Dostałem w mordę

Wracałem sobie rowerem ok 22 przez centrum pięknego miasta Poznania i podejchałem do żabki przy ulicy. Zostawiłem rower na zewnątrz, ale widziałem że kręci się przy nim 4 czy 5 dresików więc wyjrzałem, jak mnie zobaczyli to odeszli. Po wyjściu zobaczyłem że nie mam lampek przy rowerze a jeden stoi obok i sie głupio śmieje, więc ja do niego oddaj te lampki. na co on (bezzębny, śmierdzący typek w ortalionowym dresie mieszkający w kamienicy) że mam spierdalać, że co chce, nie ma moich lampek… taka gadka trwała jeszcze chwile, jak nie dostałem fangę w ryj. aż się zachwiałem, potem drugą i po prostu sobie odeszli. Zawsze nosiłem ze sobą na rowerze pałkę teleskopową a tym razem została w samochodzie. Straszna chujnia tak dać sobie obić mordę. na policję nie dzwoniłem bo wiem że nie ma po co, takie sprawy załatwia się na miejscu. Srut straszny bo ryj obity.

94
59

Komentarze do "Dostałem w mordę"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Se kurwa lepiej choinkowe lampki kup. Jak kiedyś jakieś lamusy podskakiwały do mojej loszki to po prostu im najebałem i chuj. A później byłem taki nabuzowany że dymałem ją całą noc, wrzeszczała dumna ze swojego obrońcy. A skończyłem w jej słodkich ustach.

  0

  2
  Odpowiedz
  1. I wtedy się obudziłeś cały zaszczany z wrażenia 🙂

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Ot katotalibańska Bolanda prawa i tolerancji. Pewnie prawicowy chłopcy narodowcy a ty miałeś pedalski rower więc ci go okroili i obili pysk bo tylko frajery i pedały jeżdżą rowerami.

  1

  2
  Odpowiedz
 4. Jak tych głąbów było pięciu to po co wyskakiwałeś do nich? Myślałeś że po dobroci przeproszą i oddadzą? Nie umiesz sie bić, nie wyglądasz jak paker i skaczesz na pięciu? Dobrze że noża nie mieli.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Zapamiętaj synu, że od dzisiaj masz chodzić wszędzie z kijem baseballowym, jak na czarnucha przystało.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. I weź tu kurwa człowieku nie ćwicz… a tak poza tym co kurwa robiłeś o tej godzinie ? Zwiększ masę a potem idź na Karate czy muay thai albo boks, a gdybyś grał w gry akcji takie jak GTA IV lub V czy twd albo wolfenstein to wiedziałbyś co robić albo tekkena a tak to chuj, choćbyś zobaczył anime kenichi baki lub hajime no ippo ale nie bo przecież to chińskie bajki… wasza sprawa a potem ćierpcie

  2

  0
  Odpowiedz
 7. no niestety na starym mozna dostac w morde nawet wychodzac na chwile po cmiki… wiem z doswiadczen…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Mocarz w necie, pizda w świecie

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Dżizas Krajst! Rowerem? Do żabki? Sam się synu prosiłeś. Teraz spróbuj podjechać do biedronki na wrotkach, może jak przyjmiesz dwie fangi w ryj to zmądrzejesz.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Ad 7. A ty kto? „krul łulycy” menelu? Kolejny menelek w dresie co w 5 chodzi szukać dymu? Kiedyś znajdziesz swego że dostaniesz po japie jak Borysek Szyc w Gałkowie. Wylądujesz Na OIOMIe albo z poderżniętym gardziołkiem w piwnicy. Takich jak ty i ziomale zwłasza to nacjonalistyczne katofaszystowskie bydło i kibolskie gatunki dresów pijaków zadymiarzy trzeba odstrzeliwać jak agresywne zwierzęta co jakiś czas. Normalny sezon na to bydło i strzelać bez ostrzeżenia. Dla dobra tego kraju.

  1

  2
  Odpowiedz
 11. No to jesteście kwita, ty im dałeś lampki, a oni w zamian za to dali ci w ryja, jeżeli jednak z jakichś powodów taka forma rekompensaty wydaje ci się mało korzystna, proponuję zaopatrzyć się na wszelki wypadek w miecz samurajski, możesz wtedy bez obaw przemieszczać sie po dowolnym terenie zabudowanym, niosąc go na ramieniu, owinięty w gazetę.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Poznań to miasto karków, dresów i tlenionych blondynek. A ten cały noł-hał to sobie Grobelny może wsadzić… Są miejsca, które biją ten przereklamowany kurwidołek od A do Z.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Zbieraj ekipę, i na odwet. Na co tu czekać? Odszukaj „ziomków” zabierz ze sobą „pałkę” nie „kosę” i już. A, i po „sprzątaniu” dzielni pamiętaj „śmieci” wyrzucić do kosza. NO! to Elo! 😉

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Zabrali lampki. Poprosiłeś o oddanie lamp, chłopak uruchomił swoje procesy myślowe na poziomie najwyższym, na jaki pozwala mu jego umysł i dostałeś te kilka lamp(ek), o które tak ładnie pertraktowałes 😉

  0

  0
  Odpowiedz