Wielkie fiuty

Dlaczego inni mają wielkie fiuty a ja nie? Mam 28lat, 11cm długości w erekcji, 13,5cm w obwodzie. Jak jest flakiem to 3cm dlugosc a obwod 5cm. Japierdole XDD. Ale, inni mają 11cm w spoczynku na długość, a w erekcji 12cm. Ja mam malego fiuta ale jaj stanie to jest wielki, z kolei inni mają dlugie węże na 15cm długość, lub 18cm, ale jak im stanie to tez te same centymetry mają. Pojebane. A operacje na przedluzanie i pogrubienie sa nietrwałe, a te trwałe to grożą powikłaniami zdrowotnymi. Śrut

4
4

Komentarze do "Wielkie fiuty"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A co to za gówniane anatomiczno-fizjologiczne problemy? Poczytaj sobie „shower vs. grower”. Jeśli nie zrozumiesz różnicy, daj sobie spokój, zajmij się czymś innym niż rozmyślanie nad długością chuja, np. wymyśl sposób efektywnego skuwania asfaltu, który nie wkurwia krokodyli różańcowych albo wymyśl taki sposób przylutowania niebieskich diod świecących, żeby podświetlenie takiego wyświetlacza takimi diodami było bardziej wow-zajebiste.
  Jeśli natomiast pojmiesz różnicę, przestaniesz zadawać durne przedszkolne pytania żeby nie obniżać i tak już spadającego na mordę poziomu tego portalu.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Kurwa geniusz!!!

   Wymyśl sposób efektywnego skuwania asfaltu, który nie wkurwia krokodyli różańcowych albo wymyśl taki sposób przylutowania niebieskich diod świecących, żeby podświetlenie takiego wyświetlacza takimi diodami było bardziej wow-zajebiste.

   2

   0
   Odpowiedz
  2. Dlaczego niby te portale mają kiepską jakość?!

   1

   0
   Odpowiedz
  3. TY! Spierdalaj z tymi „krokodylami” i „asfaltem”. Lechia Poznań spuści wam taki wpierdol, ze swoja matka nie rozpozna. Wiemy, was jest kilku. Niedługo

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Ano widzisz patałachu , tak to już w życiu jest. Jedni mają wielkie nosy a inni wielkie chuje . Patałach – karakan co ma metr sześdziesiąt nosi rozmiar buta 44. Kumasz już , patałachu ?
  Ano , natura jest taka – im mniejszy spoczynkowo, tym większy w gotowości . Tylko mi tu patałachu nie mów , że zazdrościsz tym co mają po 20 cm plus – takiego chuja organizm do twardej erekcji nie postawi – możesz się wspomagać farmakologicznie , ale zaprawdę chuja wiele to ci nie pomoże. No i chuj 20 cm plus ma słaby wytrysk -niskie ciśnienie – anatomia .
  Konkluzja taka patałachu – ciesz się z tych jedenastu i nie rób afery i jak powiedział kiedyś jakiś informatyk na chujni ( co to 20 k zarabia – jak większość tych z branży IT – taki chuj – Pan twój zarabia 30 tysi i zawsze go śmieszą ci fantaści internetowi) spierdalaj z mojego internetu – cytat .
  Ps. To sam sobie wpisz , co ci się podoba.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Wszystko to GÓWNO warte co TY piszesz. Jesteś kurwa zagraniczna co chce nam dopierdolić. Po chuj Tfuj internet nam. NIC nam nie dajesz dobrego! Zamknij ten portal w Polsce i spierdalaj do Chin i Mongoli: tam masz MILJARDY Chujów do oszukiwania. Żebym ty cie wiecej nie widział. Piast Kołodziej

   0

   0
   Odpowiedz