Wszechwiedzący wszechwpieprzający

Co mnie wkurwia proszę państwa? A wkurwia mnie niemiłosiernie to, że są na tym świecie ludzie, którzy zawsze, ale to zawsze muszą się interesować innymi i obrabiać im dupę. Na przykład – świeci słońce, wszyscy ganiają w krótkich spodniach. Ja chodzę w długich, bo kurwa lubię. Bo tak jest mi wygodnie i tak kurwa chcę chodzić. Ale zawsze znajdzie się jakiś pacan, który to skomentuje. Pacan, który dosra tekstem typu „nie za gorąco ci?”. Albo kiedy w końcu ubiorę te zasrane krótkie spodnie(bo taki akurat miałem kaprys) to rzuci do drugiego, który teoretycznie był moim kumplem – „ooo, w końcu ubrał krótkie spodnie”. Gówno was obchodzi co ubieram i kiedy to robię! Interesujcie się waszymi zasranymi sprawami, a nie mną. No wkurwia mnie niemiłosiernie, że ludzie którzy sami robią pierdyliard rzeczy wydających się bez sensu zawsze widzą to, co ja robię. Powtarzam więc – gówno wam do tego czy chodzę w kożuchu w lecie czy w szortach w zimie. Gówno. Zainteresujcie się najpierw waszymi sprawami i życiami. I niemiłosiernie mnie to drażni. Niemiłosiernie. I zawsze tylko widzą coś u innych. U siebie nigdy. No chujnia jakich mało i śrut jak kokos.

91
79

Komentarze do "Wszechwiedzący wszechwpieprzający"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Oni właśnie dlatego to robią, żeby cię podkurwić. Pokazując swoje nerwy dajesz im tylko powód do zadowolenia. A to błąd. Idiotyczne zaczepki najlepiej zlekceważyć. Olej ich ciepłym moczem, pokaż, że gówno cię obchodzi czyjeś zdanie. Kiedy dotrze do nich, że nic sobie z tego nie robisz, odpuszczą. Zwyczajnie znudzą im się bezefektywne zaczepki. Psychologia człowieka, drogi kolego.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Pewnie jesteś w gimnazjum albo zawodówce/liceum/technikum to jest popierdolony wiek a jak pójdziesz do pracy to pewnie nie będzie takich pojebów, a może beda ? chuj to wie ale też mnie wkurwiają te zjeby…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Też ubieram długie spodnie- ba i też bluzkę z długim rękawem, bo nie chcę się opalić, i zniszczyć sobie UV skóry

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Znam to dobrze i też mnie to strasznie wk**wia.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. ubrać to można dziecko, spodnie się ZAKŁADA! (ew. ubierać się W)

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Musisz być jeszcze bardzo niedojrzały i nie radzisz sobie presją zewnętrzną, skoro takie banalne sytuacje wyprowadzają cię z równowagi. Na świecie jest 9 miliardów ludzi i przeważnie każdy coś tam myśli i mówi, a co myśli to mnie doprawdy gówno obchodzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A idź kurwa z takim czymś, tu się kurwa poważne rzeczy pisze.jebsię.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Też zawsze chodzę w długich spodniach bo tak mi jest po prostu wygodniej. Buraki nigdy nie mają swojego życia i interesują się cudzym, również mnie to wkurwia.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Do 5: Ty na prawdę nie masz innych problemów?!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ja nikomu nie obrabiam dupy, pewnie dlatego, że mam znakomicie obrobioną pałę – a to wszystko zapewnia mi moja loszka.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ludzie nie mają co robić to obserwują i pierdolą o wszystkich jakieś dyrdymały 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Oj Stary też mam tak w innych sprawach. Lubię bródkę nosić, nie jakąś jak u bin Ladena tylko normalną kilkudniową. I pojawiają się komentarze czy docinki. Jak byłem na emigracji to wiadomo, ciuchy do roboty a nie na salony, stare klapki i przetarte skarpety. Większość ludzi na to uwagi nie zwracała, ale dwóch młodszych zjebów tak samo robiło jakieś pierdolone komentatorstwo. Chuj z nimi.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ubiera się siebie albo choinkę. Spodnie się zakłada na dupę.

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Nie bierz tego do bani, sraj na nich I tyle, albo powiedz, żeby sobie kupili masc na ból dupy.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. tak jest tylko w Polsce. Nie pamietasz, jakie byly komentarze wlacznie z ” trzeba ja zabic” o babie z broda, ktora wygrala Eurowizje? Ona na Zachodzie nikogo nie ziebi, nie grzeje. Niech se kurwa nosi nawet chuja na plecach!!!! a nie. Polacy do wszystkiegho sie przypierdalaja. Jakie jest lekarstwo? Wypierdalaj z tego chorego kraju, wypierdalaj od chorego polskiego spoleczenstwa. To zakala Europy.

  0

  1
  Odpowiedz
 18. Ludzie w polsce są ograniczeni umysłowo, nie mają zainteresowań, więc nie potrafią żyć normalnie. Wszędzie wtrącanie nosa w nie swoje sprawy. Myślę, że w tym kraju 80% ludzi żyje sprawami innych, to po prostu bieda umysłowa.

  0

  0
  Odpowiedz