Kiedy do ludzi w końcu dotrze, że jedno z największych zagrożeń powoli i nieubłaganie nadchodzi? Powoli oswajane bydło leży z harnasiami, bananem na ryju i ma wyjebane do jakiej tragedii idzie.
Moment, w którym nastąpi likwidacja gotówki to będzie moment końcowej, nieodwracalnej utraty wolności. To będzie cenzura myślenia, przekonań i udupienie każdego z nas do końca życia.
Dzięki temu, że mam oszczędności i zapas gotówki mogę głośno wyrażać swoje myśli, mogę postawić się każdemu, bo nie umrę z głodu, nie jestem od nikogo zależny do czasu znalezienia rozwiązania.
Pomyślcie co się stanie, gdy tym systemem będą zarządzać jakieś pojeby o chorych poglądach, przecież to się wtedy zamieni w piekło. Będziecie musieli grzecznie im potakiwać, albo jedno kliknięcie myszką urzędnika i saldo wyzeruje się wam jak automat w bokserze. A co jeżeli nie będziecie mieli poglądów zgodnych z mainstreamem? Wtedy będziecie musieli całe życie mówić i postępować wbrew sobie, jak w systemie totalitarnym. Jeśli powiecie coś nie tak to mogą was skazać jednym kliknięciem na śmierć z głodu i zimna.
Ja nie wyobrażam sobie, że nie wolno mi będzie jechać kiedyś po feministkach, robieniu kurwy z logiki, że czarni dokonują największej liczby przestępstw, bo są ofiarami i po Morawieckim, bo to są moje ulubione zajęcia. Ja wiem kochane Panie, że lubicie być w roli ofiary i doszukiwać się na siłę jakiejś dyskryminacji was, bo wasza zachłanność na przywileje i rozkapryszenie nie ma granic, ale uwierzcie mi, że to wy na dłuższą metę pożałujecie feminizmu, chociaż wiem, że myślicie na krótką metę.
Od razu pojawi się miękki sadyzm, ten który będzie tym sterował podczas zerowania waszego konta ściągnie spodnie od garniaka, wyjmie penisa i ruchem posuwisto zwrotnym będzie onanizować się do tego jak żeruje wam kasę, gdy saldo wyniesie 0 to dostanie orgazmu, a potem się rozluźni i powie z taką sadystyczną pieszczotą „to dla twojego dobra, trzeba kochać wszystkich i być dobrym, nie szerzyć nienawiści”.
Pojebane co? Uwierzcie mi, że takie własnie pojeby tam na górze siedzą i odpowiadają za tą agendę. Mają taką władzę z nadania, zasoby i doznania, że już mają totalny kisiel w mózgu.
Oni byliby w stanie sobie wmówić, że otrucie was wszystkich, z wyjatkiem jakiejś eugenicznej wybranej, na podstawie ich chorych przekonań grupy byłoby dobre, gdyby to służyło jakiemuś większemu dobru.
Zrobili to zresztą już przecież preparatami na „wirusa celebrytę”, które pewnie na dłuższą metę poskutkują tym, że będziecie mieć się świetnie jeśli będziecie łykać tony nowych fajnych leków na nowe choroby, które będą przypadkiem produkowane przez te same koncerny, które wypuściły „dwudawkową” truciznę. Buahahaha.
No, a głupia garstka pożytecznych idiotów, którzy zostali dobrze psychologicznie wyprofilowani obsypywała tych, którzy się sprzeciwiali temu szaleństwu kilkoma określeniami, które mainstream im przemycił do tępych, skrajnie ufnych mózgów, jak: „szury, foliarze, oszołomy”, a teraz jeszcze „ruskie trolle”.
Armia pożytecznych idiotów, czyli część społeczeństwa, która ma biologicznie wysoki poziom serotoniny i wysoki poziom ufności, więc ze spokojnym „zrównoważonym”, uśmiechem zaufania dałaby sobie nawet meble wynieść z chaty, gdyby wmówili im, że to dla ich dobra i chroni przed czymś tam, bo „zaufaj nauce”. Buahaha nauka. Teraz to każde badania da się przeprowadzić tak, żeby wynik wyszedł taki jakiego potrzebujesz wy durnie.
Kupujesz chleb za 3 Zeta w Biedronce i parówki za 9 Zeta paczka kilogramową plus margaryna za 4 Zeta. Wyszło chyba 17 Zeta , dzielisz porcje na 3 i poł części no i gitara , 3 i pół dnia przeżyjesz
Nie umiem sobie pojeść ani parówkami ani zupkami chińskimi.
To 17 złotych to dla mnie na 1 raz, i dalej kurwa będę głodny.
Już lepsze same serdelki za 6,99 zł.
16 złotych.
16 zł + siatka za 1 zł = 17 zł TAK.
Podsumujmy:
Chleb za 3zł pieczony z mąki ze zmielonych świerszczy i innego robactwa
Parówki za 9zł w których nie ma grama mięsa za to są zmielone skórki, pazury i inne odpadki+od groma chemii, żeby toto się nie zepsuło
Margaryna 4zł składająca się głównie z oleju palmowego i wody+chemia jak wyżej
Jak widać za jedyne 16 zł mamy dużą szansę nabawienia się choroby, że o paskudnych właściwościach kulinarnych produktów przez grzeczność nie wspomnę.
Smacznego.
Jakie 16 Zeta ? Czyżbym źle policzył ? On się pytał jak przeżyć za 5 Zeta a nie jak się zdrowo odźywiać kpw ?