Zjebana drukarka

Półtora roku temu kupiłem drukarkę ze skanerem. Wyjebałem na nią prawie 1200 zł. Musiałem trochę poodkładać, bo jak wiadomo w tym zapchlonym kraju nic z normalnej pensji nie kupisz za jednym razem. Zeskanowałem może z 7 dokumentów i skserowałem ze 4 kartki i jebany skaner się spierdolił. Chujnia nieziemska, gwarancja się skończyła bo była na rok i teraz mogę se wziąść aviomarin na nerwicę jak patrzę na tą jebaną kupę złomu. Żeby tym zapchlonym chińczykom i taiwańczykom hemoroidy dupy porozpychały za ten chłam co produkują. Śrut … Zbieram na nastepną drukarkę, może się wyrobie w ciągu roku.

23
57

Komentarze do "Zjebana drukarka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Drukarkę mogę Ci sellnąć, ale bez skanera ;/

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Drukarka drukuje, tylko trzeba na początku czekać z 5min żeby sterownik wymordował skaner aż się kapnie że zjebany – też wkurwiające

  0

  0
  Odpowiedz
 4. JAKI KURWA ROK GWARANCJI? Koleżko, 24 miesiące odpowiedzialności sprzedawcy za niezgodność towaru z umową zgodnie z prawem unijnym ? pogugluj po Sieci i walcz o swoje! No i chyba zdrowo przepłaciłeś: na sprzęt, który ma przerabiać 11 kartek na 1,5 roku starczy Ci siakieś 300 PLN, wliczając w to dobrą flaszkę na opicie tego nabytku.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. No bo tak to jest jak się nie myśli.Trzeba było kupić sobie sprzęt średniej klasy za powiedzmy 500zł.Żywotność byłaby taka sama a jakby ci padł to wtedy mniejszy ból w sercu.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. To wypierdol drukarkę przez okno na głowę teściowej

  0

  0
  Odpowiedz
 7. kolejna wymyślona historyjka :-/ … co za idiota kupuje drukarkę aby wydrukować 4 kartki z wykonać parę skanów na rok !?

  0

  0
  Odpowiedz