PIS, 800+, Przegryw, Frajer, Urodzony Chad

Narzekanie na innych jest powszechne w dzisiejszym społeczeństwie. Jednakże, to, co często pomija się podczas tych narzekań, to fakt, że niektórzy otrzymali znaczne wsparcie finansowe na początku swojej kariery.

Na przykład, Donald Trump osiągnął sukces jako przedsiębiorca i deweloper nieruchomości. Jednakże, aby uzyskać prawdziwą perspektywę, warto spojrzeć na początek jego drogi do fortuny. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że Trump otrzymał pożyczkę w wysokości miliona dolarów od swojego ojca, Freda Trumpa, na początku lat 70. Dodatkowo, otrzymał kolejną pożyczkę w wysokości 10 milionów dolarów. To znaczna suma, szczególnie w tamtych czasach. (Przed 50 laty, posiadanie miliona dolarów w 2023 roku oznaczałoby bogactwo – proszę sobie wyobrazić, ile to było pieniędzy w tamtych latach).

Ważne jest zauważenie, że nie każdy ma taką szansę na start. Dochodzimy więc do wniosku, że wszystko jest z góry ustalone. Dla większości ludzi zdobycie takiego kredytu na rozpoczęcie własnego przedsięwzięcia graniczy z niemożliwością. Większość osób musi starać się o tradycyjne kredyty bankowe, które wymagają spełnienia wielu wymogów i udowodnienia zdolności kredytowej. Dla wielu osób jednak takie możliwości są niedostępne.

Narzekanie na innych i nazywanie ich przegranymi jest trafne, ponieważ ciężka praca nie osiągnie się nawet w połowie takich wyników jak ci, którzy skorzystali z uprzywilejowanej pozycji i znacznie większych środków na start. Teraz wmawiają nam, że musimy ciężko pracować na własne szczęście. Dlatego ja pobieram 800+ i sie tego nie wstydze. Pozdrawiam frajerow ktorzy ciezko pracuja na moja wyplate.

10
6
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "PIS, 800+, Przegryw, Frajer, Urodzony Chad"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Prezes Euromebel powie ci, gamoniu, że zaprasza cię do zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stary asfalt kilofem i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
    Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar i oklejanie żelazkiem, a także lakierowanie pod wiatr
    Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator napitków typu Romper, Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Myliś się tępy śmieciu. Ponad 80% miliarderów to ludzie którzy zaczeli z mniej niż $1000. Jakby każdy tak myślał to większość bogactwa by była w rękach starych fortun. Ogromnej ilości firm by nie było.

    Także chuj ci złamasie w durny ryj leniwy śmieciu.

    2

    2
    Odpowiedz
  4. „Myliś się”? Dzidzia?

    0

    0
    Odpowiedz

Pierdolony chłód

Niech ta kurwa jebana wypierdala!! Jest czerwiec i ledwo 14 stopni w cieniu, a dziś nad ranem było ledwo 5. Co to ma do chuja być? Matce naturze się czerwiec z marcem popierdolił.

9
6
Pokaż komentarze (8)

Komentarze do "Pierdolony chłód"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Chemitrals i haarp, poczytaj o tym. Lato nasze trwa dwa i pół miesiąca, reszta roku to gówno

    0

    1
    Odpowiedz
    1. nie podoba sie to wypierdalaj do afryki imbecylu jebany

      2

      0
      Odpowiedz
  3. Za mało dajemy pieniędzy na walkę ze zmianami klimatu więc powinno się zwiększyć podatki, żeby pogoda się nie pierdoliła i wróci wszystko do normy.

    0

    1
    Odpowiedz
  4. To się wyprowadź z tych Suwałk

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Suwałki, miasto seksu i biznesu, miasto skrajności, albo je kochasz albo nienawidzisz, miasto wielkich możliwości i pięknych, ponadczasowych ideałów. Przepraszam, zapomniałem tabletek.

      1

      0
      Odpowiedz
  5. Prezes Euromebel powie ci, gamoniu, że zaprasza cię do zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stary asfalt kilofem i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
    Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar i oklejanie żelazkiem, a także lakierowanie pod wiatr
    Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator napitków typu Romper, Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Cos u was nie tak, albo Euromebel co robi meble, albo Mesia co skuwa asfalt. Właśnie skończyłem montowac szafę typu „Euromebel”, co się sama rozpierdala na koniec. Trzeba przywiązać do dwóch ścian, o czym instrukcja nie wspomina. Asfalt się skuwa czołgiem, nie kilofem.

      0

      0
      Odpowiedz
  6. I bardzo dobrze, że jest chłodno. Dla mnie mogłoby być 21-22 stopnie max przez całe lato. Po chuj komu te upały? Komarów od skurwysyna, pot ścieka po dupie i spać się nie da.

    6

    0
    Odpowiedz

Objszczaczeny

Wspollokator nie zmył wc po sobie . Byla kolej mycia WC to ja też nie zmylem ale za to i jo ojbszczalem mu zlew jebanameme brudasowi snamaczego kurwa naucz się brudasie

5
3
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Objszczaczeny"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Prezes Euromebel powie ci, gamoniu, że zaprasza cię do zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stary asfalt kilofem i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
    Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar i oklejanie żelazkiem, a także lakierowanie pod wiatr
    Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator napitków typu Romper, Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Ja tylko do objszania ptalachow.

      0

      0
      Odpowiedz

Obrażalskie kurwy

Japierdole!!!! Pisze komentarze na tym zasranym jutube, a dostalem wiadomość ze stracę możliwość komentowania, lub nawet „kanał” mi usuną, i najgorsze jest to ze nie wiem co i czego sie to tyczy, kurwiszony juz nie łaska mi powiedzieć o co chodzi. Społeczeństwo jest niedojebane do potęgi e’ntej, jak bylem dzieckiem i kazdy mnie traktowal jak gowno i płakalem ze mnie ponizali i nękali to kazdy to w dupie mial, nauczyciele i starzy, a teraz niewiem gdzie tu jakie nekanie, pokolenie pizd, nawet niewiem czy to sie tyczy pod jednym kanałem czy ogólnikowo sie wysrali na mnie? Jebana cenzura

13
2
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Obrażalskie kurwy"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Miszczu jak byś miał trzy paski na dresie i bemwice to byś nie bredził .

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Zaprawdę, musiałeś napisać coś co się komuś nie spodobało . Ale jak to patałach: wypociłeś to na chujni , bez żadnego konkretu i nikt ci nic nie doradzi.
    I wyszłeś nie tylko na patałacha , ale także na patałacha, któremu najlepiej wychodzi użalanie się nad sobą. /Mesio

    0

    1
    Odpowiedz
  4. Prezes Euromebel powie ci, gamoniu, że zaprasza cię do zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stary asfalt kilofem i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
    Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar i oklejanie żelazkiem, a także lakierowanie pod wiatr
    Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator napitków typu Romper, Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów

    0

    0
    Odpowiedz
  5. A ja ci poradzę, co masz pisać, żeby utrzymać konto. Pod każdym postem dodaj jedno zdanie, złożone z „Popieram” oraz losowej z poniższych fraz – LGBT; zrównoważony rozwój; inkluzywność; szczepionki; samochody elektryczne; zieloną energię; rowery; murzynów; redukcję populacji; równouprawnienie; grubopozytywność; weganizm; świerszcze; miasta 15-minutowe; prewencyjne wybijanie hodowli zwierząt; maseczki; lockdowny; C40 cities; Agendę 2030.

    2

    0
    Odpowiedz
  6. Błąd może być.
    OdcEkJ 10 minut.

    0

    0
    Odpowiedz

Nowe auta brane w leasing lub na kredyt

Od razu zaznaczam, że nie mam bólu dupy o to, że ktoś czymś takim jeździ, ale osobiście uważam za debilizm kupowanie salonowego auta. Powodów jest kilka – m.in to, że takie auto max po 2 latach traci na wartości, samochód jest napchany elektryką, nie zmienisz samemu głupiej żarówki itp. Ponadto prawie 90% ludzi w Polsce robi to tylko po to, żeby się pokazać, jakim to się nie jest bogatym i udowadniać innym swoją wyższość w hierarchii. Sorry, ale ktoś, kto jest milionerem, to bierze takie auto czy nawet coś z wyższej półki – Ferrari, Porsche czy nawet Bugatti za gotówkę, a nie na zasadzie: bierz kredyt, pożyczkę czy leasing, żeby sąsiad zazdrościł. Z resztą np. niemal wszystkie Audi dzisiaj są z aluminium – równa się to z tym, że w razie jakieś stłuczki tego ni chuja nie wyklepiesz, tylko musisz kupić nowy zderzak czy co tam się zepsuło.

3
6
Pokaż komentarze (14)

Komentarze do "Nowe auta brane w leasing lub na kredyt"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Masz ból dupy. Kupuję nowe auta z przyjemną świadomością, że przede mną nikt nie pierdział w siedzenie kierowcy. Ty musisz wąchać bździny po poprzednich właścicielach. I co, głupio ci teraz? Potem jeżdżę do przebiegu 300kkm i dzwonię do Cygana. Od bierze sztrucla za 2k Euro, czymkolwiek bym nie jeździł, a ja mam spokój dupy i jadę po nowe auto. Proste, co nie?

    4

    3
    Odpowiedz
    1. Ja zawsze pierdzę w siedzenie podczas oglądania nowego auta. Dlatego nie ciesz się, że kupując jesteś pierwszym, który wypuści z dupy tlen.

      11

      3
      Odpowiedz
      1. Kiedyś w salonie Audi oglądałem brykę, nówkę sztukę, nie śmiganą i siedząc na fotelu kierowcy chciałem sobie solidnie piardnąć ale się zesrałem.
        Pracownicy wyczyścili tapicerkę ale i tak jebało gównem.
        I chuj z tego bo i tak audica poszła do jakiegoś leszcza, który myślał że pierwszy posadził dupę na fotalu kierowcy.
        Miłej jazdy leszczu!

        4

        2
        Odpowiedz
        1. Mmm widać że nigdy nie kupowałeś nowego.

          Myślisz że dobierasz dodatki i oni Ci to montuja tam w salonie 🙂 Zamówienie leci do fabryki Mercedesa i Twoja bryka jest dopiero produkowana.

          Wjeżdża całkowicie zapakowana z ochraniaczami i masz odsłanianie w salonie lub dowóz zapalowanego pod dom.

          Także tylko wy kryminabiedaki jeździcie wystanymi używkami.

          5

          1
          Odpowiedz
  3. Chuj tam z leasingiem i kredytem. Ja mam większy problem bo nie jestem pewny czy 11 dodać 3 to wychodzi 14 czy 15.

    2

    2
    Odpowiedz
    1. To proste wychodzi 14,5. Kiedyś w Wawie czekałem na przystanku na tramwaj nr 13,5 bo nie chciałem jechać okrągłą 13 i chuj nie przyjechał.
      Tak się wkurwiłem, że darłem z buta Kawęczyńskiej na Cm. Wolski.

      2

      3
      Odpowiedz
  4. A ja mam na to totalnie wyjebane kto czym jeździ i ile za to zapłacił.

    8

    1
    Odpowiedz
  5. Kradnij tygrysy syberyjskie i dostarczaj je Mesiowi.

    1

    2
    Odpowiedz
  6. Ta chujnie to chyba jakiś dzieciak pisał który nie ma za grosz pojęcia o współczesnych Samochodach. Audi aluminiowe to ma co najwyżej zawieszenie ale jest to standard od około 20 lat w sensie wachacze aluminiowe. Ponadto gdyby była karoseria z Alu to całkiem spoko bo to znacznie zmniejsza masę pojazdu. Co do zderzaków to wszystkie są z plastiku. Więc nie wiem co ty pierdolisz.

    5

    0
    Odpowiedz
  7. Ja pierdole, majac leasing zamiast amortyzacji jebiesz to w koszta, czyli zamiast 1 sumy od podatku częściowej, odliczysz i wrzucisz w koszta więcej z leasingiem.

    Tak samo wolę by firma kupiła wille bo nie płacę prywatnie od tego nic.

    Ty wiesz że dobrzy ludzie (biedaki to kryminaliści) majacy firmy płaca podwójnie podatek? Firma płaci, a później Ty.

    2

    0
    Odpowiedz
  8. A teraz pomodlimy się w intencji mesia. Niech Mesia mego niebliźniego licho trzaśnie, niech mu nowy meś co chwilę gaśnie, żeby go nie było stać na żadne raty, żeby mu komornik wjebał do chaty, niech mu się w życiu chujowi nie powodzi, niech go zwolnią żeby do roboty nie chodził, żeby stara tego skurwysyna zdradzała, żeby dawała mi swojego ciała, oto moja modlitwa w intencji mesiucha, żeby diabeł w piekle ciągle go ruchał. Amen

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Zaiste Pan twój ci powiada, że Byczywąs już jedzie po ciebie firmowym Starem 244 z krokodylami na wywrotce i w ramach kary będziesz od świtu do nocy napierdalał tępym kilofem w asfalt o kromce trzydniowego chleba z wodą.

      2

      0
      Odpowiedz
  9. A czemu nie stare lub pożyczone?

    0

    0
    Odpowiedz
  10. To próżność obecnych czasów. Wszystko na kredyt. Chuj, że jakość upadła na ryj, jest bańka cenowa wszystkiego dookoła. Debile biorą też kredyty hipoteczne przy rekordowo wysokich stopach procentowych i cenach nieruchomości. Pokaż mi obecnie produkowane auto, którym pojeździsz za 20 lat. Gdzie ta ekologia? Żyjemy w pierdolonej, zakłamanej rzeczywistości i mam nadzieje, ze te czasy miną i nastąpi powrót do normalności i moda na robienie wszystkiego z sensem. w203

    3

    0
    Odpowiedz

Nigdy nie płacisz za przyjaźń…

Mija już prawie pół roku a ja dalej do końca nie mogę się z tym pogodzić… W kwietniu zeszłego roku udało mi się nawiązać kontakt z bardzo fajnym ziomkiem, mieliśmy wspólne tematy, rozmowy i fajnie spędzaliśmy czas. Rok 2022 był dla mnie ogromnym wywrotem, weszło bardzo wiele zmian. W trakcie tych zmian, on mi towarzyszył, można powiedzieć że był blisko. Jego największą jednak wadą jaką szybko zdążyłem zauważyć to choćby fakt że jest zajebanym narcyzem. Wiecznie zakochany w sobie. Nieraz mieliśmy wiele kłótni o komplente głupoty, a z racji że nie lubię żyć w niezgodzie, zawsze ustępowałem i przepraszałem, niezależnie od tego kto faktycznie był w błędzie. Na początku było spoko, ale z czasem ten wychujały pinduś pomimo tego że przepraszam go nieraz za jego pomyłki lubił strzelać fochy, zlewać kompletnie. Lubił też często krytykować i wytykać mi jak wyglądam albo jak się ubieram. A ja dalej jak naiwny wierzyłem że wszystko jest ok. Żeby nie było potrafił powiedzieć coś miłego, zażartować bo naprawdę fajnie spędzałem z nim czas, lecz do pewnego momentu. Po wakacjach każdy z nas poszedł do różnych szkół, przez co pomimo małej odległości od naszych mieszkań rzadko się widzieliśmy, od września zauważyłem że stopniowo urywa że mną kontakt, że na tej przyjaźni zależy właściwie już tylko mi. Zaczęło się coś psuć miedzy nami, częste kłótnie itd, choćby dlatego że jest wyżej wspomnianym skurwialym narcyzem który myśli że postradał wszystkie rozumy. Cały czas tylko żądał, nic od siebie nie dawał, w pewnym momencie pisał już tylko jak coś potrzebował. Kiedy ja potrzebowałem jego wsparcia trochę pobyć przy nim to on się na mnie wypiął. Ignorował mnie. Długo nie docierało do mnie racjonalne wyjaśnienie tego. Myślałem że wina jest po mojej stronie, przepraszałem… a on to zlewał. Dopiero niedawno, choć mija już prawie pół roku od tych zdarzeń dotarło do mnie, że byłem dla niego ważny gdy coś ode mnie potrzebował. Pragnę ustrzec wszystkich tych którzy będą kiedyś w podobnej sytuacji – nigdy nie płacisz za przyjaźń, płacisz jedynie za niewierną sukę. Jeśli dostrzerzecie podobne zachowania u swoich przyjaciół, miejcie ich na oku, albo najlepiej odcinajcie żelazną ręką zanim się zżyjecie. Ja z tego powodu mocno cierpię po dziś dzień…. Mówi się że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, ale to gówno prawda, bo ja w potrzebie nikogo nie miałem. Ciekawy jestem czy ktoś na chujni miał podobną sytuację… Pozdrawiam

15
5
Pokaż komentarze (21)

Komentarze do "Nigdy nie płacisz za przyjaźń…"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. W wieku 39l widzę, że o przyjaciół jest ciężko. Znajomych można mieć, albo może miewać i nic więcej. Nie ma się co zżywać z nikim i niczym. Jak się tego nauczysz, szybciej przejdziesz nietknięty do porządku dziennego.

    10

    1
    Odpowiedz
    1. Nie bardzo rozumiem, czego oczekujesz od mężczyzn?? Piwko, meczyk, pomoc przy naprawianiu samochodu, wspólne wniesienie mebli, OK. Od zżywania się, wspólnego życia i spraw natury intymnej masz kobiety.

      5

      1
      Odpowiedz
    2. Może to i prawda, że przyjaźni szuka się po 70 dziesiątce. Ja w tym wieku: dostałem licencję na pilotowanie samolotów, uprawiam dział
      ke w stowarzyszeniu działkowiczow, wczoraj zostałem przyjety do orkiestry powiatowej. Niczego już się nie uczę, wszystko umie: pływam na basenie wszystkimi stylami. Odwagi! mówi się też: „bon courage”. Dziadek 11 dzieci i wnuków.

      2

      1
      Odpowiedz
      1. Gdybyś zarabiał 30 tysi jak ja i jeździł mesiem jak ja, miałbyś pod sobą ponad 200 patałachów do pomiatania , to miałbyś inne hobby patałachu niż granie w jakiejś wiejskiej orkiestrze i uprawianie jakiegoś badziewia na działce.
        1000 w łapę, CV nie pisz bo i tak od razu na mielonkę cię przerobimy , dupa w pociąg do Łodzi i punkt 4:00 w niedziele, czekasz pokornie , aż inny patałach ruszy dupę i za bramę zakładu cię wpuści ./ Mesio

        0

        1
        Odpowiedz
  3. Martwię się o ciebie. Cokolwiek by się nie wydarzyło, pamiętaj że męska dupa służy wyłącznie do siedzenia i srania.

    4

    0
    Odpowiedz
  4. Po prostu sie zorientował ze jesteś ciepły więc kulturalnie ograniczył kontakty

    10

    0
    Odpowiedz
    1. Wiesz ,że jest ciepły bo ty też jesteś przyznaj się , nikt nie będzie z ciebie miał beki .

      0

      1
      Odpowiedz
  5. Kradnij różańcowe krokodyle.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Różaniec to ty kurwo zacznij odmawiać

      0

      0
      Odpowiedz
  6. Smutna prawda jest taka, że w dorosłym życiu przyjaciele którzy zawsze pomogą, są tylko na amerykańskich filmach. Jak to się mówi – umiesz liczyć, licz na siebie.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Nie ogarniam, czego oczekujesz od przyjaźni z mężczyzną, ale na amerykańskich filmach zrobiło się w ostatnich latach bardzo ciepło. To nie przyjaźń, gdy główka szuka schronienia w przewodzie trawiennym.

      5

      0
      Odpowiedz
      1. Chyba wylotowym hehe

        0

        0
        Odpowiedz
  7. Jestem typem samotnika nie potrzebuję ludzi do szczęścia i jest mi z tym dobrze i nie chcę nic zmieniać. Koledzy są w życiu tylko wtedy gdy są pieniądze i alkohol.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. O ile autor tematu niebezpiecznie wypina się w kierunku mężczyzn, o tyle skrajna ucieczka w drugim kierunku – całkowitego unikania mężczyzn – też jest niepokojące. Czy nie jest tak, że w ten sposób walczysz z nienaturalnymi pokusami niczym mnich stroniący od towarzystwa kobiet?

      2

      0
      Odpowiedz
      1. Zatem niech kradnie krokodyle różańcowe.

        1

        1
        Odpowiedz
  8. Znam to :/ Dobrze, że w końcu przejrzałeś na oczy

    1

    0
    Odpowiedz
  9. Jeśli jesteś gejem bo za bardzo się przejmujesz pierdołami i piszesz jak gej, to wiedz że możesz być oskarżony o molestowanie i napaść seksualną. Grozi Ci za to do 10 lat w zależności ile razy ten typ poczuł się urażony.

    1

    1
    Odpowiedz
  10. Twoja chujnia to poważnie ?
    Znajdź sobie do towarzystwa patałacha płci odmiennej i narazie zapomnij o ofercie pracy na ŁwF./Mesio

    1

    1
    Odpowiedz
  11. Kochasz tego chłopaka ? Wspieramy cię całym sercem , wszyscy tutaj obecni. Ale ja i tak uważam , że powinieneś robić masę , odpowiednie środki zrobią z ciebie mężczyznę.

    3

    0
    Odpowiedz
  12. Ja pierdole… co za gejowskie wyznanie. Weź chłopie się ogarnij, a nie pedalskie smuty wysrywasz…

    0

    0
    Odpowiedz
  13. Miałem podobną sytuację gościu nie sprzątał wyciorów z kutasa i dawał się klepać po dupie mojej byłej kurwie jebanej życzę im skuwania asfaltu przez 12 godzin dziennie o kromce chleba i szklance wody

    0

    0
    Odpowiedz

Kobiety to święte krowy

Jak w Indiach.
Co mężczyzna może zrobić, broniąc się przed damskim psychopatą, narcyzem, czy socjopatą?
Co może zrobić jak jest publicznie upokarzany przez najświętszą istotę, jaką jest kobieta?
Co może zrobić jak po powrocie z pracy, jego żona robi mu raban o gówno, z czego doskonale zdaje sobie sprawę, po czym podchodzi i go leje z liścia, albo nawet pięściami?

Nic.

Przyjąć w milczeniu świat taki jakim jest, i tyle.

Jeśli jakieś suce odda, rzuci się na niego przynajmniej kilku białych rycerzy. Wpierdolą mu, bo dali sobie takie prawo, albo nawet zabiją. No i co z tego? W końcu chodziło o kobietę.
Jeśli jest to inny rodzaj przemocy, o który trzeba walczyć w sądzie – raczej na pewno facet przegra. 80% spraw wygrywają kobiety, np te rozwodowe kobiety wygrywają z palca. Dzieci mają mieć widzenie z ojcem 2 razy w tygodniu. W praktyce nie jest tak nigdy, może raz na rok, bo kobieta opowiada dziecku o tym jaki to ojciec był śmieć, i ono w to wierzy, bo taka jest natura dziecka. Dosłownie jakikolwiek krok, w lewo czy w prawo, czy nawet stanie w miejscu gra na niekorzyść faceta. Jak miałby przyjść do dziecka, no to oczywiście po to, by się mścić albo manipulować – trzeba alienować. Nie przychodzi? Chuj a nie ojciec, i pewnie jeszcze kurwiarz.

Kobieta jest ŚWIĘTA. Nigdy nie jest niczemu winna, a nawet jak jej gówno wyjdzie na jaw, to przeważnie nie dzieje się absolutnie nic.
Przecież jeszcze kilka dni temu w wiadomościach upublicznili przypadek gdzie baba napadła z nożem na gościa. Reakcji „haha” i poparcia od strony kobiet było od zajebania. Wyobraźcie sobie odwrotną sytuację, gdzie to facet napierdolił żonie i to wyszło. Multum postów gdzie faceci się śmieją i zbijają pionę z takim typem? To by była absurdalna sytuacja, gdzie większość facetów to szowininiści. Takiego czegoś NIE MA. Z resztą gdzie kurwa? W europie, albo stanach? Na tych kontynentach faceci to pieseczki. Powiedzenie kobiecie „nie”, albo powiedzenie że pierdoli i jest idiotką to już przemoc.

21
6
Pokaż komentarze (19)

Komentarze do "Kobiety to święte krowy"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Jak co może zrobić? Zostawić i bzykać inne panny, a jeśli nie może, bo „coś tam” to sam jest sobie winny, bo podjął nieodpowiednie decyzje wcześniej.

    2

    0
    Odpowiedz
  3. Prezes Euromebel powie ci gamoniu, że zaprasza cię do swojego zakładu produkującego meble. Zaprawdę z moją ekipą będzie się elegancko współpracować w przeciwieństwie do Mesia, który pomiata patałachami na prawo i lewo, każąc świątek, piątek skuwać stary asfalt i walić do głównego zbiornika. Moja ekipa to:
    Roman i Marian – docinanie płyt meblowych na wymiar, oklejanie żelazkiem oraz lakierowanie pistoletem pod wiatr
    Ziutek (znaki charakterystyczne – czerwony nos, czapka wywinięta przed uszy, amator trunków Romper, fioletowy denaturat i Amarena) oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Kradnij krokodyle różańcowe.

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Wyjedź do krajów arabskich, będziesz sobie mógł lać babę do woli, bo z każdego słowa tej i poprzednich twoich chujni i komentarzy czuć, że to twoje marzenie.

    2

    1
    Odpowiedz
  6. Dla mnie kobieta to worek na spermę i nic więcej.

    1

    3
    Odpowiedz
    1. Bo sam jesteś zbiornikiem spermy i niczym więcej.

      4

      1
      Odpowiedz
      1. Co Ty pierdolisz, sperma jest produkowana w niewielkich ilościach na potrzeby, już raczej FABRYKĄ spermy, a nie zbiornikiem, bo workiem/zbiornikiem na sperme są puszczalskie szmaty.

        1

        2
        Odpowiedz
        1. Co ja pierdolę? Ano Twoje wysrywy. Rozumiem, ze wszystkie kobiety masz za puszczalskie szmaty, skoro w komentarzu wyżej określiłeś kobietę jako worek na spermę?

          2

          0
          Odpowiedz
        2. OK, fabryka spermy i nic więcej. Zadowolony?

          2

          0
          Odpowiedz
  7. Jest sposób na nie.Traktować je przedmiotowo oraz żadnych poważnych związków oraz małżeństw bo inaczej wlezą Ci na głowę.Suki mają wszędzie fory a facet w konfrontacji z nimi ma pod górkę.Wniosek jest taki że trzeba szukać kobiet w innych strukturach kulturowych gdzie facet jest bardziej szanowany i doceniany.

    5

    2
    Odpowiedz
    1. Np. w Azji, hłe hłe hłe.

      0

      0
      Odpowiedz
    2. …a gdzie baba „zna swoje miejsce i panu swemu i władcy zawsze na żądanie usługuje lub schodzi z drogi”. Jak na suki lecisz, to potem nie smarkaj, że masz z nimi pod górkę. A jak wszystkie baby to dla ciebie suki, to zostań gejem; będziesz miał z babami spokój i baby z tobą też.

      2

      1
      Odpowiedz
  8. Zamilknij patałachu , gdyż Pan twój raczy ci rzec , że twoje miejsce , jest na wywrotce firmowego Stara, w otoczeniu wygłodniałych krokodyli różańcowych .
    Ponadto, za obrazę patałachów płci odmiennej, będziesz zabawką Jego Ekscelencji, Byczywąsa . /Mesio

    0

    0
    Odpowiedz
  9. Przeadqsz peie

    0

    0
    Odpowiedz
  10. Wypierdala szoniwiatyczna świnio.

    1

    0
    Odpowiedz
  11. Pewnie jesteś jakimś zakichanym prawiczkiem z kompleksami , na dodatek męczydupą której nikt nie lubi . Że patałachem , to już wiadomo. /Mesio

    1

    3
    Odpowiedz
    1. Zakichany prawiczek to taki co nie był jeszcze w dupę jebany?

      0

      0
      Odpowiedz
  12. Przesadzasz psejie. A teraz do budy!

    0

    1
    Odpowiedz

niedorobione biedaki na chujni udajace bogaczy

sluchaj palancie jeden z drugim. Tacy z was bogacze, ze macie 600 tys zl na kontach? Czy wydajecie 7 tys na czynsz? Ahahahah. Kretynie. Ja na strzyzenie trawnika wydaje 4 tysiace dziennie w jednej z moich rezydencji. Samochod volvo s90? Smiechu warte, ja mam 28 samochodow o lacznej wartosci przekraczajcej 100 milionow zlotych. Moje wszystkie rezydencje (49 rezydencji, lacznie z 4 letnimi rezdencjami w stanach i na dominikanie) sa warte 800 milionow zlotych.
Teraz slowo do tych pseudobogaczy ktorzy pokazuja ile to oni nie maja jeszcze wiecej.
Moj helikopter ktory pilotuje dla mnie ekipa SEALS wynajetych z ochrony prezydenta USA za jedyne 100 milionow dolarow rocznie spala wiecej nafty na godzine niz Ty zarobisz w miesiac. Oprocz tego na moje zawolanie jest Chuck Norris (ten akurat tani nie jest – 1 milion dolarow za minute stania za mna jako ochroniarz), prezydent Bush ostatnio mi obieral kartofle na frytki imbecylu.
Wczoraj jadlem kaszalota w zalewie octowej razem z prezydentem Barrackiem Obama, jego zona kiedy on sie upil spotkala sie ze mna w sypialni. Domysl sie co dalej.
Donald Trump mi chodzi po gazety w kazda sobote zjebie. Bill Gates w zeszlym tygodniu pozyczyl ode mnie 200 miliardow dolarow na 2 miesiace, bo mu zabraklo do inwestycji a prezydent Biden poprosil o wsparcie USA pozyczka w wysokosci 900 miliardow dolarow bo im sie WallStreet nie spina w calosc.
Wy naprawde myslicie, ze macie tyle forsy stojac w biedronce obok biedakow? Ja zamiast stac w kolejce w biedronce rozkazuje mojemu padawanowi kupienie biedronki a wszystkich wyjebac na zbity pysk tylko po to, zebym mogl sie napic coli ty fajansie.
Absurdalne teorie jakoby ktos tutaj mial 10 milionow i czul sie bogaczem. Przeciez za 10 milionow to ja bym nie przezyl 2 dni. Miesiecznie wydaje lacznie na moje utrzymanie 2 miliardy zlotych (2000 milionow zjebie). Obskakuje mnie okolo 40 000 ludzi. Samo mycie samochodow co 2 dni to okolo 90 000 zlotych.
Moja rada, skonczcie juz tu pierdolic, bo dam znac moim SEALSom i odpala swoje dziala neutronowe w waszym kierunku biedaki.
A i na koncie mam tyle pieniedzy, ze ostatnio im sie int64 przekrecil w banku i musieli przechodzic na 128 bitowe liczby kretyni! A kiedy chce poznac sume moich wszystkich pieniedzy z wszystkich kont, to musza odpalac specjalny program ktory operuje na instrukcjach FMA, SSE, MMX i 3DNow bo inaczej liczenie trwa 2 miesiace…

Zrozumiano?

14
6
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "niedorobione biedaki na chujni udajace bogaczy"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. „prezydent Bush ostatnio mi obieral kartofle na frytki”.
    Jako człowiek w podobnej sytuacji dam Ci dobrą radę. Zatrudniałem Busha do wyrzucania śmieci, ale ten chujek ma lepkie ręce, dlatego wypierdoliłem go na zbity pysk. Zainwestuj też w lepszą ochronę. Chuck to Chuck, ale ma już swoje lata i pewnych rzeczy nie widzi. Polecam Stevena Seagala z dwoma krokodylami różańcowymi w pakiecie. Po przeprowadzce do rosji jego wizerunek się pogorszył i jest trochę tańszy. W ogóle do obierania kartofli lepsze są młode kobiety śpiewające albo grające na instrumentach, bo nie narzekają na to, że ręce im drętwieją. Taka Ewa Farna jest idealna, bo jest teraz na diecie i nie będzie ukradkiem wyżerać ziemniaków. Trump do latania po gazety też średni, bo to jednak dziadowina. Ja muszę mieć wszystko szybko, więc lepszy będzie jakiś Murzyn-lekkoatleta. Najlepiej zdyskwalifikowany za doping, to nie będzie narzekał za kasę. Z Obamą gram co weekend w kosza i w piłkę. Płacę i przylatuje na jakieś zadupie, np. do Chorwacji. Chyba muszę odwołać sobotni mecz, bo ciężko będzie mi się skupić na grze po tym, jak wydymałeś jego żonkę. Polecam do takich numerów byłego prezydenta Francji, Sarkozy czy jak mu tam. Bydlak uchlewa się szybko, a ta jego Carla wie o co chodzi w łóżku. Napisałbym więcej, ale Zelensky przyszedł i pierdzi coś o pożyczce. Nie chce mi się z nim gadać, więc rzucę mu parę baniek, czy inne grosze i niech spierdala. Od pewnego czasu łajza nie przyprowadza do mnie żony, więc chuj z nim.

    6

    0
    Odpowiedz
  3. Instrukcje FMA i 3DNow dotyczą tylko procesorów firmy AMD a nie Intel.
    Pozdrawiam.

    3

    5
    Odpowiedz
  4. Rób solidną MASE.

    1

    1
    Odpowiedz

Ćwiczenia wojskowe

Jak ktoś dostał wezwanie na nie i się nie stawił, to policja doprowadza przymusowo. Po miesiącu szkolenia zostajesz żołnierzem rezerwy (mięsem armatnim).

16
0
Pokaż komentarze (14)

Komentarze do "Ćwiczenia wojskowe"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Mój kutas mój wybór, piekło mężczyzn!

    4

    2
    Odpowiedz
    1. Rob doktorat.

      0

      1
      Odpowiedz
  3. Jam posiadam kategorię F, bo jestem autystą. Chuj z nimi, plusem tej kategorii jest, że nie muszę bronić zadów tych rządzących żydków tego spierdolonego kraju!

    3

    0
    Odpowiedz
    1. O jakim kraju mówisz? Szukasz chuja do dupy? U nas? Spierdalaj

      0

      0
      Odpowiedz
  4. Dyrektor w gabinecie kolację smaczną pcha, wesoły jest bo przecie waleczną armię ma, a gdy robociarz marnie w okopach
    będzie gnił on grubą forsę zgarnie i brzuch mu będzie tył!

    Niech żyje wojna, muzyczka marsza rżnie, wojna, pieniążki
    sypią się, wroga bij w imię Boga, za cudzą kieszeń oddaj
    młode życie swe!

    Po śmierci ci wykopią wygodny wspólny grób, wesoło tam
    jest chłopie co krok to inny trup!

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Po chuj to napisałeś? Spierdalaj

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Nie łączy Ci się przypadkiem mięso armatnie, konflikt za najbliższą granicą i chęć wysyłania młodych na ćwiczenia wojskowe przez bezpiecznie schronionych komuchów z nadwagą w „jednom cauość”?

        0

        0
        Odpowiedz
  5. Ps kiedy do koedy?

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Że co? kurwa?

      0

      0
      Odpowiedz
  6. Słyszałem na komendzie, jak policjanci śmiali się z tego, że ściągnęli gościa z łóżka i „odwieźli”, bo się nie stawił na wezwanie na te ćwiczenia.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Gówno prawda, nie mogłeś słyszeć na komendzie. Napisane na drzwiach: Chujom wstep wzbroniony, ani podsłuchiwanie.

      0

      1
      Odpowiedz
      1. Jestem gliną do cholery!

        0

        0
        Odpowiedz
      2. Ostrzegam Was dopóki mogę, bo spierdalam z tej firmy i z samej Polski! Trochę szacunku gnoju, bo sam ryzykuję pisząc to!

        0

        0
        Odpowiedz
        1. Nie masz co Nas ostrzegać, jak wyjedziesz: nie jesteś już Polakiem. Żadnego szacunku nie spodziewaj się. Kopa w dupe przy odlocie, to wszystko co możemy dla ciebie zrobić, oddaj dowod osobisty z peselem, bo pewnie będziesz chciał go sprzedać arabowi. Komitet Pożegnalny, KP

          0

          0
          Odpowiedz

W dupach się przewraca ludziom

Trzeba jak najszybciej wyperswadować że najlepszym pomysłem dla 99% ludzi jest :

1. Ograniczenie zarabianych pieniążków. Od dziś każdy pracownik powinien dostawać wypłatę w firmowych tokenach które może zrealizować w firmowym sklepie (niby dlaczego mam kurwa im płacić i nic z tego nie mieć?)

2. Ograniczenie ilość paliw opałowych na łebka. Nie musicie mieć w domach ciepło, wystarczy żeby MAX temperatura nie przekraczała 15 stopnii w zimie.

3. Każdy powinien mieć barcode na czole, rękach i do tego po 4 chipy wszczepione tak aby nie mógł za dużo paliwa/opału kupić.

4. Likwidacja lokum mieszkalnych > 40m2 na rodzine 2+2. Likwidacja działa na zasadzie przepadku terenu i budynku na rzecz pracodawcy. Pracodawca ma prawo zarządzić odszkodowanie w kwocie nie wyższej niż 1/4 tokena na każde 100m2 lokum i terenu. Odszkodowanie leży w gestii pracodawcy i może on zmienić zdanie do 10 lat w kwestii zwrotu odszkodowania.

5. Wymuszenie przydziału 10m2 na łebka jeśli bez rodziny.

6. Całkowity zakaz zwalniania się na prośbę pracownika, od teraz to pracodawca zgodnie z celami firmy ma móc decydować kiedy Was wyjebie.

7. Ograniczenie dni wolnych od pracy. Powrót do 10h dziennie przez 6 dni w tygodniu (oczywiście z tą samą wypłatą w tokenach do zrealizowania w sklepiku)

8. Pacownik ma obowiązek dbania o czystość na terenie zakładu pracodawcy jak i terenach komunalnych.

9. Ograniczenie świąt/urlopu. Wystarczy 1 dzień w roku, nie ma potrzeby na jakieś szumne urlopy bo i tak latać nie możecie.

10. Zakaz oddalania się od miejsca pracy w godzinach po pracy na odległość większą niż 5km. Pracodawca może chcieć Was wezwać w trybie pilnym w dowolnym momencie. Za brak stawiennictwa w ciągu 20min groża kary finansowane z maksymalną karą do waszej 10 letniej pensji.

11. Długi u pracodawcy przechodzą automatycznie na dzieci i rodzine. Nie może być tak że pracodawca inwestuje potężne fundusze w Wasz trening, a Wy albo umieracie albo macie wypadek. Ktoś musi albo Was zastąpić + wypłacić odszkodowanie za ponownie szkolenie, albo spłacić całkowity koszt + odszkodowanie w wysokości do 5x rocznego wynagrodzenie pracownika któremu się zmarło.

12. Powrót do władzy 1 osobowej, nie ma potrzeby na jakieś durne wybory i inne pseudo-demokratyczno-populistyczne gówna.

13. Kryminaliści tracą życie na miejscu jeśli sztuczna inteligencja udowodni winę. Nie ma potrzeby na sądy czy więzienia.

14. Zakaz posiadania pojazdów spalinowych (nawet kosiarki do trawy).

15. Zakaz używania internetu w innym celu niż sprawdzenie swojego harmonogramu pracy, ew. raz do roku można sprawdzić ilość tokenów.

16. Tokeny przepadają automatycznie na rzecz pracodwacy w ciągu 12mc od wypłaty.

17. Likiwdacja emerytur. Nie ma na nie potrzeby bo praca jest tym co czyni Was szlachetnymi. Nie może być tak że ktoś nie pracuje.

18. Prawo do zabrania dziewczyny/narzeczonej/żony przez pracodawce jeśli mu się spodoba. Nakaz wydania kobiety jest wydawany w trybie natychmiastowej egzekucji. Przyjeżdża straż, odbiera, wiezie do szpitala na czyszczenie i zawozi do składu łożnic.

19. Pracownik nie ma prawa na rozmowy, telefony, śmiechy, chichy, przerwy w czasie trwania obowiązku pracy.

20. Pracownikowi przysługuje 10 min na podłączenie kroplówki ze wszelkimi potrzebnymi minerałami.

21. Likwidacja śmiesznych nikomu nie potrzebnych w dobie AI uniwerków humanistycznych.

22. Jeśli pracodawca nie posiada zespołu komunalnego dla pracowników, pracownicy są zobowiązani pokryć koszt budowy nowego zespołu komunalnego.

23. Zakładamy że lokale komunalne dla pracowników będą budowane jak kurniki, po 20 pięter w dół i górę. Nie ma potrzeby na trawniki, parkingi, schowki itp.

24. W lokum przysługuje 1 łóżko, alarm, panel wyświetlający ważne komunikaty od pracodawcy.

25. Do użytkowania pracowników udziela sie dostępu do 1 aneksu kuchenne na nie mniej niż 50 osób. 1 łazienka na nie mniej niż 30 osób, 1 wiata prysznicowa na zewnątrz na min. 20 osób.

26. Woda będzie o stałej temperaturze 25 stopnii pod prysznicem.

27. Zakazuje się pracownikom spożywania i przygotowywania na terenie komunalnym jakichkolwiek produktów pochodzenia innego niż sklepik pracodawcy.

28. Jeśli dany produkt nie zostanie spożyty w ciągu 6h od zakupu w sklepiku, ogłasza się jego przepadek na rzecz pradowcy.

29. Wprowadzenie stałego wynagrodzenia w wysokości 10 tokenów na miesiąc. (ceny np. 1kg pomidorów będzie wynosiła 1/4 tokena, więc tyle ile dostaniecie odszkodowania za utracony dom/mieszkanie)

30. Pracownicy mają zakaz zbliżania się do lasów.

31. Pracownicy mają zakaz zbliżania się do rzek.

32. Pracownicy mają zakaz zbliżania się do plaży i morza/oceanu.

33. Pracownikom zakazuję się z korzystania z naturalnych ter
33. Pracownicy nie mają prawą okradać pracodawcy poprzez korzystanie ze słońca. Wszelkie promienie słoneczne należą do pracodawcy i pracownik ma obowiązek je wyłapywać, nosząc kompletny strój z panelami słonecznymi.

34. Pracownik nie ma prawa do oglądania filmów, seriali czy słuchania muzyki.

35. Pracownik nie ma prawa do czytania książek. Pracownik może czytać tylko materiały zatwierdzone przez pracodawcę.

36. Pracownikowi zakazuję się czytania instrukcji maszyny jako książek dla rozrywek lub na zabicie nudy.

To taki wstepny manifest dla V Rzeczpospolitej czterdziestu narodów.

Zakładamy partię:

Wolność
Sprawiedliwość
Uczynność
Pracowitość

WSUP – zbieramy podpisy.

6
7
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "W dupach się przewraca ludziom"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Huj w twój łeb
    Huj w twoją rodzine
    Huj w ciebie

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Kurwa mać jakie tu są przymuły na chujni.
    Nie zajarzyli, że ten post to jest napisany dla jaj, to sarkazm.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Chuj ci w dupę

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Tobie też i drugi w ryj, żeby jechali ciebie na 2 baty.
        Przeczytałeś przychlaście?
        Teraz wypierdalaj z chujni.

        0

        0
        Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Zaraz was trochę podregulujemy | Czyzby Nowotwor | Uwielbiam byc bogaczem | Łysięjące bety - są leniwi i głupi | Tarnów, Paderewskiego 3 B-urdel | Antycypacja | Konował | Ceny ubrań w Polsce | nie cierpię roboli fizoli jebac ich | Pytanie do admina w sprawie strony chujnii | Faceci się nie szanują | Muka | Chujnia jest dla bogaczy, wypieradalać biedaki! | Przechodnie zombie | Nadchodzi komuna | Szkoła | zycie jest ciezkie - odnosnie wydawania pieniedzy | "Tyle to ja pieniędzy wydaje w weekend" - o bezmyślnym przeputaniu kasy | Help Desk w PLN | Superbohaterzy inflacji PLN | 5k to idealny kapitał na start ! | Koniec demokracji w Polsce | Bogaci kontra biedni, a co ze średniakami? | RE Bez perspektyw w PLN - Wynajem nieruchomości: domów, mieszkań | Likwidacja gotówki | Wzrost wynagrodzeń w Polsce | Mlody bez perspektyw | "co masz do gejów?" | za duża kutanga | Jebane dzieci hossy | Jestem wygryw | Wspomnienia | MOJE FUNDAMENTY SZCZĘŚCIA | Myślę nad wszywką bądź totalną abstynencją | Cham, który ma kasę | Pierdolenie biedaków | Szukanie dziury w całym | To na pewno będzie obrona moich antyrodziców w sprawie o alimenty - choć bez powodu się mnie pozbyli | Wesela z piekła rodem ! | jak robić dużą forsę | Jak się robi kasę? Jak zbudować majątek? | Grubasy są jeszcze grubsze, gdy żrą jeszcze więcej i więcej i więcej | NAJWAŻNIEJSZE DLA SWOICH BYĆ ZAWSZE NAJLEPSZYM!!!!! - a poza tym mieć kasę, dużo kasy!!! | I tak trzeba pracować i mieć pieniądze: materialistki lub niematerialistki | Tinder to randkowe wielkie oszustwo | RE: Uwielbiam dziewczyny | Jestem karłem | Chujnia o śmierci | Uwielbiam dziewczyny