Chujnia z fundacjami (lub Człowiek bez serca)

Wnerwiają mnie te ckliwe reklamy wszystkich tych fundacji. Wszystkie idą według jednego schematu: małe dziecko (im mniejsze, tym lepiej), dajmy na to Maciuś (nigdy nie powiedzą „Maciej”, choćby miał 40 lat, zawsze to będzie „Maciuś” – malutki i biedniutki, że hej) jest chore (im bardziej chore, tym lepiej), a jego rodziców (lub jednego – tak jest lepiej) oczywiście nie stać na „niezbędną, ratującą życie” operację. Mnie za to stać, więc naciągają mnie wysłanie SMS-a. Bo ja jestem Rockefeller albo inny Rotschild, nie mam własnych dzieci, przyjaciół czy znajomych, aby im pomagać, więc wymaga się ode mnie, abym pomógł obcemu dzieciakowi, będącemu dla mnie de facto abstrakcją – gdzieś tam jest, ale nie znam go, na oczy nie widziałem, to nie mój krewny ani znajomy; abstrakcja. Ale przecież chory! Jak ja tak mogę, serca nie mam?! Mam, ale w granicach rozsądku, i wyłącznie dla tych, którzy są mi bliscy. Małemu Maciusiowi zamiast SMS-a mogę wysłać co najwyżej SS-mana.

48
71

Komentarze do "Chujnia z fundacjami (lub Człowiek bez serca)"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jezu drogi..ochłoń człowieku.może kawy tyle nie pij.nie chcesz nie pomagasz i w czym masz problem?

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Nikt cię nie zmusza, a co do tego bycia Rockefellerem to przecież jeden człowiek nie płaci iluś tysięcy, tylko ileś tysięcy osób płaci niedużo, symbolicznie – tak nikt nie straci, a się uzbiera. Nie chcesz, to nie pomagaj, ale nie miej pretensji, że ktoś chce ŻYĆ.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Bogate krętacze dorobkiewicze wymyśliły sobie taki chwyt pt.”fundacja”. Pod szyldem pomocy zarabiają krocie a za tym stoją pizdy z dobrych domów lub pociotki. Ciekaw jestem dlaczego te bogate chuje nic nie dają tylko dbają o to żeby było jak najwięcej takiej nędzy(1600 brutto) a później reklamują swe szemrane fundacyjki. Pomoc jest tylko pozorna, niewielka na pokaz a korzyści mają z tego kilka razy więcej. Prawdziwa kasa idzie do ich kieszeni. Nic nie robić a dobrze żyć.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Fajnie się pomaga, ale niestety niektóre fundacje kręcą interesy sprzedając ofiarowane dary

  0

  0
  Odpowiedz
 6. problem jest w tym.,że polsat robi z ludzi debili i próbuje wyżebrać kase biorąc ludzi na litość

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Te zdrabnianie imienia i pokazywanie coraz mniejszych bachorków to chwyt reklamowy mający działać na psychikę debili przed telewizorami. Bo gdyby przedstawiali to w sposób następujący: ,,Maciej ma 15 lat i jest chory na umiarkowany debilizm.Niezbędny jest przeszczep mózgu.Jego starzy co prawda zarabiają 4 tysie miesięcznie,ale szkoda im całej kasy na operację.Wpłacajcie dobre cebulaki”Uważasz,że jakiś frajer by sie na to nabrał???

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Moi drodzy, pamiętajcie! Karma to suka i prędzej czy później Was dopadnie za te słowa. Szkoda Wam 1,23zł? To nie wysyłajcie, a to, że kradną w Fundacjach to ich problem i ich sumienie. Bez pozdrowień

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Nie bonć mendom, wyślij nie sms lecz głos na KNP!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nie chce mi się wysyłać tych jebanych esemesów charytatywnych, wolę wyjąć fiuta i dać mojej loszce do obrobienia, dziewczę tak strasznie się wtedy cieszy, a potem prosi o dymanie „bo jej się strasznie chce”, che che

  1

  0
  Odpowiedz
 11. To w takim razie wymyśl jakiś skuteczniejszy sposób na pokrycie kosztów skomplikowanych operacji, sam mam takiego Maciusia i potrzebuję jeszcze 220 000 Euro, aby przeprowadzić działania które mogłyby przwrócić nadzieje na przetrwanie.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. tak cie boli to 2 zł na smsa to nie wysyłaj

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ja im kurwa zafunduje -ledwie czlowiek wyrabia a tu jeszcze ci na sumienie wpierdalaja bo jak to ?dziecko …ma trzy galy i 1/2 glowy bo stary cpal a matka pila a oboje kretyni …to teraz daj …Kurwa operacje rodzicom co by sie nie mnozyli. I do krajow 3 go swiata -kondony bo agresywnego glodnego polglupiego ciemnego kurestwa jest az nadmiar .Tylko im kurwa studnie w afryce wykopac albo brudasa z indii zasponsorowac -a pierdol to !

  0

  1
  Odpowiedz