Jestem w ciąży

No hej ludziska! Jestem w ciąży, drugiej ale pierwszą straciłam. Przez to wszystko schizuję, boję się ciągle o to, że coś się stanie, że coś będzie nie tak. To już 5ty miesiąc, a ja mam takiego stracha, że prze każdym usg mam odruch wymiotny. A wszystko jak do tej pory jest ok. Ale nie, mnie non stop skręca z obawy o mojego krasnala. Zanim urodzę to osiwieję i w psychiatryku wyląduję chyba!!!

52
64

Komentarze do "Jestem w ciąży"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Będzie dobrze,trzymam kciuki!!!
  najwazniejsze żebyś miała dobrych lekarzy

  0

  0
  Odpowiedz
 3. w sumie to się nie znam, ale myślę że nie możesz się tak stresować bo to też może wpływać na ciąże. wrzuć na luz. Udaj się do jakiegoś dobrego psychologa, napewno coś poradzi, i mowie to bez żadnej złośliwości na serio. Trzymaj się.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. zmuś się do pozytywnego myślenia. Wyobrażaj sobie jak się bawisz z dzidziusiem. Ta jego/jej okrągła uśmiechnięta buźka, pachnące ciałko (dzidziusie tak fajnie pachną :)). Jak gaworzy do Ciebie, woła o jedzonko i zasypia przy cycku :).
  Myśmy też pierwszą ciążę stracili a teraz mamy dwójkę super dzieci. Także głowa do góry i ZMUSIĆ SIĘ do pozytywnego myślenia!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nakręcający się lęk, pisanie w głowie czarnych scenariuszy. Znam to. Podobno to jakiegoś rodzaju nerwica. Myśl pozytywnie, stres na bank nie pomaga dziecku. Głowa do góry i powodzenia życzę.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A gdzie ojciec?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Głowa do góry! Pozytywne nastawienie to podstawa!;)

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jak urodzisz,to też osiwiejesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Dbaj o siebie, staraj się relaksować, nastaw się pozytywnie. Stres nie da Ci niczego dobrego. Wiem, łatwo mi mówić, ale nic więcej nie mogę…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nie martw się, jak jesteś odpowiedzalna i opiekuńcza, nie pijesz/palisz za wiele i nie przyjmowałaś w przeszłości antykoncepcji to na pewno urodzisz ładne, zdrowe dzieciątko. WAŻNA SPRAWA! Dopilnuj, by rodzić na kuckach, moja siostra tak rodziła i szybko poszło. Za czasów mojej 50-letniej mamy kazali w szpitalu leżeć plackiem na łóżku i jej się straszne rodziło, bo mięśnie brzucha nie są przecież tak silne jak męśne nóg, rąk itp. Słyszała, że dobrze rodzić wwodzie. Niemowlak całe 9 miesięcy jest w środowisku wodnym. Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Nastepnym razem uzywaj prezerwatyw.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zapraszam na stronę JESTEM MAMĄ ANIOŁA, wszystkie przeżyłyśmy to co Ty współczuje 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 13. dzieciak urodzi sie z 22 tysiecznym długiem publicznym… brawo

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Trzymaj się mała, urodzisz zajebistego dzieciaka. 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 15. uff, jak przeczytałem tytuł to myślałem że będzie wpis jakiejś 15 co dała dupy za stodołą i nie ma kasy na skrobankę, ale na szczęście się pomyliłem. Nie jestem kobietą i nie wiem jak to jest być w ciąży, a tym bardziej stracić dziecko, ale podejrzewam że to musi być straszny cios dla psychiki, więc to chyba naturalne, że teraz tak się denerwujesz, nie wiem tylko czy ten cały stres nie zaszkodzi jakoś dziecku, ale mam nadzieję że nie i trzymam kciuki

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Zrób jak Kasia W. Doczekaj do porodu i zobaczysz jak będzie. Później „Kochaj albo rzuć” 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Niczego się nie obawiaj, myśl pozytywnie, rozmawiaj z mężem itp. Wszystko będzie dobrze, nie martw się bo Twoje dziecko będzie też takie zmartwione. Pamiętaj tylko o dobru dziecka. Lenard.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Pomyśl lepiej babo na jaki świat „krasnala” przynosisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Trzymam kciuki! będzie dobrze 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Kurwa! Teraz to masz jeszcze spokój 🙂

  0

  0
  Odpowiedz