Koniec Polski

Ale mnie chuj jasny strzelił. Jedynym krajem z UE, który nie podpisał jeszcze traktatu, a w zasadzie jego prezydent (bo parlament i inni już by to dawno zrobili) są Czechy. U nas prezydent oczywiście zgodził się na ogołocenie nas z suwerenności. Kolejny rozbiór Polski, tym razem za przyzwoleniem społeczeństwa, które w większości żyje w nieświadomości tego, co się dzieje. Media robią wszystkim wodę z mózgu i tylko nieliczni wiedzą, do czego tak naprawdę teraz dochodzi. Niedługo w Polsce będziemy mieli zero polskiego przemysłu, wszystko zagraniczne i zostaniemy rozkupieni na legalnych warunkach. KUUUUUUUURWA!!! Jak ludzie mogą być tak ślepi i głupi?! Czytać takie bzdety, jak „fakt”, „se”, czy „gazetę wyborczą”. Wszystko podane na tacy i nikomu się nie chce weryfikować tego, co tam jest napisane, biorą to jako swoje zdanie i potem jest, jak jest, czyli gównianie.
CO DALEJ?

19
55

Komentarze do "Koniec Polski"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. to chyba jakaś kpina;] autor posta to chyba członek NOPu i już mu zrobili głowę z mózgu.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. brawo. cieszę się że nie jestem jedyną osobą, która tak uważa. przywróciłeś mi wygasłą już wiarę w ludzi. najgorsze jest to, że jest nas tak mało. większość już dawno uległa manipulacji, medialnej propagandzie. dlatego głosują na po. dlatego ludzie już nie czują sie Polakami tylko europejczykami. to jest dramat dla naszej Ojczyzny. nie o taką Polskę walczyli nasi przodkowie. dostaliśmy od nich w spadku bezcenny dar, który właśnie sami, przez własną głupotę spisujemy na stratę. dar, którego, jak sie okazuje nie potrafiliśmy uszanować, o którego i tak nigdy nie dbaliśmy jak należy. to co oni wywalczyli heroicznym poświęceniem, latami wojen, litrami krwi, my, ich spadkobiercy oddajemy łatwą ręką. traktat lizboński nazywam 5-tym rozbiorem Polski. przykre, ale prawdziwe. przykre i niezrozumiałe przez naszych rodaków, którzy są święcie przykonani że czynią słusznie. branicki, rzewuski i potocki, dziś powszechnie potępieni, myśleli dokładnie tak samo. polskie społeczeństwo zachłysnęło sie unijnym kapitalizmem tak samo jak sarmaci złotą wolnością szlachecką. już niedługo nie będzie Polski. znikinie z mapy podobnie jak w 1795r. wraz z wprowadzeniem w życie postanowień traktatu lizbońskiego. zniknie z mapy, bo w sercach Polaków już dawno jej nie ma. miejsce Ojczyzny zajął pieniądz i chęć zysku. pytasz sie co dalej? odpowiem Ci. My, nieliczne jednostki, które wciąż czują sie związani z Polską, które pomimo powszechnego zaślepienia widzą niebezpieczeństwo dla niej, musimy trzymać się razem i walczyć o to, aby to „dziedzictwo kulturowe, duchowe i narodowe jakim jest Polska” przetrwało. dzisiaj autor zacytowanych przeze mnie słów, patrząc na to co sie dzieje z jego ukochanym krajem, przewraca się w grobie, a raczej w Krypcie Watykańskiej. coraz mniej jest prawdziwych Polaków..

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Pan wyżej komentujący jest patriotą? Czy nacjonalistą? bo jeżeli patriotą jak niby z ogólnego przekazu wynika, to powinien pan się kierować dobrem ojczyzny. A czy drogi pan chujowicz uważa że odcięcie się od Europy wyjdzie nam na dobre? USA wymiękające wobec nacisków Kremla, ciągle rosnąca potęga zarówno gospodarcza, jak militarna Chin, terrorystyczne zapędy bliskiego wschodu. Czy drogi pan nacjonalista uważa, że, nie oszukujmy się niewiele znacząca (Zarówno gospodarczo, jak i militarnie) Polska sama poradzi sobie sama w takim światowym układzie? Wątpliwa jest w przyszłości pozycja zjednoczonej Europy, a co dopiero wymęczonej przez sąsiadów, pierdolony komunizm i współczesną korupcję Polskę. Zapewniam pana chujowicza, że traktat lizboński nie odbiera nam suwerenności, a jedynie nieco upłynnia nasze stosunki z resztą Europy. Ja jak najbardziej czuję się najpierw Polakiem, a następnie europejczykiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dramatyzujesz koleś.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. „terrorystyczne zapędy bliskiego wschodu” haha, zadaj sobie kolego pytanie skad ten 'terroryzm’ wynika…

  0

  0
  Odpowiedz