Jesteś samotny na 99,5%, czyli kobieta o życiu

Jakby tego nie ująć, najbardziej rażący jest fakt, iż do końca życia jesteśmy sami. Ludzie masowo bawią się w kłamstwa, intrygi, biegną po trupach do celu. I jakby nie było, dostrzegają wady tylko w innych, w sobie OCZYWIŚCIE nie. Rozumiem, że wszyscy jesteśmy mesjaszami, poczęła nas dziewica, po prostu męczennicy. O nie, drogi kolego, myślę, że jesteś chuja wart. Idea obudzenia w sobie modnych instynktów, talentów, cech-jest po prostu śmieszna. Naprawdę sądzisz, że jesteś fajniejszy, zabawniejszy, bardziej podniecający, gdy wymyślisz kolejną pijacką historię o libacji za domem pani Łazankowej? Nie piętnuję używek, myśl 'wszystko dla ludzi’ ma swoje racje. Ale nic w zawrotnie dużych ilościach nie wygląda dobrze. Życie po życiu straciłoby swoją magię, tak jak tona tabliczek czekolady, czy hektolitry wódki. Ludzie zapominają, że są zwierzętami stadnymi. A wasze śmiechu warte podążanie do tego, co modne, symulowanie spełnienia miłosnego bądź rozpaczy wszechobecnej… Kogo nie zaczepisz na ulicy, twierdzi, iż jest zabawny, lubi sport, jest orginalny, szalony, wierny, ma swój urok. W życiu szuka partnera pięknego, wysportowanego, zabawnego, szalonego, kochającego i wiernego. Człowieczeństwo powiela idee, chcecie być ludźmi, za których się macie. Taka kolej rzeczy nie istnieje, ludzką naturą jest, że zawsze chce więcej wiedzieć, poznać, zobaczyć. A nie wiedząc czego chcesz, powrócisz do punktu wyjścia, czyli tytułu moich wypocin. Wiem, że od mojej myśli jest wiele odstępstw i niekoniecznie się do nich zaliczam-nie mnie się oceniać. Pozdrowienia ze Śląska.

28
50

Komentarze do "Jesteś samotny na 99,5%, czyli kobieta o życiu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. (pozdrowienia z trójmiasta)

  0

  0
  Odpowiedz
 3. A ja Ci powiem to zależy. Każdy człowiek ma swoje spojrzenie na to jak jest. Są ludzie, którzy nie myslą nawet o 1/20 tego co napisałaś. Oni są szczęśliwi i im nie wmówisz, że są sami tak naprawde. Są ludzie, którzy dopasowują się do takiego stopnia, że ich te tematy nie obchodzą, po prostu. Bo nawet nie mają powodów zeby o tym myśleć.
  I wiesz co jeszcze? Zazdroszczę im. Tak jak pewnie Ty zazdrościsz.
  Bardzo dobrze napisany post, podziw i szacunek. Zgadzam się z tym co napisałaś bo pewnie jeszcze nie pokazano mi tego, że w życiu nie musi być tak popierdolenie. Czekam aż na mnie przyjdzie czas. A tymczasem pozdrowienia z N.G ;D

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nie wiem, po co nam ten link do lastfm. :>

  0

  0
  Odpowiedz