Ciągły płacz na polskie zarobki

Powiem Wam, że ciągle irytuje mnie płacz o to, jakie to w Polsce są marne zarobki. Jeżeli ktoś chce zobaczyć osobę odpowiedzialną za taki stan rzeczy to niech spojrzy kurwa w lustro. TAK! To jest właśnie zasługa takich jebanych desperatów, którzy z pocałowaniem ręki biorą najgorszą z możliwych robót, oczywiście na śmieciówce i za najniższe możliwe wynagrodzenie. W Polsce działa naprawdę od groma wielkich, zagranicznych koncernów z POTĘŻNYM kapitałem, a takie pierdolenie o kryzysie, podatkach czy wysokim ZUSie można sobie włożyć miedzy bajki. Polacy już wszędzie podobnie jak Ukraińcy uchodzą za tanią siłą roboczą i to właśnie oni sami pracują sobie na obraz białego murzyna. Aż żal patrzeć, ze tylu rodaków nie ma do siebie za grosz godności i mają tak małe oczekiwania finansowe w zamian za ciężki zapierdol i ciągłą presję. Mówi się, że na miejsce człowieka, który nie godzi się na takie warunki jest stu innych i to jest m.in. też to do czego zmierzam. Niech kurwa w końcu ludzie się ogarną i zaczną się cenić, że tak to ujmę. Robota przykładowo na produkcji, chamskie kierownictwo, mobbing i niewolnictwo, nierealne do osiągnięcia dla normalnego człowieka normy wydajnościowe, a taki desperat i tak daje z siebie 200%. W imię czego ja się pytam? Za to, że 10-go każdego miesiąca taki ktoś dostanie 1800 zł, które ledwo wystarczy na wegetację? Firmy stać na o wiele wyższe wynagrodzenia, ale po co płacić więcej, skoro na okrągło znajdują się lemingi, którzy łykają bajeczki o kryzysie i tyrają jak woły za przysłowiową miskę ryżu. Ale nie, zamiast przeciwstawić się wyzyskowi lepiej skulić ogon i jęczeć jak to źle.

96
17

Komentarze do "Ciągły płacz na polskie zarobki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. W Polsce za takie śmieszne pieniądze to nawet nie opłaca się pracować.

  12

  0
  Odpowiedz
 3. Swego czasu po-wcy pod kierownictwem tuSSka reklamowali Polskę jako drugi Bangladesz – źródło taniej siły roboczej.

  9

  0
  Odpowiedz
 4. A ja tam pierdole te wszystkie zagraniczne koncerny z ich wyścigiem korposzczurów. Sam sobie założyłem jednoosobowy koncern i tłukę te zegarki z takim niebieskim podświetleniem. Jeśli w danym miesiącu natłukę 200% normy, to spokojnie i na luzie (i z palcem w dupie) przytulam te 1800 zł. Na ZUS mi starczy i na świeczki żebym po ciemku nie lutował. Warunek jest tylko kurwa taki żeby dało się sprzedać tą podwójną ilość zegarków. Trochę mnie to dziwi, bo zegarki są tanie i powinni być kupcy, bo przecież kryzysu nie ma i przecież każdego stać.

  15

  1
  Odpowiedz
 5. Racja,ale jest tylu bolców(np w mojej firmie)którzy zgodzą się na wszystko nawet odarcie z godności byle pracować.Ale z drugiej strony czego innego spodziewać się po gojach…muszą służyć 😉

  6

  0
  Odpowiedz
 6. Geny geny! To geny pańszczyźnianych parobków wygrywają. Wbijanie 1000 lat batem posłuszeństwa do władzy i pana daje efekt. Prosty przykład. Wszystko sprzedano, sprywatyzowano, wypierdzielono Januszy na zbity łeb z zakładów na bezrobocie albo na gównianych warunkach już u prywaciarza przyjęto. Czy były jakieś protesty i sprzeciwy? Ilu jest takich parobków co mamrocze tylko ” bo oni” , „bo władza” bo oni mogą, oni zrobią co chcą, my nic nie możemy, tak musi być………..mentalność roboli niewolników.Jakiś kmiotek napisze że ci sie „robić” nie chce, że jesteś nieudacznik, roszczeniowy lewak, komuch ale kij im w D. Niech tyrają a i tak dorobią sie tylko garba, osteoporozy, żylaków a na emeryturze będą głodem przymierać. W tym kraju nikt nie walczy o swą godność tylko jak te cielęta pędzą za modą, biorą kredyty bez opamiętania i tyrają jak woły bo tak im wmówiono po prostu że tak musi być. Dziś te paroby nie potrzebują ekonoma z batem czy strażnika. Sami w kierat sie pchają. PS. Chyba że trzeba byłoby bronić krzyża, religii to zabiją ale za lepsze życie? Komu by sie chciało?

  23

  0
  Odpowiedz
 7. Teraz i tak mają dobrze bo mogą zmieniać janusza pana swego, mogą zmienić swą nore w bloku, mogą wogóle nic nie robić, na zmywak pojechać do niemieckiego czy norweskiego pana. 400 lat temu by poza wioche nie wyszedł, dostał by nahajem od jakiegoś szczerbatego żołdaka po grzbiecie i panu by karku użyczał żeby jegomość do powozu wszedł. Czyż to nie jest postęp? Za 200 lat w Buliandzie może, pisze MOŻE i tu sie coś zmieni,tylko pracy pracy pracy trzeba tu włożyć od samych podstaw. Trzeba wyjść do świata, wyjść z religiozy,itp.To jest mentalność robola-niewolnika, który w mordzie jest wyszczekany ale do swego pana mordy nie otworzy, zniesie wszelkie upokorzenia jak jego praprzodek kilkaset lat temu. Zresztą po co im tu dobrobyt? Dostaną raj po śmierci w niebie. Królestwo niebieskie jest dla ubogich. Tak mówią w kościele.P.S. Dlaczego prawica chce wyjść z Unii, zamknąć granice? Dlaczego tak bardzo chcą być suwereni i kto na tym skorzysta? Wtedy zrobią z parobkami co zechcą i będą płacić „miską kaszy”. Korea Płn też jest suwerenna. Ale ciemnota nic nie jarzy tylko drą japy „prieć z łunioł” „lewakY”. No tą będą białymi murzynami. Przecież katole polskie nie podpisały nawet Podstawowej karty praw człowieka!”Mówi wam to coś?

  10

  1
  Odpowiedz
 8. A ty? Pracujesz zapewne u brata, bo masz swój honor. Tyle, że brat szuka pracy?

  1

  4
  Odpowiedz
  1. Tak! I chuj ciebie to obchodzi. Nie twoje życie i nie twoja sprawa. Możesz tyrać jak parobek za 2000 brutto twoje życie.

   2

   0
   Odpowiedz
  2. Dokładnie, ciekawe co ten kozak zrobił „im” oprócz czekania na kierownicze stanowisko u swoich starych…

   1

   0
   Odpowiedz
 9. A niby czemu ktoś miałby płacić kokosy za pracę na produkcji. Każdy tam może pracować. Płacić dobrze to można specjaliście. Leniwy jesteś i chuj ,myślisz że jak wszyscy strzelą focha ,pierdolę nie robię to będą w polaków rzucać banknotami ,niezła teoria. -1.
  Pozdro.

  3

  11
  Odpowiedz
  1. Nikt w polaczków nie będzie rzucał banknotami. Widzisz biedaku że nawet jak pracują znaczą tyle co nic. Jak będzie trzeba to przymusimy leniwe chamstwo siłą. Wynajmie sobie Pan Janusz 100 sebów i chamów będzie siłą pędził do roboty. Oczywiście ustawe sie klepnie w sejmie że „można” nawet „przymusem pod pewnymi warunkami zmusić do prostych prac”. Seby będą nadzorować prace prostaczków i w pampersach będą tyrać po 16 godzin.

   4

   2
   Odpowiedz
  2. A kto ci będzie na tej produkcji ciulu zapierdalał za 1800? Ludzie mają przeżyć i żyć by do tej roboty iść, ktoś musi kupić mieszkanie, wiecznie nikt na 70 letnich kiltkach nie bedzie siedział, chcecie kurwy niewolników to im płaćccie, bo tak to wam tylko studenci na dwa miesiące chodzą robić na zlecenie i nikt więcej.. reszta to dziadki co im sie nudzi.

   3

   0
   Odpowiedz
 10. W Polsce jest praca, tylko trzeba trochę poszukać.

  1

  7
  Odpowiedz
 11. Nic nie poradzisz bo te osoby to w większości plebs z wykształceniem gimnazjalnym który nigdzie indziej się nie nadaje bo nie ma ani wiedzy ani kwalifikacji ani często nawet prezencji. Więc bierze taką robotę i tyra bo inaczej zdechłby z głodu pod mostem.

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Ale takiego plebsu potrzeba rządzącym.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. co tu wykształcenie ma do rzeczy

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Nie ma nic. Znam wykształconych co są ośmieszani, poniżani, wyzywani w pracy i pracują za jałmużne. Tyrają mówiąc że „pracować trzeba” i „ludzie mają jeszcze mniej i pracują” a to ludzie po studiach a nie robole bez kwalifikacji. Godzą sie na wszystko.

    4

    0
    Odpowiedz
  3. Co ty pierdolisz debilu? Co do tego ma wykształcenie? Dziś nawet idiota ma studia i zapierdala na kasie w biedronce.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Jeżeli ktoś kończył studia i idzie pokornie zapierdalać w Biedronce to jest przygłupem bez honoru. Po co studia były potrzebne żeby towar na półki wystawiać czy na produkcji tyrać na równi z degeneratami po zawodówkach, którzy całe życie na klatce stali z jabolem? Żadnej walki, żadnej ambicji tylko łeb w dół bo takie życie i jebią po 12 godzin.

    7

    1
    Odpowiedz
    1. Ambicja ambicją ale jeść się chce. Jak zgłodnieje taki kozaczek a mamusia mu powie wypierdalaj darmozjadzie do roboty to mu rura nieco zmięknie. A jak juz tatuś się wkurwi to kozaczek chcac nie chcąc i klnąc pod nosem idzie do jakiejś roboty – bo do niczego innego się nie nadaje ale oczywiście pierdoli system i wszystko dookoła…

     0

     2
     Odpowiedz
     1. Ty kozaczku od 7 boleści sie nadajesz pewnie najbardziej do pieprzenia głupot. Widać głąbie niczego nie zrozumiałeś. Takie są polaczki, które same są nikim ale swoje dzieci wyganiają wręcz do niewolniczej roboty bo „darmozjada nie będą utrzymywać”. Żeby było śmieszniej swoje dzieci wyganiają na różne studia żeby sie chwalić przed innymi januszami a dzieciom pierdolą „idź na studia żeby być kimś”. Jak już te studia mają to mają iść na linie produkcyjną za 1200 zł.Tu nigdy nie zabraknie niewolniczej siły roboczej w tym katolandzie, tu niewolnictwo to styl życia, bycia. Całe pokolenia parobów niewolników.”Bo jak zgłodniejesz”, „bo nie będziesz jadł” i takie pierdy. Jak zarobisz 1600 zł to też będziesz tylko wpierdalał parówki z biedronki podczas gdy jakiś fiutek któremu tatuś załatwił prace zarabia 10000 i ma już mieszkanie przez tatusia kupione. Jesteście niewolnym bydłem i nigdy nie podniesiecie znad koryta ryja zadowoleni z tego że choćby tyle macie. Wasi władcy, wasi panowie traktują was jak parobów, jak hołote a wy dalej jedno co umiecie to dosrać „bliźniemu” i tyrać za półdarmo jak niewolnicy. A tyle tego piergolenia o tym polskim katolskim honorze, bohaterstwie, walkach……i ile to jest warte? Całe g…o.

      2

      0
      Odpowiedz
     2. JUż powpierdalałeś fasolki z promocji w Netto ciućwoku i ? Tak sie odnosi do dzieci prymitywne bydło, proste robole. Tacy sobie napłodzą dzieci i liczą że jak tylko skończą 18 lat to wyjdą z domu. To po chuj im dzieci? Nie wiedzieli że są gównem na dwóch nogach i dzieciom nic nie dadzą?W tym naszym wspaniałym katolandzie rodzina to skarb, wartość ale wypierdalaj mi z domu! Pod most albo do roboty za poniżającą jałmużne. Tak zachowa sie tatuś katolik i mamusia pobożnisia.Czyli wszystko gra. Do roboty za minimum bo tak musi być i chuj. Tu hołota zawsze sprowadzi wszytskich do swego poziomu i wciągnie za nogi pod biedronke do siebie.

      1

      0
      Odpowiedz
  4. To są nasi patrioci, którzy będą nas bronić. Nasza chujzaria wyklęta. Nie bluźnij.

   0

   0
   Odpowiedz
 12. Bardzo dobrze powiedziane. To przez takich imbecyli sa chujowe pensje ! Jakby nikt nie poszedl do pracy za 1500-1800zl to by pracodawcy musieli zwiekszyc pensje poniewaz robota musi byc i tak zrobiona. Ale nie, zawsze znajdzie sie debil ktory pojdzie za takie smieszne pieniadze i tylko narzeka ze go w pracy nie szanuja. A jak go maja szanowac jak on sam nie ma do siebie szacunku wyceniajac godzine swojego zycia na okolo 10zl.

  9

  0
  Odpowiedz
 13. Przed podwyzka pensji minimalnej w takim decathlonie zarabiali na reke 7,70. Pamietam ze stal tam taki automat co wyciskal swiezy sok z jednej pomaranczy za 5zl. Czyli tamte jełopy pracowały za półtorej pomarańczy na godzine. Ludzie kurwa szanujcie sie.

  17

  1
  Odpowiedz
  1. Czyli niemalże jak w Afryce?:) A polactwo uważa sie za mesjaszy, zbawców świata i za lepszych od „ciapatych”, „asfaltów” a tymczasem oni w takim UK lepiej sobie radzą od polskich prostaczków.

   2

   1
   Odpowiedz
 14. Ja mając 31 lat w tej samej robocie nie ciężkiej, stojącej, monotonnej w akordzie od 10 lat doczekałem się tego, że potrafię wyciągnąć w tej chwili nawet 3100 pln.

  2

  2
  Odpowiedz
  1. Czym ty sie chwalisz ćwoku?

   0

   2
   Odpowiedz
  2. 3100 to było coś może 7 lat temu. Teraz inflacja sprawiła, że to jest gówno. Spróbuj się utrzymać za to 3100 w Warszawie. Na wynajem mieszkania 1500, zostaje 1600. Toż to wegetacja, nie życie.

   2

   0
   Odpowiedz
 15. Kolega napisał mi wczoraj sms-a z zapytaniem czy pisze posty na chujni. Nie wiedziałem o co mu chodzi do momentu w którym wszedłem na chujnie i w ostatnich wpisach dostrzegłem tę chujnie właśnie. Do czego zmierzam? A no do tego że wreszcie znalazł sie człowiek który tak samo jak ja widzi kto jest winny tego że huj w życiu mamy. Sam inaczej bym tego nie napisał. Polacy to zasrani niewolnicy. 40 milionów idiotów którzy są gwarancją na to że nic sie nie zmieni. Dla kogo tu ma być lepiej jak nikt tego nie chce. Z tego miejsca pragne pozdrowić swych rodaków biedaków cebulaków: CHUJ WAM ŚCIERWA W RYJ !!! Zpierdalajcie dalej na złodziei, oglądajcie dalej swoją telewizje z której ,,prawdy” sie dowiadujecie i w dupie miejcie strajki i inne formy dążenia do normalnego życia. Jebać was i kurwy!!!

  9

  0
  Odpowiedz
 16. polacy to niewolnicy
  >ZAPIERDALAĆ CZEBA bo tak mojemu przodkowi parobowi pan szlachcic powiedział
  slav=slave

  4

  1
  Odpowiedz
  1. Pieprzysz od rzeczy bo dupa jesteś.
   „Du” po niemiecku „ty”.
   du=dupa

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Milcz kundlu do roboty penisie!

    0

    0
    Odpowiedz
 17. Mnie też denerwują obecne Polskie zarobki. Pensja minimalna powinna wynosić tyle co wynoszą średnie zarobki czyli ok. 4000zł. Tak by klasa robotnicza żyła jak obecnie klasa „średnia”.

  Partia „Wolność” to sposób na biedę. W najbliższych wyborach wybierzcie ją. Tak jak ja.

  2

  0
  Odpowiedz