Uparta robota

Boję się, że nigdy nie znajdę sobie innej roboty. Oraz to, że jest kiepska, mało płatna i szkodliwa psychicznie i fizycznie. Jestem w niej już sześć lat na taśmie i nie ma widoku, że będzie coś innego. Najbardziej dobija mnie to, że wszyscy z stamtąd odchodzą, ostatnio nawet najstarsi. Wydaje mi się również, że im dłużej tam jestem staje się niezastąpiony ale zarabiam tyle samo co na początku. Boję się, że choćbym chciał i miał gdzie odejść to mnie nie wypuszczą z tej firmy bo po mnie nie będzie miał kto robić. Czuję się tam jak w niewoli i więzieniu. A jak posiedzę parę dni w domu to uświadamiam sobie, że nie mam innej obcji i wracam na tą taśmę i tyram bez wolnej soboty. Chyba zmarnowałem wiele szans wcześniej a teraz będę tam do usranej śmierci.

52
48

Komentarze do "Uparta robota"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Rozwin skrzydła moj drogi,zawsze mozesz zostac krolem swiata.Pamietaj!Przyszlosc kreujesz Ty sam w swojej glowie a pozniej na zywo(przynajmniej dopoki jakis zasrtany cwel Ci czegos nie spierdoli).Tak wiec wypnij sie na Mesia(jakby mu na Tobie zalezalo odpalil by Ci premie ze swoich 17stu tysiecy)i ruszaj w swiat

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To nie marnuj kolejnych szans i poszukaj czegoś a z czasem znajdzie się …powodzenia. Bo za kilka lat bedziesz pisał to samo co teraz i nic się nie zmieni 🙂 Powodzenia i uwierz w siebie!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Przestań się dołować i kombinuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. u mesia robisz? toś bogaty,na wkupne miałeś trzy stówy!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ale o co chodzi ziom. Nie chcesz tyrać na taśmie? Składasz wymówienie i po problemie. W czym problem? No chyba że pracodawca straszy, że cie zabije.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A co to do chuja za firma z której nie chcą cię wypuścić ZK Wronki, albo tam gdzie walą konia do głównego zbiornika?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Mesiu taki szef, a pozwala żeby pracownicy obrabiali mu dupę w necie.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. ‚Boję się, że choćbym chciał i miał gdzie odejść to mnie nie wypuszczą z tej firmy bo po mnie nie będzie miał kto robić.’ jesteś pojebany i w to wierzysz czy to prowokacja?

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Skoro nie masz nic do stracenia – zastrajkuj, to podniosą Ci pensję. Albo wypierdolą na zbity ryj.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Wronki podrawiaja

  0

  0
  Odpowiedz