Tytuły na portalach

Czy Was też denerwują popierdolone tytuły tematów na portalach takich jak WP czy ONET? Często nic nie maja wspólnego z treścią… aby tylko wejść, aby była odsłona i wybiło się że otworzyła się reklama gdzieś tam obok.. Paranoja, masakra i robienie ludzi w chuja! Jakiś celebryta kichnie na przyjęciu i przewróci tym kieliszek od np szampana, a w tytule „Wielki skandal na salonach” no kurwa jaki skandal? Ja pierdole dzień świra normalnie! Albo inny rodzaj tytułów… „Robisz to? To może Ci zaszkodzić” i koniec kurwa… nic więcej.. wchodzisz a tam jakiś chujowa notka napisana przez niedouka z pierwszego roku, debila o wpierdalaniu pączków… wszystko to biznes który wpływa na wiarygodność i jakość. Teraz jak przeglądam któryś z tych portali to części „artykułów” nawet nie otwieram bo tytuł jest aż tak krzykliwy i bulwersujący, że jestem pewien, że zawartość będzie równa zawartości brudnej pieluchy. Zresztą przez te tytuły coraz częściej w ogóle nie odwiedzam ww. portali…

91
54

Komentarze do "Tytuły na portalach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A po chuj w ogóle wchodzić na takie portale?

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Ale po co w ogóle je odwiedzać?

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Masz rację. To medialne gówno mnie też wkurza. Na wp nie wchodzę, od kiedyś ogłosili b. prezydenta Kaczyńskiego polakiem nr 1. Obecnie najlepszym wg mnie portalem jest gazeta pl, normalne tematy bez większej cenzury.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Upadł mi chleb masłem w dół. Wniosek: posmarowałem kromkę po niewłaściwej stronie.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Nie denerwują, bo nie mam pojęcia co tam wypisują… po chuj tam wchodzić w ogóle?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Też mnie to denerwuje. Podobnie jak kolega wyżej polecam gazeta.pl

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Tak, kiedyś się na to łapałem, teraz mam zasadę, kiedy zobaczę taki „artykuł” , nie wchodzę tam specjalnie, kiedy zobaczę drugi raz nie wchodzę w ogóle na tą stronę. Omijam już interie, wp, onety, kozaczki i inne śmiecie.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. do autora – dobrze mówisz, mnie też to wkurwia
  do „3” – gazeta.pl świetnym portalem? hahaha posrało Cię czy jak? toż to jest największy ściek medialny, gorszy od tvnu

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A daj spokój. Ja tam wchodziłem czasem na niewiarygodne.pl by się pośmiać z tych walniętych komentarzy 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Nie wkurwiają mnie bo tam nie wchodzę.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Nie byłoby tego typu portali, gdyby poziom intelektualny społeczeństwa był wyższy. Niestety ludzie w większości zatracili zdolność umiejętnej selekcji merytorycznej docierającej wiadomości. Na ślepo chłoną to, co serwują im współczesne media. Promuje się lans, próżność i tanią sensację. Ludzie to oglądają, albowiem chcą się z tym utożsamiać. Takie portale na tym właśnie bazują. Ich przekaz jest lekki, nie wymaga myślenia oraz wstępnej wiedzy na jakiś temat. A ponieważ ludzie są odmóżdżeni, co raz częściej je odwiedzają.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Gazeta pl ściek medialny? Gorszy od tvn? A wiem. Ty jesteś od tv trwam, i pienisz się gdy tylko na gazecie.pl ujawni się kolejny przypadek pedofili wśród księży, albo ile zadał kasy chodząc po kolędzie. Albo wolisz pudelek i te wszystkie niusy: och! Pokazała cycki! Znanej aktorce wyskoczył pryszcz! Gwiazda znanego programu ma nowego kochanka! Doda ujawniła, jak w wieku 15 lat straciła dziewictwo! Gratuluję braku rozumu.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @3 Gazeta.pl ?
  Bez cenzury? Leć się przewietrz.

  0

  0
  Odpowiedz