W Polsce nie bedzie lepiej-Manifest

Co się obudziłem to chujnia, od razu wali w łeb. Spałem może ze dwie godziny, bo w nocy naszło mnie na słuchanie Bogusia Wołoszańskiego-audycja w radio -historia II wojny światowej, tajemnice, zagadki-bardzo wciągający temat-chujnią jest, że taki program w formie słuchowiska, leci tylko o 3.10 nad ranem – jak mam być dumnym Polakiem skoro w godzinach największej oglądalności koło 20 leci M Jak miłość- WYJEBAĆ TVP, ale to jeszcze nic. Jadę wkurwiony na badania okresowe, wysyłają mnie z pracy… przychodzę, patrzę… kolejka jak Chuj. Nie zdziwiło by mnie to gdyby Ta kolejka była do lekarza, a to wszystko do rejestracji. Jak patrzę na nieudolność tej baby po 50, to mnie chuj jasny oblewa. 15 minut jeden pacjent. Czy ta przychodnia nie może wyznaczyć kogoś bardziej oblatanego? To jeszcze nic, odwołali Inter Regio tzn. Tanie Linie Kolejowe – ze względu na rentowność niską, nie jadą niektóre pociągi… Se myślę jaki chuj siedzi w tej PKP spółce jak zawsze ten pociąg był najebany ludźmi, że nie było nawet gdzie siąść – bo ceny konkurencyjne do innych alternatywnych połączeń komunikacyjnych. Bilet z W-wa do Krakowa to zaledwie 90zł – 400km. Bilet na odcinku 40 kilometrowym na ten sam pociąg kosztuje 10zł(cena bez ustawowej zniżki). Czy ten Ktoś Inteli-Gentny kto siedzi w tej spółce żeby nie pomyślał, że można zarobić podwyższając nieco na biletach dalekobieżnych, a obniżając na tych krótkich trasach. I tak ceny będą niższe niż te, które serwuje Inter CITY…

18
38

Komentarze do "W Polsce nie bedzie lepiej-Manifest"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ciekawe…bo ja za 480km inter city 62 zł płaciłem

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wpis jak wpis…ale po nim widać jaka jest zerowa świadomość o spółkach kolejowych w Polsce…
  KURWA MAĆ!!!
  INTER REGIO to spółka założona przez PRZEWOZY REGIONALNE a TANIE LINIE KOLEJOWE to SPÓŁKA PKP INTERCITY(na chwilę obecną bo jak to było kiedyś to już mętliku wprowadzał nie będę)
  Za burdel i obecną próbę zniszczenia INTERREGIO możesz obwiniać INTERCITY oraz POLSKIE LINIE KOLEJOWE.

  Cóż…inna sprawa że przeciętnego Kowalskiego w sumie gówno obchodzi burdel na szczycie on wsiada w pociąg i jedzie…no i tak w normalnym kraju powinno być ale póki co mieszkamy w Polsce…zapoznaj się z ofertami promocyjnymi.
  Bilet podróżnika,bilet weekendowy,bilet turystyczny,bilet plus.To jedyna opcja żeby jeździć za w miarę normalne pieniądze…no chyba że masz zniżki…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To się nazywa ustrój pokomunistyczny.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Szkoda, że już nie ma nowych odcinków słuchowiska Bodzia…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Chyba postkomunistyczny! I jak ma być dobrze w tym kraju, skoro 90% obywateli nie umie się posługiwać językiem polskim?!

  0

  0
  Odpowiedz