Ciężki żywot głowy rodziny

Witam. Nazywam się Janusz i mam 53 lata. Od najmłodszych lat cierpiałem z powodu nadwagi, teraz mój obwód w pasie wynosi 128 centymetrów. Żona ma pretekst, żeby nie dawać mi jeść, a sama wpieprza różne pyszności, kiedy ja nie patrzam. Jest głupia, wredna i tłusta. Nasze życie erotyczne zakończyło się kilka dni po ślubie. Jest zatwardziałą katoliczką, po spierdolonej teściowej, i nigdy nawet nie zgodziła się na grę wstępną. Oczywiście dawała tylko w pozycji klasycznej. Wiało taką nudą, że wolałem się napić i pójść na jakieś młode i przekupne. Grażyna raz mnie przyłapała i zaczęła opieprzać na środku ulicy o trzeciej nad ranem, a te jebane osiedlowe plotkary wszystko musiały podsłuchać i teraz wszyscy sąsiedzi wiedzą, że ze mnie taki niewierny. Córka zaprasza do domu łyse pały i daje im dupy za 2,50. Łazi tylko na tylko na tych swoich kopytach, nawet skarpet nie zdejmie. Syn to w ogóle jest jakąś spierdoliną, chudy, garbaty szczur w czapce kaszkietówce z Najki, ale metalowy znaczek mu ukradli i przez to jego paczka przestała go akceptować. Uważa się jebaniec za męczennika, że ma życie ciężkie, że taki wyrok ulicy, bo synowie śmieciarzy, kominiarzy i bezrobotnych złodziei nie chcą z nim rozmawiać. Dałem mu swojego pierwszego Siemensa, to chuj jebany wziął zgubił. To znaczy tak mówił, ale wiadomo, że sprzedał za kilka szlugów, a teraz szlaja się po nocach i skontaktować się z nim nie można. Szlag mnie jebany trafia, na plaży tylko patrzą na ten mój brzuch i się śmieją.

44
85

Komentarze do "Ciężki żywot głowy rodziny"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ty i twoje wymysły sa spierdolone…ani to smieszne ani zalosne

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Sam jesteś sobie winien.Sam wybrałeś żone,sam sie spasłeś,sam mogłeś inaczej wychować dzieci.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Może ta twoja Grażyna dawała innemu, garbatemu ze szczurzym ryjem?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. nie wstyd ci na plaże chodzić?!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. na patrztu.pl i się rozluźniać

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Cześć facet,super ten Twój wpis myślałem że się zleję ze śmiechu.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. sprzedam sprzęgło od żuka zainteresowani pisać na priv

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ja też jestem głową rodziny. Moja loszka posłusznie obrabia moją wielką gałę, na klęczkach. Potem jebię ją mocno w łóżku aż piszczy a potem zasypiamy i grzecznie śpimy. Bardzo kocham moją loszkę.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Mesio to debil! Hahaha 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @1, @2, @3, @4, Jak nie zamierzacie pomóc, to spierdalajcie, jebane dzieci neo.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. ty jesteś spierdolina, sama bym nie chciała dawać dupy mężowi, który ma mnie za głupią, wredną i tłustą, a na koniec jeszcze rucha jakieś gimbusiary. Kto tu jest spierdoliną, bo chyba tylko ty.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. TEATRZYK ZIELONA CEBULA PRZEDSTAWIA: -Tatusiu! Gdzie jest szmata? -Poszła na zakupy córciu… ***** -Pańska teściowa już trzeci raz w tym miesiącu ląduje u nas na oddziale toksykologii z poważnym zatruciem grzybami -mówi do gościa ordynator szpitala -Wydaje mi się to podejrzane! -Panie doktorze -odpowiada facet. -Ta stara torba chce mnie otruć i jak tylko wraca ze szpitala gotuje sos grzybowy. Tylko, że sklerotyczka się zapomina i zawsze próbuje czy dobrze doprawiła.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. A jakim cudem zmajstrowałeś aż parkę dzieciaków, skoro szanowna małżonka przestała popuszczać szpary kilka dni po ślubie?

  0

  1
  Odpowiedz
 15. Fake,jebany gimbusie.

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Jeśli to nie prowokacja, no to ci powiem że zjebałeś już na starcie, powiedziałeś że twoja żona to katoliczka i jeszcze w jednej pozycji ? Nosz ja pierdole ja nigdy ani kurwy ani zjebanej psychicznej chorej fanatyczki nie wezmę !

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Widać że fake, chowaj się 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 18. pierdol się stary huju, nie szanujesz swojej rodziny, to nie licz na szacunek na starość, zostaniesz sam stary chamie i bydlaku!

  0

  1
  Odpowiedz
 19. W swoje dzieci należy wierzyć i dać im dobry przykład, a nie gnoić je w internecie.

  0

  1
  Odpowiedz
 20. ładnie to tak nagadywać na własną rodzinę i nazywać ich od najgorszych ???

  0

  1
  Odpowiedz
 21. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Gość od Sagi o Współlokatorze Wszarzu ? Bo tego typu wpis. Ale jeśli przez tą fikcję chciałeś zwrócić uwagę na pewien stereotyp polaczka Janusza, to coś w tym jest. Nie podoba mi się tylko wnioskowanie, że jak żona nie daje, to dlatego, że katoliczka. Karmisz tylko takich jak 15, dla których potem słowo katolik znaczy chory fanatyk, i dostają białej gorączki na samą wzmiankę tego co katolickie.

  0

  1
  Odpowiedz