Wszechobecna indolencja

Chuj tam że wszyscy naokoło niemrawo gdzieś lezą a pustka im bije ze spojrzenia. Najgorsze jest to, że idę gdzieś do sklepu, do fryzjera, do restauracji, mam zamiar coś zrobić, planuję to dobrze, wiem czego chce a spotyka mnie coś w rodzaju pośliźnięcia się na gównie, czyli brak kompetencji. Mówie: obetnij mnie tak i tak, a ta pizda niemrawa nawet nożyczek nie potrafi trzymać, napierdala grzebieniem po głowie aż do krwi. Innym razem idę do sklepu, robię szybko i sprawnie zakupy, czekam w kolejce do kasy i co – na kasie siedzi jakaś stara menda co nie widzi kodu kreskowego i nie jest w stanie spisać kodu kreskowego. Albo kupuje w maku i płacę kartą kredytową, sprzedawczyni podaje paragon do podpisania ale kurwa gdzie tu długopis? i się sucz wypytuje klijentów z kolejki kto ma długopis. A największy wkurw bierze człowieka jak dzwoni jakiś kutas/pedał/student chujologii i jebaniec tak wciska kit, taki skurwiel przemądrzały że o mały włos nie kupuje jakiegoś na chuj potrzebnego mi pakietu internetowego. Naoglądała sie hołota tańców z gwiazdami, seriali i praca nie jest szanowana. Każdy tępy chuj myśli że jak chodził na studia, na byle jaki kierunek, będzie mu się wszystko należało. Takiego wała!
Ja pierdole takie usługi, sam se zrobie. A wszystkich was jebane niemrawce zwalniam! Wypierdalać!

50
50

Komentarze do "Wszechobecna indolencja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Na szczęście są jeszcze normalni ludzie, którzy po prostu wyjmują ze spodni faję, podają loszce do buzi i jest kurwa zajebiście, och kurwa jak zajebiście.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Masz 120% racji, ja też każdego spotykam co skończył studia zazwyczaj nie techniczne albo jakieś jebane politologie kulturoznactwa socjologie chujoligie gównologie i myślą że są najlepsi na świecie, niczym się nie różnią od wieśniaków-cebulaków taka jebana mentalność polaczków… w japonii ludzie tacy nie są…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Bardzo intrygujące i pasjonujące przygody koledze się ostatnio przytrafiły.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Kurwa, ludzie próbują zarabiać na życie a ty tutaj wyskakujesz z wielkim oburzeniem ( poza fryzjerką ). Swoją drogą pokazałeś hipokryzję w tym zdaniu „Każdy tępy chuj myśli że jak chodził na studia, na byle jaki kierunek, będzie mu się wszystko należało.” no właśnie ty masz takie podejście jakby ci się wszystko należało. „Naoglądała sie hołota tańców z gwiazdami, seriali i praca nie jest szanowana.” i po raz kolejny hipokryzja bo kto kurwa kupuje w Macu ?! Masz się za lepszego od innych a wcale taki nie jesteś, nie rozumiesz sytuacji wielu tych osób które bluzgasz. A po ostatnim zdaniu się zastanawiam czyś nie troll.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Bo to Bolanda.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Admin, mógłbyś zadbać o poziom tej strony. Zacznij od wyrzucenia małpy do zoo, niech tam dokazuje i robi fiki-miki.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Masz racje z tymi wszystkimi jebanymi kalcenterami i jebanych pseudo magistrów. Wszystkích jebać!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Zacznij od siebie dresiarska szmato a nie ludzi wyzywasz od najgorszych bez powodów!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. A mnie wkurwiają baby robiące zakupy w warzywniaku,no nie wie po co przyszła,i zaczyna się,a może pani poda to a może tamto,a czy to się dodaje do zupy,czy nie.No kurwa 40 50 latka nie wie jak gotować zupę.Niektóre baby to ciekawe stworzenia.

  0

  0
  Odpowiedz