TYLKO PiS !

Wiem o co chodziło z Wenezuelą.
Ale zrozum, że tylko PiS mnie wspiera finansowo.
Wiem, że to z podatków obywateli.
ALE gdyby nie PiS to wy obywatele gówno byście mnie wsparli.
Jak byłem bezdomny to jedyne co słyszałem od „obywateli płacących podatki” to „weź się do roboty”.
Nikt się jakoś nie przejmował tym, że jestem kurewsko chory.

5
12
Pokaż komentarze (15)

Komentarze do "TYLKO PiS !"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Jak już jesteś tym pasożytem to się tym nie chwal, bo to wstyd. Żebrak jest lepszy od Ciebie, bo on przynajmniej ma odwagę, by iść i żebrać, a Ty to tylko na anonimowym forum potrafisz gadać.

    5

    1
    Odpowiedz
    1. Pierdolenie o niebie.

      0

      1
      Odpowiedz
    2. A wiesz ile taki żebrak zarabia na miesiąc?
      Podwójnie to co ty zarabiasz w miesiąc jebany nieudaczniku.

      1

      0
      Odpowiedz
    3. Ja mogę założyć zbiórkę.
      Wyślesz mi na jedzenie?
      Jak nie to się pierdol.

      1

      1
      Odpowiedz
    4. To wyślij mi kasę BLIKiem.

      To jest akt żebrania również,
      ale ty zjebie i tak wymyślisz sobie kolejną wymówkę.
      Już nie mogę się doczekać.

      1

      1
      Odpowiedz
      1. Na tym polega relacja żebrak-darczyńca, że darczyńca może podjąć decyzję w sprawie żebraka. Moja jest taka, że odmawiam i dodatkowo pluję na Ciebie

        1

        1
        Odpowiedz
        1. Wiedziałem spierdolino ludzka,
          że tylko pusto gadasz. JAK ZAWSZE WSZYSCY HA HA HA.
          Ja pluję na ciebie i na twoich starych, co wychowali cię na plującą i śmierdzącą lamę (to taki rodzaj osła).

          0

          0
          Odpowiedz
          1. Dobrze ci napisał. Co ty myślałeś, że jak napiszesz coś prowokacyjnie to ci ktoś kasę wyśle?

            1

            0
            Odpowiedz
        2. Uważaj na przyszłość bo teraz sam sie poplułeś brudasie pierdolony.

          0

          0
          Odpowiedz
  3. Tylko dobry admin i akceptowanie pierdolniętych komentarzy czyni cuda. Musicie poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.

    1

    1
    Odpowiedz
  4. Przychodzi baba do lekarza, a lekarz mówi do niej: spierdalaj stąd, dziwko!

    1

    2
    Odpowiedz
    1. O to do mojej antymatki kurwy!

      1

      0
      Odpowiedz
  5. Brush Roller – gra z widokiem z lotu ptaka polegająca na malowaniu labiryntu pędzelkiem. W czasie rozgrywki gracz jest ścigany przez dwa stworki. Zaiste ciekawa jest ta fioletowa postać. Czyżby to Ziutek od prezesa Euromebel albo któryś z patałachów od Mesia?

    0

    1
    Odpowiedz
  6. Gdybyś zarabiał kilkaset baniek miesięcznie, mieszkał we własnej willi z najseksowniejszą samicą rodem z Hollywood i jeździł złotym, kuloodpornym Bugatti Chiron tak jak ja, patałachu to by szybko ci odeszła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, pięć stów w łapę i już dziś możesz stawić się pod bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. W zamian za tę opłatę damy stabilne zatrudnienie, dwunastogodzinne skuwanie asfaltu kilofem za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealne dla takich patałachów jak ty oraz możliwość spotkania Pana i Władcy waszego Mesia. Skończy się twoja niedola i zacznie harówa, a kto wie – może z jakimś patałachem płci odmiennej stracisz dziewictwo.

    0

    2
    Odpowiedz
    1. Trzeba mieć kasę.
      Dużo kasy.
      Im więcej kasy tym bezpieczniej!

      1

      0
      Odpowiedz

Truciciele zadu

Nie cierpię tych, którzy trują mi zad.
Trują mi zad swoimi głupimi rada i swoimi głupimi pomysłami.
Ale sami za chuj nie realizują swojego gówna – ale za to chcą bym ja ciągle taplał się w tym szambie.

3
2
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Truciciele zadu"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Brush Roller – gra z widokiem z lotu ptaka polegająca na malowaniu labiryntu pędzelkiem. W czasie rozgrywki gracz jest ścigany przez dwa stworki. Zaiste ciekawa jest ta fioletowa postać. Czyżby to Ziutek od prezesa Euromebel albo któryś z patałachów od Mesia po libacji?

    0

    1
    Odpowiedz
  3. Gdybyś zarabiał kilkaset baniek miesięcznie, mieszkał we własnej willi z najseksowniejszą samicą rodem z Hollywood i jeździł złotym, kuloodpornym Bugatti Chiron tak jak ja, patałachu to by szybko ci odeszła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, pięć stów w łapę i już dziś możesz stawić się pod bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. W zamian za tę opłatę damy stanowisko – dwunastogodzinne skuwanie asfaltu kilofem za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealne dla takich patałachów jak ty oraz możliwość spotkania Pana i Władcy waszego Mesia. Skończy się twoja niedola i zacznie harówa, a kto wie – może z jakimś patałachem płci odmiennej stracisz dziewictwo.

    1

    1
    Odpowiedz

Rozpoczęcie gadki z dziewczyną przez neta

Witajcie.
Czy ktoś z was umie doradzić mi jak zacząć gadkę z dziewczynami przez neta albo w realu?
Jak zaczynam pisać to znikają.
Magikiem nie jestem.

1
5
Pokaż komentarze (15)

Komentarze do "Rozpoczęcie gadki z dziewczyną przez neta"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Nie umawiaj się przez neta. W realu kobiety lepiej reagują na zagadanie. Samo to, że załadujesz już stawia Cię wyżej od 90 procent miernot, które myślą, że internet im pomoże, a otóż w necie jest trudniej, bo jak nie masz dobrej foty, na której nie masz sześciopaku na brzuchu to żadna Cię nie zauważy, ani twojego opisu, ani zainteresowań

    5

    0
    Odpowiedz
    1. Dzięki.
      Racja zagadanie nawet głupoty, to będzie się zauważalnym XD.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Lepiej tak niż czekać na cud w necie. Nawet jak ci nie wyjdzie zagadanie w realu to się uczysz na swoich błędach, a dodatkowo zyskujesz śmiałość jeśli często to praktykujesz.

        2

        0
        Odpowiedz
  3. A może właśnie jesteś Magikiem?!
    Tym co śpiewał o schizofrenii.

    3

    0
    Odpowiedz
  4. Najpierw likują a potem znikają.
    To może po prostu jesteś nudny?!

    0

    2
    Odpowiedz
  5. Zaproponuj jej pomoc w kradnięciu krokodyli i umów się z nią. I nie zapominaj o podpierdoleniu jej spinki od włosów oraz zestawu do makijażu. Jak ściągnie spocone skarpety czy dziurawe majtki, to też bierz i sprzedaj. Może będzie cię stać na mielonkę i Jabłonowo mocne w PET.

    1

    2
    Odpowiedz
  6. Tylko dobry admin i akceptowanie pierdolniętych komentarzy czyni cuda. Musicie poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.

    1

    1
    Odpowiedz
  7. Tylko stara szkoła wychowania i lanie kablem od suszarki po plecach czynią cuda. Przekablować wszystkich gówniarzy – od morza do Tatr. Lać kablem, ile wejdzie i patrzeć czy równo puchnie. Lać mokrym końcem.

    4

    1
    Odpowiedz
    1. Spierdalaj do swojego janusza patologii jebanej.

      0

      0
      Odpowiedz
  8. Napisz, że zarabiasz kilkadziesiąt baniek miesięcznie, bujasz się po mieście kuloodpornym Bugatti Chiron i pomiatasz patałachami kującymi asfalt kilofem. Może na randce patałach płci przeciwnej zasponsoruje ci mielonkę i piwo Romper extreme.

    2

    0
    Odpowiedz
  9. Brush Roller – gra z widokiem z lotu ptaka polegająca na malowaniu labiryntu pędzelkiem. W czasie rozgrywki gracz jest ścigany przez dwa stworki. Zaiste ciekawa jest ta fioletowa postać. Czyżby to Ziutek od prezesa Euromebel albo któryś z patałachów od Mesia po libacji?

    0

    0
    Odpowiedz
  10. Gdybyś zarabiał kilkaset baniek miesięcznie, mieszkał we własnej willi z najseksowniejszą samicą rodem z Hollywood i jeździł złotym, kuloodpornym Bugatti Chiron tak jak ja, patałachu to by szybko ci odeszła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, pięć stów w łapę i już dziś możesz stawić się pod bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. W zamian za tę opłatę damy stanowisko – dwunastogodzinne skuwanie asfaltu kilofem za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealne dla takich patałachów jak ty oraz możliwość spotkania Pana i Władcy waszego Mesia. Skończy się twoja niedola i zacznie harówa, a kto wie – może z jakimś patałachem płci odmiennej stracisz dziewictwo.

    1

    1
    Odpowiedz
  11. 1. Hej maleńka, poklikamy?
    2. Hej maleńka, poklikamy w realu?

    Pytaj o wszystko, odpowiem na wszystko.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Pytać ciebie?

      0

      0
      Odpowiedz

Usuwanie wpisów

Ja proponuję, aby była możliwość – bez rejestrowania się – by każdy kto chce SWÓJ post/komentarz usunąć, by mógł to zrobić w dowolnej chwili.
Nawet przeszłe wpisy.
Ja czasem prosiłem w poście Admina o usunięcie, gdy ochłonąłem.

Jednak jako amator-informatyk nie wiem czy jest to możliwe?

(Admin): Musialbym sie nad tym pozadnie zastanowic ale wydaje mi sie ze raczej nie. Zeby usunac post musialbys sie zarejestrowac, a rejestracja zepsulaby anonimowosc. Ewentualnie moglbym zrobic osobny formularz gdzie uzytkownicy mogliby poprosic o usuniecie, ale…wszystko jest anonimowe na tej stronie, nie zbieramy zadnych danych o uzytkowniku – absolutnie nic…nie wiem jak moglbym zweryfikowac ze ty to ty i nie prosisz np. aby usunac wpisu kogos innego. Wiec obawiam sie ze na chwile obecna jest to niemozliwe. Plusem jest to ze wszystkie grzechy zostaja nam odpuszczone 🙂

Pozdrawiam Admin.

5
3
Pokaż komentarze (17)

Komentarze do "Usuwanie wpisów"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Nawet IP nie namierzacie? XD

    1

    2
    Odpowiedz
  3. Albo proszę o jakiś fake-adres mailowy do Moderatora, żeby pojawił się na stronce.

    2

    0
    Odpowiedz
  4. Jestem ateistą i nie rozumiem, że co kurwa?!

    Plusem jest to ze wszystkie grzechy zostaja nam odpuszczone

    1

    1
    Odpowiedz
  5. Ja bym tak nie zrobił, ale inni zwłaszcza nieroby na pewno tak.

    1

    0
    Odpowiedz
  6. Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba z wodą czyni cuda. Musisz poznać smak pokory i bycia patałachem u Mesia. Zagonić do kucia asfaltu całą Polskę – od morza do Tatr. Kuć asfalt, aż zejdzie skóra z rąk. Kuć zimnym końcem.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Brakowało tych komentarzy w chuj. P.S kradnijcie krokodyle i jeździjcie bez biletu.

      0

      1
      Odpowiedz
  7. Tylko dobry admin i akceptowanie pierdolniętych komentarzy czyni cuda. Musicie poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.

    0

    0
    Odpowiedz
  8. Admin, ile ty opierdalasz kawy, że jesteś w stanie o 3 nad ranem pisać posty?

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Pisał, że jest w UK.
      Ja napisałem gdzieś komentarz o zmianie strefy czasowej.

      A swoją drogą 80h pracy w tygodniu to obliczyłem, że to 7 dni po prawie 12h !
      Współczuję takiej harówy, zwłaszcza jako programista.
      Ale to tłumaczy dlaczego Adminowi matka bardzo dużo gotuje ziemniaków…

      1

      0
      Odpowiedz
  9. To proste. Po kliknięciu dodaj wpis użytkownik dostałby na ekranie wygenerowana liczbę z przedziału 1 do 100 000 albo jakiś hasz 8 znakowy który zna tylko on oraz admin (zapisany w bazie danych razem ze wpisem).
    Przy prośbie o usunięcie podajemy tajny hasz wpisu.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. To też nie byłoby anonimowe.
      Przynajmniej dla admina XD.

      Grammar nazi też ma swoją metodę.

      0

      0
      Odpowiedz
    2. To koleś by działało na podobnej zasadzie co IP na CDA.

      0

      0
      Odpowiedz
  10. Z ilu łyżeczek napierdalasz kawę, że jesteś w stanie o 3 nad ranem pisać posta? XD

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Zrozum, to programista.
      A sorry, nie zrozumiesz.
      Robolu.

      2

      0
      Odpowiedz
      1. To ile polecacie miarki kawy i cukru?

        0

        0
        Odpowiedz
  11. Admin, załóż na głowę beret z antenką i pij taką czarną kawę parzoną w czarnym ekspresie z takim różowym podświetleniem.

    1

    0
    Odpowiedz
  12. Brush Roller – gra z widokiem z lotu ptaka polegająca na malowaniu labiryntu pędzelkiem. W czasie rozgrywki gracz jest ścigany przez dwa stworki. Zaiste ciekawa jest ta fioletowa postać. Czyżby to Ziutek od prezesa Euromebel albo któryś z patałachów od Mesia po libacji?

    0

    0
    Odpowiedz

Cenzura na chujni

Mam nadzieję ze tu nie bedzie zadnej cenzury, komentarze czytam od 2011 roku, niektore sa dosadne i bardzo wulgarne, ale takie tez sa potrzebne, dawalem tu duzo wpisow kiedys, zjechali mnie totalnie wulgarnie, ale byly tez normalne komentarze, oba te rodzaje pomogły mi wziąć sie za siebie, uważam ta stronę za ostoję wolności, mam nadzieje ze tak zostanie jak było.

(Admin): Ja tez mam taka nadzieje. Anonimowsc, wolnosc wypowiedzi i wyrazania emocji nawet tych negatywnych. Staram sie limitowac jedynie negatywny spam ktory nie wnosi niczego do dyskusji.

7
3
Pokaż komentarze (18)

Komentarze do "Cenzura na chujni"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba z wodą może ci pomóc.

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Mylisz się, cenzura jest tu w chuj. Nie przeszło sporo moich wpisów: niektóre porno, naśmiewanie się z gejów, kobiet, ale też czasem kulturalne insynuowanie, że autor jakiegoś wpisu bądź komentarza jest gejem. Czasem też z niezrozumiałych dla mnie powodów nie przechodzą zwykłe wpisy nie obrażającego nikogo (gdy wrzucam je później ponownie, to też nie przechodzą). Nie przechodzi zwykle podszywanie się pod admina chujni, większe. złośliwości. Mesiowe wpisy też często nie przechodzą. Jeszcze kilka kategorii ma problem, nie pamiętam teraz.

    (Admin): Przynajmniej krytyka wladzy jeszcze przechodzi 🙂

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Krytyka władzy jeszcze przechodzi? Też mi coś. Prawie każdy krytykuje władzę, a jak ktoś nie krytykuje, to jest podejrzany o bycie szkodnikiem społecznym. Wybory za pasem, a krytyka jest masowa, to i władza nie może się ośmieszać i próbować zwalczać tego. A i „demokracja” jest, „wolność słowa”, to nie wypada. Zobaczysz po wyborach. Zaraz ci Ziobro postawi zarzut rozsiewania dezinformacji, naruszanie bezpieczeństwa państwa. Wyjdzie na jaw, że jesteś pedofilem i terrorystą. Ty będziesz gnił w lochu, a tu zagości nowy inkluzywny admin i nowa misja chujni – napisz co Cię bolało za tuska i gdy nie dbaliśmy o planetę. Nowy admin wyłapie wszystkich, którzy tu coś źle pisali. I dlatego ja dobrze piszę. Brawo Panie Andrzeju.

      1

      0
      Odpowiedz
    2. Matka admina nie dodała też żadnych anty-religijnych komentarzy.

      0

      0
      Odpowiedz
  4. Pierdolnij sobie romperka extreme i nie marudź.
    Pozdrawiam, Ziutek od prezesa Euromebel (znaki charakterystyczne : spodnie dresowa i koszulka flanelowa wsadzona w środek ujebana w farbie, wystające zielone gluty i czapka dokerka wywinięta przed uszy; stanowisko: oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów)

    1

    1
    Odpowiedz
  5. Nie przechodzą też niektóre stare chujnie odnalezione w archiwum i ponownie wklejone. Spróbuj wkleić treść chujni – „Syndrom brązowej kredki” albo „Pan Spuszczalski na celowniku”.

    (Admin): Moge tylko przyznac ci racje…czeka nas migracja do lepszej bazy danych. Stare posty sa slabo zoptymalizowane i moga wczytywac sie dluzej badz wcale.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Niech tu przechodzą wszystkie komentarze z dawnych lat, cały spam – byle nie przechodziły posty debila od anty rodziców.

      0

      1
      Odpowiedz
      1. Sam jesteś debilem, antyczłowieku.

        0

        1
        Odpowiedz
    2. Tylko, żeby nie okazało się, że to będzie anty-update i chujnia upadnie w chuj.

      0

      0
      Odpowiedz
  6. Podkurwiaj ogiera.

    0

    0
    Odpowiedz
  7. Rozgrzewaj sopla.

    0

    0
    Odpowiedz
  8. Baw się nieskromnie posuwisto – zwrotnie.

    0

    0
    Odpowiedz
  9. Kup sobie toster Diablo i pograj legendarną konsolką.

    0

    0
    Odpowiedz
  10. a mi to z kolei dało trochę do myślenia, na przykład – pod tematem – proste „też mi problem” oraz niezamierzone wywyższanie się poprzez chwalenie się jakimiś prostymi umiejętnościami „nie przeszło”, ale jak napisałem konkretnie „zrób to i tamto” + uwaga, że pewna zmiana o której pisał autor by się jednak przydała to „już przeszło” 🙂

    0

    1
    Odpowiedz
  11. Mnie chamsko opierdzielały zjeby.
    A i tak wpisy o anty się jeszcze pojawią!

    0

    0
    Odpowiedz
  12. Kup sobie czarny ekspress z takim niebieskim podświetleniem i pij czarną kawę parzoną w tym ekspresie, koniecznie na głowie ma być beret z antenką.

    0

    0
    Odpowiedz
  13. Na kolana admin patałachu i słuchaj, gdyż Pan twój dwa razy powtarzał nie będzie :
    500 w łapę, dupa w pociąg, CV w zęby i poznasz smak prawdziwej męskiej tyry na taśmie w naszym zakładzie. Ewentualnie kilofem będziesz walił w stare płyty chodnikowe.
    A teraz powstań z kolan patałachu, gdyż Pan twój zakończył był swój krótki wywód . /Mesio

    1

    0
    Odpowiedz
  14. Brush Roller – gra z widokiem z lotu ptaka polegająca na malowaniu labiryntu pędzelkiem. W czasie rozgrywki gracz jest ścigany przez dwa stworki. Zaiste ciekawa jest ta fioletowa postać. Czyżby to Ziutek od prezesa Euromebel albo któryś z patałachów od Mesia po libacji?

    0

    0
    Odpowiedz

jestem uzależniony od chujni

1. Czy ostatnio główny Admin zatrudnił nowego Admina?
Czy to bardziej wynika z komentarzy użytkowników?

2. Czy były też wcześniej wpisy Admina na forum?
To by tłumaczyło dlaczego niektóre komentarze były dodawane po minucie od dodania postów.
I ja już wtedy to zaobserwowałem, ale brak odpowiedzi sprawiał iż uznawałem, że to wpisy użytkowników co akurat mieli farta.
Też często mi się zdarzało dodawać komentarze do świeżych postów (jestem uzależniony od chujni)

Moja rozterka wynika STĄD, że jestem aktywnym użytkownikiem od września 2022. I to dla mnie niezwykłe, że Admin pisze na forum.
(Inni wciąż nie wierzą w to).

Ponadto bardzo lubię czytać stare posty, nawet z 2011 roku.
Wpierw nie było w ogóle możliwości dodawania komentarzy a tym bardziej wpisów od Admina.
Co się stało, że po połowie maja 2023 roku Admin też pisze?!

Ciekawi mnie ten progress ze strony (xd) Admina i tylko tyle.

Pozdrawiam serdecznie Admina i dziękuję za cenzurę!

Wprawdzie irytujaca jest cenzura, ale przynajmniej teraz już wiem dlaczego nie ma większości chamskich komentarzy (myślałem, że to użytkownicy się zmienili dzięki mojej kulturze osobistej, ale nie ma tak dobrze w realności to czemu miało by być w wirtualności !).

(Admin): Bardzo dziekuje wszystkim za wpisy i jak zawsze pozdrawiam bardzo serdecznie. Dodam cos od siebie dla wiernych czytelnikow, wchodzilem na ta strone jak bylem jeszcze mlody (mam teraz 32 lata) troche sie dorobilem i jak tylko strona zostala wystawiona na sprzedaz to odrazu ja kupilem od bylego wlasciciela. Ogolnie pracuje bardzo duzo (bedzie z 80h w tygodniu), zarabiam niezle i z zawodu jestem programista wiec…cos staram sie tu ogarnac, mam nadzieje ze wypuszcze nowa strone z nowym backendem i designem pod koniec tego roku. Ogolnie strona zajmuje sie moja kochana mama, ktora wyjechala na wakacje wiec teraz widzicie mnie tutaj po raz pierwszy. Mama robi to darmowo 🙂 ale skarzy sie czasami na ilosc spamu i niektorych „wypocin”. Zrozumcie my admini tez jestesmy ludzmi i boje sie o stan psychiczny mojej mamy i negatywne energie jak po raz n-ty z zrzedu bedzie czytac o waleniu konia, fiutach, szczaniu do zlewu itd. Ogolnie mesia itp przepuszczamy mysle ze w ponuro-zabawny sposob obrazuja stan Januszy Biznesu w Polsce o tyle wole uniknac typowego 'Kiepskiego’ czyli chlac, walic, krasc itd. Chcialbym zeby na chujni bylo wiecej pozytywnej energii, smiesznej ale napewno nie chamskiej i patologicznej. Tak samo mysle ze jest to wspanialy anonimowy pamietnik/pomnik naszych rozterek i problemow jako spoleczenstwa przez lata i naprawde pobudza do wielu przemyslen. Chcialbym 'aby Polacy nie gesi i swoj jezyk maja’ i zeby pozostalo po nas cos wartosciowego a przynajmniej merytorycznego i zebysmy mogli uczyc sie wzajemnie na naszych anonimowych doswiadczeniach.

A tak wogole to dajcie znac jakie ulepszenia chcielibyscie zobaczyc w nowej wersji chujni jezeli macie jakies zycznia. Trzymajcie sie cieplo. Admin.

5
2
Pokaż komentarze (21)

Komentarze do "jestem uzależniony od chujni"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Może tryb ciemny by się przydał, do włączenia za pomocą jakiegoś przycisku na stronie 😉

    (Admin): Swietny pomysl dodaje go do listy TO-DO. Dziekuje uprzejmie!

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Przecież to robota na 15 minut admin!

      Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba z wodą może ci pomóc.

      2

      0
      Odpowiedz
      1. (Admin): Ojj chlopie. Ja siedze w .Net i Angularze a to tutaj to jakies PHP gowno w WordPressie ktory ssie. Robie to odnowa i profesjnonalnie tyle ze mam juz tyle projektow na glowie ze ten bedzie musial troszke poczekac. Nie wiem czy 15minut ale PHP to porazka. Pozdrawiam i prosze o mniej walenia konia i krokodyli.

        1

        1
        Odpowiedz
        1. No pisałeś, że siedzisz w Anglii.

          Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba z wodą nauczy cię pokory do życia.

          1

          0
          Odpowiedz
  3. Pierdolnij sobie romperka extreme i nie marudź.
    Pozdrawiam, Ziutek od prezesa Euromebel (znaki charakterystyczne : spodnie dresowa i koszulka flanelowa wsadzona w środek ujebana w farbie, wystające zielone gluty i czapka dokerka wywinięta przed uszy; stanowisko: oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów)

    0

    3
    Odpowiedz
    1. Wpierw umyj łapska zjebany patusie.

      2

      0
      Odpowiedz
  4. Za ilość spamu no cóż… to pewnie ja odpowiadam.
    Hm… nie każdy czyta komentarze i nie każdy czyta posty, stąd wysyłam podwójnie, bo chcę dotrzeć do jak największej ilości „burzy mózgów”.
    Chociaż tak jak pisałem w jednym poście… to burza…

    Mógłbyś Admin usunąc ten napis „wysyłasz zbyt szybko”.

    1

    1
    Odpowiedz
  5. A kiedy została chujnia sprzedana?!
    No niestety od dawna podejrzewam, że komuś za darmo nie chciałoby się tak codziennie…
    Dlatego proponowałem jakąś tam drobną składkę.
    Czy kiedyś tam za pół roku 5 zł BLIKiem można wpłacić jednorazowo? Hehe.

    Chujnia, że stary właściciel wyrzekł się swojej chujni !

    Czy to w czasie pandemii, gdy chujnia była dezaktywowana przez 2 lata?!
    Ja sprawdzałem co jakiś czas, i chuj…

    1

    1
    Odpowiedz
    1. (Admin): Zgadza sie podczas pandemii stary wlasciciel nie mial czasu na zarzadzanie strona az wreszcie wystawil ja na sprzedaz i od tej pory ja tutaj sie panosze. Na wieksze zmiany tez brakuje mi czasu ale na wpisy i komentarze narazie jest ok. Hmm co do skladki to bardzo mile z twojej strony ..w koncu nie ma nic za darmo ale narazie sobie radze …dziekuje. Wdzieczny jestem za wasza aktywnosc…przynajmniej pieniadze za hosting i serwer nie ida na marne. Razem z wasza pomoca odbudujemy chujnie 🙂
      Pozdrawiam Admin.

      2

      0
      Odpowiedz
      1. Chujnie wszystkie trzeba zniszyć!
        Chyba od tego w końcu jest ten serwajs? Heheszki.

        0

        0
        Odpowiedz
  6. Zaiste chcieć to ty możesz kromkę chleba po 12 godzinnym skuwaniu asfaltu kilofem. P.S Lepiej akceptuj komentarze, bo poznasz gniew krokodyli od Mesia.

    1

    1
    Odpowiedz
  7. Gdybyś miał legendarną konsolkę i toster Diablo, to miałbyś wyjebane w powrót durnych komentarzy.

    1

    1
    Odpowiedz
  8. Pierdolenie o szopenie. Szczanie po umywalkach to szczyt wolności facetów!

    1

    1
    Odpowiedz
  9. To wszystko chamskie/zakłamane/nowo/komuchy/bemowskie. Uczą jak okraść/oszukać/zbałamucić/ polki(łatwe), polaków/ potomstwo/półkowników. Nic nie robiąc i jak się łatwo wzbogacić kosztem bezpartyjnych/łatwowiernych/polaczków. Chfałła Rosjii! Zguba Polsze!

    0

    0
    Odpowiedz
  10. Brush Roller – gra z widokiem z lotu ptaka polegająca na malowaniu labiryntu pędzelkiem. W czasie rozgrywki gracz jest ścigany przez dwa stworki. Zaiste ciekawa jest ta fioletowa postać. Czyżby to Ziutek od prezesa Euromebel albo któryś z patałachów od Mesia po libacji?

    0

    0
    Odpowiedz
  11. OK. Dla mnie dobrą opcją by była opcja usunięcia komentarza.
    Być może w przeszłości napisałem coś złego i chciałbym to naprawić.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. (Admin): Mam to juz w przyszlej liscie featerow. Dzieki 🙂

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Choćby opcja drobnej modyfikacji komentarza, na prośbę.
        To już by było dla mnie coś.

        0

        0
        Odpowiedz
  12. a tak btw. chujnia może zostać, choćby martwa, ale rozumiem, że „to kosztuje” i może się to po prostu nie opłacać utrzymywać.
    Jakby co sorki za mój polski, piszę tak jakby na spontanie.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Nie ja tym zarządzam, ale dla mnie jednak obojętne czy ta strona będzie dalej czy nie. Ciekawe co dalej z nią będzie, jeśli np. pójdzie „na sprzedaż” (na co chyba się nie zanosi póki co bo podobno dużo wejść jest), mam nadzieję że przetrwa 😉 oczywiście ulepszona.
      Znam 3 alternatywne z „żalami”, jedna na „p”, druga na „m” i… tylko tyle, więc moim zdaniem jednak chyba nie warto tego psuć 😉

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Edit: dwie. Pomyłka.

        0

        0
        Odpowiedz

Sprawiedliwość wygra VS miłosierdzie nie ma szans (bo ludzie tego nie doceniają)

Żeby admin nie musiał przejmować się dennymi komentarzami nie szanującymi innych,
to po prostu piszmy mądre i dobre komentarze.
I po problemie będzie.

Potem wejdzie nam dobro w nawyk, bo motywacje już ktoś opisał pod postem „Zmodyfikowany Admin”.

Gorzej tylko, że jak spotkamy w rzeczywistości jakiegoś frustrata… będzie ciężko nam się obronić, bo tutaj nie trenowaliśmy formy ciętych ripost.

2
2
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Sprawiedliwość wygra VS miłosierdzie nie ma szans (bo ludzie tego nie doceniają)"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Zaiste, racja patałachu jak masz 500 wpisowego , to dupa w pociąg, CV na odpierdol w zęby i w środę punkt 5:00 przed bramą ŁWF czekasz, aż inny patałach wyjdzie po ciebie. Zostaniesz oprowadzony po terenie naszego zakładu, zobaczysz ten słynny „główny zbiornik” , a nawet stado krokodyli różańcowych. Nie zapomnij zabrać ze sobą dwóch par gaci i skarpet na zmianę, bo zostaniesz ulokowany w jednym z naszych , niedawno odremontowanych przez Ziutka i jego ekipę ( prezes Euro Mebel spłacił tym samym swoje zadłużenie) baraków. Następnie dostaniesz tępy kilof , którym od zmierzchu do świtu napierdalać będziesz stare płyty chodnikowe.
    Nie zmarnuj tej szansy, gdyż Pan twój wyciągnął pomocną dłoń do ciebie, abyś poznał smak życia i stał się w końcu prawdziwym mężczyzną./Mesio
    Ps. Zostaniesz mistrzem ciętej riposty, u Pana twojego ( który niczym ojciec twój rodzony, zadba o twój komfort pracy ).

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Ja, pokorny patałach składam pokłon, albowiem zostałem wybawiony z niewoli przez Pana mojego i dzięki harówie codziennie mogę sobie pozwolić na suchy chleb i puszkę piwa Romper extreme.

      0

      1
      Odpowiedz
      1. I tak ma być patałachu./Mesio

        0

        1
        Odpowiedz
  3. Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba z wodą może ci pomóc.

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Pierdolnij sobie romperka extreme i nie marudź.
    Pozdrawiam, Ziutek od prezesa Euromebel (znaki charakterystyczne : spodnie dresowa i koszulka flanelowa wsadzona w środek ujebana w farbie, wystające zielone gluty i czapka dokerka wywinięta przed uszy; stanowisko: oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów)

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Innym słowem: zjeb PATUS.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Cię robił.

        0

        0
        Odpowiedz

Admin synem HeadAdmina?!

Dzięki Admin za dopiske PSA (XD) do postu „Zmodyfikowany Admin”:

„Zgadza sie Admin tez moze czasem skomentowac twoj post – mam nadzieje ze to mile urozmaicenie. Pozdrawiam serdecznie. Admin.”

Dla niedowiarków, naprawdę Ja autor posta tego nie napisałem.

Admin wydaje mi się, że jesteś młodym człowiekiem – tak wnioskuje po stylu wypowiedzi.
Admin czy zatem jesteś synem HeadAdmina? XD.

2
2
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Admin synem HeadAdmina?!"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba z wodą nauczy cię pokory do życia.

    2

    0
    Odpowiedz
  3. Pierdolnij sobie romperka extreme i nie marudź.
    Pozdrawiam, Ziutek od prezesa Euromebel (znaki charakterystyczne : spodnie dresowa i koszulka flanelowa wsadzona w środek ujebana w farbie, wystające zielone gluty i czapka dokerka wywinięta przed uszy; stanowisko: oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów)

    0

    1
    Odpowiedz
  4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda.
    Z poważaniem,
    Zastępca komendanta – Jan Kawaler Silnoręki

    1

    0
    Odpowiedz

Interbellum Umysłowe

Biore mazak i ide pisać mądre, legendarne i epickie rzeczy na murach.

Zapisze wszystkie ściany od początku do końca. Będe pisał niezmywalnym końcem.
-Testo

Aha, przy okazji, przy punkcie głosowania zaspamie całą ściane „Jebać pis”

3
3
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Interbellum Umysłowe"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba z wodą może ci pomóc.

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Tylko dobry admin i akceptowanie zjebanych komentarz czyni cuda. Każdy musi poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Nie zapomnij założyć beretu z taką antenką, żeby każdy wiedział , że ty to ty.

    0

    0
    Odpowiedz

Super Mesio Brothers

Dzieci lubią Mesi
Mesi lubią dzieci

Mam nadzieje, że Mesio kocha mnie se w jakiś sposób i dziękuje za tą wypowiedź. Love

2
2
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Super Mesio Brothers"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Chyba lubią „Messi” patałachu, bo Pana twojego raczej nie.
    Możesz sobie kochać …
    Bierz 500 w łapę, CV w zęby , dupa w pociąg , punkt 5:00 przed bramą Wydziału czekasz.
    Zobaczymy jak długo będziesz Pana swojego kochał. / Mesio

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba z wodą może ci pomóc.

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Tylko dobry admin i akceptowanie zjebanych komentarz czyni cuda. Każdy musi poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.

    0

    0
    Odpowiedz