zycie jest ciezkie – odnosnie wydawania pieniedzy

Moja chujnia bedzie o wydawaniu pieniedzy. Niektorzy sie tutaj strasznie burza, ze bogacze to chuje, ze biedaki to frajerzy. Wieczna walka jednych z drugimi. A ja wam powiem jak wyglada zycie prawdziwego ustawionego goscia. A wcale do tanich nie nalezy, tez momentami zaczynam liczyc juz pieniadze, zeby nie przekroczyc budzetu.

1 osoba, partnerka sama sie utrzymuje.

1. mieszkanie wynajem + garaz podziemny – warszawa, 11 tysiecy miesiecznie za 89m2.
2. prad, internet, kablowka – 590zl miesiecznie.
3. jedzenie – zwykle okolo 6000 zl miesiecznie (zdrowe jedzenie, „bio”).
4. samochod – leasing BMW X6, rata leasingu 8100zl miesiecznie (obecnie, ale rosnie stale).
5. imprezy, znajomi, weekendy – okolo 4000zl, czasami wiecej miesiecznie.
6. rozne drobne, paliwo, gry, kompulsywne kupowanie niepotrzebnych gratow: miedzy 2 a 10 tys zl miesiecznie.

RAZEM: miedzy okolo 30 a 40 tysiecy miesiecznie.

Tyle wynosza moje koszty zycia w warszawie, naszej ukochanej stolicy. Zarabiam miedzy 30 a 45 tys zl na reke. Teraz mi powiedzcie drodzy chujanie, czy mam takie lekkie zycie jak sie wam wydaje?
Otoz wcale nie, szczerze powiem moi znajomi maja podobnie, wszystko musza spisywac i liczyc, bo czasami mozna latwo przeholowac. Ja uzywam do tego plikow XLS. A jak u was to wyglada ale tak szczerze?

6
4
Pokaż komentarze (18)

Komentarze do "zycie jest ciezkie – odnosnie wydawania pieniedzy"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Pan twój Mesio zarabia dokładnie ci patałachu powie , bo właśnie był raczył z okazji twej chujni na swoje konto bankowe wejść – 30873,24.
    Ps. Pan twój nie mieszka w Warszawie a ciebie standardowo zaprasza z CV w zębach i biletem do Łodzi ( Pan twój pamięta czasy gdy sam jeździł pociągiem z Wawy do Łodzi ) oraz wpisowym 1000 zł do naszego zakładu . Dostaniesz kilof i o kromce chleba i szklance wody będziesz skuwał stare płyty chodnikowe .

    0

    3
    Odpowiedz
    1. ty tak serio zarabiasz czy tylko udajesz?

      0

      3
      Odpowiedz
    2. To już nie asfalt?

      0

      2
      Odpowiedz
      1. Do chuja który minusuje każdy wpis Pana waszego – jak cię to podnieca i konia walisz minusując, to patałachu dupa w pociąg CV w zęby i wpisowe 500 plus aktualne badania psychiatryczne i możesz aplikować na stanowisko ” walenia do głównego zbiornika „.
        Tak patałachu, Pan twój nic nie udaje , taki ma wpływy na konto za swoją ciężko tyrę ( użerania się z patałachami waszego pokroju). / Mesio
        Ps. Nie będzie peesa.

        0

        3
        Odpowiedz
  3. Znam ten ból. Jestem w podobnej sytuacji i nie ogarniam zliczania tego wszystkiego. Są miesiące, gdy muszę wziąć chwilówkę, żeby związać koniec z końcem.

    5

    0
    Odpowiedz
    1. mając prawie 50kafli ?!

      0

      3
      Odpowiedz
      1. Wyższe zarobki, to większe potrzeby. A inflacja zapierdala.

        2

        1
        Odpowiedz
  4. Rozumiesz że sam piszesz w xls a nie excela używasz, bo to pierdolony śmieciu napisałeś. Więc słucham, jak to jest?

    Może dlatego jebiesz za grosze u kogoś.

    1

    4
    Odpowiedz
    1. XLS to format zapisów z Excela

      2

      1
      Odpowiedz
    2. chuj ci w dupsko kretynie. czytac nie potrafisz?
      to zapierdalaj z powrotem do podstawowki ty kurwo zjebie jeden.

      ps. chuj ci w oko biedaku skurwiały

      3

      0
      Odpowiedz
      1. Biedaku za kilka kafli, excel != xls idioto który pseudo udaje programistę.
        Programowanie to bardzo stricte dziedzina i jak piszesz w xls to kurwa pisz śmieciu bez umiejętności nauki czytania.

        Biedak jak sam przyznałeś jesteś, bo kto o zdrowych zmysłavh zamieniłby się na pozycję pracownika. Za chwilkę chatgpt + copilot + falcon + pakol i Ciebie wyjebię na zbity pysk.

        Nie jesteścir zazwyczaj warci nawet 20% tego, nie dość że sam swojej bibliotekiw życiu nie napiszesz, bo przecież sa gotowe pakiety z nugeta, kradłeś większość kodu, to do tego wrapperów wokół bibliotek kurwo nie chce się wam normalnie pisać.

        Rozumiesz śmieciu że jak coś się zmieni u nich to u siebie w code base masz do zmiany dziesiatki miejsc? Vo jak kurwo zmieni się logika w nich? Pisz śmieciu swój interfej który ma Twoja implementacje wymaganych metod, i problem kurwo z głowy.

        A testy? Ile kurwo masz pokrycia ? 3.7% ? A load testy ? A automatyczne testy w CICD ? Pewnie nie wiesz śmieciu że postman ma fajne do tego interfejsy.

        Więc kurwo nie podskakuj bo jest powód dlaczego ja takich jak ty zatrudniam na pęczki i zgarniam xxxx więcej z SaaS. Jak ty skryfniesz ledwo 1 metodę, to ja już 7 klas miałem zrobione i przetestowane. Stad mam każda suke na swoje skinienie, także nie zapraszaj jej do biura bo ja zerżnę na tyle mojego lambo jeśli ładna i zgrabna. To będzie nasza duża tajemnica.

        1

        3
        Odpowiedz
        1. ahaha ale ciebie dupa zapiekla fizolu
          o copilot pierdol sobie tam pod nosem
          wole 10 lat zarabiac 30 kafli miesiecznie i wiecej, zbudowac dom, miec kilka samochodow, garazy itd, a potem dopasowac sie do nowej sytuacji i robic cos innego niz nie podjac sie wyzwania „bo za x lat zawod zginie” debilu mamisynku

          3

          0
          Odpowiedz
          1. Łał 1/4 swojego życia zawodowego? O nie aleś się dorobił, całe 100tyś $ rocznie. Laaał.

            Ty szczurze jebany przez bezdomne pterodaktyle, biednyś jest ale przede wszystkim umysłowo. 100k $ w IT z własnym biznesem jak jesteś 10x możesz jebać po 9mc. Tyle że tygodniowo.

            Jeszcze raz pierdolony nieuku po kursie YT któremu odrzucaja wszystkie PR a SOLID to dla Ciebie kurza łapka, jeśli zatrudniam devów to dlatego że sam zrobiłem pierwsze coś co mi na to pozwoliło. Większość to przegrywy którym jak zaniżam estimates na planning session nic nie powiedza tylko grzecznie kiwaja głowa.

            Ja pierdole do chuja, jak pracowałem jako senior to mówiłem głośno moje zdanie i dbałem o jakość i wydajność. Większość z Was to przegrywy klepiace w kod które robia za grosze bo średnio z 8 sprintów zwiększamy przychody o 3-8% co przekłada się na łebka znacznie więcej niż on zarobi przez 15 lat.

            Także stul wiejska mordę która na jakiś stary pazdzierz jak 3 letnie bmw x5 zbiera 10 lat.

            Jak do Ciebie mówi ktoś nad Toba, to łeb w dół, pokiwać głowa, przeprosić za swoja ordynarna głupote i zapierdalać do kodzenia.

            0

            2
            Odpowiedz
          2. Jesteś zwykłym przygłupem który nawet na bootcampie dla opóźnionych umysłowo gejow z helloworld w pythonie nie dostałby zaliczenia.
            Leję na takich managerów jak ty fiucie zajebany
            Tacy jak ty zaniedlugo będą hapać dzidę murzonom z Afryki na centralnym jełopie jak ich AI wypierdoli kurwiszonie.

            2

            0
            Odpowiedz
  5. Fajne te 89 metrów, takie nie za tanie -_-

    4

    2
    Odpowiedz
  6. Jesteś kurwa głupi jak but.

    Choć zgadzam się, że warto wszystko rozpisywać zanim będzie za późno… ja tak nie zrobiłem, więc zostałem bezdomnym bankrutem!

    1

    3
    Odpowiedz
  7. Wypierdalaj pojebie bo cię wyrucham w czoko

    0

    3
    Odpowiedz
    1. Nie dasz rady bo koleś chodzi w kakakakaka kasku.

      1

      1
      Odpowiedz

„Tyle to ja pieniędzy wydaje w weekend” – o bezmyślnym przeputaniu kasy

Stary twoje straty to twój problem, a mnie gówno to obchodzi. Nie moja kasa to nie moje zmartwienie!
Wydawaj nawet miliard dziennie i to dolarów, euro, funtów czy chuj tam czego jeszcze.

Zostaniesz kiedyś bez kasy i obudzisz się z ręką w nocniku, bez przyjaciół i nikogo, bo chciałeś szpanować przed ludźmi, których nie cierpisz i którzy ze wzajemnością cię nie cierpią.

Ja wolę mieć 5k na początek i używane autko za 2k – ale cieszyć się z każdych zarobionych 50 złotych dziennie, bo będzie mnie stać codziennie na chleb i wodę mineralną.

Wolę żyć sobie w spokoju bez stresu – bez szpanowania przed ludźmi, którzy mi nigdy nie pomogli jak potrzebowałem pomocy, gdy miałem piękną okrągłą sumkę (to jest 0 złotych 0 groszy).

8
3
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "„Tyle to ja pieniędzy wydaje w weekend” – o bezmyślnym przeputaniu kasy"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Racja zaprawdę , trzeba to opić kawą parzoną w czarnym ekspresie z takim żółtym podświetleniem.

    1

    2
    Odpowiedz
  3. Najgorsi ludzie to tzw. nowobogaccy – czytaj chodzenie od stóp do głowy w ciuchach Armani, Gucci i jeżdżenie jakimś naszpikowanym do chuja nie potrzebną elektroniką Audi czy BMW, w którym nie zmienisz samemu głupiej żarówki. Swoją drogą widywałem za granicą naprawdę bogatych ludzi, których dzienny outfit od stóp do głowy był wart więcej niż jeden januszowy Passat i powiem jedno – na tych ciuchach nie było żadnych log i napisów. Nic, zero. Owszem, były to markowe ciuchy ale to było widać po jakości, a nie po oczojebnych wzorkach.

    4

    3
    Odpowiedz
    1. A chuj Ci do tego co oni robią z kasą cwelu? Najgorsi i najbardziej zawistni to biedacy. Po pierwsze ich móżdżki są zbyt małe by potrafić coś zarobić, po drugie są zawistni, po trzecie dla 5zł utopiliby żone czy mamę w łyżce.

      Wszyscy mordercy (ten promil jest w grupie błędu statystycznego) to biedacy, także 99.9% przestępców to biedacy.

      Wolę nowobogackiego człowieka który się cięszy z nowych pieniędzy, niż biedną gnidę żyjącą w domku 200m i palącą śmieci w kominie. Do tego koniecznie jakaś Toyotka, Fordzik lub inny Volkshit musi być.

      Dosłownie zbiera mnie na wymioty jak widzę toto na drodze.

      2

      1
      Odpowiedz
  4. Zainteresował mnie jeden fragment tekstu „używane autko za 2k”. Chodzi tutaj o 2000 zł czy o ile? Żyję bez fury bo pracuję zdalnie, na kilka miast zawsze mieszkam na śródmieściu i nie mam pojęcia ile kosztują samochody, a ostatnio przyszedł mi smak, żeby mówiąc młodzieżowo „przydupcyć sobie jakąś furkę”. Naprawdę można kupić samochód za 2 tysiące, który przejedzie bezkolizyjnie 2 kilometry? Jaka to mogłaby być przykładowo marka/model/rodzaj? Pytam bez dogryzania z czystej niewiedzy, ale jak myślę, że za 5 koła mógłbym sobie kupić coś co wytrzyma rok czy dwa, pozwoli się podszkolić i nie będzie smutno jak np. dachuję na parkingu to naprawdę mnie zaciekawiło i proszę jakiegoś wielkodusznego znawcę o podanie 3 przykładowych modeli za 5000 zł, które się nie rozsypią po 2 kilometrach.

    1

    2
    Odpowiedz
  5. Autkiem za 2k to będziesz zapierdalał po swoim podwórku jak wejdzie pełna implementacja C40 cities. Jak chcesz gdzieś pojechać, to szykuj pół melona na elektryka. I to szybko, bo jak się kryzys rozkręci, to i koszty życi ci pójdą w górę, a z tyrki wypierdolą.

    2

    1
    Odpowiedz
  6. Nie mam komu tego napisać, to napiszę chociaż tutaj.
    Powiedzmy, że są dwie skórzane torby, niemal identyczne.
    Jedna jest za 100 dolarów (i mało znanej marki), a druga (markowa) za 600, bo jakiś egoista sobie tyle zażyczył.
    I… znajdą się tacy co kupią tę markową 🙂
    Nie będę tego komentował.
    Wniosek?
    Chyba dobrze jest mieć dobrą jakość w niskiej cenie.
    Nie wszyscy bogacze są tacy rozrzutni. Niektórzy latają najtańszymi liniami lotniczymi itp itd 🙂

    0

    2
    Odpowiedz

Help Desk w PLN

Admin zacięły mi się łapki.
Co jest kurwa, dlaczego?
Po resecie kompa dalej nie mogę kliknąć ani w górę ani w dół.

3
3
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Help Desk w PLN"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Napij się mocnej kawy ale koniecznie parzonej w czarnym ekspresie z takimi fajnymi diodami co świecą na fioletowo, to rozwiąże twój problem.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Mocna kawka mi szkodzi.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. To zacznij kolekcjonować nakrętki po napojach.

        0

        0
        Odpowiedz
    2. Ewentualnie niech ukradnie krokodyla i pojedzie bez biletu.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Trzeba jeździć bez biletu i kraść krokodyle różańcowe świątek piątek i niedziela.

        0

        0
        Odpowiedz
  3. To jest tzw. palec Boży, znak od najwyższego, że nie powinieneś mieć żadnego wpływu na ocenę otaczającego Cię świata, a winieneś jedynie tłamsić myśli w swojej nieokiełznanej od pojebańczości bani. Sprawę nad Twoimi prawami wyborczymi najbliższej jesieni i wiosny również przedyskutujemy w ŁWF. Z poważaniem, Admin

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Albo nie tracić czasu.

      0

      0
      Odpowiedz

Superbohaterzy inflacji PLN

Sztuką jest wydawanie 5 złotych dziennie a nie kurwa 5.000 zł w weekend.
Kto się chwali, że wiele wydał jest dla mnie zerem/neandertalczykiem.

Za to jeśli ktoś się tutaj pochwali jak kurwa przeżyć za 5 zł / 1 dzień będzie dla mnie superbohaterem inflacji.

9
2
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Superbohaterzy inflacji PLN"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Kupujesz chleb za 3 Zeta w Biedronce i parówki za 9 Zeta paczka kilogramową plus margaryna za 4 Zeta. Wyszło chyba 17 Zeta , dzielisz porcje na 3 i poł części no i gitara , 3 i pół dnia przeżyjesz

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Nie umiem sobie pojeść ani parówkami ani zupkami chińskimi.
      To 17 złotych to dla mnie na 1 raz, i dalej kurwa będę głodny.
      Już lepsze same serdelki za 6,99 zł.

      0

      1
      Odpowiedz
    2. 16 złotych.

      0

      0
      Odpowiedz
    3. 16 zł + siatka za 1 zł = 17 zł TAK.

      0

      0
      Odpowiedz
    4. Podsumujmy:
      Chleb za 3zł pieczony z mąki ze zmielonych świerszczy i innego robactwa
      Parówki za 9zł w których nie ma grama mięsa za to są zmielone skórki, pazury i inne odpadki+od groma chemii, żeby toto się nie zepsuło
      Margaryna 4zł składająca się głównie z oleju palmowego i wody+chemia jak wyżej
      Jak widać za jedyne 16 zł mamy dużą szansę nabawienia się choroby, że o paskudnych właściwościach kulinarnych produktów przez grzeczność nie wspomnę.
      Smacznego.

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Jakie 16 Zeta ? Czyżbym źle policzył ? On się pytał jak przeżyć za 5 Zeta a nie jak się zdrowo odźywiać kpw ?

        0

        0
        Odpowiedz

5k to idealny kapitał na start !

Ziomek, wystarczy umiejętnie oszczędzać.
Wtedy 5k a nawet 10k to idealny początek na start!

Jasne jak chcesz od razu jak jeden typ tutaj kupić od razu nówkę auto za 440k – no to kurwa nie uzbierasz od razu.
Ale po iluś latach na pewno dasz radę, zwłaszcza, gdy jesteś młody.

Mi osobiście szkoda kasy na auto i nie rozumiem tych, co na pokazówkę przed innymi rozpierdalają tyle szmalu na zabawkę – bo przecież auto to zabawka flinstonse’ów.
Mi wystarcza autko używane za 2 kafle – i ostatnio pisał jakiś bogacz, że tak myślą bogaci; więc choć jestem kurewsko ubogi mam jeszcze szansę się dorobić po latach/dekadach…

Tym bardziej, że życie jest naprawdę długie, więc co człowiek by robił przez pozostałe kilkadziesiąt lat?
Brak pracy powoduje, że bogatej młodzieży się nudzi i same pojebaństwa przychodzą im do głowy – np. cel życia moich równieśników ze szkoły to było ciągłe poniżanie mnie, bo byłem ze skrajnie ubogiego środowiska (teraz się kurewsko dorobili moi starzy, ale i tak ja nadal mam gówno z tego), bo zamiast pracować to ludziom odpierdala, jak wszystko mają zapewnione albo wierzą w pierdoły, że „pieniądze szczęścia nie dają” tym sloganem usprawiedliwiając swoje lenistwo.
Praca uszlachetnia!

5
5
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "5k to idealny kapitał na start !"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. 5l oszczędności, auto za 2k
    Hahah nie rozśmieszaj mnie.
    Kurwa stary spoważniej. Z takim kapitałem to może podbić do restauracji na kolację a nie budować imperium. Tyle to ja wydaje w weekend w knajpie

    3

    1
    Odpowiedz
    1. Stary twoje straty to twój problem, a mnie gówno to obchodzi. Nie moja kasa to nie moje zmartwienie!
      Wydawaj nawet miliard dziennie i to dolarów, euro, funtów czy chuj tam czego jeszcze.
      Zostaniesz kiedyś bez kasy i obudzisz się z ręką w nocniku, bez przyjaciół i nikogo, bo chciałeś szpanować przed ludźmi, których nie cierpisz i którzy ze wzajemnością cię nie cierpią.

      Ja wolę mieć 5k na początek i cieszyć się z każdych zarobionych 50 złotych dziennie, bo będzie mnie stać codziennie na chleb i wodę mineralną.
      Wolę żyć sobie w spokoju bez stresu – bez szpanowania przed ludźmi, którzy mi nigdy nie pomogli jak potrzebowałem pomocy, gdy miałem piękną okrągłą sumkę (to jest 0 złotych 0 groszy).

      2

      1
      Odpowiedz
    2. Wydawać to każdy kurwa potrafi.
      Znam ludzi, którzy pracowali na 2 etaty nie mając wolnych nawet piątków ani niedzieli po to by po kilku latach w 1 dzień to wszystko wyjebać na samochód.
      Tak jak ten koleś co dostał mieszkanie w spadku od babci i kupił sobie auto o którym zawsze marzył.

      Napisz mi jak ile i jak zarabiasz to wtedy kreatywnie pogadamy.
      Ktoś kto się przechwala ile w głupi sposób wydał kasy jest dla mnie intelektualnym zerem albo podstępną jebaną mendą aspołeczną chcącym nieszczęścia innych.

      3

      2
      Odpowiedz
      1. generalnie gowno cie to biedaku jebany obchodzi ile i jak zarabiam no ale napisze zebys mial do czego w nocy konia walic.
        pracuje dla firmy z USA, ale obecnie zyje w PL, tak wiec zarabiam w USD, w przeliczeniu na PLN bedzie okolo 40 tys zl miesiecznie podstawowej pensji, do tego okolo 190 tys PLN rocznej premii w akcjach.

        2

        1
        Odpowiedz
        1. Rób chuju masę , cebulaczku cwelony inflacją.

          1

          1
          Odpowiedz
        2. No i gitara.
          Kasa twoja to twój zysk.
          Mi nic z tego.

          3

          0
          Odpowiedz
        3. 40 tys. miesięcznie, a w weekend wyjebujesz na zbędności 5 kafli x 4 weekendy w miesiącu = 20 tysięcy marnotrastwa / 1 miesiąc

          Czym tu się kurwa chwalić?!
          Zostaje ci 20 tys. na przetrwanie a powyżej ktoś napisał, że 30 tys. minimum kosztuje życie bogacza miesięcznie, ty jebany biedaku !

          3

          1
          Odpowiedz
    3. 5 litrów oszczędności jako zapas paliwa to też dobre!
      Dzięks. Dzięks. Dzięks!

      1

      0
      Odpowiedz
    4. No dobra jebany kozaku,
      teraz napisz czy tak jak ja kurwa zaczynałeś od samych sandałów.
      A jak nie to się kurwa nie chełp buraku.

      1

      3
      Odpowiedz
      1. Ja zaczynałem od zera w nowym miejscu. Teraz moja wartość plasuje mnie w 0.001% populacji. I co śmieciu? Łyso Ci leniu jebany? Może napij się piwka, wypal trawę lub inne gówno byle tylko nie pracować.

        3

        1
        Odpowiedz
  3. 5k to zbyt mały prog wejścia. Nic z tym sensownego nie zrobisz,bo zajmie to zbyt dużo czasu. Dziś uczciwie się nie dorobisz w Bolanda.

    1

    0
    Odpowiedz

Koniec demokracji w Polsce

No i stało się, zdrajca narodu aka „długopis” podpisał niekonstytucyjny LexTusk. Od teraz jak jakiś PiSior będzie miał widzimisię, ktoś będzie dla nich niewygodny lub będą mieć chrapkę na czyiś majątek to wystarczy, że kogoś nazwą ruskim agentem i zabiorą wszystko co chcą, a potem wsadzą do pierdla. Szykujcie się ludzie na komunę 2.0 bo demokracji w Polsce już nie ma. Trzeba spierdalać z tego tonącego statku póki się da.

13
5
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Koniec demokracji w Polsce"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. To ciągnij się .

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Tak oto w demokratycznym kraju społeczeństwo na własne życzenie w demokreatycznych wyborach pozbawiło się tego o co samo walszczyło przez ostatnie pół wieku. Ale jaka władza, takie społeczeństwo, polacy to naród cwaniaków i debili z wyłączeniem kilku procent, który nie ma nic do gadania. Po prostu cebulactwu nie spodobał się kapitalizm, za komuny lepiej im się żyło. Polak musi mieć nad sobą bat, bo inaczej nie wie co ze sobą robić.

    2

    0
    Odpowiedz
  4. Jedź i nie wracaj.

    0

    0
    Odpowiedz
  5. A chuj z Tuskiem i Unią Europejską. Gorzej że przy zastosowaniu tej ustawy pod pozorem sprzyjania ruskim będzie można gnoić niezależne dziennikarstwo (np dziennikarzy śledczych) i zwykłych obywateli.

    0

    0
    Odpowiedz

Bogaci kontra biedni, a co ze średniakami?

Kto jest średniakiem, to już każdy sam, do chuja Wacława, oceni. Ale chyba zgodzicie się z tym, że tak naprawdę średniak też ma przejebane z oszczędzaniem? Bogaty nie musi, a biedny nie może, bo zarabia zbyt mało. Średniak może, ale musi trzymać rękę na pulsie. Bo jedna pizza więcej, jedna wycieczka więcej, jedno wyjście do kina/klubu/pubu/restauracji więcej i oszczędności mogą być mniejsze, niż planowane. A przecież nikt albo prawie nikt nie ma w głowie kalkulatora. A na pewno nie ja! Życzę Wam wszystkim poprawy sytuacji finansowej. I to szczerze, do kurwy nędzy!

11
1
Pokaż komentarze (18)

Komentarze do "Bogaci kontra biedni, a co ze średniakami?"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ja tam mam wywalone na ceny czy inflację. Przecież to są jakieś drobniaki czy wydam na mieszkanie miesięcznie 7 tysięcy czy 9.
    W zasadzie na inflacji nawet zarabiam. Ale wy tego nie zrozumiecie.
    Tak samo takie problemy jak opisales mam gdzieś… chcesz mieć forse to bierz się do roboty zamiast pierdziec że ci kasy brakuje

    3

    2
    Odpowiedz
    1. Jedno pytanie do Ciebie.
      Czy jesteś PIEЯdolnięty głosząc takie tezy?

      1

      3
      Odpowiedz
      1. Zdrowo pierdolnięty typ jest , na dodatek nie słucha moich rad i nie pije czarnej kawy parzonej w takim czarnym ekspresie. Pewnie na łbie ma beret z antenką i w piżamie w autka śpi.

        3

        3
        Odpowiedz
    2. Grzeczniej kurwo! Prawda jest taka, że sam jesteś pośmiewiskiem dla prawdziwych bogaczy, którzy 7 tysięcy mogą rzucić grającemu na ulicy muzykowi. Nie jest tak, że nie rozumiemy cię. Nie licząc pieniędzy masz taki status, że szeregowy pracownik może dać ci w mordę, a bogatszy od ciebie człowiek poprawić kopem w dupę. Nikt tego jednak nie robi, bo twój głupi ryj potrzebny jest do odstraszania dzików buszujących po śmietnikach. Jak je odgonisz, to później wyjadasz że śmietnika i oszczędzasz na jedzeniu. Smacznego, śmierdzielu jebany!

      3

      2
      Odpowiedz
      1. Wypierdalaj chuju drętwy bo ja ciebie nie wyzywałem od kurew!
        Możesz mi obciągnąć jak zapłacisz te 7k.

        68

        3
        Odpowiedz
        1. Hahaha, gościu napisał Ci prawdę, jesteś ścierą która sobie wycieramy nogi.

          Ew. robisz za straszaka na dziki jak to kolega zauważył, możesz też być żywym strachem na wróble ew. liczyć populację mrówek.

          2

          1
          Odpowiedz
        2. Napisałeś, że jestem nierobem i masz moje problemy w dupie. Czego, chuju oczekiwałeś? Pochwały i szacunku? Sam sobie obciągnij, zboczeńcu!

          1

          2
          Odpowiedz
          1. Dobre komentarze, poza tym co pisze o02:11!!! o Drugiej Jedenaście?!?! No to co ON robił o tej porze? kurwa, szukał chuja do dupy? Nie potrafi się sam wybrandzlić. Acha, ma dwie graby w gipsie

            0

            1
            Odpowiedz
    3. To wydaj 7k a mi na zbiórkę dla ubogich prześlij 2k na mieszkanie.
      Jestem bezdomnym bankrutem.

      2

      2
      Odpowiedz
      1. Zarób sobie, nie wyciągaj śmierdzącej łapy biedackiej po jałmużnę.

        2

        0
        Odpowiedz
    4. Ja rozumiem, że zarabiasz, bo w końcu to przez prywaciarzy jest ta błędna spirala rosnącej inflacji.

      2

      3
      Odpowiedz
      1. Spirala jest przez podnoszenie pajacu minimalnej płacy, przez co trzeba teraz ludziom płacić od skręcania ołówków tyle że już można myśleć o kupnie maszyn do robienia tego.

        6k zł za minimalną dla kompletnego głąba którego IQ jest niższe od szympansa? Wolę teraz myśleć o wdrażaniu AI żeby wyjebać jak najwięcej tych darmozjadów.

        Przyszli na gotowe, wyciągają łapska po więcej i więcej. A taki chuj. Za 12-18mc zastąpie 80% produkcji maszynami z AI.

        3

        1
        Odpowiedz
        1. Co to za „AI”, kurwa? Czy TY czasem nie pierdolisz coś złośliwego? Git

          0

          1
          Odpowiedz
    5. Robota robotą,
      ale jak jest ciągle błędna spirala inflacji to wszystko zarobione wydaje się na czynsz i jedzenie.

      5

      1
      Odpowiedz
    6. Kurwa masz wywalone że ja pierdolę… Mieszaknie i 7 tysi ;), gościu to prawie tyle co ja wydaje na wodę, ogrzewanie i czyszczenie basenu wewnątrz domu, nie mówię już o tym zewnętrznym. Brawo jesteś tak dziany że za mógłbyś ogrzać i wymienić wodę w moim basenie jakies 8 razy w miesiącu 😉 (wymienić, bo grzenie jest między 5-23).

      2

      3
      Odpowiedz
  3. Średniaki to również skurwiele.

    4

    2
    Odpowiedz
  4. Bogaci są najbardziej skąpi.

    1

    3
    Odpowiedz
  5. Ja tak właśnie rozpartoliłem swoje oszczędności na restaurację, pizzerie, i kebabery.
    Teraz jestem jebanym bezdomnym bankrutem:

    „Bo jedna pizza więcej, jedna wycieczka więcej, jedno wyjście do kina/klubu/pubu/restauracji więcej i oszczędności mogą być mniejsze, niż planowane.”

    3

    4
    Odpowiedz

RE Bez perspektyw w PLN – Wynajem nieruchomości: domów, mieszkań

Mylisz się.
Ja mam tak samo a nawet bardziej przejebane, bo ty przynajmniej mieszkasz ze starymi, więc na start masz lokum za darmochę przez X lat jeszcze.
Ja płaciłem regularnie właścicielom nieruchomości jebane krocie, ale jak tylko podupadłem z finansami / na zdrowiu albo nie dogadywałem się, bo nie zgadzałem się by robić wszystko tak jak chcą właściciele domów/mieszkań mi narzucali – to od razu dostawałem wypowiedzenie/rozwiązanie umowy, i gówno ich obchodziło co się ze mną stanie… choć kurwa jestem bezdomny.

Dlatego 100x lepszy kredyt w banku z jakąś gwarancją na przyszłość (od prywaciarzy masz się wynieść w miesiąc) i jest podobno kredyt tańszy, zamiast ciągle płacić niewdzięcznikom-prywaciarzom, którzy zaznaczają na każdym kroku, że to jest ICH dom/mieszkanie! (a ty masz tylko kurwa płacić na ICH interes/dom/mieszkanie i nic nie używać, tak żebyś najlepiej cały czas płacił ale w ogóle nie istniał !)

Ja mogłem wprawdzie opóźnić wyniesienie się moje, ale jak skurwiele mnie kiwają to ja kurwa też ich wykiwałem, i wolę opuszczać lokale za wczasu niż jeszcze płacić kolejne miesiące.
ALE SĄD BYŁBY PO MOJEJ STRONIE, tylko, że i tak musiałbym zapłacić – więc jaki ja bym kurwa zrobił interes?!
Niedość, że musiałbym płacić to jeszcze w dodatku z niepewną przyszłością.
Dlatego wolałem opuścić lokal za wczasu.

5
2
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "RE Bez perspektyw w PLN – Wynajem nieruchomości: domów, mieszkań"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Gówno wiesz o prawie w tym kraju. Od prawie 20 lat jest przepis, który chroni cię przed wywaleniem od prywaciarza nawet jeśli nie płacisz.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Tak, ale i tak trzeba to zapłacić i to wraz z odsetkami.

      1

      0
      Odpowiedz
    2. Ale to też trzeba chcieć brutalnych konfrontacji.

      1

      0
      Odpowiedz
  3. Ja to mowie cały czas, kurwy najeżdżają jak cie nie ma i w twoich rzeczach grzebią, mam 29lat i dalej mieszkam ze starymi, mógłbym wynajmowac, ale na chuj? Wtedy prawie 100% wyplaty na „zycie” by poszło, a nie konsole auto czy rozrywke

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Źle zrobiłeś , jak zarabiasz średnią krajową to i tak jesteś nie wypłacalny , komornik ci chuja zrobi. Ja wiem jak wychujać każdego właściciela nieruchomości, dawaj maila albo co to cię przeszkole

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Nie rozmawiaj z nieznejomymi że złymi intencjami po pod pozorem dobra. Czerwony kapturek się na tym przeżarł.

      0

      0
      Odpowiedz
  5. Czyli nie mógłbyś tego zrobić skoro 100% wypłaty poszłoby na podtrzymanie funkcji życiowych (dach nad głową, amciu, dojazd do obozu pracy).

    1

    0
    Odpowiedz

Likwidacja gotówki

Kiedy do ludzi w końcu dotrze, że jedno z największych zagrożeń powoli i nieubłaganie nadchodzi? Powoli oswajane bydło leży z harnasiami, bananem na ryju i ma wyjebane do jakiej tragedii idzie.

Moment, w którym nastąpi likwidacja gotówki to będzie moment końcowej, nieodwracalnej utraty wolności. To będzie cenzura myślenia, przekonań i udupienie każdego z nas do końca życia.

Dzięki temu, że mam oszczędności i zapas gotówki mogę głośno wyrażać swoje myśli, mogę postawić się każdemu, bo nie umrę z głodu, nie jestem od nikogo zależny do czasu znalezienia rozwiązania.

Pomyślcie co się stanie, gdy tym systemem będą zarządzać jakieś pojeby o chorych poglądach, przecież to się wtedy zamieni w piekło. Będziecie musieli grzecznie im potakiwać, albo jedno kliknięcie myszką urzędnika i saldo wyzeruje się wam jak automat w bokserze. A co jeżeli nie będziecie mieli poglądów zgodnych z mainstreamem? Wtedy będziecie musieli całe życie mówić i postępować wbrew sobie, jak w systemie totalitarnym. Jeśli powiecie coś nie tak to mogą was skazać jednym kliknięciem na śmierć z głodu i zimna.

Ja nie wyobrażam sobie, że nie wolno mi będzie jechać kiedyś po feministkach, robieniu kurwy z logiki, że czarni dokonują największej liczby przestępstw, bo są ofiarami i po Morawieckim, bo to są moje ulubione zajęcia. Ja wiem kochane Panie, że lubicie być w roli ofiary i doszukiwać się na siłę jakiejś dyskryminacji was, bo wasza zachłanność na przywileje i rozkapryszenie nie ma granic, ale uwierzcie mi, że to wy na dłuższą metę pożałujecie feminizmu, chociaż wiem, że myślicie na krótką metę.

Od razu pojawi się miękki sadyzm, ten który będzie tym sterował podczas zerowania waszego konta ściągnie spodnie od garniaka, wyjmie penisa i ruchem posuwisto zwrotnym będzie onanizować się do tego jak żeruje wam kasę, gdy saldo wyniesie 0 to dostanie orgazmu, a potem się rozluźni i powie z taką sadystyczną pieszczotą „to dla twojego dobra, trzeba kochać wszystkich i być dobrym, nie szerzyć nienawiści”.

Pojebane co? Uwierzcie mi, że takie własnie pojeby tam na górze siedzą i odpowiadają za tą agendę. Mają taką władzę z nadania, zasoby i doznania, że już mają totalny kisiel w mózgu.

Oni byliby w stanie sobie wmówić, że otrucie was wszystkich, z wyjatkiem jakiejś eugenicznej wybranej, na podstawie ich chorych przekonań grupy byłoby dobre, gdyby to służyło jakiemuś większemu dobru.

Zrobili to zresztą już przecież preparatami na „wirusa celebrytę”, które pewnie na dłuższą metę poskutkują tym, że będziecie mieć się świetnie jeśli będziecie łykać tony nowych fajnych leków na nowe choroby, które będą przypadkiem produkowane przez te same koncerny, które wypuściły „dwudawkową” truciznę. Buahahaha.

No, a głupia garstka pożytecznych idiotów, którzy zostali dobrze psychologicznie wyprofilowani obsypywała tych, którzy się sprzeciwiali temu szaleństwu kilkoma określeniami, które mainstream im przemycił do tępych, skrajnie ufnych mózgów, jak: „szury, foliarze, oszołomy”, a teraz jeszcze „ruskie trolle”.

Armia pożytecznych idiotów, czyli część społeczeństwa, która ma biologicznie wysoki poziom serotoniny i wysoki poziom ufności, więc ze spokojnym „zrównoważonym”, uśmiechem zaufania dałaby sobie nawet meble wynieść z chaty, gdyby wmówili im, że to dla ich dobra i chroni przed czymś tam, bo „zaufaj nauce”. Buahaha nauka. Teraz to każde badania da się przeprowadzić tak, żeby wynik wyszedł taki jakiego potrzebujesz wy durnie.

16
3
Pokaż komentarze (10)

Komentarze do "Likwidacja gotówki"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Pisałem o tym zagrożeniu 3 lata temu, że obrót bezgotówkowy to zagrożenie dla wolności i umacnianie totalitaryzmu oraz totalna inwigilacja.
    Posługiwanie się kartą, smarfonem lub smartwatchem do płatności to wbijanie ostatniego gwoździa do własnej trumny.
    Zostałem wyśmiany i zbesztany.
    Kto chce niech przeczyta post „Płacę kartą…” z dnia 7 lutego 2020 roku.
    Teraz jest już za późno i przez cyfrowych debili popierających obrót bezgotówkowy wszyscy jesteśmy głębiej niż w czarnej dupie.
    Durny, głupi naród omamiony przez banki.

    3

    0
    Odpowiedz
  3. Płacę tylko gotówką i będę tak robił, dopóki prawo mi tego nie zabroni, choć pewnie długo to nie potrwa. Szlag mnie trafia, kiedy widzę jak konsekwentnie narzuca się ludziom transakcje bezgotówkowe. Nawet emeryci będą musieli zakładać konta w bankach, bo poczta już im świadczenia nie doręczy. Później taka panusia adwokatka, występując w popularnym teleturnieju, na pytanie – Podobizna, którego polskiego króla widnieje na banknocie 100 zł?, robi zdziwioną minę i nie wie, co odpowiedzieć. Nie wie, bo banknoty ostatni raz widziała z 10 lat temu. Za to stan konta sprawdza dziennie po 4 razy.

    3

    0
    Odpowiedz
  4. Trzeba gotówki uzywac, ja jej uzywam i monet tez, przelewy intenetowe to wyjatek, ale za pobraniem tez zamawiam

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Ale pierdolisz.
    Widzisz tylko jedna stronę medalu. A czarny rynek, nielegalne operacje? Debilu

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Gdzie widzisz czarny rynek kurwo jebana? To juz dawno nie istnieje, a ja zarabiam moja krew jebana ma byc w moich rekach, a nie ze kurwy mi kase ukradna z banku jednym kliknięciem myszy, bo bank ani rząd swoich pieniedzy nie ma, chce je miec u siebie

      0

      1
      Odpowiedz
    2. 69.69.Z – Działalność domów publicznych gdzie indziej nieklasyfikowanych

      0

      0
      Odpowiedz
  6. Schowaj się głęboko i nie wychylaj, bo robisz z siebie idiotę nie widząc zagrożeń spowodowanych wycofaniem gotówki z obrotu.
    Nie będę tego Tobie tłumaczył bo jesteś za głupi i nie jesteś w stanie zrozumieć wszystkich, skrajnie negatywnych konsekwencji wycofania gotówki.
    Jesteś po prostu kretynem pozbawionym zdolności logicznego myślenia.
    Co do czarnego rynku to on istniał, istnieje i będzie istniał w takiej czy innej formie albowiem jest wymuszony szeroko pojętą sytuacją w państwie.
    Dobrze Ci radzę zaszyj się w jakiejś głębokiej norze i wyrażaj swoich idiotycznych poglądów bo ośmieszasz się.

    1

    1
    Odpowiedz
  7. Płatności kartą to chujstwo, bo to zostawia ślad i bank widzi w każdej chwili, z jakich dóbr korzystałeś i za ile.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Wczoraj kupiłem sobie kawę i sernik za 20 zł w jednej z krakowskich cukierni. Mam przejebane, aaaaaaa mam przejebane, aaaaaa -_-

      0

      0
      Odpowiedz
  8. Pięć stów do łapy, CV w zęby, bilet do Łodzi, dupa w pociąg i jutro punkt 7 rano pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Po szybkim oprowadzeniu po zakładzie zostaniesz rzucony na głęboką wodę – skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin pod nadzorem krokodyli o kromce suchego chleba z wodą. Jeśli się sprawdzisz, dostaniesz stanowisko przy głównym zbiorniku, gdzie będziesz podbijał kartę, że znajdująca się w nim gęsta zawiesina to aromatyczna wanilia. Dniówka spokojnie starczy ci na zupkę Vifona, mielonkę i trzydniowy chleb, a w kilkadziesiąt lat harówy uzbierasz na Bmw E36 stan igła klima do nabicia, a także na kamienicę z grzybem na ścianach i zdartym gumolitem.

    0

    0
    Odpowiedz

Wzrost wynagrodzeń w Polsce

Często podają, że rośnie w Polsce inflacja, ale rosną też wynagrodzenia. To ja podam jak się pewnie rozkłada
ten olbrzymi wzrost tych wynagrodzeń o kilkanaście procent.

Politycy: wzrost o 40 procent
RPP:wzrost o 40 procent
IT:wzrost o 25 procent
Górnicy: wzrost o 25 procent.
Pozostałe branże: Wzrost o 2 procent.

9
2
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Wzrost wynagrodzeń w Polsce"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Pięć stów do łapy, CV w zęby, bilet do Łodzi, dupa w pociąg i jutro punkt 7 rano pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Po szybkim oprowadzeniu po zakładzie zostaniesz rzucony na głęboką wodę – skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin pod nadzorem krokodyli o kromce suchego chleba z wodą. Jeśli się sprawdzisz, dostaniesz stanowisko przy głównym zbiorniku, gdzie będziesz podbijał kartę, że znajdująca się w nim gęsta zawiesina to aromatyczna wanilia. Dniówka spokojnie starczy ci na zupkę Vifona, mielonkę i trzydniowy chleb, a w kilkadziesiąt lat harówy uzbierasz na Bmw E36 stan igła klima do nabicia,a także na kamienicę z grzybem na ścianach i zdartym gumolitem.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Czy pół musztardówki napoju bogów Amareny raz na tydzień też wchodzi w warunki kontraktu?

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Oczywiście, że wchodzi.
        Mesio – Pan wszystkich patałachów

        0

        0
        Odpowiedz
  3. Naprawdę kogoś jeszcze inflacja obchodzi?
    Gdzieś coś czytałem ale generalnie mam wywalone na to. Powiedz mi szczerze aż taka różnica dla ciebie wydać ten tysiac czy dwa miesięcznie np. Na mieszkanie?
    Mi by się nie chciało nawet o tym pisać

    2

    2
    Odpowiedz
    1. Jesteś D E B I L E M skoro inflacja Ci wisi.
      Bez odbioru.

      0

      2
      Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Mlody bez perspektyw | "co masz do gejów?" | za duża kutanga | Jebane dzieci hossy | Jestem wygryw | Wspomnienia | MOJE FUNDAMENTY SZCZĘŚCIA | Myślę nad wszywką bądź totalną abstynencją | Cham, który ma kasę | Pierdolenie biedaków | Szukanie dziury w całym | To na pewno będzie obrona moich antyrodziców w sprawie o alimenty - choć bez powodu się mnie pozbyli | Wesela z piekła rodem ! | jak robić dużą forsę | Jak się robi kasę? Jak zbudować majątek? | Grubasy są jeszcze grubsze, gdy żrą jeszcze więcej i więcej i więcej | NAJWAŻNIEJSZE DLA SWOICH BYĆ ZAWSZE NAJLEPSZYM!!!!! - a poza tym mieć kasę, dużo kasy!!! | I tak trzeba pracować i mieć pieniądze: materialistki lub niematerialistki | Tinder to randkowe wielkie oszustwo | RE: Uwielbiam dziewczyny | Jestem karłem | Chujnia o śmierci | Uwielbiam dziewczyny | FUNDAMENTY SZCZĘŚCIA - Problem tylko w tym, że niczego z tego nie mam. | Nadskakiwanie bogatszym | Haczyki na uczciwych | Czy schudnięcie pomoże | Brak zobowiązań = nadmiar wolnego czasu | Strefa komfortu? Czyli Debilne kołcze z dupy wysrane bez pokrycia | Minuta w której Świat się zatrzymał. Tom II 9 latki która jebła się w głowę pod Rybnikiem w wiatę | Pogodziłem się z tym, że już do końca życia będę prawiczkiem | Nie chcę dzieci i ślubu kościelnego | Kto mieszkał w bogactwie - łatwo nie zaadaptuje sie do mieszkania w biedzie | Robiłem sobie notatki | ty pasożycie nie bierz nic od PiS | Moja logika | Masz już tyle lat i nawet nie masz mieszkania... | Skwierczy mi tłuszcz | Przodownicy pracy | 30 tysięcy bezdomnych - lepszy kredyt od wynajmu | Oto sekret wszystkich chujni | Najpierw narzekali, że 1 dzień nie m postów, teraz narzekają, że za dużo postów | ŚMIERĆ - 2 perspektywy | Zakupy online i kurierzy = to największe gówno | Polak głupi po szkodzie - tylko ile razy?! | Noclegownie dla bezdomnych - o współlokatorach u prywaciarzy | Śmierć | Każdy dba tylko o własny portfel | Zachłannym egoistom wiecznie za mało