Dziwne akcje mojej dziewczyny

Ostatnio przerażają mnie pojebane akcje mojej dziewczyny, które ja nie mogę spać bo totalnie nie wiem jak to zinterpretować i skąd takie zachowania u niej są. Otóż kurwa, problem polega na tym, że ostatnio sobie gadamy i w końcu mówię, że „Przepraszam ale muszę na chwilę kończyć. Cześć”. Dopytam Was dla zasady: czy coś w tym zdaniu jest nienormalnego? No zapewne nie, ale nie dla mojej dziewczyny. Po ułamku sekundy do mnie dzowni i drze paszcze: NIGDY NIE MÓWISZ DO MNIE CZEŚĆ, O CO CI CHODZI???? OBRAZIŁEŚ SIĘ?
Ja po prostu zaniemówiłem….
A ta dalej : NO PYTAM SIĘ KURWA GRZECZNIE O CO CI CHODZI!!!!!?
No to albo grzecznie, albo z kurwami i rykiem. Nie wiem, czuję się totalnie zażenowany pisząc to. Jebnąłem słuchawką i siedzę wpatrzony w jebaną ścianę analizując co to w ogóle kuźwa było i co chwile przecierając oczy ze zdumienia. I nie, ona nie ma 15 lat….Zaraz stuknie jej 25 lat.

19
35

Komentarze do "Dziwne akcje mojej dziewczyny"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. niewiem i koło huja mi to lata

  5

  0
  Odpowiedz
 3. Ej serio po tej planecie chodzi taki zjeb którego sensem życia jest dodanie pod każdą chujnią tego gówna?!:

  „Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.”

  Tzn ziomek nie bierz tego do siebie ale zajmij się czymś innym bo to ci nie wychodzi…

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Tomek musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

   8

   3
   Odpowiedz
  2. Mnie te komentarz nieustannie rozbawia. Te monotematyczne boty tworzą klimat chujni od lat.

   5

   1
   Odpowiedz
 4. Chujowo ja traktujesz albo ja zdradzasz, dziewczyna nie da sie w chuja zrobic, ale jak faktycznie to nic takiego to to wytlumacz na spokojnie jej. Ja zawsze mojej mowie „wiesz kotku bede musial lecieć wiesz pa”

  0

  2
  Odpowiedz
 5. Piłeś? Nie pisz.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Wal chuja. Do tego się nadajesz a loszki zostaw kumatym

  3

  2
  Odpowiedz
 7. Jest taki starożytny trik, który stosują wojownicy mający jakikolwiek wybór, jakikolwiek wpływ i biorą odpowiedzialność za swoje czyny. Uśmiechają się litościwie, robią charakterystyczny obrót na pięcie i idą w oddalonym kierunku, ponieważ prawdziwi wojownicy przeznaczają swój jakże cenny czas na odnalezienie wartościowych i ukształtowanych ludzi, a nie przeznaczają go na naprawę spranych bań ludzi przypadkowych. Wiedzą, że czyn próby naprawy ludzi nieukształtowanych jest czynem straty czasu, a czyn taki należy serdecznie pierdolić. Końcowo dodam, że prawdziwy wojownik nie poniżyłby się aż na tyle, żeby posiadać partnerkę w wieku 25 lat ponieważ jest ona już zdobyta po czterdziestokroć przez innych prawdziwych wojowników, więc albo tym wszystkim pierdolniesz i znajdziesz sobie dziewczynę w wieku 19-22 lat jeszcze nieskażoną olbrzymią liczbą organów wojowników, albo nie jesteś prawdziwym wojownikiem i jesteś skazany na jebanie po tysiąckroć i kaprysy nic nieoferujących stworzeń malujących sobie codziennie inną twarz umiejących tylko brać, a trzy czwarte swoich rozmów przeznaczających na obrabianie dupy innym ludziom. Wybieraj wojowniku! Aliwederczi Roman 😉

  10

  0
  Odpowiedz
  1. Ktos jej wali minete kiedy ona rozmawia z toba.

   0

   0
   Odpowiedz
 8. A co do 25 to jakoś dużo? Kurwa niektóry kobiety w tym wieku mają 3 dzieci, a Twoja najwyraźniej jest pierdolnięta i koniec. Dymaj, bzykaj, ruchaj i postaw tylko jeden warunek-> zakaz otwierania paszczy w celu innym niż obciąganie(niech je nosem a co 😀
  A i jeszcze jedno jak się nie nadaje to następna a nie interpretować. Co Ty chcesz interpretować? Że jest niedorozwinięta? Nie umie myśleć mózgiem tylko jajnikami? Stary to się już nigdy nie zmieni, daj se siana albo zostań gejem. Cześć

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Dowód na to, że wspolczesni mężczyźni to jednak nadają się tylko na dawców nasienia.

   0

   1
   Odpowiedz
 9. Może jest psychiczna ;x

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jebana kretynka. Rzuć to w pizdu. Miałam takiego jebniętego chłopa, zostaw to czym prędzej, bo staniesz się tak pierdolnięty jak ona.

  5

  0
  Odpowiedz
 11. Bo to okurwieniec jest i zaszyj jej cipe

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Niezbadane są tajemnice ludzkiego umysłu. Każdy wszystko interpretuje wedle uznania. Każdy jest totalnie inny. Nie martw się.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Kolego… weź jebnij tym związkiem póki jeszcze nie jesteś pantoflem z chińskiej pianki gumowej bo tak skończysz zastanawiając się nad jej niedojrzałymi zachowaniami. Znajdź sobie kobietę która emocjonalnie dorosła do związku a jak nie to kup se motocykl 😛 – jest lepszy od każdej baby i nie puści się z innym.

  7

  0
  Odpowiedz
 14. Zajeb jej strzała – to pomaga

  3

  0
  Odpowiedz
 15. Moja rada: zapakuj jej grzyba aż po same yayka.

  4

  0
  Odpowiedz
 16. Takie jazdy teraz? To co dopiero jak sie z nią hajtniesz? To wtedy będziesz miał dopiero przejebane jak w ruskim czołgu, dalszy sens bycia razem powinien być poddany przemyśleniu, inaczej możesz się wjebać w niezłe gówno, coś wiem, o tym mam swoje lata.

  4

  0
  Odpowiedz
 17. Gdybyś zarabiał 36 tysi netto i jeździł mesiem tak jak Ja, patałachu, wiedziałbyś, że takie akcje rzucania słuchawką są zarezerwowane dla Prawdziwych Mężczyzn, takich co to o nich lochy marzą dniami i nocami. Gdyby Pan twój rzucił słuchawką, locha cały dzień rozkminiałaby, co zrobiła nie tak i bała by się ponownie zadzwonić do Pana twojego. A gdyby Pan twój ponownie zadzwonił, jęła by Go kornie przepraszać. A na spotkaniu rzuciła by się do prężnej pały, tak, że byłby to Lesz, wróć, Lodzik Tysiąclecia patałachu…
  A ty, po co ty w ogóle rzuciłeś słuchawką? Co masz ważniejszego do roboty od słuchania swojej lochy? Chyba, że groziło ci spóźnienie na jelcza do Łódzkiego Wydziału Fabrycznego, to rozumiem. Ale przynajmniej powinieneś jej powiedzieć, że kończysz na tym stacjonarnym u rodziców, bo spóźnisz się na tyrę, a na komórce nie masz nic na karcie. Pamiętaj, ty jesteś od słuchania swojej lochy i bycia jej wdzięcznym, że pozwala ci się na siebie powspinać.

  10

  2
  Odpowiedz
 18. Jeśli ma urodziny 5 września to masz przepierdolone, pozdrawiam.

  1

  0
  Odpowiedz
 19. skrajna agrecha, odpuść ….

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Pewnie jest mocno pierdolnięta ,ale prawie jak każda kobieta… 12 lat małżeństwa ,a do tego kilka zwiazkow przed i po i uwierz , że wiem co mówię !
  Aaa i przyzwyczaj się ,że zawsze ty jesteś winny

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Jebnięta. Rzucaj szybko.

  1

  0
  Odpowiedz