Znów bez pracy

Znów mi nie przedłożyli umowy. Jebane dziwki jakieś kurwa wymówki, że niby merytorycznie ok tylko jakoś tak „nie zaiskrzyło”, szef nie widzi integracji z zespołem. Integracji po 3 miechach jak inni się znają kilka(naście) lat. A jak się kurwa pytam co konkretnie się nie podoba: komunikacja interpersonalna, urok osobisty, asertywność, empatia, motywacja, teamwork, poczucie humoru, wsparcie innych, identyfikacja z celami itd. itp. to głupi chuj mi mówi, że „coś ie zaiskrzyło”!!! Wiecie co wam powiem =D. Pierdolić system. Pierdolić system!!!! Mam w dupie wszystkich pojebanych prezesów, na których trzeba tyrać, wszystkich zasranych dyrektorów, cały ten kierat, codziennie całe życie od 8 do 16 zapierdalasz w kieracie jako poddany w strukturach firmowych. Pierdole to nie dla mnie. Od dzisiaj jestem swoim własnym mistrzem i panem. Jestem zaaaajebiiiiisty (choć wszyscy zwłaszcza szef wmawiają coś przeciwnego) i zakładam swój własny biznes. Haha!!! Jebał ich pies!! Pozdro!!

132
110

Komentarze do "Znów bez pracy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. co za plugawy i rynsztokowy język… nie wróżę sukcesów

  0

  2
  Odpowiedz
 3. Powodzenia !

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Ja kobieta nie musze pracować. Pracuje mój facet i mi daje na zakupy. W dupie mam prace

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Skoro „znów” to może warto się zastanowić, czy przypadkiem rzeczywiście czegoś nie ma na rzeczy? Trudno mi oceniać, bo „znów” może przecież znaczyć „po raz drugi z rzędu” (wtedy to może być faktycznie pech), albo też i piąty raz z rzędu (to już na 100% coś nie tak z Tobą).
  Pytasz się, „co konkretnie się nie podoba”? Prawda jest taka, że spora liczba osób po prostu przez grzeczność nie powie, że np. śmierdzisz, jesteś chamski, rzucasz jakimiś głupimi opiniami które lepiej zachować by było dla siebie lub coś w ten deseń. Zwłaszcza z tym ostatnim liderzy i managerowie się zbytnio nie odkrywają, bo to prosta ścieżka do bycia posądzonym o nietolerancję.
  Teraz musisz zrobić prosty rachunek sumienia: czy w ciągu tych ostatnich trzech miesięcy do nikogo nie rzuciłeś chamską uwagą? Nie wyrażałeś swojego mocno kontrowersyjnego stanowiska w jakiejś sprawie? Czy ubierałeś się normalnie? Jak było z higieną? Myłeś się codziennie?
  Zadaj sobie więcej takich pytań, popytaj znajomych i przyjaciół – oni pewnie widzą rzeczy, których Ty możesz nie dostrzegać.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Pogódź się marny patałachu, że skończysz u Byczywąsa (Janusza Tyracza Tracza) na tyrce. A mesiu będzie stał nad tobą z batem w łapie, jako że jest on męską prostytutką Byczywąsa i jednocześnie lubi oddać brutalność, której doznaje w skrajnych fantazjach seksualnych Byczywąsa. Dlatego mści się na pracownikach i podnosi ich wydajność poprzez ustawiczne smaganie batem. Pogódź się z tym. Lepiej mieć jakąkolwiek pracę i jakoś żyć niż umrzeć z głodu.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Jebać frajera!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Miałem kiedyś podobną sytuację. Byliśmy całym zespołem (5 osób) na obiedzie z klientem. Ja jestem małomówny to niewiele mówiłem. Po 2-3 miesiącach dostałem ocenę od klienta, że jestem niekomunikatywny! Ja pierdole! Myślałem, że mnie rozniesie. W pracy nigdy nic bo rozmawiać na temat projektu zawsze nie miałem problemów. Ale tak to jest, że ludzie na wyższych stołkach używają słów, których nie znają. Czasem firmy szukają przydupasów, żeby razem wyskoczyć na BSDM party po pracy, ale dla mnie życie prywatne i praca to 2 różne sprawy, których nie łączę bo to nie jest profesjonalne.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. ta, własny biznes… w Polsce xDD Ale i tak nic to, dobrze myślisz. Jebać to wszystko. Lepiej juz być ubogim włuczykijem, niż tyrać na te spasione dupska przez całe życie i nie mieć za to nic, poza swoją miską ryżu. Jebać ich!

  1

  0
  Odpowiedz
 10. niwolnictwo xxi wieku

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Bez sensu – skoro nie zaiskrzyło, to chyba na niego nie musisz tyrać, co? Ale ale, w kompradorskim kapitaliźmie będzie trudno, nie?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. rób doktorat, w międzyczasie składaj długopisy

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @8 Kwitesencja!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @4: dokładnie, 100% racji. To, że facet powiedział „coś nie zaiskrzyło” świadczy bardziej o jego kulturze i próbą zachowania taktu do samego końca. Ciekawe jaką chujnię by naskrobał autor gdyby pracodawca się nie cackał tylko napisał: „zwalniam cię, bo w mojej ocenie jesteś kretynem i nie nadajesz się do naszego teamu”. Pamiętaj gościu prostą zasadę: „dobrego pracownika się nigdy nie zwalnia”. Spójrz najpierw krytycznie na siebie zanim zaczniesz pisać, żeby pierdolić system.

  0

  2
  Odpowiedz
 15. Ile trzeba liczyć na tego Saaba 9-5 Aero, jeśli wchodzi w grę wyjazd do Brytoli?

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Trzy stówy do łapy i zapraszamy do naszego łódzkiego wydziału fabrycznego złożyć CV. To dla nas znacząca część obrotu – te codzienne rekrutacje. Tak, tak, jesteś zajebisty. Zapraszamy na rozmowę.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Mi się podoba takie podejście. Ogólnie to jak dana praca zaczyna tylko wkurwiać to od razu trzeba rzucić i najlepiej zrobić to z fajerwerkami, że tak to ujmę. Teraz większość młodych pracuje za śmieszne pieniądze czyli w przedziale 1000-2000 netto. Nierzadko też poniżej 1000. W większości nie tyle co pracuje a zapierdala, dając się wyzyskiwać za psi grosz. I jedno wam powiem, lepiej już nie będzie na pewno, tym bardziej że większość się godzi na takie zarobki.

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Zakładaj agencje towarzyską, świeży grosz codziennie i dupczenie próbne gratis !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Zacznij pić sprzedaj wszystko zostań żulem to twoje powołanie nieudaczniku zajebany

  0

  2
  Odpowiedz
 20. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Wyglądasz może jak japoniec? Bo mam ochotę w tobie zamoczyć kija //Rafał SUPER_OTAKU przyszły programista na razie gay-onanista

  0

  1
  Odpowiedz
 22. Kapeć z ciebie, chyba gdzieś zgubiłeś 2 piłeczki zwane jajami…

  0

  2
  Odpowiedz
 23. Ja jestem bezrobotnym humanistą po studiach i co? i chuja wegetuję w tym kurwidołku już 3 lata

  1

  1
  Odpowiedz
 24. 3 tak daje narazie daje ci zobaczysz potem jak jak zacznie pić i cię zdradzać wszystko będzie wydawać na swoje kochanki i na wóde taki to twój kochany mąż który teraz się utrzymuje a gotem będzie cię jeszcze tłuk po alkocholu i pomiatał tobą jak szmatą zobaczysz jeszcze zapłaczesz przez gnoja !

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Poziom komentarzy niektórych cebulaczków jest poniżej jakichkolwiek norm, ale widzę, że tutaj to już tradycja 🙂

  0

  2
  Odpowiedz
 26. W tym kraju tak jest robią co chcą nic tylko się pakować i jak najdalej stąd

  1

  0
  Odpowiedz
 27. Oż kurwa, co za patałach. Prawdziwy Mężczyzna prowadzi własny dobrze prosperujący Biznes i rządzi innymi. Nie skala się wykonywaniem poleceń. Nawet o tym nie pomyśli. Nie sądziłem, że są na tym świecie patałachy, które ośmielają się pisać o sobie w formie męskiej, które dają się tak szmacić.

  1

  1
  Odpowiedz
 28. Bardzo fajnie, że zakładasz swój biznes. A wiesz już co będziesz robił? Może zostaniesz profesjonalnym programistą onanistą albo będziesz handlował dziopą? W tym kraju nie da się prowadzić biznesu bez wrodzonego zmysłu krętacza. Załóż sobie firmę i wyzyskuj innych. Aha i nie zapomnij zagłosować na PO, bo oni obniżą Ci podatki, a Donek zrobi Ci laskę

  1

  0
  Odpowiedz
 29. @3 W dupie to ty masz murzyńskie chuje. Pijawka jebana.

  0

  0
  Odpowiedz
 30. @3 – faktycznie – „w dupie masz pracę”… Wyrucha i na zakupy wyśle.
  Natomiast – Autorze chujni – narzekasz na prezesów itp, a jak ten biznes założysz i czegoś sie dorobisz, to ani sie obejrzysz, a sam zostaniesz takim chujem-prezesem…

  1

  0
  Odpowiedz
 31. jesteś pedałem i zapewne żydem

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Gdybyś zarabiał 17 tysi na sekundę tak, jak ja

  0

  0
  Odpowiedz
 33. załóż hodowlę ślimaków wyścigowych

  0

  0
  Odpowiedz
 34. „jebane dziwki” ty w burdelu pracowałeś i nie chcieli ci przedłużyć umowy? co na to burdelmama?

  0

  0
  Odpowiedz
 35. zwolnili Cię z myślenia do chuja śmierci?

  0

  0
  Odpowiedz
 36. Nie „coś nie zaiskrzyło”, tylko szef potrzebował wsparcia. Dostawałeś pewnie prace z którymi poradziłby sobie średnio uzdolniony szympans. Chcąc pokazać się od jak najlepszej strony pracowałeś na najwyższych obrotach za pieniądze jak na okresie próbnym. Umowy nie przedłużyli, bo byś musiał dostać podwyżkę. A tak to ktoś inny będzie robił za te same pieniądze, a za 3 miesiące napisze podobną chujnię.

  1

  1
  Odpowiedz
 37. Mi maszyna skosiła kutasa nie dało się nic zrobić bo rozpadł się w kawałki i szczątki byly na maszynie teraz został już tylko kikut 2cm już nigdy nie porucham :'(

  0

  1
  Odpowiedz
 38. Pierdolic system moga pisac wygrani ty jestes jebany nieudacznik przegryw jestes inny dajesz zly przyklad ludziom weź spierdalaj

  0

  2
  Odpowiedz
 39. bez pracy nie ma kołaczy

  0

  1
  Odpowiedz
 40. Tu Rafał_Otaku przyszły programista,już nie kocham Japonii,tylko laickie,ateistyczne Czechy.

  0

  0
  Odpowiedz
 41. Jako kobieta mogę powiedzieć ze jesteś nieudacznik. Ja moge dać komu trzeba i już są pieniądze a ty pracuj bezmuzgowcu za marny grosz

  0

  2
  Odpowiedz
 42. @25, @30, @31. Chyba też nie macie pracy, bo takie słowa piszecie niudacznicy. Chciało by się umówić z dziewczyną, a tu pustki w kieszeniach. Co za maminsynki. W życiu bym na takich, jak wy nie poleciała. Mnie interesują jedynie faceci z kasą. Na takich, jak wy nawet nie patrzę. Co mam bide klepać z ofiarami losu? Do czego wy się nadajecie? Do za zamiatania ulic. Nie masz kasy, szukaj dziewuchy na wsi

  1

  1
  Odpowiedz
 43. 43 dobrze hują napisałaś mnie nie interesujà źadni bo ja ich nienawidzę a dziewczyny szukają żeby przeruchać i zostawić a kase ja juź ma to tylko piwo postawi bo tyle jest dla niego warta kobieta co za śmiecie !

  0

  0
  Odpowiedz
 44. Zakładasz firmę? W Polsce? Przykro mi bardzo, ale za parę miesięcy wrzucisz tutaj nowy wpis, tym razem będziesz napierdalał, że tyrasz od 8 do 22 + soboty jako poddany w strukturach państwowych. Utoniesz w papierach, koszty prowadzenia działalności Cię zjedzą.

  0

  1
  Odpowiedz
 45. Jak będziesz stara to nikt nie będzie chciał cię ruchać,a za dupę ZUS nie będzie ci płacił.

  0

  0
  Odpowiedz
 46. do wojska wszystkich młodych wysyłać obowiązkowo to roboty się nauczą i pieniędzy zarabiać
  a nie potem nie potrafią obijacze wziąść się za robote
  matki nie rozpieszczajcie synów i nie chrońcie przed wszystkim bo potem w życiu sobie nie dadzą rady
  A facet bez pracy to nie facet
  Szukają co niektórzy kobiety z kasą by ich utrzymywała
  I jeszcze co gorsza chłop jak kobieta domem i dziećmi sie zajmuje
  Dużo winy matek że tak chronią synów rozpieszczają a potem w dorosłości nie radzą sobie i boją sie wszystkiego
  No tak i skąd tyle silnych kobiet ,no bo jak nie mają wyjścia
  Dobra to tyle

  0

  2
  Odpowiedz