Jak kaska spływa,
to spływa wszystko jak po kaczce.
Najpierw narzekali, że 1 dzień nie m postów, teraz narzekają, że za dużo postów
2023-05-27 12:30To twój problem gościu.
Jesteś tu tylko przechodniem/gościem.
Admin bardzo dobrze robisz, że wrzucasz posty !
Ludziom i tak nie dogodzisz, więc wrzucaj posty i wrzucaj !
Komentarze do "Najpierw narzekali, że 1 dzień nie m postów, teraz narzekają, że za dużo postów"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Ja tu akurat jestem stałym domownikiem. Tym razem nawet nie nazwę cię ” patałachem ” ./Mesio
00
Możliwość komentowania jest wyłączona.
ŚMIERĆ – 2 perspektywy
2023-05-27 12:30Ja też teraz choć jestem bezdomnym bankrutem, to próbuję walczyć o przetrwanie, choć nie mam już sił.
Jednak ten strach przed tym co jest po drugiej stronie księżyca… mnie paraliżuje, żebym z radością wołał „o upragniona śmierci, nareszcie” !
Żyj bez dachu nad głową i bez pieniędzy to mnie wtedy zrozumiesz, że tęsknie za końcem choć równocześnie boję się śmierci:
Dlatego warto mieć pieniądze, złote medale, dobry wygląd i dobre geny, bo przynajmniej łatwo jest żyć, choć wtedy trudniej odejść na drugą stronę.
Jak widać mi bankrutowi bezdomnemu również kurwa jest ciężko odejść na drugą stronę.
A więc lepiej mieć niż nie mieć !
Zakupy online i kurierzy = to największe gówno
2023-05-27 00:53,Mam to samo, coraz czeście spotykam takich skurwieli na swojej drodze. Ostatnio zamówiłem kebab w szkole, więc żeby nie tracić czasu, zamówiłem kebab wcześniej, żeby na godzine 12.30 (na długą przerwę) mieć cieplutkie żarcie. Co się okazało! Czekam na tego frajera bo się jeszcze spóźniał, a on w końcu jak się doczołgał do mnie, to wypalił mi tekst, zebym na drugi raz nie zamawiał kebaba na dokłądną godzinę, bo może go zawsze policja zatrzymać, czy w korku stać i może nie dojechać na czas, zaczął na mnie warczeć. A CHUJ MNIE TO INTERESUJE ŻE MOŻE STAĆ W KORKU DO KURWY NĘDZY! Co najlepsze później się okazało że to jest właściciel tej pierdolonej budy. Jak to kurwa możliwe, że właściciel któy najbardziej ucierpi na złej opinii na temat biznesu, nie dba o klienta. Takich ludzi trzeba cisnąć i nauczyć ich pokory wobec klientów.’
Komentarze do "Zakupy online i kurierzy = to największe gówno"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Pokory kutasie tępy to cię ktoś kiedyś nauczy gnoju jak ci wyjebce te żółte zęby i będziesz błagał mamusie zeby dała na dentystę kurwo
11 -
Odpowiedz
Czy ty myślisz że możesz nauczyć kogokolwiek pokory? Jesteś tylko głupią pizdą która się żali w internecie że ci przywieźli za późno kebaba. Twoja opinia nikogo nie obchodzi.
10-
Odpowiedz
To ja jestem tym kurierem! kurwa, zamów jeszcze raz to ci na mordzie przykleje ten kebab, nawet na lekcji, po przerwie.Git
30
-
Polak głupi po szkodzie – tylko ile razy?!
2023-05-27 00:53P-W-R-S-Ż
(Przepierdol Wszystko Raz Się Żyje)
Tak zrobiłem, i kurwa wylądowałem znowu na ulicy.
Najgorsze, że wiele lat temu tak samo miałem, i dalej się kurwa niczego nie nauczyłem.
I boję się, że nadal niczego się nie nauczę.
Noclegownie dla bezdomnych – o współlokatorach u prywaciarzy
2023-05-27 00:52Mnie wkurwia jak mi zawsze właściciele nieruchomości pierdolą przez telefon, że „współlokatorzy mili i spokojni”.
Jak dzwoniłem i zadawałem szczegółowe pytania na temat współlokatorów to właściciele nieruchomości albo się rozłączali albo z wielkim zdziwieniem „a po co to Panu wiedzieć?”.
No kurwa chyba logiczne, że chcę wiedzieć coś o moich potencjalnych lokatorach.
A jeszcze lepsze było to, że jak się pytałem o to jacy są z zachowania lokatorzy to właściciele nieruchomości mi pierdolili o ich pracy i wieku, jakby to kurwa miał być wyznacznik jak się będzie mieszkać. Choć poniekąd owszem jest to wyznacznik.
Wniosek z tego taki, że trzeba wynajmować jak najtaniej a na obcych współlokatorów mieć całkowicie wyjebane, a zajmować się tylko swoją pracą osobistą, swoimi zakupami osobistymi, a te najęte lokale traktować tylko jako noclegownie dla bezdomnych.
A kiedyś to jeden typ mi powiedział, że jest „bezkonfliktowy”.
Tak kurwa bezkonfliktowy był do czasu aż pojawił się jakiś problem – to wtedy już stał się konfliktowy.
Komentarze do "Noclegownie dla bezdomnych – o współlokatorach u prywaciarzy"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Dlatego najlepiej zbudowac mase isc na silke i zrobic z siebie karka, wtedy zadna kurwa ci nie fiknie, ja tak zrobilem to nawet gimbaza schodzi na bok chodnika w parku przedemna a mohery spuszczają głowę, a janusze sie odwracają, a mlode gówniany uśmiechy do mnie strzelają jakby chcialy mi wskoczyc na kutanga
11-
Odpowiedz
Dziwny jest ten świat
00
-
Śmierć
2023-05-27 00:52Jesteśmy żałosnym, skazanym na upokorzenie gównem. Nie ważne jak zajebisty jesteś, jakie masz wyniki, złote medale, zarobki, wygląd, geny, zdrowie.
Na koniec i tak każdy z nas będzie upokorzony tym, że zrobi takie „aaaa kghkhkhkhhhh…nieee…khhhh” i zdechnie.
Już w tych wszystkich cierpieniach chociaż to co stworzyło ten chory świat mogło nam oszczędzić tego żałosnego obrazu nas na koniec, ale nie…
Wiadomo, że na dokładkę i tu nam trza było dorypać.
Czemu nie mogło to zostać stworzone tak, że np. wyparowujesz, albo znikasz jak Jedi bez charczenia, żałosnego szamotania się i rozpaczliwego, upokarzającego pragnienia przetrwania. Musimy na koniec jeszcze zbłaźnić się takim czymś.
Pokazuje stworzycielowi środkowy palec.
Komentarze do "Śmierć"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Dziękuj Bogu.
10 -
Odpowiedz
Ja też teraz choć jestem bezdomnym bankrutem, to próbuję walczyć o przetrwanie, choć nie mam już sił.
Jednak ten strach przed tym co jest po drugiej stronie księżyca… mnie paraliżuje, żebym z radością wołał „o upragniona śmierci, nareszcie” !
Żyj bez dachu nad głową i bez pieniędzy to mnie wtedy zrozumiesz, że tęsknie za końcem choć równocześnie boję się śmierci: dlatego warto mieć pieniądze, złote medale, dobry wygląd i dobre geny, bo przynajmniej łatwo jest żyć, choć trudniej odejść na drugą stronę.
Jak widać mi bankrutowi bezdomnemu również kurwa jest ciężko odejść na drugą stronę.
Więc lepiej mieć niż nie mieć.20
Każdy dba tylko o własny portfel
2023-05-27 00:52Zachłannym egoistom wiecznie za mało
2023-05-27 00:52Dokładnie.
Weź również 16,17,18,19,20,21,22,23,24,25.
Ja tak zrobię, bo puste śrututu jebanych zawistników z forum i z poza forum, którzy już mają majątki i jeszcze im kurwa mało:
GÓWNO MNIE OBCHODZI WASZE PIERDOLENIE GŁUPOT!!!
NIKT Z WAS MI NIE POMAGA!!!
Komentarze do "Zachłannym egoistom wiecznie za mało"
„Pracujących ludzi to denerwuje”, że emeryci wybierają PiS
2023-05-27 00:51To wasz kurwa problem!
Co mnie to kurwa obchodzi?!
Wy się nade mną wcale nie litujecie poza PiSem, a w większości wpisów zostawałem wyśmiewany i obrażany, choć kurwa nikogo nie obrażałem pierwszy.
PIERDOLCIE SIĘ.

No… chyba niekoniecznie.
W przypadku hejtu warto jeszcze być w takiej sytuacji typu:”że już zaruchałeś” (najlepiej „po chrześcijańsku”, a więc po ślubie kościelnym, żeby nie mieć grzechu), bo jeszcze ktoś Ci wypomni, że jednak nie i może to być wtedy problem 🙂
Wpis jest o pieniądzach i hejcie.
A wy kurwa zawsze o jednym.
No I Chuj! Tra La La! Dwa Lata w OPEKA: no i chuj tra-la-la!!!!