Jeden konował mi przepisał dawno temu taki lek przeciwbólowy na literę „T” w kroplach.
Dawno mnie nie boli a dalej to chujstwo biorę , bo za chuja odstawić tego nie umiem , kurwa biegunka , dół na maksa , ból brzucha . No i chuj ( się zachciało leczyć to się ma konsekwencje.)
Ceny ubrań w Polsce
2023-05-31 12:09Są po prostu kurwa chore. Kawałek szmaty z napisem CK, EA7 czy Tommy Hilfiger i koszt 250-300 zł, gdzie za granicą to jest za grosze i popierdala w tym co drugi menel. Co jest jeszcze ciekawsze – często droższe są fasony basicowe bez żadnych napisów, a tańsze z oczojebnym Emporio Armani na całą klatę. U nas specjalnie zawyżają ceny tych ubrań i potem taki Seba czy Mati jeden z drugim myśli, że wygląda prestiżowo. Jakby taki wszedł gdzieś za granicą do sklepu ubrany od stóp do głowy w ciuchy z napisami, to od razu wszyscy wiedzą, że albo Turas albo Polak i w głębi siebie pękają z politowania i śmiechu. Osobiście ubieram się w marki mniej znane m.in Trussardi, Vilebrequin czy chociażby Michael Kors, bo jakość fajna i często można trafić ciuchy z malutkim logiem bądź tylko z metką w środku. Ciuchów z logiem Gucci czy EA7 na całą klatę nie ubrałbym nawet do przekopywania ziemniaków.
Komentarze do "Ceny ubrań w Polsce"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
serio? czepiasz sie o takie grosze?
kurwa ludzie ze wam nie szkoda czasu na takie wysrywy…
get a life bro30 -
Odpowiedz
Prezes Euromebel powie ci gamoniu, że zaprasza cię do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stary asfalt i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar, oklejanie żelazkiem oraz lakierowanie pistoletem pod wiatr
Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator trunków Romper, fioletowy denaturat i Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów02 -
Odpowiedz
Te wszystkie marki Emporio armani, CK, Karl Lagerfeld czy inne pierdolą sobie renomę jak kiedyś Lonsdale london czy Everlast bo 90 procent ludzi, którzy noszą ciuchy owych marek mają na sobie podjebki z bazaru.
12 -
Odpowiedz
Pan twój Mesio ubiera się w takie ciuchy, o których się najpokorniejszym patałachom kującym asfalt kilofem nie śniło. Codziennie gdy wysiadam z mojego złotego i kuloodpornego Bugatti Chiron, jestem od stóp do głowy ubrany w ciuchy Brunello Cucinelli albo Prady.
01
nie cierpię roboli fizoli jebac ich
2023-05-30 23:45Miałem do zrobienia remont mieszkania około 79m2. Remont od a do z czyli wyrywamy parkiety, usuwanie starych farb, nowe gładzie tynki okna wylewki samopoziomujące, generalnie budżet coś około 150 tys zł.
Przez około 12 miesięcy przewinęło się kilka ekip. Mógłbym książkę o tych skyrwysynach napisać. Na żadnej ekipie nie szukałem oszczędności a jednak praktycznie każda z nich okazała się mniejsza lub większą tragedia.
Dziennie 2, 3 x doglądanie czy czegos nie zjebali, pilnowanie żeby gruntowali jak nie widzę pod wylewkę, kontrole o losowych godzinach, popsute nowe okna bo jakiś chuj odcinał Grzejnik stary. Zaczynanie roboty o 11, kończenie o 15 i lecą na kolejną robotę wzięta na zakładkę. Po czasie jeszcze puszki po piwie znalazłem.
Rozjebane ściany na klatce od noszenia materiałów.
Można wymieniać jeszcze dużo.
Generalnie robole to dla mnie najniższa najgorsza kategoria ludzi. Jebac was skurwysyny. Wy w ogóle nie używacie mózgów chyba że do oszukiwania klientów, zmyślania historii, kradzieży materiałów. Udajecie że czegoś nie zjebaliscie tylko to poprzednik zrobił, wy wiecie wszystko najlepiej od a do z jak się robi.
Co nowa ekipa niby z polecenia to zaczynamy od a kto to Panu tak spierdolil.
Teraz remont mam skończony ale i tak was nienawidzę skurwiele jebane.
Życzę wszystkim fizolom żeby jebali w pocie czoła 6 dni w tygodniu po 12h za grosze.
Komentarze do "nie cierpię roboli fizoli jebac ich"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Przez rok robiłeś remont? Współczuję serdecznie Twoim sąsiadom, jak ktoś robił na nocki w tym czasie to z braku snu pewnie poszedł do piachu, masz trochę sumienia wgl?
17-
Odpowiedz
jestes debilem pierdolonym retardem czy co do chuja?
Napisane bylo ze ekipy sie zmienialy, ze byly problemy z ludzmi. Tak trudno dojsc do tego ze tyle to trwalo bo fizole daly dupy i robili po 4-5h dziennie, albo w ogole nie przychodzili?
Eh dziecko wroc do podstawowki lepiej, za pare lat zrozumiesz, albo do mamy pod kolderke ssac cycka zjebie.80
-
-
Odpowiedz
6 dni w tygodniu po 12 godzin? Czyli w sobotę też. Widzę pomysł na kolejną chujnię, kiedy Twój sąsiad z góry postanowi zrobić remont, hłe hłe hłe.
03 -
Odpowiedz
Pan twój Mesio , w łasce swojej, która polega na tym , iż zniżył był się do twojego cebulackiego poziomu – raczy ci powiedzieć ,iż rację masz co do roboli.
W naszym zakładzie nie ma żadnego opierdalania się , Byczywąs robi kilka razy dziennie obchód na głównej hali , a wierz mi patałachu , że ten na kogo gniew jego spadnie , ból dotkliwy dupy odczuwa przez miesiąc, a na żadne L4 nie pójdzie , bo my takiego czegoś nie uznajemy, nasz przyzakładowy konował , każdemu podbija zdolność do tyry./Mesio
Ps. Zatem patałachu dupa w pociąg do Łodzi , CV na odpierdol w zęby i tysiak wpisowego .12 -
Odpowiedz
Boże – w naj sam punkt! Tak, faceci są kompletnymi wycieraczkami, ale jakby… żaden tego nie widzi XD co więcej, żeby tylko tyle co jest napisane wtym poście.
Sytuacja: grupka ludzi gdzieś w barze, na mieście, w parku whatever. Karyna wygłasza mądrości, i któryś facet się z nią nie zgodzi, uwydatniając jej głupotę – wtem, biały rycerzyk od razu broni panci. To znaczy randomowy typo, który nie jest jej facetem czy coś. Częstokroć, wszyscy faceci się na ciebie rzucą w takim momencie. Niezgadzanie się ze świętością jaką jest kobieta, jest przestępstwem i powinno być karane śmiercią lub dożywociem. Dlaczego mnie to tak niemożebnie wkurwia? Bo 90% to takie miernoty siusiaki, które bronią każdej „damy” całą piersią swą… Rzygać mi się chce. Jebane przydupasy, wazeliniarze i kryptopedały. Nie ma facetów którzy nie wykorzystaliby okazji, żeby poczuć się, pożalsięboże męsko. Jebane wycieraczki.81 -
Odpowiedz
Też mnie wkurwiają fizole. Myślałem, że to przez ogólny prostacki brak manier i system szkolnictwa – zawodówki, patologia i te sprawy, a także przez resztę społeczeństwa, która nimi pomiata. Ale popatrz też jednak na wykształciuchów. Miałeś kiedyś kontakt z lekarzem albo prawnikiem. A może z informatykiem? Jakie prostactwo, skurwysyństwo, brak empatii i cwaniactwo? Uważam, że taki typowy mechanik samochodowy albo złota rączka pd remontów spokojnie równa się z typowym lekarze. pod względem bucowatości. BTW znam bardzo sympatycznego i wrażliwego spawacza, i… kierowcę wywozu szamba.
34 -
Odpowiedz
Prezes Euromebel powie ci gamoniu, że zaprasza cię do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stary asfalt i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar, oklejanie żelazkiem oraz lakierowanie pistoletem pod wiatr
Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator trunków Romper, fioletowy denaturat i Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów12 -
Odpowiedz
Zobacz nas jest dwóch. Robimy popołudniami od 15:30 do 19 czasem 20. Głośne prace robimy tak, żeby nie przeszkadzać innym mieszkańcom. Nasz jedyny minus, to robienie tego teoretycznie dłużej, bo w praktyce chyba i tak szybciej niż nygusy po pięć osób od rana. Żadnych reklamacji. Pozdrawiam. Teraz wypada zadać jeszcze jedno pytanie czy nie było w tym Twojej winy? Może za duże oczekiwania miałeś. Generalnie wpsółczuję ekip. U nas jak umawiamy się, że zgodnie ze sztuką, to robimy jak książka pisze. Zdarzają się jednak klienci, którzy chcieliby pakiet zgodnie ze sztuką i np. pomalować pokój 120 mkw farbą 5l o wydajności 32 mkw, a tak się nie da.
11
Pytanie do admina w sprawie strony chujnii
2023-05-30 23:29(Admin): O cholera widze ze zostalem wystawiony do tablicy.
Pytanie.
1. Bedzie zrobiona funkcja automatycznego dodawania komentarzy żebyś nie musial zatwierdzać specjalnie? Bo jest wiele ludzi od ktorych można sie duzo dowiedziec, komentarzy pod tematami jest bardzo malo, a kiedys ponad 100 komentarzy bylo. Wiem ze fukcja automatycznego dodawania jest mozliwa..
(Admin): Pracuje nad tym. Mysle o paru trybach i przede wszystkim walidacji zeby usunac spam. Eksperymentuje tez troche z regexem i sztuczna inteligencja ale myslalem tez zeby chujnia rosla razem jako community. Dac Power to the people. Mozliwe ze 3 zakladki, komentarze zatwierdzone, dziki zachod (druga zakladka gdzie wszystko przejdzie wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc, i trzecia gdzie sami sie moderujecie i na podstawie polubien usuwacie komentarze ktore sa nie na miejscu.
2. Będą numerki komentarzy? Kiedys byly numerowane, jeden do drugiego mógł odpowiadać w komentach.
(Admin): Da sie numerki i nawet wiecej – chce zrobic tryb ze kazdy bedzie wlascicielem wlasnej chujni – ale nie wyjawie wiecej szczegolow na razie.
3. Kiedys byly reklamy spakandoo czy innych pierdoł po bokach, to jako miniwsparcie stroonki.
(Admin): Mozliwe. Na razie jest ok, pieniedzy mam dosc i nie spieszy mi sie zeby zarabiac na tej stronie i nie lubie reklam i calego tego gowna – nie chce zeby tu bylo nasrane, bardziej chcialbym zeby to byla taka swiatynia niczym swieto kwitnacej wisni w Japonii. Taka wioska ostatniego samuraja czy w naszym przypadku husara. Aczkolwiek troche sie przerazilem jak ostatnio sprawdzilem ranking, jesli wierzyc tej stronce to mocno poszlismy do gory….https://www.similarweb.com/website/chujnia.pl/ …nie wiem bede monitorowal najblizsze rachunki i zobacze czy koszty jakos wzrosna diametralnie mam nadzieje ze nie.
Co do nowych funkcjonalnosci jestem zabookowany na fulla na innych projektach do wrzesnia, ale dalem sobie cel zeby wypuscic nowa strone na 2024. Wiec serdecznie zapraszam z nowymi pomyslami mysle ze sie uwine na Nowy Rok spokojnie. Dziekuje za pomysly.
Komentarze do "Pytanie do admina w sprawie strony chujnii"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Prezes Euromebel powie ci gamoniu, że zaprasza cię do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stary asfalt i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar, oklejanie żelazkiem oraz lakierowanie pistoletem pod wiatr
Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator trunków Romper, fioletowy denaturat i Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów00 -
Odpowiedz
Admin, nie ma chuja, musisz oznaczyć w bazie co spam i przetrenować jakiś modelik, jest sporo przykładów w tensor flow dot. oceny recenzji, negatywny/pozytywna z komentarzy.
Jedyne co zmienisz to Twoje negatywne maja być spamem , pozytywne te co przeszły.
0%-25% spam, reszta przechodzi.00
Faceci się nie szanują
2023-05-30 22:40Należę do tego gatunku i niestety muszę stwierdzić, że faceci to debile. Nie wszyscy oczywiście, ale zdecydowana większość. Byle karyna odsłoni wam kawałek cycka czy nogi i już lecicie z kutasem na wierzchu. Nie macie przy tym praktycznie żadnych wymagań, byle wam się jako tako podobała. Kobiety jakoś potrafią się szanować – również nie wszystkie ale większość. Facet ma być ładny, zadbany, ma mieć fajną furę jak jej się zechce wyskoczyć za miasto i zarabiać powyżej przeciętnej. W innym wypadku będą same i tyle. Ile znacie przypadków, gdzie kobieta zarabia 5x/10x więcej od faceta i są razem? Kiedyś szczerze gardziłem takim materialistycznym podejściem do drugiego człowieka, teraz zaczynam to doceniać. Co więcej, tak potrafią owinąć was wokół palca, że rezygnujecie ze swoich znajomych, hobby i jesteście skłonni oddać każdy grosz do, jakże by inaczej, wspólnego budżetu, gdzie dokładacie 90% xD Kobiety są cwane i wyrachowane, doskonale potrafią grać na emocjach i wzbudzać poczucie winy. Natura wyposażyła je w te umiejętności, żeby mogły przetrwać. I tak samo jak jaskiniowcy to i wy dajecie się na to nabierać, trzeźwiejecie po kilkunastu latach, kiedy okazuje się, że całe życie tyraliście nie mając tego nic i traktowano was jak bankomat z penisem. Zaczynają się wtedy zdrady i/lub chodzenie po psychologach. Za to bezuczuciowe podejście kobiet do mężczyzn szanuje je. A was ujeżdżaczy spasionych karyn nawet mi nie żal. Akurat mam w rodzinie dwóch psychologów a z znajomi prowadzą zakład pogrzebowy – dorobią sobie na was:)
Komentarze do "Faceci się nie szanują"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
To tzw. beta spermiarze. Alpha ma na to wyjebane bo mogę mieć każda, kiedy JA tego chce. Nie będzie mnie ktoś kontrolował jeszcze w taki żałosny sposób. Obrażać się potrafia jak odrzuczasz ich molestowanie.
01 -
Odpowiedz
Coś w tym jest. Nie mam dziewczyny i zostanę sam chyba na zawsze za zbyt wysokie wymagania, a przynajmniej tak mi się wydaje. Czy to tak dużo by kobieta była tak samo inteligentna, ale nie za mało ani nie za dużo, względnie ładna czyli nie super dupa ale też nie paszczur, szczupła lecz nie anorektyczka, potrafiąca si utrzymać ze swoich własnych zarobków. Czy to jest naprawdę tak wiele?
Chyba automatycznie się szanuję bo z paszczurami i wielorybami albo się nie umawiam albo daję spokój po pierwszej randce. Jeszcze jak widzę taką lekko przypasioną dziewczynę na randce i są rokowania, że po chwili wspólnego chodzenia na siłownię może być spoko to próbuję wypytać nakłonić na taką aktywność. Zazwyczaj jednak żadnym sposobem takiego knura nie nakłonisz na to by zaczęła ćwiczyć i schudła.
Co do ujeżdżania spasionych Karyn to mam odruchy wymiotne na samą myśl i w takim wypadku wolałbym już zapłacić za seks z ładną, szczupłą zadbaną dziewczyną. Wyszło by na to samo bo żonie też trzeba w ten czy inny sposób płacić za stosunek, czy to prezentami czy wakacjami lub w inny sposób. Ładna dziwka lub „escort girl” wychodzi chyba taniej na dłuższą metę. Jedyny minus to brak uczucia ale jak ktoś tego nie potrzebuje to hulaj dusza.
22 -
Odpowiedz
Do dupy chujnia , tu w połowie nie masz racji patałachu , ale mi się nie chce do tego twojego tępego łba prawd życiowych wtłaczać , bo to chuja zaprawdę pomoże ( jak taki patałach jak ty ma IQ przeciętne , w co szczerze wątpię ). /Mesio
Ps. Weź się kurwa za jakąś robotę , a jak już ją masz , to sobie hobby znajdź jakieś i rusz trochę tym łbem , zanim się następnym razem w internecie wysrasz.01-
Odpowiedz
Trochę grzeczniej, Mesiu! Jestem weterynarzem i właśnie ukończyłem Przyśpieszony Kurs Postępowania z Gadami Drapieżnymi ufundowany przez Ministra Środowiska (płatność tylko gotówką do ręki Pana Zdziśka, kierowcy, żeby nie było pierdolenia się z księgowością). Teraz potrafię przekonać każdego gada, w tym krokodyla różańcowego, do współpracy i wykonywania moich poleceń. Nie jest więc tak, że tylko Ty potrafisz wydawać polecenia tym wspaniałym zwierzętom. Może się okazać, że po opuszczeniu Multi-Cara krokodyl wcale nie pójdzie w stronę rzekomego patałacha, tylko w Twoją.
10
-
-
Odpowiedz
Prezes Euromebel powie ci gamoniu, że zaprasza cię do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stary asfalt i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar, oklejanie żelazkiem oraz lakierowanie pistoletem pod wiatr
Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator trunków Romper, fioletowy denaturat i Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów00
Muka
2023-05-30 19:45MUKA.Na czym polega gra w „muka”? Czy ktoś pamięta? Gra w szkole, polegała na grze gestów; miedzy chłopakami tylko: „muka! i udawanie ze go łapiesz za jaja”. Jak „gulnął” to znaczy że się przestraszył, zegnął się i zasłonil jaja.
No to go walimy w ramie! wyprostuj się! to tylko zmyłka! Git
Komentarze do "Muka"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
O kurwa! przecież to dzisiaj napisałem! Dzięki Admin! Dzięki! Git
11 -
Odpowiedz
Nie wiem, na czym polega, ale to raczej nic dobrego. U mnie na osiedlu jest napis na murze – coś tam, że jest dobre zioło, a dla frajerów muka.
10 -
Odpowiedz
Prezes Euromebel powie ci gamoniu, że zaprasza cię do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stary asfalt i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar, oklejanie żelazkiem oraz lakierowanie pistoletem pod wiatr
Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator trunków Romper, fioletowy denaturat i Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów00-
Odpowiedz
Euromebel! Kurwa: to takie meble ze jedno z drugim, kurwa nie pasuje: robia to w Chinach i dlatego jest wszystko na odwrót!!! Kurwa: instrukcja pokazuje jak se obciąc palce piłą, a śruby wkrecić w dupe! Ja pierdolle! Chwieje się we wszystkie strony, a szafa, kurwa spierdala sie na łeb. Trzyma się powietrza. Pojebanny Euromebel!!!!!!!!!! Kurrrwa nie pierdolcie!!!!
00
-
Chujnia jest dla bogaczy, wypieradalać biedaki!
2023-05-30 19:45Chujnia to kulturalny portal dla ludzi zamożnych i bogatych.
Admin powinien wprowadzić opłatę dzienną w wysokości 2000zł, po to by biedackie szczury leniwe nie mogły czytać tego co tu piszemy.
Nota bene chujnia powinna się nazywać bogactwokurwy.pl bo to portal stricte nie dla biedaków.
Ciągle trują dupę o to że nie ma na wodę, prąd, gaz, że nie chce mu się pracować bo jest taaaaaki zmęczony po 8h, albo że ma 18 lat i jeju tyle pracy trzeba włożyć by zarobić choćby 100tysi nie mówiąc o 10 czy 100mln.
Do tego samce beta z małymi fujarami którzy tylko mogą posłuchać zza okna jak rżniemy najlepsze okazję w 5* hotelach i wywalamy je jak ściery na dół do portierni.
No i inne leniwe kurwy.
(Admin): Oj bo wywolasz wilka z lasu i wprowadze oplaty. Zebyscie sie nie zdziwili. Normalnie mielismy z 10k wejsc na stronie miesiecznie, teraz nagle ni stad ni z owad mamy juz 30k na miesiac i piszecie chujnie jak opetani. Hosting, domena, baza danych, serwery… kosztuja! W sumie to jestem naprawde szczesliwy ze serwis wam sie tak bardzo podoba. Powiem tak…narazie chyba jest ok ale jak osiagniemy 100k wejsc na miesiac to nie wiem co poczne…zebym rachunku nie dostal ze energie obliczeniowa ze sie zachlysne jak piekarnia za gaz do pieczenia chleba. Amen.
Komentarze do "Chujnia jest dla bogaczy, wypieradalać biedaki!"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Krótko i na temat.
Pierdol się nowobogacka *****.14-
Odpowiedz
Nie każy śmieciu pochodzi od chłopów. I nie każdy był wychowany że tylko kasa się liczy.
Dla mnie podstawy to pasja, moralność, czynienie dobra, opieka i finansowanie zwierzat.
Wiesz zawsze przed kim? Takimi biedackimi ścierwami, które zamist opiekować się swoimi krowami, kurami czy innymi ziwerzętami, szukacie ile by tu oszczędzić ich kosztem. Jesteśmy ich opiekunami nie właścicielami.
To ty jesteś moja własnośvia, bo de facto zrobisz cokolwiek byly bym Ci zapłacił. To jak w systemie feudalnym, tylko łatwiej i szybciej.
Nie musze o takich chłopów jak ty dbać po odbębnienii szychty, masz tu kilka dukatów i wypierdalaj w podskokach z terenu firmy. Możesz nawet mieszkać w burdelu.
Do tego działam w wielu branżach i jest jakiś procent szans na to że dostanę swój % z tego co Ty kupujesz.
Wiem że to zbyt skomplikowane wypociny powyżej, także uproszczę to dla Ciebie.
Jebany gnoju, wolę mieć pieniadze niż być biedacka kurwa, bo zazwyczaj oznacza to że jesteś, potencjalnie kryminalista, niemoralny, znęcasz się nad zwierzętami, zły i zepsuty.
Ty nie dość że jesteś szambem ludzkich możliwości to jeszcze zawistnikiem.
50
-
-
Odpowiedz
Mam inny pomysł, nie opłaty za chujnię. 30k wejść na stronę osób które średnio zarabiają 30k miesięcznie to ogromny potencjał do działań politycznych. Założyć tu konkurencyjny Klub Rzymski lub Światowe Forum Ekonomiczne. Niech każdy wpłaca kafla miesięcznie na działalność klubu i mamy 30 mln miesięcznie. Tej kasy możemy użyć na lobbowanie działań politycznych, mających na celu poprawę życia ludzi bogatych, takich jak my. Potrzebujemy więcej przestrzeni na rozwój i żeby biedota nie zużywała nam zasobów i nie zostawiała syfu. Trzeba odebrać biedocie majątki i stłoczyć w tanich i oszczędnych miastach. Sprawić też, żeby populacja się raczej zmniejszała niż zwiększała.
50 -
Odpowiedz
Dlatego kulturalnie powiadam tu każdemu , żeby robił kulturalnie MASE, a jak nie potrafi to mu jeszcze doradzę, ale nie kutafony wiedzą swoje.
02 -
Odpowiedz
Prezes Euromebel powie ci gamoniu, że zaprasza cię do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stary asfalt i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar, oklejanie żelazkiem oraz lakierowanie pistoletem pod wiatr
Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator trunków Romper, fioletowy denaturat i Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów00
Przechodnie zombie
2023-05-30 16:03Komentarze do "Przechodnie zombie"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Chuj im w dupy
00 -
Odpowiedz
Haha , nawet Panu twojemu – Mesiowi – patałachy nie ustepują miejsca na chodniku. Dlatego, kulturalnie obraca zawsze barami , żeby się z takim księciem lub księżniczka nie zderzyć ./Mesio
Ps. Aplikuj na Łódzki Wydział Fabryczny – 300 w rączce , CV w zęby , dupa w pociąg i nie obawiaj się , z pewnych względów przy głównym zbiorniku Pan twój cię nie zatrudni księżniczko.03 -
Odpowiedz
Kurwa jego mać. Kolejny przykład na to, że chamstwo się szerzy. Lecz świat się zmieni, gdy z młodych gniewnych, powstaną starzy wkurwieni. No chyba, że młodzi od razu będą wkurwieni.
Trzymaj się, Aśka!11 -
Odpowiedz
Prezes Euromebel powie ci gamoniu, że zaprasza cię do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stary asfalt i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar, oklejanie żelazkiem oraz lakierowanie pistoletem pod wiatr
Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator trunków Romper, fioletowy denaturat i Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów01 -
Odpowiedz
Kto jest w takiej sytuacji gorszym chamem: oni, że mają na wszystkich wyjebane i każdy ma na nich uważać, a oni święte krowy czy ja, że z pełną premedytacją wjeżdżam kurwom z bara i nawet się nie oglądam jak coś sapią? (delikatność zachowuję tylko do osób starszych i dzieci bo oni albo jeszcze nie doszli, albo już odchodzą od zmysłów). Jak wiatr, zupełnie jakby nic się nie wydarzyło, a wydarzyło się, idę równiutko przy ścianie z prawej strony i tylko zmieniam kąt, żeby nie przyjebać prosto z bara tylko pod kątem (że niby się starałem tego uniknąć). Kto w tej sytuacji jest gorszym chamem? 😉
20 -
Odpowiedz
Tak samo jest na ścieżkach rowerowych. Ja prę swoim torem i kontrolowanie zahaczam, co daje niezły ubaw, jak jeden z drugą tracą kontrolę albo wypadają telefony z rączki 🙂
10 -
Odpowiedz
” ale o to, że praktycznie za każdym razem gdybym ja nie zeszła z drogi to byśmy na siebie wpadli”
HAHAHAHA…. fakt, moze tak i jest. Jednak facetom jest latwiej , co potwierdzam.
00
Nadchodzi komuna
2023-05-30 14:43Komentarze do "Nadchodzi komuna"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Niestety muszę Cię zmartwić, bo Europa ma się lepiej niż mogłoby się wydawać i wszyscy leją na ten zaściankowy kraj na pograniczu starego kontynentu. Dla większości europejczyków jestesmy tanią siłą roboczą, a sam kraj buforem między jeszcze bardziej zjebaną rosją wraz z ich posowieckimi krajami satelickimi. W razie konfliktu co jest z resztą coraz bardziej prawdopodobne ten zjebany kartonowy kraj stanie się poligonem dla NATO i wielkiej rosji. Bogaci w tym kraju na pewno już nie zbiednieją i dalej będą jeździć autami za miliony, jedynie klasa średnia niedługo przestanie istnień za sprawą zjebanej jak całe cebulowe społeczeństwo i wybranej przez tych frajerów parti postkomunistycznej jakim jest PIS. Na okrasę dodam, że za komuny jaką znają moi rodzice i ja było dużo lepiej niż teraz, bo takiej chujni jak dziś nie pamiętają najstarsi górale.
01-
Odpowiedz
Tu autor wpisu. Też podejrzewam, że bogaci nie zbiednieją, ale ich jest mało i są tak jakby poza zasięgiem. Chodzi mi właśnie o klasę średnią – bardziej majętnych sąsiadów, którzy błyszczą domami, furami i duperkami. Skoro ja nie mogę mieć tego, co oni, to chcę żeby oni mieli tak chujowo, jak ja. Choćby to dla mnie miała być jeszcze większa chujnia niż teraz. Dlatego będę głosował na PiS. Jebią mnie już nawet obiecane zasiłki. Ważne, żeby dojebali kolejne podatki i dojechali tych wszystkich fabrykantów i dorobkiewiczów.
10-
Odpowiedz
Właśnie to pisałem, jebenay biedak, to kryminalista (99.99% kryminalistów to biedaki), zawistny śmieć (jk sam napisałeś), samiec beta, debil, leń, idiota, znęca się nad zwierzętami, niemoralny kutas.
Dałeś piękna laurkę swoim biedackim kolegom. Mamie i tacie też.
Za coś takie to z otwartej ręki mógłbyś zarobić, gdyby nie to że ciebie brudasie nikt nie chce dotknać.
10-
Odpowiedz
Zrób kilka wdechów i napij się takiej kawy parzonej w czarnym ekspresie z takim podświetleniem. Dobrze ci radzę w przeciwieństwie do innych chujów.
00
-
-
-
-
Odpowiedz
Mylisz się. W każdym ustroju jest grupa uprzywilejowanych ludzi i zawsze tak będzie. Co najwyżej Mesio odda część krokodyli różańcowych i będzie zarabiał trochę mniej. Swoją drogą, niezła z Ciebie łajza i idealny kandydat na donosiciela ORMO-wca. Mam tylko nadzieję, że nim nie zostaniesz, bo komuniści uznają, że jesteś na to zbyt głupi.
00 -
Odpowiedz
Jakbyś zarabiał 30 tysi i jeździł mesiem , to byś inaczej patrzał na życie . / Mesio
00
Szkoła
2023-05-30 13:28Komentarze do "Szkoła"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Ciekawego ,może ktoś podejmie wyzwanie i zrobi z tego doktorat.
10 -
Odpowiedz
Nie ma cycków nie ma ocenki, gili-gili, gili-gili
30 -
Odpowiedz
Zaczniesz skuwać asfalt kilofem u Mesia przez 12 godzin o kromce suchego chleba, to zatęsknisz za szkołą/studiami.
10 -
Odpowiedz
A co. Gała się sama nie opierdoli.
10

Prezes Euromebel powie ci gamoniu, że zaprasza cię do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stary asfalt i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar, oklejanie żelazkiem oraz lakierowanie pistoletem pod wiatr
Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator trunków Romper, fioletowy denaturat i Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów
A dostanę tam te moje krople ? Mogę zamiatać trociny pod wiatr i chodzić w berecie z antenką pod pachą z Amarenką. Ukłony dla Pana prezesa.
Dostaniesz pod warunkiem, że zatrudnisz się na 1/4 etatu w fabryce kurzu, która jak nazwa wskazuje produkuje kurz.
Twoja praca będzie polegała na odkurzaniu tego gdzie inni nakurzyli.
To ciekawsza i bardziej praca potrzebna niż zamiatanie trocin pod wiatr.
Ale ja mam dużą masę , przyjmą mnie tam ?
Ty to dalej chcesz brać, konował kosi kasę za recepty, a Big Pharma za sprzedaż. Wszyscy zadowoleni. Jeszcze tylko jakąś szczepionkę byś wziął. Może tę nową na opryszczkę, co reklamował parę dni temu Niedzielski?
Nie dzięki, jestem antyszczepem. Nie wiem czy wiesz o jakim ja leku pisze – autor.