Brak hajsu

Nie mam kasy i jest chujowo. Weź przeżyj tu człowieku za 950 zł miesięcznie, gdzie za własny kąt płacisz 450zł. Pojebany kraj. Już ja nie chcę wydawać kasy na jakieś luksusy, ale żeby na opłaty i żarcie chociaż starczyło… Odmawiam sobie wszystkiego – piwo od ponad pół roku to tylko na półkach w sklepie widzę, smak lepszego mięsa zapomniałem i w ogóle marny żywot człowieka poczciwego.

29
37

Komentarze do "Brak hajsu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. zaraz Ci napiszą, że na internet to Cie stać 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 3. ja miałem 975zl na mies a za mieszkanie płaciłem 650zł. dziękuję 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Pojebany to Ty jesteś, a kraj mamy piękny tylko ludzie chujowi. Jeśli już to pojebany mamy rząd, który jest cyrkiem. Jeszcze pozostaje pytanie czy twój obecy stan jest skutkiem twojego lenistwa i braku chęci do nauki w przeszłości, czy padnięcia ofiarą naszej ukochanej, kapitalistycznej demokracji?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. szukaj alternatywnego zarobku, w internecie jest tego troche, sprzedaj coś na allegro, pożycz od rodziców. nie wierzę że ci nie dadzą 50 zł na pivo

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ja obecnie jestem stażystą – niewolnikiem, zapierdalam po 8 h dziennie za 700 zł chociaż to i tak dużo ponieważ słyszałem historie jak to za 400 zapierdalają. Na szczęście jeszcze rodzicie mi coś pomogą. Masz o wiele trudniej chujowiczu ale nie martw się żadna chujnia nie jest na tyle silna żeby trwać przy jednym człowieku do końca życia, chyba że ktoś jest leniem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jesteś stażystą chyba w biedronce… Chociaż tam się zarabia ponad 1000zł, więc nie wiem.. :/

  0

  0
  Odpowiedz
 8. chyba ochujałeś! staż w biedronce – to pierwsza paranoja, ponad 1000zł – to druga! Ty chyba nie wiesz co to jest staż…

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Co to jest to całe hajsu, o którym piszesz? To jakieś japońskie słowo?

  0

  0
  Odpowiedz