Zasady w komunikacji miejskiej

Jest ogólnie przyjęte, że starym babom i starym facetom się ustępuje miejsca, tak naprawdę nie ma żadnego obowiązku i nie trzeba tego robić, jedynie miejsca z taką niebieską naklejką na których jest narysowany stary chuj, są przeznaczone dla tych odpadów społecznych. Co jest w głowach tych ludzi, że oni wymagają od innych żeby im ustępować, to obcy którzy chuj dla mnie znaczą, kupiłem bilet i mogę posadzić dupę na miejscu. To że wleczą swoje stare dupsko po tym łez padole dłużej niż ja nie czyni z nich bogów, dodatkowo zwyczajnie bezpieczniej jest siedzieć niż stać, wolę żeby jakaś stara larwa rozwaliła sobie łeb o kasownik podczas karambolu, niż żeby mi się coś stało.

8
17

Komentarze do "Zasady w komunikacji miejskiej"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie trzeba. Ale ja czasem staram się to robić. Mam limity. Jeśli we wtorek ustąpiłem, to w środę już nie muszę itd. No chyba, że widzę, że ktoś ma problemy ze staniem. Najlepiej jeśli ktoś jest na tyle śmiały, że sam poprosi. Nie ma sprawy, niech sobie Pani/Pan pierdolnie. Mi się nic nie stanie. Masz strasznie krótkowzroczne podejście, drogi Autorze. Nie masz babki, matki, ciotki? Jakbyś się czuł, gdyby powiedziała Ci, że musiała stać pół godziny, bo młodsi mieli takie podejście, jak Ty? W którejś z polskich, głupich komedii romantycznych był motyw, że facet przebrany za Mikołaja widząc starszą babkę złapał siedzącego kilkulatka za fraki, podniósł go z siedzenia i „ustąpił miejsca za kogoś”. To był przykład zaradności życiowej.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. A dlaczego jakis młody miałby ryzykować życie stojąc w autobusie, skro może sobie usiąść, przecież moja ciotka, babcia, matka chuj dla niego znaczą i nic w tym dziwnego – Autor

   0

   1
   Odpowiedz
  2. To był przykład typowego janusza jebanego wsioka.
   Gdyby taki janusz siedział to by wtedy kurwa nie ruszył się z miejsca, ale że sam stoi to innym wielce stanie się pomocny.
   Oczywiście z zawiści, że sam wsiok musi stać.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Kiedyś też będziesz starym chujem jak ten na naklejce,odpadem społecznym i taki chuj jak ktoś młody ustąpi ci miejsca.
  „Stój stary dziadu i nie pierdol bo ja młody kupiłem bilet i usiądę gdzie będę chciał a jak pojazd nagle zahamuje to będziesz leciał przez całą długość busa aż rozpierdolisz się o kasownik albo poręcz.”
  O tym marzysz na starość pojebie?
  Czy będzie ci miło jak jakiś młody chuj tak potraktuje twoją babcię, mamę?
  Pierdolnij się w swój pusty, zakuty łeb zanim napiszesz coś na chujni.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Sprostowanie.
   Nie będziesz odpadem społecznym a już nim jesteś, w dodatku nie nadajesz się do recyclingu.
   Powinieneś być poddany przymusowej eutanazji ze względu na bezwartościowy odpad.
   Kurwa mać nie miałem pojęcia, że w Polsce żyją tacy debile jak ten odpad społeczny.

   2

   0
   Odpowiedz
 4. Też kiedyś będziesz taką starą larwą z ryzykiem rozwalenia łba o kasownik. Rozwal go sobie teraz (najlepiej ze skutkiem natychmiastowym) i miej to z głowy 😛

  2

  1
  Odpowiedz
 5. A kto ci każe kurwo to robić? Boisz się tego nie robić?

  Będziesz stary to ciebie będa opierdalać w smole, później mace i wypierdalać z katapulty pod most.

  Tego ci skurwysynie w dupe jebany życzę.

  2

  1
  Odpowiedz
 6. Albo zwykła prowokacja, albo należysz do całkowitego marginesu, albo to i to…

  3

  0
  Odpowiedz
 7. Byłem na zakupach.
  Dokładnie tak kurwa jak napisałeś: wszyscy dla siebie nawzajem chuja znaczymy.
  Każdy się wpierdala po wszystko, nawet koło chuja, koło zadu, koło twarzy/głowy łapami nieumytymi z gówna.
  Stanę sobie przy ladzie, jestem pierwszy, i koło mnie kurwa 10 metrów wolne na lewo i prawo, ale kurwa akurat komuś też się zachciało pierożków więc się wpierdala, zamiast kurwa pójść na minutę dalej i potem po to wrócić (ja tak zawsze robię, bo jestem kulturalny, a nie wpycham się jak jebane polskie bydło).
  Do kasy, kurwa raczyłem stać wcześniej w kolejce, to już też jebana nienawiść na gębach wypisana i czuć te wszystkich zawistne spojrzenia, że raczę sobie kasować wcześniej produkty niż oni (bo byłem wcześniej a też swoje odstałem przecież kurwa mać!) i że o jak kurwa to długo trwa, bo dopiero zacząłem wypakowywać produkty.
  Każdy grzebie sobie w dupie, w chujach, w uszach, w nosach, w gębach jak ja kurwa idę alejkami sklepowymi albo wychodzę ze sklepu.
  Do tego jeszcze menele/staruchy co sobie kurwa staną na środku i stoją 5 minut.
  Jebani pracownicy sklepu, szczególnie te grube tłuste karyny/grażyny najpierw szaleją po sklepie, by klient raczył szybciej kurwa iść, a jak już podchodzą pod swoje kartony do rozpakowania to kurwa stoją i nie wiedzą co miały zrobić – a tak sie im kurwa spieszyło!

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Jedyny portal na ktorym jest wolność słowa, oby wiecej takich portal i postów.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Aż do kurewskiej przesady niektórzy korzystają z owej wolności.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. I dobrze. Jak wolisz cenzurę to wypierdalaj stąd

    0

    0
    Odpowiedz
  2. „wolność słowa” …..ruskiego!! Nie pierdol że to „demokracja”!!!! W Polsce jest demokracja polska a w Rosji: demokracja rosyjska. Wiec spierdalalalaj za Bug i tam se mordę drzyj.śrut

   0

   0
   Odpowiedz
 9. A gdzież to te babsztyle się ryją kurwa w czasie godzin szczytu?!

  1

  0
  Odpowiedz
 10. dokładnie,ZAPLACILES za bilem m.in po to zeby usiąść. A oni jezdza za darmo chuj wie gdzie i po co w godzinach szczytu gdy cala reszta jedzie z lub do szkoly i pracy i jeszcze zawracaja dupe zeby im ustepowac.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Jadą do lekarza, odebrać wnuczkę z przedszkola albo mają inny powód, żeby jechać.
   Nie za darmo debilu bo płacą ulgowy bilet do 75 roku życia a ponadto przepracowali kikadziesiąt lat, są schorowani i nie stać ich na taksówkę, ponieważ emerytury są dziadowskie.
   Jesteś kretynem pisząc takie słowa, pozbawionym elementarnych zasad kultury.
   Życzę ci aby na starość jakiś młody szczaw tak ciebie potraktował jak ty chcesz traktować osoby starsze, niedołężne.
   Wypierdalaj z chujni jebany chamie, bo ci jeszcze zapierdolę z glana ty zarozumiały bucu!
   Chuj ci w dupę i naucz się pisać poprawnie po polsku (ą, ę,ż itd).

   3

   0
   Odpowiedz
 11. Babska czy dziady przepychające się łokciami to jedno (i takim też nie ustępuję), a starsze, zmęczone osoby to drugie. Mnie raz jedna taka (z tych pierwszych) przy gwałtownym zahamowaniu tramwaju jebła kościstą piąstką w brzuch (rzecz jasna, niechcący, ale jednak), po czym przeszła sobie dalej z głupkowatym uśmieszkiem. A wydawać by się mogło, starej daty, to savoir-vivre powinna znać i przeprosić. Ale nie. Tak na marginesie, to gdyby mnie tam nie było, na bank rozjebałaby sobie ten zwapniały łeb o kasownik.

  1

  0
  Odpowiedz