Jak to pijany umoralnia pijaną

Na sobotniej imprezie doznałem wybitnej chujni. Wybraliśmy się na działkę znajomej, domek, wódka, standard. Podczas, gdy siedziałem już trochę wcięty to znajoma, która przeholowała z alkoholem opadła z sił na moich ramionach. Zrugałem ją, wyprawiłem kazanie na temat braku hamulca do kieliszka. Biedna blondyneczka, dwa lata młodsza ode mnie totalnie nie miała już sił, bezwład. Próbowała mi wytłumaczyć dlaczego tak się upiła, ale była już tak słaba, że przychodziło jej to z trudnością. Żal mi się jej zrobiło, objąłem ją, przytuliłem i próbowałem postawić z powrotem na nogi. Nie myślałem o jakiś chamskim wykorzystaniu jej stanu, nie obmacywałem, nie całowałem, pomimo że jest ona ładna i nawet mi się podoba, przypomina mi pewną osobę. Wyprowadziłem ją do ogrodu, aby pooddychała świeżym, zimnym powietrzem, cały czas musiałem ją obejmować, bo gdy tylko ją puściłem to zaczynała padać na ziemię i musiałem ją wtedy łapać. Wróciliśmy do domku i z powrotem zacząłem pić. Gorzka Żołądkowa, duży kieliszek, bez popitki. Piłem, piłem, piłem i doprowadziłem się do takiego samego stanu jak ta blondyneczka. Wymiotowałem, straciłem film. Kumpel zaczął prawić mi to samo co ja prawiłem owej dziewczynie jakieś dwie godziny wcześniej. Poczułem się jak totalny idiota. Jak ja mogłem kogoś umoralniać skoro sam robię to samo. Chujnia i śrut!

18
63

Komentarze do "Jak to pijany umoralnia pijaną"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jacy z was muszą być debile.Jedziecie na weekend,żeby się napić i odstresować a nie żeby jeden najebany drugiemu najebanemu pierdolił głupoty.Widzę że w ogóle nie wiecie jak powinny wyglądać Nocne Polaków Rozmowy(przy wódce).
  Dzieci

  0

  0
  Odpowiedz
 3. heh dobre, dobre. I po co tak pić bez umiaru. Ludzie, można się napić, ale nie tak żeby zaliczać zgony. Koleżanka rozumiem, ma słaba głowę może nie pić za często, ale chłop powinien się opamiętac i wiedzieć kiedy skończyć. Plus dla ciebie za stosunek do dziewczyny.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. a chuj z tym… młodość musi się wyszaleć za młodu bo jak ktoś nie wyszaleje za młdu to zostaje starym zgorzkniałym skurwysynem

  0

  0
  Odpowiedz
 5. ahahahaha x)

  0

  0
  Odpowiedz
 6. jebani 15latkowie

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Trochę pojebane ale szacun za szczerość 🙂

  0

  0
  Odpowiedz