Wiosna w parze z tolerancją

Wraz z wiosną rodzą się postokroć myśli o figlach i psotach ze swoją dziewczyną… Jest miło, bo wzajemnie się uzupełniamy. Razem przed siebie w dobrobycie z naturą wraz z nasuwającymi się samoistnie myślami o jej kształtach… I to by było na tyle dobrego wiosennego rozważania bo… raz po raz słyszę to w radio to tv, że życie par homoseksualistów jest zgodne z naturą… No przepraszam, nie widzę żebym ja miał ciągi do mężczyzn, a moja kobieta do dziewczyn i żeby to było w zgodzie z naturą. Jakby tak było moim pierwszym nasuwającym się argumentem par men for men jest brak zachowania ciągłości w potomkach, bo taka para dzieci mieć nie może. Wiem, że dzisiejsza medycyna może wszystko ale to już będzie lub nawet jest przesadą jeżeli media będą robić ze mnie durnia i wmawiać mnie będą, że to jest normalne. Obawy moje sięgają zenitu kiedy moje dziecko przy tak rozwijających się warunkach zapyta mnie dlaczego jego kolega ze szkoły ma dwóch ojców/wujków. Boje się, że w telewizji publicznej promuję się w sposób adekwatnie przekraczający granice dobrego smaku akceptacje gejostwa. Jak tak dalej pójdzie świat zwariuje… Choć jak tak myślę patrząc w ten szklany ekran… chyba już zwariował!!! SRUT!!!

20
47

Komentarze do "Wiosna w parze z tolerancją"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ty jesteś wzorem normalności, że jeśli nie możesz czegoś pojąć to musi to być nienormalne? Sam masz ochotę na figle, a masz coś przeciwko figlom innych i to tylko dlatego, że psują obraz Twojego „normalnego” świata. To jest podłe.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. ostatnio czytałam artykuł właśnie o tym. Wiem, że to media, ale z biologicznego punktu widzenia, coś w tym jest – występowanie takich osobników jest naturalne. Jest wiele tych, które wydają potomstwo, więc istnieje potrzeba takich, które nie będą, dla zachowania równowagi.
  Nie przejmuj się innymi ludźmi. Swojego dziecka przed tym nie ochronisz, nie zmienisz świata, niestety.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nie jesteś wystarczająco europejsko-postępowy! Mocherze! 😉 (tak, ten komentarz jest ironiczny; po przeczytaniu skonsultuj się ze zdrowym rozsądkiem)

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Do autora: Jeśli posiadasz tak dużą wiedzę o przyczynach homoseksualizmu, to może jaką pracę naukową opublikuj. I nie szafuj tak normalnością, bo ktoś kiedyś może uznać Ciebie za nienormalnego, bo wydaje mu się, że normalny być nie możesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. O kurwa! Zdejmij ubranie i chodź z gołym kutasem po ulicy. Ubrania nie są zgodne z naturą

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Alarm!!! Korzystanie z ubikacji nie jest zgodne z naturą!!!! Leć srać pod drzewo!!!!!ŚRRRUUTT

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Widać, że nie masz pojęcia na ten temat. A poza tym naturalne jest to, co występuje w przyrodzie. Nie próbuj mi wmawiać, że twoje bigoteryjne, skatoliczałe pierdoły to prawo naturalne. Wyjdź i zamknij drzwi!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Do Autora ostatniego posta: Homoseksualizm jest zjawiskiem nienaturalnym i powiedziałbym chorym. To prowadzi do degeneracji gatunku ludzkiego. Para potomstwa wydać nie może. W przyrodzie takie osobniki nie mogłyby się rozmnożyć i prawdopodobnie zostałyby zabite przez inne. Tutaj wchodzi w grę moralność ludzka, gdyż każdy człowiek ma prawo żyć. Moja powyższa wypowiedź nie oznacza, że jestem nietolerancyjny. Po prostu staram się być obiektywny.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Heh…wkurwia mnie zarówno panująca obecnie „moda na homosiów”ale tak samo wkurwia mnie „beton” katolicki…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Oj ludzie ludzie… brak słów. Autor tekstu ma 100% racje. A komantarze w stylu: załatwianie się w ubikacji nie jest naturalne, jest tak samo mądre jak autor tegoż komentarza. Natura (ewolucja) dążyła do tego co mamy obecnie przez miliony lat. Jeśli wygaśnie w nas ten prawidłowy popęd seksulany chyba nie trzeba tłumaczyc, co się stanie. Czy odprawianie stosunku ze zwierzętami jest dla was moralne/normalne i pragniecie tego dla waszych dzieci, wnuków? Chyba nie… Tak samo myślano o homosiach tysiące lat temu. Więc można wywnioskować, że i za pare/kilkadziesiąt lat(w zależności od otępienia społeczeństwa) i to będzie tolerowane. Bo przecież ona/on go „kocha”. Ale dziś promowanie takiego tolerancyjnego/modnego bycia kimś nienormalnym jest czymś na porządku dziennym. Z dnia na dzień zaczynam czuć coraz to większy wstręt do ludzi. Jeżeli homoseksualizm występuje w naturze(jak u delfinów czy gdzieś) ok. Komuś ma prawo odwalić, ale żeby to lansować? Uznawać za codzienność? Weźmy pod uwagę to, że jesteśmy o wiele bardziej rozumni niż te homoseksulane delfiny. Więc jak nam odpierdala to powinniśmy to zauważyć. A przynajmniej ktoś kto sam z siebie jest inteligenty. Bo taki młotek co używa mózgu stworzonego przez ogłupiałe społeczeństwo to gratuluje. Więć w podsumowaniu: To co teraz dzieje się jest wytworem chorej wyobraźni massmediów i opgłupienia społeczeństwa. A najbardziej głupia rzecz to chyba to, że za homosiami stawiają się „wierzący” katolicy. Ale jak zauważyłem w życiu: Głupiemu nie przepowiesz, bo ma swoje trzy głupie argumenty, które nawet nie muszą być prawdziwe, których będzie się trzymał aż sam nie zmądrzeje. Także chujowicze życzę rozumu!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Każdy może się pierdolić z kim tylko chce i jak chce, ale jak wychodzi z tym na ulice i domaga się swoich „praw” takich jak prawo do wychowywania dzieci to już jest choroba, i to psychiczna. Niestety, tolerancja jest dziś MODNA.
  Tolerancja to przyzwolenie na zło!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Drodzy chujowicze! Nawołuję Was, abyśmy wspólnie poszerzyli definicję słowa 'małżeństwo’ o następujące elementy:
  związek mężczyzny z mężczyzną, związek kobiety z kobietą, związek dorosłego z małoletnim dzieckiem, związek kobiety z wibratorem oraz związek mężczyzny z dębową szafą na ubrania!
  BTW: BISEXUALISM,

  0

  0
  Odpowiedz