Wieczne narzekania Polaczków

Polacy tylko narzekać potrafią na rząd na premiera, na służbę zdrowia, bezrobocie itp. Jesteście największymi hipokrytami pod Słońcem, gdyż sami go wybraliście w powszechnych wyborach. Bezrobotni w Polsce mają jak w raju a jeszcze darmozjady narzekają! Dostają zasiłki, mają darmową opiekę lekarską, darmowe szkolenia, kursy itp. Na dodatek większość z nich pracuje na czarno. I jeszcze śmieją narzekać?? W dupach z tego dobrobytu się im poprzewracało. Służba zdrowia przez takich bezrobotnych pasożytów pada, ponieważ składek nie płacą a jeszcze trzeba ich gratisowo leczyć. Odciąć Polaczków od wszelakich zasiłków, pomocy społecznej, ochronek i innych „utrzymywalni nieudaczników” Zobaczymy jak wtedy będą śpiewać. A wszystkie te gratisy i przywileje z kieszeni uczciwych ciężko pracujących podatników. Chujnia i śrut w każdym calu. Pozdrawiam normalnie myślących obywateli.

74
113

Komentarze do "Wieczne narzekania Polaczków"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Słabe prowo…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. poza twoja hipokryzja w konco sam narzekasz i sam jestes polakiem sie zgadzam

  0

  0
  Odpowiedz
 4. ty normalnie myślący obywatel, a spróbuj to powiedzieć jakiemuś bezrobotnemu w twarz, na necie każdy jest odważny. Pewnie napisał to jakiś cwaniaczek z posadką w biurze u mamusi. Spierdalaj cioto sam jesteś nieudacznikiem, co ty możesz wiedzieć o ludzkich problemach skurwysynu, powinni cie wyjebać na zbity ryj żebyś zaczynał od samego dna wtedy nie będziesz taki cwany kutasie

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Polska to nie kraj, to stan umysłu.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Może wkońcu przez to „forum” ludzie się obudzą i zaczną działać coś przez takie tematy no niewiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Problem polega na tym, ze pracy w tym kraju po prostu nie ma i to jest fakt. 3 mln ludzi wyjechało za chlebem za granice, chcesz zlikwidować dla nich wszystko to dla nich wyrok śmierci. Zrozum, że dzisiaj o prace trudno bo jej nie ma.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. ok zgadzam się z Tobą, mówisz to samo co Korwin 20 lat temu. Tylko do tego w takim razie podatki muszą zostać obniżone żeby ci którzy teraz nie pracują mogli pracować i żeby miało to sens, dlaczego ? Bo dostając zasiłek 600, plus miasto opłaca chałupę to jest 500, plus są jakieś zniżki bony i paczki jedzenia, z 200, czyli robi się z 1300, to po kiego grzyba pracować skoro z roboty dostaniesz tyle samo a tu nie robisz nic ?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. daje 5 jestem za

  0

  0
  Odpowiedz
 10. No cóz, państwo opiekuńcze. Ja też jestem zdania, że tak jak w biznesie – słabe jednostki muszą odpaść, zbankrutować w gospodarce, tak i ludzie pracujący czy bezrobotni, są kowalami własnego losu, i rynek weryfikuje kto się nadaje a kto jest nieudacznikiem. jak ktoś ma minimum oleju w głowie, to nawet pójdzie do tej roboty za 1500 netto, ale żeby w domu nie zwariować. A nie opierdalanie się i narzekanie i picie kurwa od 8 rano. Mnie wkurwiają wszystkie żule nie dlatego, że śmierdzą, żebrają itd. ale dlatego, że ja na nich muszę robić. I ja za picie piwa w parku dostanę 100zł mandatu, a oni za jawne picie naprzeciw komisariatu nie dostaną nic, bo szkoda na takiego bloczku mandatowego, i tak nie ma z czego ściągnąć jak nie zapłaci. Więc ja robię na niego, on jest ubezpieczony, pijany od rana i zadowolony. A ja ze skwaszoną gębą budzę się o 6 kurwa żeby na niego jeździć i zapierdalać i na jemu podobnych.
  Jebać państwo opiekuńcze, powinna być tylko prywatna opieka zdrowotna na ubezpieczeniu dobrowolnym jak było w stanach. Kto nie ma ten się nie leczy i chuj 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Jak to czytam, to się zastanawiam, czy od razu nie spałować po nerkach takiego gamonia, jak ty… To właśnie ty, stawiając się w opozycji do tych pieprzących Polaków, sam jesteś kopnięty.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Po pierwsze ja tych ludzi nie wybrałem, bo nie chodzę na wybory. Po drugie nie chodzę na wybory to bo wybór miedzy kiła a rzeżączka. Żeby było jasne, nie żyje na bezrobotnym, ale uważam, że lepiej to dać tym ludziom niż dawać ulgi wielkim zagranicznym koncernom za rzekome wspaniałe nowe miejsca pracy – na taśmie za najniższa krajowa. Stąd potem te koncerny się pchają do Polski, bo maja tu białych murzynów, za przyzwoleniem naszego kraju. Ciekawe czy jakiś gebels robiłby na kasie za 300 euro. Za te ulgi jakie dostają od państwa, to każda z tych zatrudnionych osób mogła by swobodnie dostać zasiłek. A pierdolenie o pobudzaniu tym gospodarki też włóżmy między bajki, bo pobudzana jest gospodarka ale kraju, który lokuje tu swoje fabryki czy firmy – wiadomo, że hajs wraca tam z powrotem. Tak samo dopłaty dla pracodawców za tworzenie miejsc pracy. Jak to kurwa jest, że państwo praktycznie wypłaca wynagrodzenie, a jakiś „pracodawca” ma siłę roboczą za darmo. To chyba lepiej dać tym ludziom pieniądze bezpośrednio, niż pozwalać się na tym dorabiać jakimś „pracodawcom”. Wiem, że upraszczam, ale patrząc na to z boku to wygląda jakby to nasze państwo było stworzone tylko dla pracodawców. To oni ciągle narzekają jak im źle, jakie to straszne pieniądze muszą płacić, jaki to polski pracownik niewydajny itd. W jakiś dziwny sposób na zachodzie ludzie zarabiają kilka razy więcej i firmy z tytułu kosztów pracy nie bankrutują. Tylko w Polsce jak wiadomo, jak pracodawca założył sobie, że ma zarobić np. 100 tysi na miesiąc, to chuj by na chuju stawał, to tak musi być, więc jak coś nie wychodzi to trzeba obciąć pracownikom. Dlatego jak widzę wypowiedzi osobników typu Mojzesowicz (samo nazwisko już chyba wiele mówi) z jakiegoś śmiesznego stowarzyszenia pracodawców to nóż mi się w kieszeni otwiera. Dlatego uważam, że jak ktoś chce zabierać te żenujące przywileje typu zasiłki, ochrona medyczna itd to niech najpierw zabierze przywileje tym z koziej dupy pracodawcom. Generalnie żyjemy w chujni. Może Ci trochę rozjaśniłem w tej Twojej pustej łepetynie „kapitalisto spod budki z piwem”.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. W dupie to chyba się tobie poprzewracało i to porządnie. Z zasiłku 400 zł nie da rady się w razie czego utrzymać więc faktycznie bezrobotni raj mają, w kraju jest bieda więc nie dziwię się że jeśli ktoś może dorobić na czarno to dorabia, jakby wszyscy mieli chociaż tą średnią krajową to nikt nie musiałby wyciągać ręki po zasiłek. Osobiście nie stoję żle, ale widzę ilu osobom nie starcza na życie. Więc pogadamy jak trochę dorośniesz, założysz rodzinę, wyprowadzisz się od mamusi i naleje ci się wody w dupę. Powodzenia

  1

  0
  Odpowiedz
 14. popieram kurwa!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Odsyłam do chujni niżej w polsce nie chodzi o bezrobocie ale o ciulowo niskie zarobki.Twierdzenie że nie masz boś nierób jest prereklamowane-tu możesz zapieprzać jak wół ryjąc łbem o ziemię a i tak gówno masz-co najwyżej garba.Warszawka i rejon to nie wszystko nie każdy ma możliwości tam żyć.Wkur…mnie wpisy o podnoszeniu kwalifikacji jeżeli wszyscy zasiedliby na stołkach pierdziawkach w urzędach to co inteligencja by żarła-kto upiekłby chleb i go sprzedał?To że ludzie narzekają wynika z bardzo niskich wypłat i wcale się nie dziwię że społeczeństwo kombinuje bo czasami lepiej mieć zasiłek niż zapieprzać za 1150zl.

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Racja, racja! Prawdziwy Mężczyzna nie narzeka i potrafi ciężko i uczciwie tyrać. Nie chowa się jak tchórzliwy szczur do szarej strefy. Trzy stówy do łapy i zapraszam do złożenia CV w naszym łódzkim wydziale fabrycznym. Chujowiczu – sam odpowiedz sobie na pytanie, czy jesteś cipką gryzipiórkiem, czy prawdziwym Mężczyzną! Boisz się ryzyka, że stracisz trzy stówy i cię nie przyjmiemy? Boisz się ciężkiej męskiej pracy? Sam odpowiedz sobie na pytanie – kim jesteś.

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Ja tego pajaca nie wybierałem.Zasiłki? Chyba naoglądałeś się TVN.Żałujesz bezrobotnym,którzy często byli takimi samymi,pracującymi obywatelami RP,tylko przez zarządzanie krajem przez bandę komuchów po ’89 stracili swe ledwo znalezione miejsca pracy?A Ty byś chciał robić za 4zł/h i być traktowany jak ścierwo?Żałujesz pieniędzy na bezrobotnych,ale jak Tusk Cię robi w chuja na miliardy,to jeszcze się cieszysz,bo przecież jak można narzkeać na rząd?Debil z Ciebie 1/5.

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Idioto w każdym kraju jest opieka socjalna a jakoś przez to takiej chujni tam nie ma. Myślisz że branie byle jakiej pra y tworzy dobrobyt? Jak jest popyt na pracę za 800 brutto to pracodawcy twożą podaż. Wytłumaczę ci po twojemu. Jak ludzie chcą pracować za minimum to pracodawcy więcej nie zapłacą nawet gdyby mogli.
  A o tych zasiłkach z PUP to mogę ci powiedzieć że najpierw trzeba być rok bezrobotnym żeby go dostać. Tak samo jakiekolwiek dofinansowania np. na własną firmę, co jest bezsensem bo człowiek który przez rok nie znalazł zajęcia ma większe prawa niż ten który stara się coś robić (np pracować w normalniejszych krajach co rejestrację w pup wyklucza)

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Po pierwsze primo – Polacy to nie Polaczkowie. Polaczków to masz pan w dowcipach Teda Turnera, albo za Hitlera na przymusowych robotach u Herr Franza. Secundo, bezrobotny w Polszcze dostaje maksymalnie 794,20 zł przez pierwsze 3 miesiące, przez kolejne 624 zł. Jesli jest młody i nie zdążył przepracować 5 lat – dostanie odpowiednio mniej. Dostaje te ogromne pieniądze przez 6 do 12 miesięcy, a potem może wypieprzać do Irlandii, na wojnę w Czeczenii albo do ośrodka pomocy społecznej gdzie mu zaoferują od 400 do 500 zł na miesiąc. Osobiście polecałbym w takiej sytuacji Czeczenię – klimat lepszy, ludzie dobrzy i pogwałcic sobie można i zębów złotych nazbierać kombinerkami. Nic dziwnego, że robi się na czarno jak nie można na biało.
  Tertio, mój dobry człowieku, narzekanie polskie jest piekną wielowiekową tradycją wywiedzioną z tysiącletniej chujowiny w jakiej zyło od 90 do 95% społeczeństwa naszego pięknego kraju. Wymieńmy kolejno jej co bardziej kolorowe przejawy – miejscowi panowie ślachta oraz ich eminencje, wojska wielecko-krolewsko-husycko-krzyżacko-carsko-sułtańskie na pieszych wycieczkach zbiorowych, administracja Monsieur Fryderyka, Jewo Gosudarstwa oraz Cysarzowej Marii Teresy i ich nastepców. Chłopaki w feldgrau i ich kumple z pepeszami. Pięćdziesiąt lat pierdołowatych dziadków ze znaczkiem w klapie i czerwonymi telefonami. Dwadzieścia ostatnich lat wmawiania, że od zera dojdziesz do milionera zapierdalając w centrum outsorcingowym jako key account manager, i tak, koniecznie, musisz kupić sobie na kredyt koleją wersję VW golfa, bo bez tego umrzesz ty i dzieci twoje. A wiadomo, że wystarczy tylko zapierdalać 12 godzinn dziennie, popijać oxazepam Coca-Colą i kupować na raty, a hongkońskie kierownictwo zauważy cię, doceni i moze nawet przedłuzy umowę na kolejne 3 miesiące. I nie bedziesz musiał się ustawiac w kolejce po numerek w towarzystwie tych Polaczków-darmozjadów, co to pasą się z twych podatków.
  Quatro, chuj ci w dupę ciemna neoliberalna małpko. Chuj ci w dupę, jak komin ORP „Błyskawicy”.

  1

  0
  Odpowiedz
 20. Chujnię to Ty masz w głowie.Byłeś kiedyś bezrobotny ? Może na niemieckim arbeitslose skoro jak w raju… Pokory i śrutu w dupie życzę.Ludzka rzecz,że czasem komuś noga się powinie albo przyjdzie jakiś chuj i zamknie zakład pracy.I nie pisz per „Polaczki” bo tak o nas mówią nadziane cwele z zachodu.

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Chuj Ci na imie, ale masz racje

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Ja pierdziele. Popieram częściowo autora.
  Kto ma prawo narzekać? Ludzie, którzy chodzą na wybory. Kto narzeka? Wszyscy.
  Skurwysyństwo jakiego świat nie widział. I to pierdzienie o tym, że w tym kraju nie ma pracy. Wspaniałe usprawiedliwienie dla bezrobocia dziedzicznego czy braku kwalifikacji. Jeżeli następuje gwałtowny postęp technologiczny, to jak pracodawca może chcieć zatrudnić człowieka z „przestarzałymi” kompetencjami.
  Pzdr

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Komentarze 11, 16, 17 polecam raz jeszcze bardzo usilnie autorowi powyzszej chujni. Autor nie ma oczywiscie dobrze w glowie. to co pisze, to cos skandalicznego. Obawiam sie, ze chlopak nie ma nawet matury, bo od niej zaczyna sie czlowiek, ktory mysli, analizuje fakty, wypowiada sie ostroznie, sceptycznie, z rozwaga i rozwaga. Proponuje autorowi, aby sie wreszcie ogarnal, pierdolnal sie twardym drewnianym mlotkiem conajmniej z 10 razy w swoja pusta pale, albo walnal swoim glupim lbem 10 razy w sciane, to moze sie opamieta i przestanie bredzic jak pomylony. Niech mi tutaj zaden duren tylko nie oponuje ze nie mam racje, bo znam zycie, problemy, rynek pracy i wszelkie z tym zwiazane problemmy az za dobrze. Spedzilem dlugie lata w Polsce, prawie 20 lat zylem i pracowalem, czesto z przerwami, bo z praca roznie bywalo, w Niemczech, Francji, Anglii i Hiszpanii. Wykonywalem tam prace wymagajace kwalifikacji, wiem o co chodzi w kapitalizmie, nie mam zludzen i watpliwosci, ale ciesze sie, ze jest jeszcze troche ludzi myslacych i inteligentnych, bo tylko oni moga cokolwiek zmienic w tej naszej polskiej chujni i w innych krajach. Tam tez jest dla wielu niewesolo, a jako przyjezdny, czy to z Unii Europejskiej czy innego kraju jestes czesto bialym murzynem, ktorego wielu w ogole powaznie nie traktuje, a o znalezieniu przyzwoitej pracy bez przyzwoitej znajomosci jezyka mozesz od razu zapomniec. No diabli mnie po prostu biora, jak czytam taki syf jak te powyzsza chujnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Zamknij ryj ! Nie zdajesz sobie sprawy jakie jest życie bezrobotnego frajerze.

  1

  0
  Odpowiedz
 25. kolego spod”3″ jedziesz po gaciach ostro!!!!! tak trzymaj!!!!! to kurwy oszuści reszta gnoju,Mendy jebane-kurestwo RUDE pewnie?… pzdr.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Popieram w 1000% to co napisał numer @18! Jak dla mnie najlepszy komentarz. Tak dla przykładu dodam, że temat bezrobotnych i biednych dotyczy nie tylko młodszej części społeczeństwa, bo np. mój dziadek który w czasie II WŚ miał na tyle odwagi, że bronił wraz ze swoimi kolegami z oddziału AK polskie wsie przed zbieraniem kontyngentu przez Niemców, Kaumuków (czyt.ukraińców), po wojnie też bronił wsie przed rabusiami, zbirami z armii czerwonej, nkwd i ub. Za to, że bronił Polaków, to tzw.polaczki (czyli nie-Polacy, a zdrajcy Polski) tak mu zgotowali resztę życia, że zarabiał dużo poniżej najniższej krajowej (było coś takiego jak domiary) i gdyby nie pomoc rodziny i bliskich to umarłby z głodu. Ostatecznie umarł z powodu przedłużającej się choroby płuc (5 lat temu)-zapewne przedłużające się oczekiwanie na lekarza specjalistę -w obecnie panującym „dobrobycie” nie za bardzo mu w tym pomogło. A rodzina choć chciała, nie miała jak mu pomóc. Dlatego gościu malinowy autorze tego postu nie pisz tak o Polakach, bo jakiś Polak cię kiedyś namierzy i wtedy nie będzie ci już tak wesoło. A co do składek ZUS itp. itd. to -jakbyś nie wiedział- największa kasa idzie na emeryturki takich ścierw z ub, z LWP co kiedyś zabijali Polaków (wypłaty po naście tysięcy na emerytury oficerów ub/sb/LWP), a kasa na nasze emerytury -Polaków obecnie pracujących- jest pusta. Też pozdrawiam trzeźwo myślących! :]

  1

  0
  Odpowiedz
 27. wreszcie ktoś napisał prawde, ja też nienawidze polaczków za wieczne stękanie:( polaczki to beznadziejni ludzie, zawsze będą narzekać, bezrobotni mają tak dobrze że stać ich nawet na wóde i papierosy. jedyne co pociesza to to że około 20% ludzi w Polsce jest normalnych

  0

  1
  Odpowiedz
 28. Ty nędzna szumowino. Pewnie to piszesz z punktu widzenia nowobogackiego gnoja któremu tatuś dał. Ty nawet nie wiesz gnoju co to znaczy być bezrobotnym w tym kraju, jakie to katusze być świadomym że być może skończe jako menel pod biedronką bo na te siwi sriwi nikt nie odpowiada.Mnie zwolnili z posady bo trzeba było zrobić miejsce synalkowi kolegi szefa. Założe sie że to napisał nowobogacki śmieć rozżalony tym że niewolnicy nie chcą tyrać za 1000zł. Praca na czarno psi synu myślisz że taka fajna? To popracuj uczciwie chamie jebany i zaznaj tego dobrobytu. Nigdy nie pracowałeś w tym kraju stawiam głowe, nigdy uczciwie nie pracowałeś bo ktoś co widział jakie są tu stosunki pracy, jaki wyzysk to nie napisze takiego czegoś. A zasiłek skurwysynie sie należy po przepracowaniu jak psu kość! Marzy ci sie państwo niewolnicze i parobków tyrających za darmo? Ciebie człowiekiem ciężko nazwać bydlaku.Wyobraź sobie teraz śmieciu nże zostajesz bezrobotny……..bez zasiłku.

  1

  0
  Odpowiedz
 29. Ty nędzna szumowino. Pewnie to piszesz z punktu widzenia nowobogackiego gnoja któremu tatuś dał. Ty nawet nie wiesz gnoju co to znaczy być bezrobotnym w tym kraju, jakie to katusze być świadomym że być może skończe jako menel pod biedronką bo na te siwi sriwi nikt nie odpowiada.Mnie zwolnili z posady bo trzeba było zrobić miejsce synalkowi kolegi szefa. Założe sie że to napisał nowobogacki śmieć rozżalony tym że niewolnicy nie chcą tyrać za 1000zł. Praca na czarno psi synu myślisz że taka fajna? To popracuj uczciwie chamie i zaznaj tego dobrobytu. Nigdy nie pracowałeś w tym kraju stawiam głowe, nigdy uczciwie nie pracowałeś bo ktoś co widział jakie są tu stosunki pracy, jaki wyzysk to nie napisze takiego czegoś. A zasiłek skurwysynie sie należy po przepracowaniu jak psu kość! Marzy ci sie państwo niewolnicze i parobków tyrających za darmo? Ciebie człowiekiem ciężko nazwać bydlaku.Wyobraź sobie teraz śmieciu nże zostajesz bezrobotny……..bez zasiłku

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Do bydlęcia spod 9.Założe sie że jesteś synalkiem jakiegoś bandziora zwanego byznesmenem bo tylko kanalia mogła wychodować takie gówno ludzkie jak ty. Pewnie całe życie miałeś podane wszystko pod ryja, załatwione, dane, prace, dom samochodzik na 18, nigdy nie starałeś sie o nic bo tatuś załatwił! Na 100% tak jest job twa psia mać. Bo ktoś kto sam pracował na siebie nigdy nie napisze takiego postu tylko wyjątkowa kanalia.Stąd taka lekkość pisania o słabych i silnych jednostkach i super pracy za 1500 zł. Twój bełkot brzmi jak bełkot faszysty. Marzy ci sie państwo niewolników bez żadnych praw których nie stać na dentyste czy lekarza i wszechwładnych „prawiebogów” zwanych elytą. Jesteś gorszy niż Hitler! Hitler chciał wynieść swój naród do potęgi a ty chcesz swój własny naród uciemiężyć. Takich jak ty trzeba by łapać i strzelać do nich bez sądu. Życze ci człekopodobny bydlaku żeby ciebie życie zmusiło do tego abyś musiał żebrać o zasiłek albo iść takiej kanalii jak ty tyrać nie za 1500 ale za 900 zł i posmakować tego dobrobytu od tej strony którą tak chcesz zdeptać.

  1

  0
  Odpowiedz