Jebany Kogut

No kurwa mać, ocipieć można. Mieszkam na pierdolonej, zapchlonej wsi gdzie jebie gnojem a całymi dniami po łąkach zapierdalają krowy a na polach traktory. Na domiar złego w kurniku mamy jakiegoś opierzonego jebanego terroryste. Skubaniec pieje od rana jak pojebany odkąd pamiętam. Na nic się zdało to, że chodziłem do niego, prosiłem żeby zamknął ryj (konkretnie to dziób). Nawet kurwa mu ziarenka słonecznika kupiłem ale kutas jak wył tak wyje dalej. Myślałem ze jak się skończy lato, wczesne słoneczne poranki to się w końcu zamknie. Ale gdzie tam kurwa. Pojebaniec dalej od rana drze morde i mnie budzi nawet gdy kurwa jest weekend a ja chce się wyspać. Mówiłem już ojcu, że zajebie tego koguta jak tak dalej będzie. W odpowiedzi usłyszałem tylko „Jak to zrobisz, to sam będziesz zolił nasze kury” ! Co ja jakiś kurwa kurojebca jestem ?! Dam mu czas do świąt. Jeśli w wigilie mnie nie przeprosi ludzkim głosem to zrobię z cwela rosół. Śrut !

33
66

Komentarze do "Jebany Kogut"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Cóż. Jak już zostało powiedziane – wieś ssie pały. Proponuę zamknąć już te wiejskie tematy. Śrut

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Twoja stara ssie pały. Na wsi jest zajebiście i przynajmniej się coś dzieje a nie tak jak u ciebie mieszczuchu. A co do kuraka, to się nie przejmuj. Wkoncu się zamknie 🙂

  3

  0
  Odpowiedz
 4. może zacznij być kurojebcą, to ci się poprawi na dole, bo na górze już za późno

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie dam się wciągnąc w ten obraźliwy ton. I bez urazy, ale cóż takiego dzieje się na wsi? W mieście macie koncerty, przedstawienia, mecze, imprezy. Całe życie kulturalne i biznesowe to miasto. A na wsi – krowa Ci nasra do studni albo Zenek zajebie hałaśliwego koguta – i to jest to „dzianie się”.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Przenieś się do miasta a jestem pewien że zatęsknisz za wsią ,wiem to bo od 10 lat mieszkam w Warszawie i mam jej kuźwa dość ,hałas i debilni ludzie

   0

   0
   Odpowiedz
 6. co jest na wsi czego nie ma w mieście? tak, na wsi nie ma meczy, koncertów, imprez, przedstawień (a przynajmniej jeśli są, to nie w takim nasileniu jak w mieście), ale za to jest coś, czego nie ma w mieście: spokój proszę ja ciebie, spokój, święty spokój. nie wiem, czy kiedyś będzie ci dane o tym się przekonać, ale jeśli będzie, to zapewniam cię, że kiedyś to docenisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jeśli kurak ma piać jak pojebany to ja moge popierdolić taki spokój oleeeeeeee

  0

  0
  Odpowiedz