Wór piniędzy

Żona mojej siostry, to zjeb. Ma 42 lata i jest starą panną. Ma dwóch facetów, którzy nie mają o sobie pojęcia, a mieszkają w niedalekiej okolicy. Ta kobieta jest materialistką. Spotyka się z tymi dwoma nieszczęśnika, bo dają jej pieniądze (zapomniałem dodać, że ona jest bezrobotna od narodzin). Dają jej pieniądze, a ona wydaje te niewielkie pieniądze na bazarach, kupuje bluzki, które przeważnie mają inny rozmiar, niż ona nosi, ale to nie znaczenia, te bluzki mają mieć cekinki, mają się świecić i być kolorowe, no debil po prostu, co tu dużo mówić. Kasa jest jej bogiem, a we łbie pustka i wygląd też ma kiepski, taka kolorowanka malowanka spod miasta. Nigdy nie pracowała, więc i emerytury nie będzie miała tandeciara, musi więc inaczej sobie radzić popapraniec niedoruchaniec. Powyzywał bym ją w wielką chęcią, no chuj tam, życie ją rozpierdoli w drobny pył, ja nic nie musze robić choć jej lekko mówiąc nienawidze, jak pedofili i polityków. Jedyne o czym zawsze mówi, to że jak jej Marek pojedzie do niemiec w wakacje, to jej przywiezie wór piniędzy i będzie żyła, jak dama, bo ona przecież nic nie umie i do niczego się nie nadaje, nawet posprzątanie idzie jej kulawo. Siedzi tylko całymi dniami przy oknie i patrzy na samochody (bo obok jest ulica) błuahahahahahahahahah 😀 śmiech na sali 😀 Dno i patolodżik po całości. Tyj, brzydnij i tępiej drucie kolczasty!

23
75

Komentarze do "Wór piniędzy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Żona mojej siostry?

  73

  1
  Odpowiedz
  1. O lesbach to ty nie slyszal???

   2

   4
   Odpowiedz
   1. Nie słyszałam o lesbach, które mają żony i są starą panną jednocześnie.

    10

    0
    Odpowiedz
 3. nwm czemu jej tak nienawidzisz ale powinienes powiedzie obu panom w co ona z nimi gra

  5

  4
  Odpowiedz
  1. Bo wszystkim daje (oczywiście nie za darmo), a jemu nie…

   0

   0
   Odpowiedz
 4. hehe tchórz. xD laska robi głupoty to nie dostanie opieprzu (bo faux pas wśród znajomych czy co), nie podbijecie do laski ze strachu, śmierdzi lasce z piczy to nie powiecie jej tylko rżniecie śledzia xDD główny problem facetów 1. brak hajsu 2. brak odwagi

  zazdrościsz tej malowance, że ma hajsiwo i dwóch parobków na nią, a ty o dupy i hajs musisz się starać xD

  15

  3
  Odpowiedz
  1. Nie ma znaczenia, że teraz ma hajsiwo i dwóch parobków i tak skończy jak gówno nawet jeżeli teraz ma lepiej. W mojej ocenie koleś dobrze robi, że nie tyka kupy. Kupa śmierdzi jak się ją tknie, zwłaszcza, że to żona jego siostry.

   9

   2
   Odpowiedz
   1. To znajdzie trzeciego parobka na starość, gówno jest obrotne w rurze życia.

    5

    1
    Odpowiedz
 5. Ostatnie zdanie to mistrzostwo świata.

  7

  0
  Odpowiedz
 6. Żona mojej siostry? „patolodżik” po całości? Pewnie chodzi o siostrę żony, ale do tego stopnia nie możesz zdzierżyć tego, że mimo swojego lenistwa radzi sobie lepiej od Ciebie, że prostego zdania nie możesz napisać. Z twojego wpisu wynika że nie jesteś w stanie jej powiedzieć co o niej myślisz, dlatego piszesz na tym portalu. Brawo za odwagę, jesteś prawdziwym twardzielem! Co Cię obchodzi jej emerytura i sytuacja jej partnerów? Utrzymujesz ją? Aha, już wiem. Pewnie sam zapierdalasz od rana do wieczora i gówno z tego masz, a ona nic nie musi robić i ma lepiej. Przynajmniej potrafi się w życiu urządzić i nie zaśmieca chujni takim gównem, jak to co napisałeś.

  24

  1
  Odpowiedz
 7. Oj! Czuje ból dupy że ci nie dala. No ale to wkońcu żona twojej siostry:-)

  17

  0
  Odpowiedz
 8. Chyba siostra twojej żony. Jakbyś opisywał moją sąsiadkę a dołu tylko tamta jest prawie 20 lat starsza. Zaczepia różnych facetów w różnym wieku z nadzieją że się jej uda. Wstrętna, stara raszpla.

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Ta pewnie za 20 lat też tak skończy 😉 No chyba, że rozwiedzie się w jego siostrą i zacznie normalne życie.

   6

   0
   Odpowiedz
 9. Dlatego jestem przeciwny legalizacji związków homoseksualnych

  11

  4
  Odpowiedz
 10. Napisał to albo typowy Sebix, albo jakiś gimbus.

  9

  0
  Odpowiedz
 11. Taki wytrawny ból dupy powinien być butelkowany i sprzedawany według roczników XD.

  21

  0
  Odpowiedz
  1. Pierre dy Anusse rocznik 2016.

   7

   0
   Odpowiedz
 12. A co Cię obchodzi jakaś stara panna i jej dwóch jeleni? Zawiscisz, że ma kasę dzięki cipie i nie musi nic robić?

  12

  3
  Odpowiedz