Ekologia PL

Jak pies lub owad albo drzewo może być ważniejsze od człowieka? Jak to kurwa jest, po co komu i czemu służy? Powiecie, ze jestem bezdusznym gnojem patałachem itd. ale wolę sto razy pomóc choremu dziecku niż pięciu psom. Wolę żeby wyciąć drzewo i zakopać rów, żeby było bezpiecznie niż ratować jebane drzewo i żabę. Aż żal pisać przykłady i głupotę a znam wiele. Jeden znalazł odchody robaka który zniszczył kilka drzew. Po wycince zgłosił debil, że tam było siedlisko chronionego gatunku jakiś bobek dębowy, który pewnie spadł z plandeki tira. Tak samo było z budową drogi, bo jakiś robak tu spadł i mieszka. Aleja dębowa na krajowej A1 i rów bez sensu zrobiony 30 lat wstecz jak były pola. Na kolizję i wypadki akurat. Może jakiś domek dla much, pajaków? To nienormalne! Lubię przyrodę i zwierzęta ale wszystko ma swoje miejsce i granice rozsądku, góry, skałki, parki, lasy, jeziora, morze itd. Nie dajmy się zwariować kotom, psom, robakom i trawie. Mnie wkurwia hipokryzja obrońców „much” i cała ekologia PL.

65
62

Komentarze do "Ekologia PL"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Admin, mógłbyś zadbać o poziom tej strony. Zacznij od wyrzucenia małpy do zoo, niech tam dokazuje i robi fiki-miki.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ludzie to zwierzęta. Ja wolałbym pomóc 5 psom, niż człowiekowi. No chyba, że to jakaś bliska osoba, ale bądźmy szczerzy, żyjemy w czasach patologii, co drugi człowiek to kłamliwa łachudra.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Uwielbiam jak ludzie używają pewnych wyrazów lub określeń, których nie rozumieją.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jeśli dziecko to dziewczynka to tak, a poza tym psy i koty i inne zwierzęta muszą żyć, a szczególnie pszczoły ale te jakieś kurestwa co wymieniłeś to naperawde mają wykurwione mózgi…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Bo jesteś patałach.Po co pomagać chorym dzieciom,skoro z nich wyrastają takie mendy jak ty?Krzyż na drogę sierściuchu.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Chujnia napisana przez czlowieka o bardzo punktowym i egoistycznym mysleniu, jesli mialbys troche więcej mozgu to bys popatrzył na takie sprawy inaczej, to czlowiek sie wpierdala do natury a nie ona do czlowieka, kazde stworzenie zywe a jakas role do spelnienia bez tego bylaby dopiero totalna chujnia.
  Jedno stworzenie musi wpierdolic drugie aby sie wysrac, a wtedy rosną drzewa ktore wytwarzaja tlen.

  Ludzie szanujcie nature a z takiego powodu z bez tlenu kurwa byscie zdechli w kilka minut, chuj z tego ze zajebia cala kule ziemksa w autostradach, a na kazdy 1,m2 na ziemi dojebia 3 pukty WiFI, bez robaków byscie zdechli i chuj byscie mieli z tych wszytkich technologi..

  0

  1
  Odpowiedz
 8. A może bo człowiek to ścierwo i kurwa

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jestem Mesio. Mam was w dupie, patałachy.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Po chyj pisać cos co napewno wywoła komentarze przeciez dinozaury panowały 135 milionów lat a jednak dziś po nich prawie nic nie ma. Człowiek jest wiec śmieszny i za kosmiczna milisekunde bedzie historia a ta zasmarkana mucha czy inna larwa przejmie stery..na jakiś czas;)

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @ 5, 7 – Macie do wyboru, albo przerywacie to błędne koło i przestajecie mieć w nienawiści innych ludzi pomimo ich złych czynów, albo przyczyniacie się do powstania światowego rządu gdzie wąska grupa ludzi się patrzy na was i śmieje z waszej żałosności i podziałów jakie tworzycie między sobą w nienawiści jeden do drugiego, pomimo tego, że my wszyscy to jesteśmy jedno i to samo.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @6 No to spierdalaj do jaskini polować na zwierza przy użyciu maczugi. Albo żreć korzonki. Czy może korzonki też szanujesz i ich nie zeżresz?

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Moja loszka najbardziej kocha moją potężną i zajebistą faję. Gdy chce mi obciągnąć w parku, przeszkadzają jej komary i muchy. Więc w sumie dobrze piszesz, ale jesteś lamusem i nigdy mojej loszce do pyszczka nie podasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. No jak to dlaczego? Przecież ważniejsza od człowieka jest nie ropucha, ale kasa którą ma się do dyspozycji na jej ratowanie, wiesz ile sałaty na to można wyciągnąć z wszelkich możliwych i dostępnych źródeł i sponsorów prywatnych? Gdybyś podsumował te wydatki, to wyszło by ci że ratowanie jednej glizdy, albo innego jaszczura, przekracza średnią krajową, no bo przecież wszyscy ci co sięją zamieszanie wokół tej sprawy, też swoje wydatki mają i są przyzwyczajeni do życia na odpowiednim poziomie, w domu za odpowiednią cenę, do którego dojeżdżają odpowiednio wypasioną furą.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Ja na odwrót.Wole kase przeznaczyć na głodne kotki niż jakieś chore bachory.

  0

  1
  Odpowiedz
 16. A mnie wkurwia że ludzie to ścierwa. Zwierzęta są spoko

  0

  1
  Odpowiedz
 17. … a dziwnym trafem najwięcej skrajnych ekoterrorystów udziela się w sieci (ani chybi łączą się przez specjalne, zielone Wifi które nie emituje żadnego promieniowania – nie wiem, może używa sygnałów dymnych), siedząc przy swoich laptopach (wykonanych zapewne z drewna – ale tylko pochodzącego z leżących na ziemi gałęzi) nie posiadających baterii (może podłączonych do wiatrowych generatorów?). Jeszcze jedno, Państwo Ekolodzy – jak pokonujecie większe dystanse, na przykład między kontynentami – wpław? Czy balonem? Bo przecież nie samolotem (emisja gazów cieplarnianych na iście zabójczym poziomie) czy statkiem (ileż ropy to pali…).
  … to tyle. W sumie nieskładnie i bez celu;]
  Pozdrawiam!

  1

  0
  Odpowiedz
 18. wszystkie robaczki, żabki itd., mialyby swoje miejsce, gdyby czlowiek nie wchodził na coraz większe obszary. Ogólnie to może wytnijmy wszystkie drzewa, żebyś mógł bezpiecznie jeździć. a zwierzęta wywieźmy na Syberię! o!

  0

  1
  Odpowiedz
 19. kuźwa… niektórzy z was to tępe dzidy są. tylko kużwa pieniądze i własna wygoda. gdyby nie te pieprzone robaczki, drzewka i inne krzaczki to byście nie żyli.

  0

  1
  Odpowiedz
 20. @14- 100% poparcia

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Niektórzy to mega debile! – od kiedy pies jest potrzebny w świecie ?? to ledwo ma łańcuch ekologiczny i pies można spokojnie zaliczyć do szkodników, bo pies jako gatunek juz dawno miał swój koniec, juz dawno przestał zaliczać się do tych potrzebujących przyrodzie, ale „ludź” podtrzymuje ten gatunek i hodujemy te pasożyty w domach, lasach itd. Masz rację, przyroda jest potrzebna, ale wszystko z umiarem i dziwi mnie jedno – dlaczego ludzie aż tak dbają o te psy, jakby sie dymały z tymi 4-nożnymi pedałami ?? Dziwny świat, dziwna Polska.

  1

  0
  Odpowiedz
 22. rzeczywiście ujebać drzewo super.. a potem robi się takie łyse zadupie, że aż patrzeć nie można.. co do tych zwierząt niektórych, w stylu psa, czy ślimaka blokującego tworzenie dróg, to się zgodzę

  0

  0
  Odpowiedz