Zimowa chujnia

Mam pewien problem. Mianowicie, odkąd przyszła zima i spadł ten jebany śnieg na nasze piękne polskie ulice wkurwia mnie jedna kwestia, kwestia pewnego dozorcy. Jebany cieć zawsze jak spadnie ten pieprzony śnieg przychodzi pod okna mojej kamienicy i go odgarnia. Oczywiście robi to bardzo głośno a to jest najbardziej wkurwiające. Zawsze zaczyna tą swoją pracę o godzinie 5:30 lub 6:05. najbardziej w tym wszystkim chyba jest chujowe to że gdy się już obudzę to jakoś nie mam ochoty zleźć do niego na dół i mu wyjebać w kły. oczywiście uspokajam się i w myślach sobie powtarzam że to jest jego praca że musi mieć co jeść może nawet wykarmić rodzinę no ale kurwa dla czego tak kurwa głośno. To jest właśnie moja zimowa chujnia.

38
91

Komentarze do "Zimowa chujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. stopery sobie wpierdol

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No co ty. Po pierwsze, jest obowiązek odśnieżania chodników przed posesją. Po drugie, jeśli słychać odśnieżanie to znaczy że spadł śnieg i będzie fajnie!

  0

  1
  Odpowiedz
 4. O jeju kurwa jeszcze źle że odśnieżają.. zamieszkaj na wsi to pozapierdalasz sam z łopatą godzinę przed wyjściem z domu żeby w ogóle dotrzeć gdziekolwiek

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Szanowny gimnazjalisto! Proponuję zejść do dozorcy i powiedzieć mu, że sam śnieg odgarniesz po przebudzeniu, skoro Ci nie pasuje. Nie dość że ktoś robi to za Ciebie to Ci jeszcze nie pasuje, że za wcześnie, że za głośno. No ja pierdole, małolatom (bo nie wierzę żebyś miał więcej lat jak 16, jeśli tak to żal mi Cię) się w dupach przewraca. Może dozorca ma uważać żeby po ciuchutku odgarniać śnieg bo książę śpi. A w kły to Ci może mama wyjebać za nieodrobione zadanie.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. zamuruj sobie okna

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Dla ciebie specjanie zdanie wielokrotnie złożone: Gdyby tego nie robił to pewnie napisałbyś, że wkurwia cię ten dozorca który opierdala się z rana a ludzie nie mogą chodzić bo tak zasypane.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. ciesz sie chuju ze ci ktos pod domem odsnieza

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Jesteś właścicielem tej kamienicy, że piszesz moja? Hrabio,ciesz się, że sam nie musisz zapierdalać łopatą od 5.30 rano.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Jeszcze raz autor: do 4ki-nie przeprowadziłem się bo nie miałem pieniędzy na start, ponadto pieniądze szły wtedy w moją edukację która i tak mi nic nie dała.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Odśnieża o tej porze bo większość ludzi idzie na 7-8 godzine do roboty,co oznacza,że wstają 1 godzinę wcześniej(6-7) i chcą mieć odśnieżony chodnik kiedy wychodzą,żeby nie upierdolić sobie spodni i butów.Myśl czasem debilu.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Sam jesteś cieć. Jak ci nie pasi ze odśnieża to wstań choćby o 7-ej i zapierdalaj z łopatą. Jak ciecia braknie a twoja córka zaliczy dupą glebę i złamie rękę wspomnisz ciecia … z żalem.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. zwiększ masę !

  0

  1
  Odpowiedz