JAPIOERDOLE wiek 65 i 67 lat? To jakaś kpina jeabana, ludzie powyżej 55 lat są już niedołężni, zapominają sie, po 60tce to dopiero padaka, dla kobiet powinno być 55 lat a mezczyzn 57lat, jprdl, obojętnie jakiego stanowiska nie mają czy biurowe czy fizyczne to to już wraki wykończone życiem, powinni odpoczać ale rządy obojętnie jakie POPIS czy inne kurwy chcą sie znęcać nad ludzmi by zdychali, to chore, czemu żadnego puczu nie ma by ich zajebać? Po chuj nam politycy
Niedzielna rada
2023-05-21 12:06Kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty? Wal konia. Widzę, że tak robisz, bo gdzie kobita? Elo stulejo, ja uciekam, bo mi jabola poleją, a potem wchodzę w kobite, jak już wypite. Co? Zazdrościsz, bo konia walisz? Nie stać cię na jabola, pchaj szambowóz do Opola.
Podziwiam za upor. Admin.
Komentarze do "Niedzielna rada"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Pierdolisz głupoty . Jak tak ciągle chlasz od lat , to czym w nią wchodzisz ? Bo napewno nie twoim miękkim chujem , którego postawić nie potrafisz.
Pij taką czarną kawę z czarnego ekspresu z różowym podświetleniem.20 -
Odpowiedz
Upór, a nie upor.
Mec. GrammarnaziPrzepraszam – angielska klawiatura. Admin w UK na imigracji dorabia sie na hosting serwera. Pozdrawiam Admin.
11-
Odpowiedz
Znalazł się kurwa.
Nawet Admina poprawia XD.10 -
Odpowiedz
Raczej na emigracji.
Od eksportu.To życzliwa uwaga Admin!
10 -
Odpowiedz
To teraz wiele tłumaczy:
Dlaczego były przerwy w dostawie nowych chujni.
I dlaczego posty są dodawane o 03:52 i po 22 / po 23.
(Zmiana strefy czasowej).I dlaczego Admin tu pisze.
Bo przynajmniej na forum może z Rodakami pogadać.10
-
-
Odpowiedz
Lepiej se spróbuj romperka extreme i nie marudź – robi robotę, gdy się chcesz szybko upierdolić.
Pozdrawiam, Ziutek od prezesa Euromebel (znaki charakterystyczne : spodnie dresowa i koszulka flanelowa wsadzona w środek ujebana w farbie, wystające zielone gluty i czapka dokerka wywinięta przed uszy; stanowisko : oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów)20 -
Odpowiedz
„Życie pełne przygód i nietypowych zainteresowań to wspaniała sprawa! Jednak zamiast angażować się w aktywności, które mogą przysporzyć niepotrzebne kłopoty, możemy skupić się na pasjach, które są zarówno fascynujące, jak i legalne. To pozwoli nam czerpać radość i rozwijać się, jednocześnie utrzymując nasze relacje społeczne w zdrowej atmosferze. Wierzę, że możemy znaleźć ekscytujące i odpowiedzialne hobby, które nie tylko dostarczy nam satysfakcji, ale również będzie miało pozytywny wpływ na nasze życie codzienne. Zatem, jakie są Twoje ulubione pasje i jak możemy wspólnie odkrywać nowe, ciekawe ścieżki?”
Proszę pamiętać, że ważne jest, aby w naszych komentarzach dbać o to, aby były pozytywne, konstruktywne i szanować innych.
10 -
Odpowiedz
Myśl i bogać się
10 -
Odpowiedz
Kup sobie beret z antenką.
01 -
Odpowiedz
Dopiska Admina
HAHAHA 100%.10 -
Odpowiedz
Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba z wodą czyni cuda. Musisz poznać smak pokory i bycia patałachem u Mesia. Zagonić do kucia asfaltu całą Polskę – od morza do Tatr. Kuć asfalt, aż zejdzie skóra z rąk. Kuć zimnym końcem.
20-
Odpowiedz
Z tym się można zgodzić. Niektórzy powinni zaznać prawdziwej harówy do końca życia – patrz mordercy, pedofile tudzież gwałciciele.
20
-
-
Odpowiedz
Tylko dobry admin i akceptowanie pierdolniętych komentarzy czyni cuda. Musicie poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.
01
Zmodyfikowany Admin
2023-05-21 12:05No nie wierze!
Nie wierze!
Admin na forum pisze komentarze?!
Ale w sumie ma to sens, bo ostatnio admin chyba się zmienił, bo posty są dodawane o dziwnych godzinach.
Zgadza sie Admin tez moze czasem skomentowac twoj post – mam nadzieje ze to mile urozmaicenie. Pozdrawiam serdecznie. Admin.
Komentarze do "Zmodyfikowany Admin"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Lepiej se spróbuj romperka extreme i nie marudź.
Pozdrawiam, Ziutek od prezesa Euromebel (znaki charakterystyczne : spodnie dresowa i koszulka flanelowa wsadzona w środek ujebana w farbie, wystające zielone gluty i czapka dokerka wywinięta przed uszy; stanowisko : oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów)01 -
Odpowiedz
„Życie pełne przygód i nietypowych zainteresowań to wspaniała sprawa! Jednak zamiast angażować się w aktywności, które mogą przysporzyć niepotrzebne kłopoty, możemy skupić się na pasjach, które są zarówno fascynujące, jak i legalne. To pozwoli nam czerpać radość i rozwijać się, jednocześnie utrzymując nasze relacje społeczne w zdrowej atmosferze. Wierzę, że możemy znaleźć ekscytujące i odpowiedzialne hobby, które nie tylko dostarczy nam satysfakcji, ale również będzie miało pozytywny wpływ na nasze życie codzienne. Zatem, jakie są Twoje ulubione pasje i jak możemy wspólnie odkrywać nowe, ciekawe ścieżki?”
Proszę pamiętać, że ważne jest, aby w naszych komentarzach dbać o to, aby były pozytywne, konstruktywne i szanować innych.
10-
Odpowiedz
Co to za ” „?
10 -
Odpowiedz
Żeby admin nie musiał przejmować się dennymi komentarzami nie szanującymi innych,
to po prostu piszmy mądre i dobre komentarze.
I po problemie będzie.Potem wejdzie nam dobro w nawyk, bo motywacje już opisałeś.
Gorzej tylko, że jak spotkamy w rzeczywistości jakiegoś frustrata… będzie ciężko nam się obronić.10
-
-
Odpowiedz
Myśl i bogać się
10-
Odpowiedz
Co to znaczy?
10-
Odpowiedz
Chodzi o to żebyś czas, który przeznaczasz na pracę u kogoś wykorzystał na rozmyślanie o tym jak przekonać kilku gojów, żeby wykonywali tę pracę dla Ciebie w czasie, w którym Ty akurat, zupełnie przypadkowo, będziesz w Montpellier na prywatnych lekcjach gry na saksofonie.
00
-
-
-
Odpowiedz
Dzięki Admin za dopiskę PSA:
„Zgadza sie Admin tez moze czasem skomentowac twoj post – mam nadzieje ze to mile urozmaicenie. Pozdrawiam serdecznie. Admin.”Dla niedowiarków, naprawdę ja tego nie napisałem.
Admin wydaje mi się, że jesteś młodym człowiekiem – tak wnioskuje po stylu wypowiedzi.Admin czy zatem jesteś synem Admina? XD.
10 -
Odpowiedz
To teraz na forum będzie się działo !
10 -
Odpowiedz
Ja również pozdrawiam.
I przy okazji dziwię się, że skoro Admin to nie Bot to różnie dodaje komentarze.
Chyba to zależy od samopoczucia i perspektywy postrzegania świata w danej chwili?!10 -
Odpowiedz
Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba z wodą czyni cuda. Musisz poznać smak pokory i bycia patałachem u Mesia. Zagonić do kucia asfaltu całą Polskę – od morza do Tatr. Kuć asfalt, aż zejdzie skóra z rąk. Kuć zimnym końcem.
00 -
Odpowiedz
Tylko dobry admin i akceptowanie pierdolniętych komentarzy czyni cuda. Musicie poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.
00
Emerytura za rządów PiS
2023-05-21 12:02Wg mnie:
– PiS wspiera biedaków.
– Konfederacja wspiera średniozamożnych (przedsiębiorców).
– PO wspiera bogatych.
Dla mnie jako biedaka wybór jest kurewsko oczywisty.
I żadne wasze żale (szczekanie na władze) mi nie pomagają w niczym, a jedynie PiS mnie wspiera finansowo, i tylko dzięki nim mam co jeść, bo dają zajebistą waloryzację.
Za PO to był horror, a Konfederacja to już chce znieść ZUS, bo to „piramida finansowa”.
Komentarze do "Emerytura za rządów PiS"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Lepiej se spróbuj romperka extreme i nie marudź.
Pozdrawiam, Ziutek od prezesa Euromebel (znaki charakterystyczne : spodnie dresowa i koszulka flanelowa wsadzona w środek ujebana w farbie, wystające zielone gluty i czapka dokerka wywinięta przed uszy; stanowisko: oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów)02 -
Odpowiedz
Jeżeli to prawda co piszesz, nie masz ponad 60 lat i nie jesteś niepełnosprawny to wtedy można cię określić jedynie jako pasożyta. PiS cię nie wspiera finansowo, jedziesz na plecach podatników bo to oni te wszystkie pieniądze w zębach oddają do państwowego skarbca, a nie ta złodziejska klita przy korycie. Niszczysz przyszłość tego kraju jako przekupna leniwa pizda, której nie chce się iść do pracy i zarobić na chleb. Bieda jest wymówką tylko dla tych, którzy nie mają możliwości zarobić na swoje utrzymanie a takich osób jest naprawdę mało.
Jesteś biedny, ale młody i sprawny? Zapierdalaj do roboty nierobie, jest jej w brud. Jako złota rączka na fixit czy olx wyciągniesz spokojnie 3 tysiaki miesięcznie jak nie więcej. Zarobisz na czarno więc nic do państwa nie włożysz, ale przynajmniej nie będziesz brać środków z podatków złodzieju.
I zrozum to jeden z drugim, rząd nie ma pieniędzy do kurwy nędzy. To są moje, twoje i innych pieniądze którymi oni dysponują. Jeżeli pozwalacie im kraść i rozdawać na lewo i prawo niezależnie od tego jak źle może być to rozjebiecie ten kraj. Zrobicie nam drugą Wenezuelę chociaż wątpię, że zrozumiecie o co mi chodzi.
42-
Odpowiedz
Mam raka mózgu.
00 -
Odpowiedz
Jako złota rączka?
Ale od czego złota rączka?00 -
Odpowiedz
A co jeśli ja mam dwie lewe ręce?!
00 -
Odpowiedz
Wiem o co chodziło z Wenezuelą.
Ale zrozum, że tylko PiS mnie wspiera finansowo.
Wiem, że to z podatków obywateli.
ALE gdyby nie PiS to wy obywatele gówno byście mnie wsparli.
Jak byłem bezdomny to jedyne co słyszałem od „obywateli płacących podatki” to „weź się do roboty”.
Nikt się jakoś nie przejmował tym, że jestem kurewsko chory.00
-
-
Odpowiedz
„Życie pełne przygód i nietypowych zainteresowań to wspaniała sprawa! Jednak zamiast angażować się w aktywności, które mogą przysporzyć niepotrzebne kłopoty, możemy skupić się na pasjach, które są zarówno fascynujące, jak i legalne. To pozwoli nam czerpać radość i rozwijać się, jednocześnie utrzymując nasze relacje społeczne w zdrowej atmosferze. Wierzę, że możemy znaleźć ekscytujące i odpowiedzialne hobby, które nie tylko dostarczy nam satysfakcji, ale również będzie miało pozytywny wpływ na nasze życie codzienne. Zatem, jakie są Twoje ulubione pasje i jak możemy wspólnie odkrywać nowe, ciekawe ścieżki?”
Proszę pamiętać, że ważne jest, aby w naszych komentarzach dbać o to, aby były pozytywne, konstruktywne i szanować innych.
11 -
Odpowiedz
mi dają na dzieci to głosuje na pis, w chuju to mam
00 -
Odpowiedz
Myśl i bogać się
10 -
Odpowiedz
Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba z wodą czyni cuda. Musisz poznać smak pokory i bycia patałachem u Mesia. Zagonić do kucia asfaltu całą Polskę – od morza do Tatr. Kuć asfalt, aż zejdzie skóra z rąk. Kuć zimnym końcem.
00 -
Odpowiedz
Tylko dobry admin i akceptowanie pierdolniętych komentarzy czyni cuda. Musicie poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.
20
23:44
2023-05-21 00:35Boli mnie, że jestem głupią pizdą, która nie potrafi wychodzić do ludzi i z nimi rozmawiać..
Komentarze do "23:44"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Boś tępy chuj.
20 -
Odpowiedz
Możesz podać jakieś przykłady?
10 -
Odpowiedz
Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin i kromka chleba raz dziennie z wodą czynią cuda. Musisz poznać smak biedy i bycia patałachem u Mesia. Zagonić do skuwania asfaltu całą Polskę – od morza do Tatr. Kuć asfalt ile wlezie i jeść suchy chleb. Kuć zimnym końcem.
00 -
Odpowiedz
Wal chuja
00 -
Odpowiedz
Lepiej se spróbuj romperka extreme i nie marudź.
Pozdrawiam, Ziutek od prezesa Euromebel (znaki charakterystyczne : spodnie dresowa i koszulka flanelowa wsadzona w środek ujebana w farbie, wystające zielone gluty i czapka dokerka wywinięta przed uszy; stanowisko: oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów)11 -
Odpowiedz
„Życie pełne przygód i nietypowych zainteresowań to wspaniała sprawa! Jednak zamiast angażować się w aktywności, które mogą przysporzyć niepotrzebne kłopoty, możemy skupić się na pasjach, które są zarówno fascynujące, jak i legalne. To pozwoli nam czerpać radość i rozwijać się, jednocześnie utrzymując nasze relacje społeczne w zdrowej atmosferze. Wierzę, że możemy znaleźć ekscytujące i odpowiedzialne hobby, które nie tylko dostarczy nam satysfakcji, ale również będzie miało pozytywny wpływ na nasze życie codzienne. Zatem, jakie są Twoje ulubione pasje i jak możemy wspólnie odkrywać nowe, ciekawe ścieżki?”
Proszę pamiętać, że ważne jest, aby w naszych komentarzach dbać o to, aby były pozytywne, konstruktywne i szanować innych.
10 -
Odpowiedz
Tylko dobry admin i akceptowanie pierdolniętych komentarzy czyni cuda. Musicie poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.
00
Zakochany w Mesiu
2023-05-21 00:35Kocham Pana Mesia bardzo.
Mam nadzieje, że on mnie też.
Komentarze do "Zakochany w Mesiu"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce chleba raz dziennie z wodą czynią cuda. Musisz poznać smak bycia patałachem u Mesia. Zagonić do skuwania asfaltu całą Polskę – od morza do Tatr. Kuć asfalt ile wlezie i jeść suchy chleb. Kuć zimnym końcem.
10-
Odpowiedz
No , no patałachu , Pan twój to się zastanawiać raczy ,którego z podszywających się pod Pana twojego „Mesiów” kochasz.
Ps. Bez wzajemności patałachu.10
-
-
Odpowiedz
Pierdolnij sobie romperka extreme i nie marudź.
Pozdrawiam, Ziutek od prezesa Euromebel (znaki charakterystyczne : spodnie dresowa i koszulka flanelowa wsadzona w środek ujebana w farbie, wystające zielone gluty i czapka dokerka wywinięta przed uszy; stanowisko: oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów)00 -
Odpowiedz
„Życie pełne przygód i nietypowych zainteresowań to wspaniała sprawa! Jednak zamiast angażować się w aktywności, które mogą przysporzyć niepotrzebne kłopoty, możemy skupić się na pasjach, które są zarówno fascynujące, jak i legalne. To pozwoli nam czerpać radość i rozwijać się, jednocześnie utrzymując nasze relacje społeczne w zdrowej atmosferze. Wierzę, że możemy znaleźć ekscytujące i odpowiedzialne hobby, które nie tylko dostarczy nam satysfakcji, ale również będzie miało pozytywny wpływ na nasze życie codzienne. Zatem, jakie są Twoje ulubione pasje i jak możemy wspólnie odkrywać nowe, ciekawe ścieżki?”
Proszę pamiętać, że ważne jest, aby w naszych komentarzach dbać o to, aby były pozytywne, konstruktywne i szanować innych.
00 -
Odpowiedz
Tylko dobry admin i akceptowanie pierdolniętych komentarzy czyni cuda. Musicie poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.
00
Trole zarabiający duż(0)
2023-05-21 00:34Co wy kurwa pierdolicie kasztany jebane xD
Jeden pierdoli że zarabia 80000zl mies
Drugi ze 11000 xD
Chyba was huj opuścił haha.
Kasztanie jebany jeden z drugim, jako że jest to ewidentne fejk a wy jesteście mózgojebami muszę was naprostować.
70% jak nie kurwa więcej w tym chorym kraju zarabia mniej więcej około najniższej krajowej.
Jedni mają podstawy najniższa a resztę spod stołu. Tak robią prywaciarze żeby zaoszczędzić, jest lwia cześć osób którzy mają tylko najniższą + od czasu do czasu jakaś hujowa premia z łaski.
Wy kurwa pierdolicie że macie tyle hajsu… przestań dzbanie jeden z drugim walić konia obiboki to może cokolwiek zarobicie w swoim żałosnym życiu. Bardziej żałośni są ci którzy w to gówno uwierzyli… wypierdalać z tego forum tłuszczo jebana która szuka miejsca do zamętu!
Komentarze do "Trole zarabiający duż(0)"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Zgadzam się z tobą,
ale mimo to im wierzę.
Może dlatego, że ja kurwa nie jestem typowym polaczkiem (czyt. nie jestem zawistny).50-
Odpowiedz
Chyba mówisz o pracownikach w Grupie Wagnera? czy jak mutam: Wranglera?
02
-
-
Odpowiedz
A duże 0 to jakie jest małe 0? XTe.
02 -
Odpowiedz
Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce chleba raz dziennie z wodą może ci pomóc.
02-
Odpowiedz
Dlaczego kilofem a nie czołgiem od razu?
01
-
-
Odpowiedz
Nie wiem co jest bardziej zalosne w tym wpisie a zarazem smutne.
To, ze wywolalo to taka agresje u Ciebie (w koncu to chyba nieosiagalne poziomy dla takiej jednostki).
Czy to, ze 70% ludzi w tym kraju daje sie rypac na kasie.
Ja sam nie zarabiam 80 kola, ale niewiele mniej i wcale nie chodze i nie chwale sie tym.
Byc moze jeszcze nie dorosles, ale takie jednostki jak ja, po prostu sa w tym kraju i nie sa to zadne jednorozce. Nie jestem tez zlodziejem, nie jestem w partii, nie donosze na kolegow. Nie dostalem tez od rodzicow. Nie nakradlem w okresie transformacji (na rynek pracy wchodzilem w okolicach 2010 roku). Czyli da sie. Zlamalem Twoj zalosny swiatopoglad?
To, ze w Twojej wsi wiekszosc ludzi ma problem od 1 do 1 to nie znaczy, ze wszedzie i kazdy tak ma.41 -
Odpowiedz
Są tysiące ludzi w Polsce, które osiągają dużą bańkę rocznie „na czysto/po haraczu”, przed kilkoma laty czytałem, że to nawet kilkadziesiąt tysięcy ludzi więc to jest spokojnie do zrobienia. Nie wierzę jednak, że osoba o takim profilu wchodzi na tak przegrywowy i żałosny portal jak ten. Jak bardzo trzeba by nie mieć żadnych zainteresowań, podobnych zajebistych znajomych ani jebanka dwanaście razy dziennie, żeby mogąc dosłownie „wszystko” wejść tutaj i się żalić. Jedyny przypadek w jaki jestem w stanie uwierzyć to spowolnione umysłowo dziecko ze szkoły specjalnej nagle otrzymuje generujący milionowy zyski biznes od swoich starych, a oni idą do piachu lub „po gazetę” i już nie wracają od np. siedmiu lat. Ja się z siódemki miesięcznie cieszę jak dziecko więc może przez to też nie mogę tego pojąć 😉
22 -
Odpowiedz
Pierdolnij sobie romperka extreme i nie marudź.
Pozdrawiam, Ziutek od prezesa Euromebel (znaki charakterystyczne : spodnie dresowa i koszulka flanelowa wsadzona w środek ujebana w farbie, wystające zielone gluty i czapka dokerka wywinięta przed uszy; stanowisko: oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów)01 -
Odpowiedz
Tępę z was patałachy ( co potwierdza tylko teorię popartą doświadczeniem Pana waszego ) – autor nie wierzy w to , że akurat inne patałachu tutaj się produkujące zarabiają po 8k.
Ps. Pan wasz, wyjątkowo nie wierzy jak czyta wysrywy jakichś informatyków co to zarabiają 20 k . Ruszcie te swoje tępę łby i myśleć zacznijcie./Mesio02 -
Odpowiedz
„Życie pełne przygód i nietypowych zainteresowań to wspaniała sprawa! Jednak zamiast angażować się w aktywności, które mogą przysporzyć niepotrzebne kłopoty, możemy skupić się na pasjach, które są zarówno fascynujące, jak i legalne. To pozwoli nam czerpać radość i rozwijać się, jednocześnie utrzymując nasze relacje społeczne w zdrowej atmosferze. Wierzę, że możemy znaleźć ekscytujące i odpowiedzialne hobby, które nie tylko dostarczy nam satysfakcji, ale również będzie miało pozytywny wpływ na nasze życie codzienne. Zatem, jakie są Twoje ulubione pasje i jak możemy wspólnie odkrywać nowe, ciekawe ścieżki?”
Proszę pamiętać, że ważne jest, aby w naszych komentarzach dbać o to, aby były pozytywne, konstruktywne i szanować innych.
03 -
Odpowiedz
Łoł ty durna kurwa, naprawdę myślisz że jak jesteś piotrusiem w biurze na którego wszyscy sraja i wykorzystuja do najgorszych prac to każdy tak ma?
30-
Odpowiedz
„Kto komu dogryza bardzo brzydko ten jest niemiły on jest i w ogóle”, Piotruś z czeciej be
02
-
walić biedaków nieudaczników
2023-05-21 00:34Całe życie ostro tyralem żeby teraz mieć majątek o wartości około 900 tys. Duży dom, Ford Mustang. Miesięcznie dochodu mam około 27 tysięcy i nie wstydzę się tego.
Kiedy widzę te wszystkie miernoty tutaj i nieudaczników to rzygac mi się chce.
Nie dojdziecie do niczego grając w lotto albo jebac za minimalna krajowa. Tylko solidne studia, praca 12h dziennie uczynią z was ludzi sukcesu.
Możecie negować ten fakt, możecie ludzmi podobnymi do mnie gardzić ale faktów nie zmienicie. Wiem, musicie dorosnąć. Ale to szybka lekcja zycia dla was, bo przyjdzie moment, że mama nie da kieszonkowego. Więc do roboty nieudacznicy fleje.
Zrozumiano?
Komentarze do "walić biedaków nieudaczników"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Zgadzam się,
ale po studiach i 12h dziennie… co ty chrzanisz za głupoty?!Mam kontakt z bardzo wieloma ludźmi po studiach co pracują po 8h… (wiem, 4h różnicy)
a i tak pracują za prawie minimalną krajową.
Nic im się nie chce, ale za to chcą mieć miliony…22 -
Odpowiedz
Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce chleba raz dziennie z wodą może ci pomóc.
02 -
Odpowiedz
Generalnie to chuj mnie obchodzą twoje pieniadzę i opinia 😀 Żyj jak chcesz i pierdol tutaj głupot bo to twoje życie i nikogo ono nie obchodzi
22 -
Odpowiedz
„Życie pełne przygód i nietypowych zainteresowań to wspaniała sprawa! Jednak zamiast angażować się w aktywności, które mogą przysporzyć niepotrzebne kłopoty, możemy skupić się na pasjach, które są zarówno fascynujące, jak i legalne. To pozwoli nam czerpać radość i rozwijać się, jednocześnie utrzymując nasze relacje społeczne w zdrowej atmosferze. Wierzę, że możemy znaleźć ekscytujące i odpowiedzialne hobby, które nie tylko dostarczy nam satysfakcji, ale również będzie miało pozytywny wpływ na nasze życie codzienne. Zatem, jakie są Twoje ulubione pasje i jak możemy wspólnie odkrywać nowe, ciekawe ścieżki?”
Proszę pamiętać, że ważne jest, aby w naszych komentarzach dbać o to, aby były pozytywne, konstruktywne i szanować innych.
03 -
Odpowiedz
Bardzo mi przykro z powodu twojej ciezkiej sytuacji finansowej. Masz co jeść za te marne 27 000?
Przyślij swój numer konta to coś Ci podeślę żebyś z głodu nie umarł21
Proporcja zasiłków do zarobków
2023-05-21 00:33Nie jestem za zasiłkami, ale byłbym w stanie jeszcze zaakceptować to, gdyby mimo wszystko była zachowana jakaś zdrowa proporcja zasiłków do zarobków. W takich Niemczech np. kindergeld to coś około 1/15 mediany tamtejszych zarobków (mediana to nie średnia ani minimalna, dla tych co nie ogarniają). W Polsce, jeśli wprowadzą 800 plus to proporcja zrobi się absurdalna, a praca coraz mniej będzie się opłacać. Są jakieś granice absurdu i są przekraczane tylko po to, żeby wygrać wybory.
Są debile, którzy gadają „jak nie popierasz to po co bierzesz?” Ja nie pobieram, ale jest to najgłupsza retoryka jaką można zastosować. Też bym pobierał, gdyby mi przysługiwało, ale jakbym miał wybór wtedy między likwidacją w ogóle, a pobieraniem nadal to wybrałbym likwidację.
Popierają socjale, populistów i PiS tylko ci, którzy nie potrafią myśleć długofalowo i nie kapują, że wszystkie takie zagrania na dłuższą metę kończą się niekorzystnie dla każdego poza tymi politykami, którzy przekupili głupie spoleczeństwo.
Dlatego ja nie „wyleczyłem się” z konfederacji, która jest przedstawiana w mediach jako „oszołomy” bo taka jest taktyka wszystkich interesariuszy politycznych w Polsce teraz, żeby z każdego przeciwnika robić „nawiedzonego oszołoma”. Tak robi PO z PiSem, PiS z PO, Konfederacja z Lewicą i Lewica z konfederacją.
Nie głosuję na konfederację dlatego, że im ufam, bo dobrze wiem, że każdy przed wyborami był wolnorynkowy i obiecywał obniżenie podatków, a potem stawał się socjalistyczny. Głosuję na nich, bo zależy mi, żeby politycy dostali „ostrzeżenie”, że ludzie mają dość rozdawnictwa, inflacji, łupienia i chociaż szukają wolnorynkowych rozwiązań.
Komentarze do "Proporcja zasiłków do zarobków"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Nie kurwa
.
Jest to dobra retoryka, bo nie krytykuje się dobrodziejów.
Kto krytykuje dobrodzieja ten jest debilem.01 -
Odpowiedz
Brawo!
Kolejny się przyznał (choć otrzymałem same dissy pod postem o nawróceniu się na PiS).Ja nie pobieram, ale jest to najgłupsza retoryka jaką można zastosować. Też bym pobierał, gdyby mi przysługiwało, ale jakbym miał wybór wtedy między likwidacją w ogóle, a pobieraniem nadal to wybrałbym likwidację.
01 -
Odpowiedz
Co ty wypisujesz za bzdury?
Jakbyś miał to byś brał, ale jak nie masz to nie bierzesz.
Ale jakbyś mógł wybrać to byś zrezygnował.
No to właśnie: nie pobierasz, ale nie decyduj za innych, bo np. w moim przypadku to dosłownie sprawa życia i śmierci.
Innymi słowy: SPIERDALAJ do pracy nierobie.Ja nie pobieram, ale jest to najgłupsza retoryka jaką można zastosować. Też bym pobierał, gdyby mi przysługiwało, ale jakbym miał wybór wtedy między likwidacją w ogóle, a pobieraniem nadal to wybrałbym likwidację.
01-
Odpowiedz
Nie jestem autorem ale zgadzam się. Jestem za likwidacją tego gównianego 800+ bo rozbestwia jedynie patologię, ale jak mogę to pobieram. Pobieram dlatego, że to moje ciężko wypracowane pieniądze, które musiałem oddać w zębach na leniwych żłopiących wódę patusów, którzy na to po prostu nie zasługują. Chcę odzyskać moje pieniądze więc pobieram mimo, że nie muszę. I jakby był wybór między zostawieniem 800+ i jego likwidacją (bo to o to tutaj chodzi) to wybrał bym likwidację, odpad społeczny nie dostał by pieniędzy za darmo, a ja nie oddawał bym w zębach tych pieniędzy tylko miał je w portfelu.
10
-
-
Odpowiedz
Polecam wpis:
https://www.chujnia.pl/nawrocilem-sie-na-pis/00 -
Odpowiedz
Wg mnie:
– PiS wspiera biedaków.
– Konfederacja wspiera średniozamożnych (przedsiębiorców).
– PO wspiera bogatych.Dla mnie jako biedaka wybór jest kurewsko oczywisty.
I żadne wasze żale mi nie pomagają w niczym, a jedynie PiS mnie wspiera finansowo, i tylko dzięki nim mam co jeść, bo dają zajebistą waloryzację.
Za PO to był horror, a Konfederacja to już chce znieść ZUS, bo to „piramida finansowa”.10 -
Odpowiedz
Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce chleba raz dziennie z wodą może cię uratować.
00 -
Odpowiedz
„Życie pełne przygód i nietypowych zainteresowań to wspaniała sprawa! Jednak zamiast angażować się w aktywności, które mogą przysporzyć niepotrzebne kłopoty, możemy skupić się na pasjach, które są zarówno fascynujące, jak i legalne. To pozwoli nam czerpać radość i rozwijać się, jednocześnie utrzymując nasze relacje społeczne w zdrowej atmosferze. Wierzę, że możemy znaleźć ekscytujące i odpowiedzialne hobby, które nie tylko dostarczy nam satysfakcji, ale również będzie miało pozytywny wpływ na nasze życie codzienne. Zatem, jakie są Twoje ulubione pasje i jak możemy wspólnie odkrywać nowe, ciekawe ścieżki?”
Proszę pamiętać, że ważne jest, aby w naszych komentarzach dbać o to, aby były pozytywne, konstruktywne i szanować innych.
00
Mity społeczne
2023-05-20 18:27Wkurwia mnie to, że dalej wciska się młodym ludziom te same gówniane 'prawdy’ życiowe. I to nie tylko przez rodziców, którzy jak wiadomo wiedzą wszystko ale przez szerokiej maści ekspertów z tytułem doktora. O co mi chodzi?
– idź na studia, to będziesz miał dobrą pracę
– wygląd nie ma znaczenia, bądź dobrym człowiekiem a poznasz kogoś wartościowego (iks qrwa de)
– pieniądze szczęścia nie dają, liczy się rodzina
– kup sobie mieszkanie a nie ciągle wynajmujesz, co za problem
– znajdz sobie zone/meza, bo tak trzeba
– zrob sobie dziecko, bo tez tak trzeba
Człowiek słucha takiego pierdolenia no i idzie na jakieś gówniane studia a potem zdziwko, praca nie w zawodzie za jakieś marne 4 albo 5k. I haruje, robi nadgodziny, żeby mieć na wkład własny na mieszkanie, żeby zadłużyć się na resztę życia. Ale swoją karyne/sebe też wypada mieć, rozmnażać się z kimś trzeba. No więc trzeba szybko, już ślub bo „lata lecą” a rodzina ciągle dopytuje, bo oni nie chcą fikać na weselu będąc starymi dziadami – jak najszybciej i z głowy a potem ty się męcz. I tak uświadamia sobie człowiek po x latach, że jest w małżeństwie, w którym nie chce być, ma bąbla co go wkurwia, pracę której nienawidzi i jest zadłużony na resztę życia na swoich 45m^2. Nie dziwię się, ze jest u nas tyle samobójstw. Znam takie przypadki, mój brat wpadł w gówno jak i wielu przyjaciół. Może jeszcze ktoś z was jest w stanie się uratować z tej chujni.
Komentarze do "Mity społeczne"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Fajna chujnia. Popieram i dziekuje ze zechciales sie podzielic ta madroscia. Trafna i brutalna ale szczera prawda, a my mlodzi potrzebujemy konkretnych rad i nie owijania w bawelne – a czasy ciezkie w mysl: 'nie bedziesz mial niczego i bedziesz szczesliwy’. Jeszcze raz dziekuje za posta. Pozdrawiam Admin.
71-
Odpowiedz
Admin nie jest już młody (patrz Avatar – nie nie film).
00
-
-
Odpowiedz
Gdybyś pił whiskey i ruchał oraz kradł krokodyle, to byłoby cię stać na wszystko. A teraz wal konia. Wiem, że tak robita, bo cię nie chce kobita. Elo stulejo, ja uciekam, bo mi kolejkę whiskey poleją, a potem wejdę w babę w pozycji na żabę. Co? Mi zazdrościsz, bo konia walisz? Nie dla patałacha kiełbasa.
Ten jeden raz ci to zatwierdze ale ogolnie pracuje nad duzymi zmianami na tej stronie. Wliczajac dodatkowa walidacje na nowe posty itp. Na razie sztuczna inteligencja filtruje twoj spam haslo kluczowe ’ krokodyle’ 🙂 i automatycznie odrzuca twoje komentarze. Nie spelniaja wymagania minimalnego IQ aby je przepuscic. Musza wnosic cos bardziej wartosciowego niz prymitywne: walenie konia. Pozdrawiam Admin.
11-
Odpowiedz
Ale czy ty rozumiesz, że ta strona jest atrakcyjna , gdyż wśród wartościowych chujni i mądrych komentarzy, jak nawinie czytającemu się komentarz o waleniu i krokodylach to się można czasem zaśmiać ? Trochę luzu,bo to forum zamieni się niedługo w nudne forum.
No ok , ale staram się zrozumieć twoją ” misję ” , punkt widzenia czy jak to tam sobie nazwiesz.11-
Odpowiedz
Wiesz…nie jestem fanem cenzury…ale wydaje mi sie ze ludzie nie chca czytac tego samego pod kazdym postem i wydaje mi sie ze to poprostu spam. Powtarzanie co chwile 'Walenie konia’ wydaje mi sie prymitywne i oblesne i naprawde nie uwazam zeby bylo to zabawne czy blyskotliwe bardziej prymitywne i nie zamierzam tego promowac. Prosilbym o inteligentniejsze dowcipy. Pozdrawiam cieplo. Admin.
20-
Odpowiedz
No nie wierze!
Nie wierze!
Admin na forum pisze komentarze?!Ale w sumie ma to sens, bo ostatnio admin chyba się zmienił, bo posty są dodawane o dziwnych godzinach.
00 -
Odpowiedz
No ok , twoja „Chujnia” twoje reguły co by ci tu jeszcze napisać ? Kiedyś, w dawnej chujni , admin czy nie admin , przepuszczał takie komentarze o Janie Pawle 2.
Ty byś tego nie przepuścił chujnia jest fajna , lub była fajna ( zobaczymy w jaką stronę ewoluuje ) , bo to jedyne takie miejsce w internecie , gdzie można było poczytać takie bzdury i
oderwać się trochę od realnego chujowego świata i chujowego internetu pełnego cenzury (walenie konia – obleśne czy nie i cała masa innych bzdur , obyś tylko teksty o krokodylach zostawił).00
-
-
-
Odpowiedz
HAHAHA
Nie spelniaja wymagania minimalnego IQ10
-
-
Odpowiedz
100% prawdy, dodałbym ze kiedys nauka byla promowana, a dzisiaj nieudaczniki wojuja i przewodzą prym…. wystarczy odpalić popularne w yt polska i zobaczyć co jest w top100/200 i jak się wszystko przez kilka lat posrało w tym kraju masakra
20 -
Odpowiedz
No właśnie.
Co za problem kupić sobie mieszkanie jebany nierobie za minimalną krajową?00 -
Odpowiedz
I tak się ciesz, że jesteś tak jak ja oświecony pomimo otaczającego cię tak jak i mnie zewsząd ciemnogrodu.
To fundament do zmian, pozostaje regularna praca i zdrowie.00 -
Odpowiedz
Ludzie są w gorącej wodzie kąpani.
A poza tym bezdennie głupi.00 -
Odpowiedz
To co twój brat kurwa nie umie naprawić spłuczki od WC?
02 -
Odpowiedz
Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba z wodą może cię uratować.
01 -
Odpowiedz
„Życie pełne przygód i nietypowych zainteresowań to wspaniała sprawa! Jednak zamiast angażować się w aktywności, które mogą przysporzyć niepotrzebne kłopoty, możemy skupić się na pasjach, które są zarówno fascynujące, jak i legalne. To pozwoli nam czerpać radość i rozwijać się, jednocześnie utrzymując nasze relacje społeczne w zdrowej atmosferze. Wierzę, że możemy znaleźć ekscytujące i odpowiedzialne hobby, które nie tylko dostarczy nam satysfakcji, ale również będzie miało pozytywny wpływ na nasze życie codzienne. Zatem, jakie są Twoje ulubione pasje i jak możemy wspólnie odkrywać nowe, ciekawe ścieżki?”
Proszę pamiętać, że ważne jest, aby w naszych komentarzach dbać o to, aby były pozytywne, konstruktywne i szanować innych.
00 -
Odpowiedz
Tu nikt nikogo nie uratuje, bo nikt nikogo nie obchodzi. Liczy się tylko zysk i wyzysk. Ja już czekam z utęsknieniem na asteroidę.
00

Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba z wodą może ci pomóc.
Tylko dobry admin i akceptowanie zjebanych komentarz czyni cuda. Każdy musi poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.
Tylko dobry admin i akceptowanie pierdolniętych komentarzy czyni cuda. Musicie poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.
Geniusz XDDD użytkownicy nigdy nie zawodzili mnie XDD
Dobrze, że się spotkaliśmy! 500 stów do łapy i pędź złożyć CV na taśmę w naszym Łódzkim Wydziale Fabrycznym. U nas pensja niewysoka – 800 zł brutto, ale pewna, co miesiąc, przez dekadę. 10 lat to czas trwania umowy o pracę u nas z jednostronną opcją rozwiązania ze strony zakładu. Po zakończeniu umowy możesz robić, co chcesz. Możesz iść na emeryturę nawet w wieku 30 lat. Jebie nas to.
Nie zgadzam się.
Przecież te przepisy co kilka lat się zmieniają.
Tylko surowy ojciec i lanie kablem od suszarki po plecach czynią cuda. Musisz poznać smak starej szkoły wychowania. Przekablować wszystkich gówniarzy – od morza do Tatr. Lać kablem, ile wejdzie i patrzeć czy równo puchnie. Lać mokrym końcem.
to nie surowy ojciec, tylko zjebany antyojciec