobec biedaków

A poza tym potwierdza to starożytną prawdę, że… człowiek człowiekowi wilkiem

Ale najlepsze jest to, że ci którym lepiej się powiodło (są zamożniejsi) potem wielce się dziwią, że biedaki wobec nich też są potem obłudnymi skurwielami ha ha ha
Kto sieje wiatr ten zbiera burze!

11
1
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Zamożniejsi to skurwiele wobec biedaków – i odwrotnie"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Dalem plusa pomimo ze dobrze stoje finansowo i biedaki mnie wkurwiaja, to jednak jest cos w tym wpisie.
    Mysle, ze biedak nie zrozumie bogatego, jego problemow. W ogole tego, ze on moze miec problemy.
    Z kolei bogacz nie zrozumie problemow biednego, dla niego zwykle „to przeciez idz i kup XY i po problemie…”.

    5

    0
    Odpowiedz
    1. Każdy mój post i wpis jest zajebisty.
      A szczególnie takie gdzie nie używam wulgaryzmów.

      2

      4
      Odpowiedz
    2. Dzięki.
      To mi przypomniało przysłowie, że „syty głodnego nie zrozumie”.

      7

      0
      Odpowiedz
    3. Świetnie, że dobrałeś w słowa to o co mi chodzi.

      Biedak nie rozumie (choć próbuje zrozumieć), że jak to bogatemu pieniądze mogą nie dawać szczęścia skoro bogaty człowiek wszystko może sobie [na]kupić i niczego nie musi sobie bogaty odmawiać.

      Bogaty nie rozumie (a raczej nie chce zrozumieć), że biedak jest kurewsko ograniczony finansowo i na prawie nic nie stać biedaka.

      Co więcej – w aktualnym świecie zdecydowaną większość problemów rozwiązują pieniądze oraz rzeczy materialne, które można od ręki uzyskać za pieniądze.

      Dla bogatego to nie problem rozwiązać problemy,
      ale dla biedaka problemem jest nawet zakupienie najtańszych zamienników.
      Np. remonty albo naprawy złotej rączki.

      4

      0
      Odpowiedz
  3. No wielce się dziwią i wypisują swoje jebane smuty na forum.
    Choć sami sobie winni, że są idiotami.

    3

    2
    Odpowiedz
  4. Prezes Euromebel zaprasza cię gamoniu do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stare płyty chodnikowe kilofem i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
    Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar i oklejanie żelazkiem oraz lakierowanie pod wiatr
    Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator trunków Romper oraz Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów

    1

    1
    Odpowiedz

Ja się bawię przy komputerze – a nie pracuje

Praca przy kompie to praca intelektualna.
Ciekawe, że zjebani klienci to samo mi trują, że „niech się pan tutaj bawi”, ale kurwa sami nawet podstawowych rzeczy nie wiedzą o swoich sprzętach albo kurwa nie umieją nawet kupić właściwe kabelki.

Ależ oczywiście, że ja się bawię – to dla mnie frajda praca przy komputrach, aczkolwiek użeranie się z debilnymi klientami i nierzadko brudasami to cięższe niż machanie łopatą przy robotach publicznych.

6
1
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Ja się bawię przy komputerze – a nie pracuje"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Prezes Euromebel zaprasza cię gamoniu do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stare płyty chodnikowe kilofem i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
    Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar i oklejanie żelazkiem oraz lakierowanie pod wiatr
    Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator trunków Romper oraz Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Haha a jakże! Jest dokładnie tak.

    0

    0
    Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Praca domowa | Uwielbiam spać - proste przyjemności | Kariera urzędnika państwowego | od samego rana myślę tylko o pieniadzach | jebani nieudacznicy na chujni | RE Nie ma wartościowych pracowników... | Nie ma wartościowych pracowników - tylko wszędzie matoły i nieroby | Leniu ja tyram od momentu pobudki do praktycznie położenia się spać. Dzień w dzień. W sobote i większa część niedzieli. | zarabiam 100 tysiecy miesiecznie | Wszyscy lecą w chuja | nie przepracowuje sie jestem leniem | Cierpiałeś? To będziesz cierpieć jeszcze więcej! | JA TEŻ CIERPIAŁEM KURWA ! - praca, zakupy, złe urodzenie | Wkurwianie mnie przez nieudaczników z chujni | Największy mit polskiego rynku pracy | CIERPIAŁEM KURWA! | Rozrywka w trakcie pracy | uwielbiam moje życie i pieniądze | Słowa czy pieniądze? | Wszystko mnie boli - boję się śmierci | Złe samopoczucie po kawie | Nie cierpię pracować z innymi na zmianie / ETAT | bród, smród, ubóstwo | uwielbiam pieniądze | Fala hejtu od wygrywów | Puszysty adminek | Zbyt często chcę rzucić wszystko w cholerę | Wiele popierdolonych procedeur | Zasmarkane produkty | Kasjerki dłubiące w nosie | Proszę zachowac kulturę osobistą | Wyjebane na smartłacze | Da sie zarabiać 'dużo' | Nihilizm radykalny | Powiedz NIE KOMUNISTOM! | Dzikie drapieżniki w kraju | Admin lubi ziemniaki | Cierpiałem | JEBANA POGODA | Wkurwia mnie grubas z reklamy | TYLKO PiS ! | Truciciele zadu | Rozpoczęcie gadki z dziewczyną przez neta | Usuwanie wpisów | Cenzura na chujni | jestem uzależniony od chujni | Sprawiedliwość wygra VS miłosierdzie nie ma szans (bo ludzie tego nie doceniają) | Admin synem HeadAdmina?! | Interbellum Umysłowe