Chamy

Wiele rzeczy w tym kraju mnie denerwuje ale najbardziej wkurza mnie chamstwo. Niby katolicki kraj gdzie każdy powinien znać 10 przykazań i miłować bliźniego a jest całkowicie na odwrót.Pierwszy przykład. Ide chodnikiem a tu wyjeżdża jakiś burak swym gratem z bramy i zamiast mnie przepuścić zgodnie z przepisami to dodał gazu tak abym musiał go obejść. Drugi przykład. Ide sobie we wszystkich świętych chodnikiem a tu buraczydło w „zajefajowym”citroenie wjechało wprost w kałuże. Na szczęście zdołałem odskoczyć i nie zostałem cały ochlapany. Przykład trzeci.Noc. Trzecia w nocy a tu jakieś Seby zajeżdżają i z głośników słychać jakąś ciulową muzyke na cały regulator, wyjąco-ryczące pijackie rozmowy czyli darcie ryjów, chichoty, odgłosy tłuczonego szkła i tak chyba z 2 godziny.Przykład czwarty.Stara babcia zwraca ok 12 letniej gówniarze uwage żeby nie odrapywała tynku ze ściany a ta zaparła sie pod boki i z tekstem”A co ty stara łupo masz do mnie. Spi…j!”Czy To jest ten wspaniały kraj o który walczyli nasi przodkowie?Czy po to Janek Wiśniewski padł?

104
4

Komentarze do "Chamy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak to ten kraj, Idź już spać, proszę.

  9

  21
  Odpowiedz
  1. Żebyś ty mógł dalej skrobać tynk?

   13

   2
   Odpowiedz
 3. Najgorsze, że choćbyś stanął na rzęsach, zarabiał grube rolady, woził się najlepszym mercedesem to i tak z takimi ludźmi będziesz się spotykał.
  Tak się składa, że pochodzę z biednego PRL-owskiego blokowiska. Udało mi się wyrwać, wykształcić, kupić dom, dobrze zarabiam i co? Gówno! Nadal muszę się spotykać z tym całym elementem, na stacji benzynowej, w kinie, w restauracji. Już nawet urządziłem sobie siłownie w domu żeby tylko nie spotykać tych wszystkich sebiksów.
  Nie gardzę tymi ludźmi, to nie ich wina, że wychowali się w biedzie i są wiecznie wkurwieni, po prostu popłynęli z prądem. Ja ich po prostu chcę unikać, a zwyczajnie nie da się!

  51

  0
  Odpowiedz
 4. Nie warto było kurwa. Nie warto było zrobić nic.

  11

  3
  Odpowiedz
 5. To prawda -katoland.Chujnia i śrut.

  19

  2
  Odpowiedz
 6. Takie akcje to niestety normalka w tym chorym kraju i będzie jeszcze gorzej, a teraz przez 500+ narozmnaża się patologii i za ja kies 20 ,30 lat strach pomyśleć co tu będzie się odpier…. Pozostaje uciec z tego kraju do bardziej cywilizowanego społeczeństwa.

  20

  3
  Odpowiedz
  1. To nara. Żegnamy. Obiecuję ze swojej strony, że nie będę tęsknił.

   2

   12
   Odpowiedz
   1. Bo nie jesteś zdolny do jakich kolwiek wyższych uczuć. Tylko jeść srać spać chlać i „deus wult”. Nawet mi się nie chce Cię obrażać…

    6

    0
    Odpowiedz
  2. Ale w sumie gdzie? Na zachodzie nie ma już czego szukać. US i A też powoli odpada. Chyba jedynymi cywilizowanymi krajami zostają kraje azjatyckie. Mądrzy i pracowici ludzie.

   11

   4
   Odpowiedz
   1. To tylko prawiczkowe brednie.

    6

    1
    Odpowiedz
 7. Ja jak patrze na tych prostaków to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Co niedziele do kościoła buraki chodzą zamiast skupić się na kazaniu to obgadują każdego kto wchodzi. Polacy są fałszywi dlatego nie lubią nas za granicą.

  28

  0
  Odpowiedz
 8. „Czy po to Janek Wiśniewski padł?” Dobra, dobra, daj spokój z tym solidarnościowym bełkotem. Akurat za komuny (i przed wojną) chamstwa było mniej, bo gnój jak trzeba było, dostał wpierdol w szkole czy w domu i wiedział co wolno, a czego nie. Milicja też się nie szczypała tylko lała i patrzyła czy równo pachnie. Chamstwo jest produktem zachodniego lewactwa, braku poszanowania dla podstawowych wartości, szacunku do starszych, nauczycieli, religii (tak, tak niektórzy bez religii nie potrafiliby odróżnić dobra od zła, smutne to, ale tak jest). Dziś gówniażeria robi co im się podoba, bo nawet krzyknąć na nich nauczyciel czy rodzic nie może, bo gnój ma swoje prawa. A gdzie obowiązki? I jest jak jest.

  36

  7
  Odpowiedz
  1. Chyba puchnie, a nie pachnie?

   2

   2
   Odpowiedz
  2. Tak! Jestem za przywróceniem milicji! Pamiętam jak mój kolega uciekł z domu, bo wydawało mu się to takie super. Ojciec przyszedł po niego na komisariat, ale zanim go odebrał powiedział miłym panom z MO, żeby go oduczyli takich sztuczek na przyszłość. Tak mu wpierdolili, że koleś teraz jest przykładnym ojcem i obywatelem miasta polandia.

   8

   5
   Odpowiedz
   1. Ojciec roku!

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Kak tak źle ma tym zachodzie, to polecam Koreę Północną!!! Świetne wyżywienie, komfortowe warunki pracy, apartamenty, a co najważniejsze: każdy wie co ma robić! (Jak przestanie to kula w łeb)

   1

   3
   Odpowiedz
   1. Komu nie podoba sie Zachód to niech do Putina jedzie.

    0

    1
    Odpowiedz
 9. Gówniarzeria, oczywiście.

  4

  4
  Odpowiedz
 10. Kupie sprzęgło do żuka .

  10

  2
  Odpowiedz
  1. No wreszcie! Gdzieś Ty łaził tyle czasu za tym sprzęgłem?!

   1

   0
   Odpowiedz
 11. Sie ciesz że sebixy są, a nie jakieś ciapate co rozpierdolą ci pół blokowiska bombami czy nie zgwałcą dzieczyny matki siostry… że ci zabiją maczetą za nic, że ci wysadzą auto i podpalą dzielnicę…

  5

  12
  Odpowiedz
  1. Te sebiksy tumanie to odpowiedniki ciapatego motłochu. Nawet wyglądają tak samo bo noszą dresiki, bujają sie jak zawodowi dostawcy arbuzów grupami oczywiście. Od naszego motłochu różnią sie tylko kolorem skóry i brody mają. Nie każdy muzułmanin to terrorysta, połowa z nich chce tylko normalnie żyć. To agresywne bydło to też żadni terroryści tylko agresywny motłoch taki sam jak nasze seby. Taki Breivik. Wśród katonaziolskiego polactwa jest bohaterem a zabił 69 osób i 33 ranił. Muzułmanów tam nie było. Jeden Breivik zabił więcej ludzi niż ISIS w Europie ale jest BIAŁY więc nikt sie go wśród prawaczków nie czepia. Co do obecności sebów że niby oni będą z kimś tam walczyć. Widać jesteś głupszy niż ustawa przewiduje bo muzułman u nas tyle co na lekarstwo a zagrożeniem są właśnie seby. Jak będziemy to tolerować dojdzie do tego że my tutaj będziemy mieli katolski taliban wyznaniowy i bojówki na wzór ISIS.

   11

   0
   Odpowiedz
   1. Co do ofiar Breivika to Karar Mustafa Qasim, Ismail Haji Ahmed czy Gizem Dogan na pewno byli katolikami 😉

    1

    0
    Odpowiedz
  2. Ale bezmózgowcu właśnie te sebixy rozpierdalają przystanki, klatki schodowe, ławki, malują sprejami po elewacjach, niszczą, dewastują………gdzie ty masz mózg? CHWDP nie zgwałcą? Nie pobiją za nic? A kto z maczetami biega? W Wolsce jest więcej rozbojów, pobić, kradzieży niż na „lewackim” zachodzie. U nas też była afera z podpalaniem aut. Ty chyba z ONR jesteś bo ciężko idzie ci myślenie.

   8

   2
   Odpowiedz
 12. Ostatnio śmierdziele około 13-letnie rzucały butelkami i puszczały jakiś gówniany rap z telefonu. Ludzie mijali te dzieciaczki i odwracali głowy. A ja idąc z dzieckiem na rękach wkurwiłam sie. Szlag mnie trafił po prostu. Wyzwałam ich od najgorszych sypiac przekleństwami, bluzgi szły takie że nawet nie powtórzę teraz. Popatrzyli na mnie i zmyli się nie mówiąc do mnie ani słowa. Da się uciszyć skurwysynów. Szkoda że mała słyszała jak mama przeklina ale chwile wczesniej słyszała też jakiś kurwo-rap z ich telefonu

  21

  1
  Odpowiedz
  1. i co będziesz cięgle tak klął ? żedada

   3

   5
   Odpowiedz
  2. No no pogrom 13latków. SZACUN.
   Suchajo muzyki ,butelki tłuko ,patologia w biały dzień nie to co strażniczka porządku XDDD
   Zobaczymy co będzie jak twoje dziecko będzie miało 13 lat…

   0

   6
   Odpowiedz
   1. Będzie miało 13 lat, a Ty będziesz dalej głupi. 🙂

    5

    0
    Odpowiedz
 13. Pani Mesinia prorokini Latajacego Potwora Spaghetti mowi ci: albowiem w dniach ostatecznych kosciol katolicki upadnie i wyzre go makaron z miesem. Amen Amadeus Mortis

  5

  2
  Odpowiedz
 14. Jak ja się cieszę, że nadchodzi zima. Mieszkam w centrum niedużego miasta 100k> mieszkańców. Teraz zimno patologii na rynku dupę wystawiać i chlać wódkę. Szykują się spokojnie i ciche miesiące.

  4

  0
  Odpowiedz
 15. To faktycznie smutne, ale ja bym to raczej wykorzystał na swoją korzyść.

  2

  0
  Odpowiedz
 16. Niestety, nieważne jakie masz dobre wykształcenie czy ile czasu w życiu poświęciłeś na naukę i tak codziennie będziesz spotykał to samo bydło, tych samych sebixów albo innych fanów warshaw shore.

  4

  0
  Odpowiedz
 17. Trzeba było chujowi jednemu przejść po masce,jak się kutas jeden z drugim nie nauczy to lać i patrzeć czy równo puchnie, jeśli nie to pod pręgierz i chłosta .

  0

  0
  Odpowiedz