Jak to możliwe?

Żyjemy w Polsce i cokolwiek by nie powiedzieć – jesteśmy stworzeni do chlania. Tymczasem kiedy zwyczajnie chcę kogoś wyciągnąć na jakiekolwiek spożycie, czy już nawet pomijając sam alkohol teraz wszyscy wolą siedzieć przed kompem czy zgrywać abstynentów i udawać, że wszystko jest w porządku. Ludzie… Obudźcie się. Życie to teraźniejszość więc co wam da zabijanie czasu przed monitorem kiedy możecie choćby spróbować jakiejś alternatywy – chociażby wspomniane chlanie, które jest naszą tradycją narodową. Wszyscy narzekają na wszystko, ale do nędzy nikt nie wpadnie na to by zająć się życiem, a nie udawaną egzystencją w świecie www gdzie i tak gówno osiągnięcie, gówno przeżyjecie i gówno wam z tego przyjdzie. Nasi bracia ze średniowiecza uznaliby nas za skończonych idiotów.

53
104

Komentarze do "Jak to możliwe?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bracia ze średniowiecza palili kobiety na stosie bo sobie ubzdurali, że są wiedźmami. Wprawdzie w Polsce mniej niż na zachodzie, ale jednak. Ale fakt, mnie też wkurwiają ludzie z którymi nawet nie można pójść na piwo bo coś tam.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. alkohol to gówno, robi sieczkę z mózgu

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zgadzam sie, dlatego pierdole kompa (teraz jak pisze to akurat w robocie siedze) i sam pijam se wieczorami przed telewizorkiem!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Haha! „Nasi bracia ze średniowiecza uznaliby nas za skończonych idiotów.”

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Lecz alkoholizm graniem w Tibię.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. stary podzielam twoje zdanie, wkurvia mnie to już całe siedzenie przed netem, poszło by się na dobrą impreze,odprężyło . Noo lol.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Zająć się prawdziwym życiem, czyli uchlać się. Świetnie, naprawdę.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Myślisz że alkohol wszytko załatwi,że to dobrze spędzony czas- o tuż mylisz się,ale cóż… może jeszcze mało w życiu wypiłeś.Alkohol to zguba narodu!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nie byłam świadoma tego, że ktoś podziela moje zdanie na tej chujni. Od czwartku wale klina i jest mi z tym bardzo dobrze. Siedząc tak ze znajomymi, stwierdziliśmy, że faktycznie możemy siedzieć w domu, uczyć się, siedzieć przed tym kompem całymi dniami i nie mieć życia;p możemy też mieć co wspominać na starość, śmiać się, robić melanż i szaleć ;p gorzej jak kiedyś pójdę po rozum do głowy i stwierdzę że nie mam już czego ratować ale to kiedyś, dziś jest dziś

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Wooow… Jak ja Ci zazdroszczę takiego życia. Pijesz alkohol? Niesamoooowite. Jest coś bardziej banalnego? 🙂 Równie słabe jak siedzenie na necie. Prawdziwe życie po chuju. Ile masz lat? Zgaduję że nie za wiele.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Chlać czy posiedzieć na necie? Oto jest pytanie! Obie opcje są równo rozwojowe i tak samo ambitne. Przy alko idzie pogadać z ludźmi, na necie można pograć w gierki. Ot, rozrywka dla motłochu. Autorze, znajdź sobie jakieś hobby. Sport? Idź pokopać piłkę? Nie masz zdrowia? Jedź na ryby? Nie masz cierpliwości? Skocz na kręgle! Tam też można wypić.
  Ludzie…trochę wyobraźni.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Zgadzam się! Picie pomaga uciec. Wkurwiają mnie Ci pierdoleni moralizatorzy, ” abstynenci”. Jeśli szukam dydaktyzmu, to u Lewsia, nie na chujni.
  PS. Autorze, gdzie mieszkasz, wpadnę, to można jakieś 0.7 obrócić 🙂 !

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Bracia ze średniowiecza? A bracia z czasów mieszkania na drzewach? :> Bycie nachlanym jest przyjemne, zwłaszcza z dobrymi kumplami. Ale to tylko pewna część życia. A nie całe życie. Kretynie.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Tak to już jest w tej jebanej Polsce.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Zle trafiles… alkohol teraz nie jest w modzie… najfaniejsze dla gimbusiarni jest palenie „trafki”…

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Głęboka myśl, ja pierdolę…

  0

  0
  Odpowiedz
 18. za idiotów i nierobów

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Panie, same świętoszki w tym kraju, a robić KURWA nie ma komu!!!!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Chlanie jest dla słabych psychicznie frajerów co to sobie z życiem nie radzą czyli debili.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Co prawda to prawda. Wszyscy w tych kompach siedzą i gówno z tego mają.

  0

  0
  Odpowiedz