Ukraina

Wiem, że Ukraina to temat oklepany jak kutas Byczywąsa, ale muszę to napisać. Ostatnio czytałem artykuł o tym co Polska robi aby pomóc Ukrainie – o pomocy humanitarnej, o miejscach dla ukraińskich studentów, ogólnie o wsparciu materialnym i politycznym. To co przeczytałem w komentarzach mnie rozjebało, bo Polacy mają pretensje do rządu i ogólnie do tych co pomagają. Pretensje w stylu: „u mnie dziurawe drogi, a oni obcym dają!”, „niskie emerytury, a Ukraińcom wysyłają kasę!”. Po pierwsze to, że wyślą parę skrzynek z konserwami i kocami, to bardziej kwestia symboliki, dodania otuchy, pokazania, że nie są sami. Po drugie – najważniejsze – akurat Polacy powinni mieć trochę empatii dla narodu, w którego wewnętrzne sprawy ni z gruchy ni z pietruchy wpierdala się inne państwo i to jeszcze Rosja. Sami w końcu to przeżywaliśmy nie raz, rozjebywały nas Ruski czy Niemcy, to szła emigracja do Francji, do Wielkiej Brytanii i tam nam zawsze ktoś pomagał, wspierał, chociaż nawet symbolicznie i to było dla nas ważne. Jak była Solidarność, to też wszyscy patrzyli z nadzieją na Bushów i Reaganów i cały zachód, żeby tu coś przycisnęli, tu coś pomogli, też do nas przychodziły paczki z pomocą. A jak nam nie pomogli w którymś momencie historii, to mamy do nich wielki żal do teraz (i słusznie), jak to było np. z Anglią i Francją podczas drugiej wojny. Teraz Ukraina jest w przełomowym momencie swojej historii, dzieją się tam co by nie było rzeczy ważne, mniej dla nas, ale dla nich na pewno. Ukraina jest 20 lat za nami i chce tego samego co my 20 lat temu: unijnych paszportów, kasiury z UE, lepszych dróg i wszystkiego tego co jest zajebiste, a my już w Polsce na to nie zwracamy uwagi, bo się przyzwyczailiśmy i narzekamy teraz na coś innego. Wiadomo, że są tam też pojebusy, banderowcy, komuchy, ale wiadomo, że to jest margines, a 99% społeczeństwa to normalni ludzie tacy sami jak Polacy, którzy chcą normalnie żyć. Znam paru Ukraińców i wiem, że Polska im ogólnie imponuje, patrzą na nas z jakąś tam nadzieją, że jak ich będziemy wspierać, to nie zostaną sami na pożarcie przez Ruskich. A tu kurwa czytam, że nie pomagajmy im, bo u mnie na wsi chodniki krzywe, a ja mam niską rentę. No ja pierdolę, dla mnie żenada. Ciekawe jakbyście się czuli gdyby za Solidarności ludzie w USA czy Anglii by mówili: „ja pierdolę, po co pomagać tym polaczkom, chuj nas obchodzą ich jebane sprawy, lepiej niech za tę kasę wyremontują płot w Rochester”. Aha, jeszcze jedno: Otaku 2.0 – pierdol się.

89
137

Komentarze do "Ukraina"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pomagać symbolicznie owszem, ale jak widzę pierdolców w telewizorze mówiących że absolutnie trzeba broń wysłać na Ukrainę to już mnie cholera jasna i kurwica strzela. Może jeszcze Ruskim wojnę wypowiemy jak kaczor wygra wybory, ja pierdole…

  7

  1
  Odpowiedz
 3. Lepiej żeby oni walczyli z ruskimi a nie my za rok czy dwa. Słusznie zauważyłeś sprawę PL w IIwś.

  1

  4
  Odpowiedz
 4. A co ty chłopie pierdolisz. Po pierwsze to Ukraińskie społeczeństwo w dużej mierze samo jest sobie winne tego rozpierdolu. Kto im kazał z koktajlami mołotowa, cegłówkami, bronią itd. robić rozpierdol w Kijowie. Kto im kazał strzelać do Janukowicza. W normalnym kraju robi się referendum albo coś, ale nie kurwa, w Ukrainie musieli zacząć atakować budynki rządowe, rzucać w Berkut mołotowami i cegłami, a potem się się dziwili że zły Berkut zaczął strzelać. A jak wygrali w Kijowie to musieli Berkutowców upokarzać, kazać im przepraszać na kolanach, robili ścieżki wstydu. A to w większości rosyjskojęzyczni ze wschodu byli. Sami rozjebali swoje państwo a Putin jak to łajza to wykorzystał. Po drugie banderowcy to NIE MARGINES. Prawy sektor to teraz główna siła polityczna, paramilitarna i zorganizowana społecznie, a to są właśnie banderowcy, więc nie czaruj że to margines. Po trzecie Ukraina to wróg Polski, czemu mamy im pomagać? Zachód się na nas wyjebał tyle razy bo dbał zawsze o swoje interesy, czaisz? Chyba źle na tym Zachód nie wyszedł ostatecznie. Teraz się też wyjebują na Ukrainę, bo nie mają tam interesu, poza tym rusek bije się z ruskiem, tylko ten rusek nazywa się tak a ten srak. Wiem że mnie ty zaatakują od agentów Putina. Otóż moi drodzy sram na Putina i Rosję, wiem że to kurwa banda chuja jest i bandyci, ale Ukraińcy nie lepsi. Najpierw robią rozpierdol w swoim własnym kraju a teraz płaczą bo Putin im klapsa daje i chcą pomocy. Aha i nie porównujcie nas do Polski, nas wyjebali SOJUSZNICY, kto ma sojusz wojskowy z Ukrainą? Na pewno nie Polska, na pewno nie NATO, więc to nie jest ten sam kaliber wyruchania w dupsko jakiego Polska doświadczyła! Memorandum Budapesztańskie też nie ma zapisu, że jak integralność zostanie naruszona to że zbrojnie mają jej bronić kraje sygnotariusze. Poza tym to jeden z gwarantów zaatakował Ukrainę. A Ukraińcy sobie po swojemu ten dokument tłumaczą, że USA i GB powinni zaatakować Rosję. Bitch please!

  19

  4
  Odpowiedz
  1. Serdecznie mnie pierdoli ukraina i jej problemy. Mamy swoje własne i tym się zajmijmy a nie problemami narodu, który i tak się nadaje tylko do jednego – bycia niewolnikiem innego narodu.

   23

   1
   Odpowiedz
  2. Witam w końcu ktoś prawdę napisał ja uważam tak samo nie powinniśmy im wcale pomagać a wręcz przeciwnie to jest wielki wróg i jak pierwszy wbije nam noz w płacy

   13

   1
   Odpowiedz
   1. Przecież wiemy kto w Polsce rządzi !!! zydobanderowski i ounowski rząd PiS !.będzie jeszcze gorzej ,już tych morderców ,ludobójców jest w Polsce pięć milionów a dwa miliony dostali na legalny mieszkania ,czego Polacy w swojej ojczyźnie mogą tylko pomarzyć .głosujcie na nich ,to będziecie niewolnikami w swojej Ojczyźnie.

    1

    0
    Odpowiedz
   2. Upadlina to upadlina zawsze byli naszymi braćmi Słowianami!

    0

    2
    Odpowiedz
  3. Wszyscy zapomnieli jak Ukraińcy na dobrowe obok Hrubieszowa siekierami Polaków mordowali
   Jestem Polakiem i będę zawsze uczył Syna ze Ukrainiec to nie brat Tylko wróg Polski
   Niech ich Putin wybije pokoleji za to co zrobili

   2

   1
   Odpowiedz
 5. Aha i jeszcze jedno. W Polsce tysiące osób czeka na poważne operacje, czekają latami. A Ukraińcy są przyjmowani poza kolejnością i za darmo. I Ty twierdzisz że to jest w porządku? A co w Kijowie jest wojna? Szpitali tam nie ma? Przecież ta wojna jest na 1/20 terenu Ukrainy. Hipokryzja!

  20

  1
  Odpowiedz
  1. Jakiej ,,,,Ukrainy,,,,!!!;! Nie ma czegoś takiego !!! Do samego Lwowa i Kijowa jest nasza ,POLSKA ziemia !!!! Tych ludobójców zaczęli przyjmować POpaprancy i cwele ludowcy a obecni zydobanderowcy pobili rekord w tym. Pytam się ::: gdzie są polscy mężczyźni ?!gdzie są patrioci ?; nawet wstydzą się polską flagę wywiesić na swoim domu czy mieszkaniu ,albo co gorsze ,boją się .

   3

   1
   Odpowiedz
 6. Jeżeli ktoś się wpier.ala – jak to określiłeś – w sprawy Ukrainy, i to na zasadzie całkowicie bezprawnej, to NATO i jej marionetka, czyli Unia Europejska. Rosja się broni. Ukraina to forpoczta Rosji. Ukraina to Rosja. Spróbujmy to zrozumieć, zamiast łykać natowską propagandę wojny.

  6

  1
  Odpowiedz
 7. 5 dawidowych dobrze napisane

  0

  0
  Odpowiedz
 8. „ja pierdolę, po co pomagać tym polaczkom, chuj nas obchodzą ich jebane sprawy, lepiej niech za tę kasę wyremontują płot w Rochester” no właśnie… Po chuj pomagali? Żeby powstała kolonia siły roboczej? Wolałbym być teraz szwabem albo ruskiem, jednych i drugich szanują na tym świecie i widzisz to choćby po samych wakacjach w ciepłych krajach. Ewentualnie nie byłoby mnie, bo przodkowie dostaliby kulę w łeb.

  Tak czy inaczej przez takich zjebów jak Ty dostaniemy po dupie. Nie bój się zachód już dawno się z Rosją dogadał, pospólstwo obserwuje tylko teatrzyk. A Polska straci na tym, jak zwykle.

  Żeby kozaczyć, to trzeba mieć czym kozaczyć. USA ma zajebiste wojsko, a my co kurwa? Stare ruskie czołgi i kilka nówek od szwabów? No rozpierdolimy tym pół świata.

  No ale zaraz mi powiesz, że NATO itp.
  Podczas wojny też były różne sojusze i jesteśmy najlepszym przykładem na to, że o chuja można je rozbić.

  1

  2
  Odpowiedz
 9. No stary.Wreszcie coś mądrego ktoś napisał.Sporo jest takich dla których Ukrainiec=banderowiec.U nas może nie ma narodowców radykałów? Przypatrzcie się Dumie Federacji Rosyjskiej.Ile ich tam kurwa siedzi.No i oni komuś innemu zarzucają faszyzm.To co najmniej żałosne.Poza tym nasza pomoc jest co najwyżej symboliczna,co sam świetnie zauważyłeś.Tutaj trzeba myśleć w długim okresie czasu.Nie wystarczy nam na wschodzie Białoruś i obwód kaliningradzki?Po chuj nam jeszcze prorosyjska Ukraina.Przecież to ogromny rynek zbytu.Wszyscy liczą na to,że jak Ukraina wejdzie za te parenaście lat do UE to będziemy mogli im sprzedawać więcej naszych towarów.Poza tym patrząc na spadek liczby ludności i minimalną dzietność to i tak będziemy ich potrzebowali ,żeby pracowali dla nas na naszych emerytów.Niemcy też pewno nie są zadowoleni ,że u nich tyle turasów ,ale nie mają wyjścia.

  3

  7
  Odpowiedz
 10. Pierdolí mnie ukraina. 1/5

  12

  2
  Odpowiedz
 11. Umuw sie ze mną na sexs.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. To nie byle jaka pomoc kolega bo Polska da im 20 mln…

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @1 kaczora to ty zostaw w spokoju, możesz mu co najwyżej buty wylizać zdradziecka łajzo

  3

  4
  Odpowiedz
 14. Popierdolony jesteś i tyle. Jak taki z Ciebie dobry przyjaciel Ukraińców to zapierdalaj z nimi na tej wojnie. Putin dobrze zrobił, że pokazuje kto tu rządzi. Geje z UE chciały rozszerzyć swoje terytorium na co Putin zareagował jak zareagował. Nie chce pod swoimi granicami pojebanych pedałów. Nie czarujmy się. UE to pedały. Ta zaraza niedługo wkroczy do Polski. Brzydzę się całą to Unią. Wylęgarnia zboczeńców, którym daję się przyzwolenie na śluby, buduje się meczety dla mniejszości islamskich, ja pierdole. To wszystko przez Żydów; Hitler powinien co do joty wybić każdego, ale niestety nie zdążył. Europa niedługo upadnie moralnie. Jak ja bym chciał żyć w Rosji, wolny od tego, że kiedykolwiek zobaczę pojebanego islamistę, czy pedałów… I do autora. Pewnie jesteś zjebanym lewakiem. Pozdrawiam. Pewnie lubisz w dupę. Pedał zasrany.

  11

  2
  Odpowiedz
 15. Z polityką ,to ty z Chujni wypierdalaj,ale już…

  0

  2
  Odpowiedz
 16. Autor 1/5 Pan numer @3 5 dawidowych. Jak już mamy coś zrobić to odebrać Lwów , a resztę dać Ruskim. A nie jakieś patałachy, zbawcy narodów jak zawsze, Austriaków przed Turasami też broniliśmy, a zostaliśmy przez nich wyruchani. Brytoli i Francuzów też broniliśmy, bo liczyliśmy na pomoc, jak było wiadomo. Czemu kurwa bawimy się w zbawców narodów i dostajemy po dupach? Zachód dawno nauczył się, że biznes jest najważniejszy.

  3

  0
  Odpowiedz
 17. Mistrz walki, kurwa. Naoglądał się żółtków i się podnieca. Tylko USA, a nie jakieś tam Żółtki, które tylko zerżnęły technologię od USA. Kto wymyślił układy scalone, mikroprocesory? Na pewno nie żółtki, tylko USA. I co Ci z tej japońskiej pensji, jak masz najwyższe ceny na świecie na tej swojej wyspie. A w Ameryce wszystko dobrze i tanio. A oprócz tego, że jestem programistą C++, to równie dobrze znam języki Java, Delphi, BASIC, Assembler, PHP, Ruby. Także uklęknij skośny patałachu.

  1

  3
  Odpowiedz
 18. POMAGALI NAM – śmiech na sali, chyba, że chodziło Ci o podanie szmaty do mycia podłogi…
  Pomagali… chyba, że chodzi o niewywiązanie się Francji z umowy..
  Sprzedania Polski.
  Przemyśl to i PAMIĘTAJ w polityce nie ma przyjaciół, są tylko wrogowie.
  Wysłać broń pomóc?
  Od razu zaatakujmy Federacje Rosyjską.
  Człowieku zrozum… Ukraina to taki mały punkcik, gdzie mieszkają zacofani ludzie, czym chcesz się obronić?
  Polska chyba kamieniami… a te pakty sojusze… jaką masz gwarancje, że sojusznicy się wywiążą? ŻADNĄ!
  Chcesz sprzedać kraj?
  PO NASZYM TRUPIE!

  POLAK MAŁY

  2

  0
  Odpowiedz
 19. Słuchaj mnie kurwa dzieciakowaty cwelu. Ukraińców zwozili do szpitala w Przemyślu karetkami z Rzeszowa, a zwozili kabanów z Mościsk, Lwowa i Szeginii… A po moją żonę jak rodziła nikt kurwa nie przyjechał! Ja miałem czekać na zabieg pół roku, operacja żołądka, bo takie kolejki… A tu? kurwa cud! są miejsca w szpitalach! Nie ma kolejek! Nagle mnóstwo specjalistów! huj by was strzelił. Ja też znam paru banderowców i ich pierdole. nie pozdrawiam i wszystkiego najgorszego.

  12

  0
  Odpowiedz
 20. @3 No tak, w normalnym kraju robi się referendum, ale w takim kraju, który sklasyfikowany jest na 156 miejscu ze 165 w ogóle pod względem wskaźnika korupcji, pozostają już tylko mniej akceptowalne i bardziej radykalne metody dochodzenia swoich praw, nawet jeśli jest to tylko przejaw desperacji.

  1

  0
  Odpowiedz
 21. W mojej grupie było kilka Ukrainek, ni chuja sobie nie radziły, ale przepchnięto je, bo przecież ciężka sytuacja u nich w kraju, Polaków natomiast wywalali na zbity pysk bez mrugnięcia okiem.

  7

  0
  Odpowiedz
 22. @8 mnie rozjebał… Ukrainiec będzie jebał u polaczka prostaczka za 600 pln zamiast jechać do niemiec czy anglii za 10 x tyle, no logiczny gościu jesteś aż się posrałem z wrażenia…nadajesz się na ministra ekonomii..

  1

  2
  Odpowiedz
 23. Pan Spuszczalski ma Pan spust! Ma pan spust!

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Nie wiem, co tu piszesz o tej Ukrainie skurwiałej i nawet nie mam ochoty tego czytać. Pewnie jakieś debilne chuja warte przemyślenia

  4

  0
  Odpowiedz
 25. Jeżeli dla ciebie normalnym jest że w Polsce my czekamy na wizytę u lekarza specjalisty lata, a Ukraińców przyjmują z automatu to ja nie mam żadnych pytań. Miałem okazje zaobserwować wiele razy jak się zachowują Ukraińcy którzy przyjeżdżają do Polski. Jednym zdaniem bydło i chlew gorsze niż nasi dresiarze. Większość obecnych ‚elit” politycznych Ukrainy to rzeczywiście środowiska czerpiące z dziedzictwa Banderowców. Mówi ci to osoba która z wykształcenia jest historykiem…
  Kuba, którego znudziła już walka z wiatrakami…

  7

  0
  Odpowiedz
 26. Chłopie, z takim trzeźwym myśleniem to nie tutaj; tutaj usłyszysz tylko „Bandera!!!!” albo „Pamiętajcie o Wołyniu!!!1111jedenjedenjeden”. Szkoda, że ci, co tak krzyczą, o Stalinie i Katyniu jakoś zapominają.

  1

  1
  Odpowiedz
 27. Tu Otaku 2.0,jak ci kutasie ze wsi Polska nie pasuje to wypierdalaj śmieciu na zmywak do Dublina,albo szwabom sprzątaj wille.Buca się znasz na sytuacji geopolitycznej w Europie.

  0

  1
  Odpowiedz
 28. Ten konflikt zbrojny to kilkaset kilometrów drogi od np.wojew.podkarpackiego.Nie można pozostać obojętnym i udawać że nic się nie dzieje.

  0

  1
  Odpowiedz
 29. Tu Otaku 2.0. Ja też cie kocham stary. Dziś wsadziłem sobie sushi w dupę, bo japoński dentysta mi powiedział, że mam jeść drugą stroną. Piecze, kurwa… Ile można wpierdalać sushi?

  2

  0
  Odpowiedz
 30. Nie czytałem komentarzy, żeby uczciwie napisać co myślę. Ukraincy morodowali Polaków jak niemcy i ruscy z pełną premedydacją. Od wieków była nienawiść rusia kozacka z czego potem bolszewizm korzystał, takie było zacofanie i propaganda. Nie żałuję ukraińców dobrze im za obrażanie Polaków i wszystkie krzywdy, no i pomniki LENINA chuj im w dupę. Druga strona mojego myślenia taka, że wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Uważam, że ruscy politycy i społeczeństwo mentalnie jest przeciwko zachodowi i przeciwko Polakom. Uważam, że trzeba pomagać ukraińcom zbrojnie, dać sprzęt wojskowy ile fabryka daje co tylko można cała Europa. Rosja to wróg Polski od zawsze. Tak właśnie uważam. Bravo.

  0

  1
  Odpowiedz
 31. Patałachu @1 symbolicznie buduj tęczę i sobie w dupę wsadź!!!! Może ulotki wyślemy tak jak nas zrobili w chuja w 1939r. Sami jesteśmy słabi ale trzeba pomagać pełną parą i działać w NATO i UE pełną parą. Jesteśmy wielkim krajem i narodem, graniczymy z ruskimi i ukraniną. Jesteś pajacem głowa w piasek i dupę wypinaj, żeby elegancko wyszło kopnięcie zachodnich panów ułożoną nogą w firmowym obuwiu!!!!!

  0

  1
  Odpowiedz
 32. Sto czołgów nie zmniejszy kolejek do lekarza.

  1

  1
  Odpowiedz
 33. Patałachu @3 zmień kablówkę.

  0

  0
  Odpowiedz
 34. W huju mam Ukrainę, wszystkich banderowców i wszystkie ukraińskie kurwy. To żeby zdechli jak najszybciej, leży w naszym polskim interesie. Jak już mamy komuś pomagać to lepiej Rosjanom żyjącym na wschodzie Ukrainy i walczącym swoją wolność. Chociaż ich też mam w huju. Nara buraku.

  0

  1
  Odpowiedz
 35. autora chujni chyba piorun pierdolnął żadnej pomocy dla tych pierdolonych banderowców jak im było źle to dobrze że coś z tym zrobili ale to nie nasza sprawa,bo jak nasi przyjebani politycy zaczną pyskować putinowi to później jak przyjdzie co doczego to oni sobie uciekną do ciepłych krajów z naszymi pieniędzmi a zwykli Polacy znowu będą mieć przesrane

  3

  0
  Odpowiedz
 36. Nie zapomnijcie o jednym: You only live once.

  0

  2
  Odpowiedz
 37. Tak, tego nie mozna zapominac: zyjemy tylko ten raz jeden jedyny. To nasze, krotkie, marne, absurdalne, zalosne zycie.

  2

  0
  Odpowiedz
 38. Co tu tyle gadac i pisac o Ukrainie. Rosja i tak wszystko wezmie i nikt nawet nie kiwnie palcem. Tak jak nam w 1939 sprzymierzency pomogli, jak nas bandyci jebani, mordercy i ludoboje tysiacokrtonie jebani napadli. Popamietajcie moje slowa. W tym roku wiecej sie wydarzy, niz sobie to moze w tych swoich tepych glowach wyobrazic. Pierdole caly zachod i
  Ameryke tak samo. To wszystko gowno warte.

  1

  0
  Odpowiedz
 39. Jak dobrze że spierdoliłem z tego waszego wielkiego kraju. banda pojebanych biedaczków z niespełnionymi ambicjami… Przepraszam wszystkich normalnych co jeszcze się uchowali…

  0

  3
  Odpowiedz
 40. Do autora,USA i Anglia pomagały nam,owszem ale mieli z czego,a u nas co,dziura budżetowa coraz większa.Ktoś napisał o 20 mln,ciekawe do czyjej kieszeni to pójdzie.

  0

  1
  Odpowiedz
 41. @32 nie wymyślaj mi cieciu bo jesteśmy, jesteście tycim krajem, który gówno znaczy i będzie powiewał jak mu każą. Jak się ktoś wkurwi to może was rozjebać w pizdu razem z tą ukrainą. mam rodzinę w Polsce i powtarzam, chuj mnie strzela jak paru debili podskakuje a tysiące innych krzyczy „hurra”. Zacznijcie myśleć w tej Polsce wreszcie!

  0

  0
  Odpowiedz
 42. @12 Nie, nie zostawię Kaczora w spokoju dopóki będzie działał na moją szkodę albo na szkodę moich bliskich. Zdradziecka łajzo to sobie do mamusi swojej mów a wylizać buty to może każdy, ja, ty, kaczor więc nie pierdol tylko myśl, zapisz sobie na kartce – za rok, pięć NIC się kurwa w twoim życiu nie zmieni, Będziesz dalej klepał biedę i żył do pierwszego z jebanym kredytem na 30 lat a politycy będą wołać i walczyć o lepszą Polskę. Jak się mylę to chętnie odszczekam a jeśli mam rację? Myśl, kurwa!

  0

  0
  Odpowiedz
 43. @13 jebany katobolszewik.

  0

  0
  Odpowiedz
 44. Żadnej pomocy dla tej jebanej dziczy nie znającej elektryczności i kanalizacji.

  Dozbrajajcie banderowców dalej to pewnego dnia się obudzicie a wasze matki i córki będą miały ryje zaorane siekierami.

  Banderowców jest ponad 30% przy granicy i w przeciwieństwie do nas są uzbrojeni i wyszkoleni w chuj więc nie pierdolcie bo jeszcze może być tak, że to rosja będzie nas ratować. Przy okazji wypierdalając znowu całą inteligencję.

  5

  0
  Odpowiedz
 45. Ad 3 – racja!

  0

  0
  Odpowiedz
 46. Do 15 oj,mądrze prawisz,ale Polacy nigdy się nie nauczą.Aha,we Lwowie stoi pomnik Bandery.

  2

  0
  Odpowiedz
 47. Jebać ukraińców, jakby mogli to wbili by nam widły w plecy (1943), powinniśmy odebrać im Lwów i podzielić się Kijowem z Rosją.

  6

  0
  Odpowiedz
 48. banderowskie ścierwo zamilcz

  3

  0
  Odpowiedz
 49. 1 dobrze powiedziales

  0

  0
  Odpowiedz
 50. jebać wszystkich ukraińców , jebane banderowskie ścierwa

  5

  0
  Odpowiedz
  1. jebać i ch za Wołyń i za odbieranie na roboty wypierdalać z Polski. Trzeba wreszcie założyć organizację przeciw nim bo nas w końcu zaczną wyrzynać.

   2

   0
   Odpowiedz
 51. Po 1. wkurwia mnie Ukraina a po 2 wkurwiasz mnie ty

  3

  0
  Odpowiedz
 52. Polski Lwów! Ty sprzedajna kurwo..

  1

  0
  Odpowiedz
 53. Chyba nadchodzi wreszcie czas, aby oddać Ukraińcom to co zrobili z Naszymi Przodkami w 1943 roku jak i kilkanaście lat przed pamiętnym rokiem. Mają jeszcze czas niech wracają do swojego kraju. A jak nie to niech spytają się jak się robi czystki etniczne swoich żyjących dziadków i babki, to będzie ich niedługo czekać.

  2

  0
  Odpowiedz
 54. Nie pomagajmy. Odzwdzieczymy sie za 1943. Niech radza sobie sami.

  2

  0
  Odpowiedz