Długi łykend

Ja tam też jestem przygotowany na długi łykend. Wystana w długiej kolejce wóda z biedry ledwo mieści się w lodówce, browce już niestety nie weszły. 8 kilo kiełbach, boczku i karkówki na grill balkonowy też leży w lodówce – szwagier wpadnie. Matiz w gazie umyty, nora w mrówkowcu w kredycie na 40 lat wysprzątana, Janusz dał wolne na poniedziałek, nawet moja Grażyna mi dziś popuściła, bo była wypłata. Także będzie żarcie, chlanie, meczyki, zakłady bukmacherskie i muza Akcentu. Jest zabawa:)

91
8

Komentarze do "Długi łykend"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Znakomita chujnia przedstawiająca długi łykend przeciętnego polaczka cebulaczka. Wóda, skwiercząca na grillu padlina, szpara Grażyny i tandeta disco polo to jedyna rozrywka typowych Januszy, którzy w ten czas czują się panami życia. Warto jeszcze rozszerzyć chujnię o bachory typowych polaczków – rozwrzeszczanych Brajanków i kurwiące się z Sebami po krzakach Dżesiki. Niech więc żyje długi łykend!!!

  38

  0
  Odpowiedz
  1. A Ty? Jak cieszysz się życiem? Cieszysz się czasami czy tylko patrzysz na innych jak zgorzkniały oceniający belfer? Lepiej by było gdyby siedzieli cały czas przed komputerem zamiast spotkać się z przyjaciółmi i znajomymi? Już wiem. TY nie masz przyjaciół ani znajomych. Ty im po prostu zazdrościsz!

   2

   14
   Odpowiedz
  2. Tylko ksiedza z kropitlem brakuje.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. W mrówkowcu. Śmiechlem

  5

  0
  Odpowiedz
 4. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  2

  15
  Odpowiedz
  1. Wypierdalaj bo nudzisz

   13

   1
   Odpowiedz
 5. Grunt to cieszyć się z błachych przyjemności 😉

  3

  1
  Odpowiedz
  1. BłaHych, kurwa!
   #grammarnazi

   2

   0
   Odpowiedz
 6. Smutne te życie …

  5

  2
  Odpowiedz
  1. TO życie, nie te życie, analfabety zasrane!
   #grammarnazi

   6

   2
   Odpowiedz
   1. Ty pojebany gramnaradzi……….wluz se mega dildo do swojej dupy.

    0

    0
    Odpowiedz
 7. noo,to widzę na bogato będzie-gratuluję i zazdraszczam…

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Mnie pasuje . Juz lece .Lepsze wasze weekendy niz nasze . U nas sie chla codziennie bo weekend zapierdalamy najwiecej .Dla mnie to jedna dluga szychta . A potem w niedziele od polnocy daje w palnik bo nie moge spac . A do tego bbq to jakie przystawki robisz ?

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Alkochol jest bardzo dobry. Ale mózyke wole innom. A z dziewtrzynami same kłopoty. Lepiej być samemó i mieć prawdziwyh pżyjaciuł.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. mów za siebie cieniu, sfrustrowany stygmacie!

  0

  0
  Odpowiedz