Jaką polecacie kawę by się dobrze czuć po kawie?
To znaczy jakie proporcje kawy do cukru albo cukru do kawy?
Ja zawsze po kawie czułem się kurewsko źle, ale mam wielką ochotę na kawkę.
Nie cierpię pracować z innymi na zmianie / ETAT
2023-05-24 08:09To w pracy jest najgorsze – kontakt ze współpracownikami, którzy żeby siebie dowartościować to kogoś lepszego od siebie kurwa ciągle będą deprymować.
Komentarze do "Nie cierpię pracować z innymi na zmianie / ETAT"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Bilet do Łodzi, dupa w tramwaj i w podskokach pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego z pięcioma stówami w łapie i z CV w zębach, patałachu. Najpierw krótki regulamin współpracy z patałachami, a potem dostaniesz do wyboru trzy stanowiska :
1: walenie do głównego zbiornika i podbijanie karty, że to aromatyczna wanilia
2: kradnięcie krokodyli, obsrywanie kibli, wycieranie glutów o klamki i witanie się po ówczesnym drapaniu się po jajach
3: kucie starego asfaltu kilofem 12 godzin dziennie o kromce suchego chleba z wodą i ładowanie gołymi łapami bez rękawiczek na wywrotkę Stara 244
Kilkadziesiąt lat harówy i uzbierasz na pokój w kamienicy z grzybem na ścianach i pozdzieranym gumolitem, w którym lodówka pełna będzie mielonki, zupek Vifona i fioletowego denaturatu.01-
Odpowiedz
Zapomniałeś o podawaniu ręki po uprzednim grzebaniu w dupie.
Zdzisiek.20
-
-
Odpowiedz
Tylko stara szkoła wychowania i lanie kablem od suszarki po plecach czynią cuda. Przekablować wszystkich gówniarzy – od morza do Tatr. Lać kablem, ile wejdzie i patrzeć czy równo puchnie. Lać mokrym końcem.
01
bród, smród, ubóstwo
2023-05-23 22:00te 3 słowa opisują moje popierdolone życie
i jedynie kasa może mi dać szczęście,
aby wyjść z tego bagna pełnego aligatorów i zamieszkać w willi z basenem z krokodylami
Mesio zamawiam wywrotkę.
Komentarze do "bród, smród, ubóstwo"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.
03 -
Odpowiedz
Tylko dobry admin i akceptowanie zjebanych komentarzy czyni cuda. Musisz poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.
02 -
Odpowiedz
Gdybyś zarabiał kilkaset baniek miesięcznie, mieszkał we własnej willi z najseksowniejszą samicą rodem z Hollywood i jeździł złotym, kuloodpornym Bugatti Chiron tak jak ja, patałachu to by szybko ci odeszła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, pięć stów w łapę i już dziś możesz stawić się pod bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. W zamian za tę opłatę damy stabilne zatrudnienie, dwunastogodzinne skuwanie asfaltu kilofem za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealne dla takich patałachów jak ty oraz możliwość spotkania Pana i Władcy waszego Mesia. Skończy się twoja niedola i zacznie harówa, a kto wie, może z jakimś patałachem płci odmiennej stracisz dziewictwo.
03 -
Odpowiedz
Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.
03 -
Odpowiedz
Kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty… wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.
03 -
Odpowiedz
Wal konia masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, jeździj bez biletu, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakieś perfumy czy dziurawe skarpety, to też bierz. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię sponsorują. Ja tak robię, i stać mnie na mielonkę i litrowe w PET.
03 -
Odpowiedz
6 komentarzy i każdy bezwartościowy.
40-
Odpowiedz
Bezwartościowym nazywam coś co nie posiada żadnej wartości i jest dla mnie zupełnie neutralne, a te 6 powyżej wywołują odruch wymiotny więc to jest coś jakby jeszcze poniżej „bezwartościowości” haha -_-
20
-
-
Odpowiedz
Tylko stara szkoła wychowania i lanie kablem od suszarki po plecach czynią cuda. Przekablować wszystkich gówniarzy – od morza do Tatr. Lać kablem, ile wejdzie i patrzeć czy równo puchnie. Lać mokrym końcem.
02-
Odpowiedz
patusów do pacanowa!
20
-
uwielbiam pieniądze
2023-05-23 22:00Powiem wam prawdę i powiem to każdemu kto się mnie spyta.
Ja… uwielbiam pieniądze
I wkurwia mnie, gdy wszyscy wokół pierdolą, że oni nie uwielbiają pieniędzy choć dla pieniędzy zrobią wszystko, nawet sprzedadzą bliskich.
Ja dla pieniędzy nie zrobię wszystkiego, ale przyznaje się jawnie, że uwielbiam pieniądze, bo tylko dzięki pieniądzom nie musiałbym już dłużej mieszkać w bród,smród,ubóstwo.
Komentarze do "uwielbiam pieniądze"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.
03 -
Odpowiedz
Tylko dobry admin i akceptowanie zjebanych komentarzy czyni cuda. Musisz poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.
03 -
Odpowiedz
Gdybyś zarabiał kilkaset baniek miesięcznie, mieszkał we własnej willi z najseksowniejszą samicą rodem z Hollywood i jeździł złotym, kuloodpornym Bugatti Chiron tak jak ja, patałachu to by szybko ci odeszła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, pięć stów w łapę i już dziś możesz stawić się pod bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. W zamian za tę opłatę damy stabilne zatrudnienie, dwunastogodzinne skuwanie asfaltu kilofem za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealne dla takich patałachów jak ty oraz możliwość spotkania Pana i Władcy waszego Mesia. Skończy się twoja niedola i zacznie harówa, a kto wie, może z jakimś patałachem płci odmiennej stracisz dziewictwo.
03 -
Odpowiedz
Kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty? Wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.
03 -
Odpowiedz
Wal konia masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, jeździj bez biletu, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakieś perfumy czy dziurawe skarpety, to też bierz. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię sponsorują. Ja tak robię, i stać mnie na mielonkę i litrowe w PET.
03 -
Odpowiedz
Mówiłeś coś, czy koń pierdnął?
33-
Odpowiedz
twój stary i twoja stara
51
-
-
Odpowiedz
Tylko stara szkoła wychowania i lanie kablem od suszarki po plecach czynią cuda. Przekablować wszystkich gówniarzy – od morza do Tatr. Lać kablem, ile wejdzie i patrzeć czy równo puchnie. Lać mokrym końcem.
03-
Odpowiedz
spierdalaj patusie
40
-
Fala hejtu od wygrywów
2023-05-23 22:00Już wielokrotnie ja i wielu innych otrzymaliśmy falę hejtu od „ludzi czynu”, którzy wyznają filozofię „nie użalaj się nad sobą leniu i bierz się do roboty nieudaczniku”.
Ostatnio pisałem jak cierpiałem w wyniku tego, że nie jestem z bogatej rodziny i musiałem dochodzić do wszystkiego sam to też zjawili się energiczni ludzie sukcesu, którzy musieli mnie pojechać od leni, bo nie zrozumieli przekazu, więc wyjaśnię to najprecyzyjniej jak mogę bez żadnych niedogodności.
To nie jest kwestia lenistwa, braku chęci do rozwoju i roszczeniowej postawy. Ja lubię pracować i całe życie będę coś robił.
To jest kwestia tego, że musisz użerać się z systemem i ze zjebami, a ludzie to zjeby. Gdy zaczynasz od zera i nie startujesz z bogatego domu to przegrałeś życie, bo owszem, możesz osiągnąć wszystko, możesz zostać nawet drugim Muskiem, Gatesem, czy kimś jeszcze fajniejszym.
Tylko zanim to się stanie to startując z biedy ludzie zdążą Ci tak krwi napsuć, że do czasu osiągnięcia tego sukcesu będziesz już najprawdopodobniej wrakiem psychicznym, bo musisz po drodze przejść przez ludzi, którzy będą cię oceniać, wystawiać świadectwa, egzaminować, rekrutować, potem współpracować i rozliczać obowiązki..
I uwierz mi, że na 95 procent trafisz na zjebów. Praca sama w sobie nie musi być nieprzyjemna. Prawie zawsze jest tylko z winy zrypów, debili i psychopatów. I uwierzcie, że trafiłem, oj…trafiłem w życiu na tylu zjebów, którzy mnie tak przeorali, że jestem martwy w środku. Dynamiczne, proste chłopaki od „jesteś kowalem własnego losu” nazwą to doświadczeniem, zahartowaniem, staniem się silniejszym. Ja wiem, że stałem się maszyną, straciłem emocje, radość życia, wyobraźnię i magię istnienia.
Możecie pierdolić do woli, ale będę miał żal do świata i moja filozofia pozostaje taka sama. Lepiej 100 razy być rozpieszczonym dzieckiem z bogatej rodziny i żyć beztrosko do końca swych dni niż dojść do wielkiego sukcesu ciężką pracą i rozwojem samemu z najniższego szczebla.
Lepiej całe życie nie musieć się przed nikim tłumaczyć, patrzeć na tych zjebów ludzi zza szyby wygodnej limuzyny i dostawać przelewy od spółki skarbu państwa, albo obsadzać wygodną posadkę w firmie tatusia bez rekrutacji, stresu i bez wielu pojebanych rzeczy.
Komentarze do "Fala hejtu od wygrywów"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.
01 -
Odpowiedz
Tylko dobry admin i akceptowanie zjebanych komentarzy czyni cuda. Musisz poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.
00 -
Odpowiedz
Gdybyś zarabiał kilkaset baniek miesięcznie, mieszkał we własnej willi z najseksowniejszą samicą rodem z Hollywood i jeździł złotym, kuloodpornym Bugatti Chiron tak jak ja, patałachu to by szybko ci odeszła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, pięć stów w łapę i już dziś możesz stawić się pod bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. W zamian za tę opłatę damy stabilne zatrudnienie, dwunastogodzinne skuwanie asfaltu kilofem za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealne dla takich patałachów jak ty oraz możliwość spotkania Pana i Władcy waszego Mesia. Skończy się twoja niedola i zacznie harówa, a kto wie, może z jakimś patałachem płci odmiennej stracisz dziewictwo.
01 -
Odpowiedz
Kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty? Wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościcie, bo konia walicie? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.
01 -
Odpowiedz
Wal konia masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, jeździj bez biletu, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakieś perfumy czy dziurawe skarpety, to też bierz. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię sponsorują. Ja tak robię, i stać mnie na mielonkę i litrowe w PET.
01 -
Odpowiedz
Pierdolisz głupoty, każdy kto zaczynał od zera musiał się z tym użerać. Wielu nawet zza granica bez wsparcia rodziny dorabiali się wielomilionowych majatków.
Także skończ użalać się leniu nad soba. Rzygać się chce jak się czyta pierdolenie lenia jak to miał ciężko, a inni maja super łatwo.
Kurwo zapierdalam od momentu pobudki do praktycznie położenia się spać. Dzień w dzień. W sobote i większa część niedzieli.
Leniu jebany.
31-
Odpowiedz
Jasne.
Na pewno kurwa.A co z jedzeniem? Obiadami?
Co z higieną osobistą? Co z zakupami? Z praniem ubioru?
Jak mieszkasz dalej z matką, która wszystko za ciebie robi choć jesteś już starym nieudacznikiem to nie pisz nic więcej nieudaczniku.
Wtedy ja też bym sobie pracował całą dobę kurwaaaaaaaaaaaaaa11
-
-
Odpowiedz
Wszystko ma swoje + i –
11 -
Odpowiedz
Skoro lubisz pracować to dlaczego chciałbyś być z bogactwa?
Bogaci nie muszą pracować.30 -
Odpowiedz
Wierz mi lub nie, ale mam 100 razy gorzej niż ty.
Też zazdroszczę bogatym, że wiele rzeczy co mnie spotyka to spotykają tylko biedaków.Ale jeśli chodzi o pracę… i nie mam na myśli pracy 8h pn-pt;
to współczuje tym, którzy nie mają żadnego celu w życiu, bo wychowywali się całe życie w bogactwie.
Z jednej strony też chciałbym się niczym (nie nikim) nie przejmować, ale z drugiej strony kurwa za cel życia mieć nicnierobienie to kurwa chore jak dla mnie.10-
Odpowiedz
Jakbyś zrobił ankietę na miliardzie osób to przekonałbyś się, że naprawdę promil osób ma cel w życiu z podzielonymi małymi chujkami-mujkami na każdy dzień w celu jego osiągnięcia. „Chciałbym mieć piękny dom”, „Chciałbym mieć szczęśliwą rodzinę”, „Chciałbym mieć dużo przyjaciół” nie nazwałbym celami, a przyrównał do dziewięciolatki, która wyjebała się na rolkach pod Rybnikiem, pierdolnęła głową na szczęście w wiatę i powiedziała „Chciałabym być księżniczką”, mniej więcej podobnie precyzyjny cel… -_-
20-
Odpowiedz
Tak, też mnie to denerwuje jak ludzie takie mają cele w życiu, ale jeszcze bardziej drażni mnie to, że nic nie robią w celu realizacji tych celów.
Ja miałem coś innego na myśli, ale publicznie nie będę o tym pisał.
W każdym razie konsekwentnie idę do przodu choć kurwa jest tak ciężko iż podejrzewam siebie o narkolepsje.00 -
Odpowiedz
Tak, to kobieca logika:
„Chcę mieć piękny dom”, „chcę mieć szczęśliwą rodzinę”, ale żeby pójść do pracy i uciułać sobie na ten dom to po co…
Kobiety wolą cały czas marzyć zamiast stanąć w prawdzie i wziąć się zarekrutować do jakiejś pracy na etat.
Ot co: kobieca logika = wieczne marzenie z nadzieją bez pokrycia (która to fałszywa nadzieja po latach zmienia się u kobiet w pewność) iż pewnego dnia wszystko magicznie samo przyleci z nieba, więc po co się mają starać? Po co wspierać pracowitego mężczyznę? Lepiej skrytykować pracoholika, który ciągle próbuje zatroszczyć się o przyszłość, że pieniądze szczęścia nie dają, a jedynie wiara i nadzieja!
Za dużo filmów hollywood; za dużo bajek o śpiącej królewnie, kopciuszku, itd; za dużo instagamów i facebooków.00
-
-
-
Odpowiedz
Chodzi ci oto, że straciłeś empatię?!
Mi kurwa też niewiele zostaje empatii wobec obcych ludzi, bo kurwa np. żeby złożyć mi życzenia na święta to nie łaska, ale żeby upomnieć się o kasę od razu po świętach to kurwa jak najbardziej tak!22 -
Odpowiedz
Mam nadzieje, że nie skończę jak ty.
Mam żal do wszystkich, ale mam nadzieje – że jak będę godnie zarabiać, by godnie żyć – że mi wtedy przejdzie!20 -
Odpowiedz
Też tak myślę sobie czasem.
Ale jak mi się coś rozjebie… to umiem sobie to naprawić.A takie banany? Póki mają kasę to sobie poradzą, ale co jak zostaną bankrutami?
20 -
Odpowiedz
Wyobraź sobie, że ja otrzymałem same 2 i 3 w kartach przy urodzeniu.
I muszę jakoś grać tymi kartami !31 -
Odpowiedz
Z narcyzami nigdy się nie wygra,
nawet jak samemu się stanie pojebanym narcyzem.11-
Odpowiedz
Narcyzm to cie w nocy jebie w uszy kurwo!
10
-
-
Odpowiedz
Nie niedogodności, tylko nieścisłości.
To życzliwa uwaga ziom!10 -
Odpowiedz
Wiesz kiedy ja się uwolniłem od ludzkich opinii?
Wtedy, gdy zdałem sobie sprawę, że kurwa ludzie nie są nieomylni.20 -
Odpowiedz
To w pracy jest najgorsze – kontakt ze współpracownikami, którzy żeby siebie dowartościować to kogoś lepszego od siebie kurwa ciągle będą deprymować.
10 -
Odpowiedz
No nie wiem?!
Z bogactwem jest o tyle zajebiście, że mieszka się w luksusie i człowieka na wszystko stać – ale jak się coś rypnie a straci się kasę to z niczym człowiek sobie nie poradzi, bo cały czas było w kolorowych barwach.
Moim zdaniem lepiej zacząć od biedy (nie mylić z jebaną patologią) – a potem dopiero stać się zamożnym, bo będzie się miało i pieniądze i kompetencje (nie tylko zawodowe).
40 -
Odpowiedz
Uważam, że najgorsze to jest, gdy człowiek z biedy dzięki swojej pracy odniesie sukces a i tak będzie zgorzkniały kurwa do końca swoich dni.
Piszę to po to – aby samemu siebie przed tym ustrzec!20 -
Odpowiedz
To stwórz taką Rodzinną Firmę!
11 -
Odpowiedz
Przeczytaj wpisy ludzi, którzy mają majątki a i tak tutaj narzekają, bo kurwa jak masz kasę to też możesz mieć przejebane: jeśli będziesz mieć fałszywych ludzi w swoim otoczeniu.
To apropo limuzyn.40
Puszysty adminek
2023-05-23 20:38Admin a kogo jest to foto pod komentarzami?
Nie wierzę, że jesteś taki puszysty.
Komentarze do "Puszysty adminek"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Tylko dobry admin i akceptowanie pierdolniętych komentarzy czyni cuda. Musicie poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.
10 -
Odpowiedz
Gdybyś zarabiał kilkaset baniek miesięcznie, mieszkał we własnej willi z najseksowniejszą samicą rodem z Hollywood i jeździł złotym, kuloodpornym Bugatti Chiron tak jak ja, patałachu to by szybko ci odeszła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, pięć stów w łapę i już dziś możesz stawić się pod bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. W zamian za tę opłatę damy stabilne zatrudnienie, dwunastogodzinne skuwanie asfaltu kilofem za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealne dla takich patałachów jak ty oraz możliwość spotkania Pana i Władcy waszego Mesia. Skończy się twoja niedola i zacznie harówa, a kto wie, może z jakimś patałachem płci odmiennej stracisz dziewictwo.
10 -
Odpowiedz
Kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty? Wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościcie, bo konia walicie? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.
01 -
Odpowiedz
Wal konia masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, jeździj bez biletu, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakieś perfumy czy dziurawe skarpety, to też bierz. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię sponsorują. Ja tak robię, i stać mnie na mielonkę i litrowe w PET.
01
Zbyt często chcę rzucić wszystko w cholerę
2023-05-23 20:37Ja mam porażenie mózgowe / upośledzenie umysłowe / paraliż ruchowy / rak mózgu.
Nieważna nazwa, wiem tylko, że jestem sparaliżowany.
Ale ja się kurwa nie poddaje, choć idę wolniej niż mucha w smole.
Komentarze do "Zbyt często chcę rzucić wszystko w cholerę"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Tylko dobry admin i akceptowanie pierdolniętych komentarzy czyni cuda. Musicie poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.
10 -
Odpowiedz
Gdybyś zarabiał kilkaset baniek miesięcznie, mieszkał we własnej willi z najseksowniejszą samicą rodem z Hollywood i jeździł złotym, kuloodpornym Bugatti Chiron tak jak ja, patałachu to by szybko ci odeszła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, pięć stów w łapę i już dziś możesz stawić się pod bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. W zamian za tę opłatę damy stabilne zatrudnienie, dwunastogodzinne skuwanie asfaltu kilofem za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealne dla takich patałachów jak ty oraz możliwość spotkania Pana i Władcy waszego Mesia. Skończy się twoja niedola i zacznie harówa, a kto wie, może z jakimś patałachem płci odmiennej stracisz dziewictwo.
10 -
Odpowiedz
Kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty? Wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościcie, bo konia walicie? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.
01 -
Odpowiedz
Wal konia masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, jeździj bez biletu, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakieś perfumy czy dziurawe skarpety, to też bierz. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię sponsorują. Ja tak robię, i stać mnie na mielonkę i litrowe w PET.
01
Wiele popierdolonych procedeur
2023-05-23 20:37Mało komu się kurwa chce bawić z tymi debilami i leniami z obsługi klienta.
Ja muszę się upominać nawet o 10 zł, bo to dla mnie sprawa wielkiej wagi.
Ale taka mnie nerwica bierze, że robię się kurwa w ułamku sekundy czerwony jak burak; bo kurwa zanim przystąpią łaskawie do rozpatrzenia reklamacji to klient musi zadbać o poprawne wykonanie niezliczoną ilość popierdolonych procedur.
Nie może człowiek pokazać samego paragonu, chociaż w komputerze mają wszystko rozpisane.
Musi człowiek pokazać równocześnie paragon i produkt (choć wszystko mają w komputerze).
I to równocześnie.
To nie, że za 30 sekund człowiek wyjmie produkt, lecz nie przystąpia do pracy zanim na ladzie nie położy się i tego i tego.
Nosz kurwa.
A poza tym to klient musi wykonać wszystko co powinny te nieroby zrobić.
Komentarze do "Wiele popierdolonych procedeur"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
10zl to ja zarabiam na sekundę frajerze
10 -
Odpowiedz
Tylko dobry admin i akceptowanie zjebanych komentarzy czyni cuda. Musisz poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.
10 -
Odpowiedz
Gdybyś zarabiał kilkaset baniek miesięcznie, mieszkał we własnej willi z najseksowniejszą samicą rodem z Hollywood i jeździł złotym, kuloodpornym Bugatti Chiron tak jak ja, patałachu to by szybko ci odeszła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, pięć stów w łapę i już dziś możesz stawić się pod bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. W zamian za tę opłatę damy stabilne zatrudnienie, dwunastogodzinne skuwanie asfaltu kilofem za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealne dla takich patałachów jak ty oraz możliwość spotkania Pana i Władcy waszego Mesia. Skończy się twoja niedola i zacznie harówa, a kto wie, może z jakimś patałachem płci odmiennej stracisz dziewictwo.
10 -
Odpowiedz
Nerwica!
Kurwica!!
Pierdolec!!!20-
Odpowiedz
Nie wiem czemu, ale przeczytałem sobie to w myślach jak tę rymowankę dla dzieci „wlazł kotek na płotek…”, „nerwica, kurwica, pierdolec”
00
-
-
Odpowiedz
Kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty? Wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościcie, bo konia walicie? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.
01 -
Odpowiedz
Wal konia masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, jeździj bez biletu, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakieś perfumy czy dziurawe skarpety, to też bierz. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię sponsorują. Ja tak robię, i stać mnie na mielonkę i litrowe w PET.
01
Zasmarkane produkty
2023-05-23 20:36Tutaj jest albo był koleś co się śmiał z tego.
Ktoś inny mi doradził, żeby się nie przejmować, by nie wyrzucać dobrych produktów do kosza.
Śrututu.
(a swoją drogą co znaczy śrut?)
Nosz kurwa znowu kasjerzy mi obsmarkali produkty.
Ja pierdolę w sklepie przecież tego człowiek nie zauważy od razu…
Potem dopiero patrzę i wszystko się klei.
Rzygać mi się chce jak sobie przypominam.
Chyba z 2 dni teraz będę chodził chory na wymioty.
Jak myślicie co powinienem teraz z tym zrobić? Wyjebać to wszystko do kosza? Umyć każdy produkt z osobna?
Najgorsze jest to, że nikt nie dojdzie do tego czy to ktoś dłubał w nosie na kasie czy z wykładaniu towarów menel ziutek czy jakiś chory klient obmacał produkty.
Ja dokładnie oglądam w sklepie produkty, ale przez to robię zakupy zamiast w 15 minut to 2 godziny.
Ale nie zawsze wszystko się zauważy kurwa kurwa kurwa.
Komentarze do "Zasmarkane produkty"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Tylko dobry admin i akceptowanie zjebanych komentarzy czyni cuda. Musisz poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.
21 -
Odpowiedz
Gdybyś zarabiał kilkaset baniek miesięcznie, mieszkał we własnej willi z najseksowniejszą samicą rodem z Hollywood i jeździł złotym, kuloodpornym Bugatti Chiron tak jak ja, patałachu to by szybko ci odeszła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, pięć stów w łapę i już dziś możesz stawić się pod bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. W zamian za tę opłatę damy stabilne zatrudnienie, dwunastogodzinne skuwanie asfaltu kilofem za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealne dla takich patałachów jak ty oraz możliwość spotkania Pana i Władcy waszego Mesia. Skończy się twoja niedola i zacznie harówa, a kto wie, może z jakimś patałachem płci odmiennej stracisz dziewictwo.
21 -
Odpowiedz
Chodź TYLKO do kas samoobsługowych
ZAWSZE KURWA MACIORA !!!20-
Odpowiedz
Tak kurwa do samoobsługowych, klik klik klik, a po chwili „iju iju iju iju iju iju iju iju iju iju… wezwij obsługę klienta”. Pierdolę, wolę człowieka -_-
00
-
-
Odpowiedz
Tu Ziutek od prezesa Euromebel – już tak nie biadol, tylko strzel sobie Romperka extreme albo ćwiartkę fioletowego denaturatu. Pozdrawiam, stały pracownik – stanowisko; oklejanie taśmą spróchniałych mebli i zamiatanie wiórów
01 -
Odpowiedz
Wal konia masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, jeździj bez biletu, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakieś perfumy czy dziurawe skarpety, to też bierz. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię sponsorują. Ja tak robię, i stać mnie na mielonkę i litrowe w PET.
01
Kasjerki dłubiące w nosie
2023-05-23 20:36To nie kurwa fake.
Ja jestem spostrzegawczy i zanim się zbliżam do kasy jak do wyroku egzekucji komorniczej to patrzę czy przy kasie siedzi/stoi jakaś gruba krowa.
I tak ostatnio szedłem z połowy sklepu to zauważyłem jak przy kasach samoobsługowych krowa sobie grzebała w nosie.
Ale zauważyła, że ja się gapię to przestała.
Potem się dziwić, że osłaniam barami, żeby mi się żadna ropucha nie zbliżyła do moich zakupów, które sobie czyste skrupulatnie wybrałem na sklepie.
Komentarze do "Kasjerki dłubiące w nosie"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Tu kasjerka pracująca w Iłowie w ABP Markecie na ulicy Rynek Staromiejski 21 – ja drapię się po cipie i macam produkty. I nie zapominam o szczaniu pracownikom do kawy. Przynajmniej stać mnie na spinkę do włosów i piwo Romper extreme.
21-
Odpowiedz
To może stąd te włosy w zupach w restauracjach kurwa!!!
11 -
Odpowiedz
Tu Zdzisiek ten od zakrętek.
To ja pierwszy wpadłem na pomysł grzebania w dupie a następnie sprawdzania zakrętek na butelkach, pokrywek na słoikach itd.
Wszelkie prawa do tej czynności są zastrzeżone i opatentowane.
Proszę mnie nie naśladować pani kasjerko.10
-
-
Odpowiedz
Tylko dobry admin i akceptowanie zjebanych komentarzy czyni cuda. Musisz poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.
11 -
Odpowiedz
Gdybyś zarabiał kilkaset baniek miesięcznie, mieszkał we własnej willi z najseksowniejszą samicą rodem z Hollywood i jeździł złotym, kuloodpornym Bugatti Chiron tak jak ja, patałachu to by szybko ci odeszła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, pięć stów w łapę i już dziś możesz stawić się pod bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. W zamian za tę opłatę damy stabilne zatrudnienie, dwunastogodzinne skuwanie asfaltu kilofem za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealne dla takich patałachów jak ty oraz możliwość spotkania Pana i Władcy waszego Mesia. Skończy się twoja niedola i zacznie harówa, a kto wie, może z jakimś patałachem płci odmiennej stracisz dziewictwo.
11 -
Odpowiedz
Wal konia masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, jeździj bez biletu, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakieś perfumy czy dziurawe skarpety, to też bierz. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię sponsorują. Ja tak robię, i stać mnie na mielonkę i litrowe w PET.
01 -
Odpowiedz
Zrób jej zdjęcie a później szantażuj, że jak nie opierdoli ci gały, to upublicznisz i będzie wstyd. Kiedyś na podobną fotę złapałem laskę na joggingu. Od tamtej pory raz w tygodniu gała opierdolona od 3 miesięcy. Niezły deal, co?
42

Czarną bez cukru z kawiarki. Kawa zwykła, nie smakowa, obojętne jaka. Kawiarka zwykła srebrna. Ekspresy do kawy, kawy smakowe, cukier i jakieś sklepy typu „dobry przelew” są dla osób o orientacji, o której admin nie pozwala tu wspominać i cenzuruje posty.
Nie rozumiem, ale dzięki za wpis.
Jeśli czujesz się po czymś źle to po prostu tego nie rób, a jeśli czułeś się po niej źle bo sypałeś 5 łyżek Forta i zalewałeś wodą po parówkach to wtedy polecam przetestować wszystkie rodzaje od Woseby i znaleźć ulubioną, a sypać 2,5 nieczubatej łyżeczki i parzyć pod przykryciem równiutko 10 min, potem odkrywasz, mieszasz i nie dajesz żadnego kurwa cukru, ale jak już musisz to jedną płaską łyżeczkę cukru (dopiero po zaparzeniu 10 minutowym cukier! nigdy przed!).
To będzie ciężkie, zważywszy iż mam do dyspozycji tylko kawomaty.
Najlepiej taka ze śmietanką ”od siebie” dodaną przez patałacha z Łódzkiego Wydziału Fabrycznego.
spierdalaj z tym chujstwem
Tylko stara szkoła wychowania i lanie kablem od suszarki po plecach czynią cuda. Przekablować wszystkich gówniarzy – od morza do Tatr. Lać kablem, ile wejdzie i patrzeć czy równo puchnie. Lać mokrym końcem.
patus 100%
Parz kawę w czarnym ekspresie i śpiewaj disco polo.