Koszt OC

Ceny OC w Polsce ( zwłaszcza dla młodych kierowców) to jest jakaś kpina. No kurwa mać, zda człowiek prawko i chce sobie kupić samochód, którym nie będzie strach wyprzedzić roweru ( przykładowo honda accord z silnikiem 2.0 czy 2.4 ), a tu kurwa proponowana składka OC nawet do 3 tysięcy. Stety lub niestety jest to po części wina młodych kierowców, bo co rusz słyszy się o owiniętym wokół drzewa BMW które miało ponad 150 koni itp. Ale mimo wszystko to trochę zniechęca, bo tyle dopierdolą za OC, a gdzie koszta na naprawy tudzież serwis i tankowanie przy dzisiejszych cenach za litr ?

3
6

Komentarze do "Koszt OC"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wpis kończymy kropką, a nie znakiem zapytania.
  Pan Grammarnazi

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Panie, a cukier, owoce i ziemniaki to nie drożeją? Niedługo bimbrownictwo przestanie być opłacalne i to też jest dramat.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Bardzo dobrze robią. Chcą się gnojki rozpierdalać swoimi gratami, to niech bulą krocie. Co rusz w moim mieście widzę przejeżdżające E36 ledwo trzymające się kupy i piłuje taki Sebix do odciny myśląc, że komuś tym zaimponuje. Ale selekcja naturalna zrobi swoje.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Po nawiasie otwierającym nie stawiamy spacji, przed nawiasem zamykającym podobnie.
  Przed znakiem zapytania nie stawiamy spacji.
  Na chuj Ci taki silnik, jeśli zesrasz się nie mając dwustu koników, to płać duże OC, kurwa jego wte i nazad.
  Pan Grammarnazi

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Skończ pieprzyć, że to wina młodych kierowców jeżdżących BMW. Owszem, większość z nich ma graty ledwo trzymające się kupy, ale do kurwy nędzy, jeśli ktoś jeździ jak idiota, to nawet Seicento się rozpierdoli. Sam po zdaniu prawka jeździłem pożyczonym od brata Audi A8 3.7 V8 280 KM i jakoś żyję. Więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Ukradłem krokodyla i pije jabola. Czekam na dalsze instrukcje od Pana mojego – Mesia.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Nie marudź. Cena wynika z kalkulacji ryzyka. Młodzi kierowcy zapyerdalają jak upośledzeni i powodują statystycznie więcej wypadków i kolizji. Być może ty jeździsz jak jakaś babcia na prochach nie przekraczając 50kmh ale to niczego nie zmienia. Płać i płacz.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Dzisiaj młodzieży się w chuju przewraca. Dawniej młodzian dostawał jako pierwsze auto pierwsze lepsze piździdło o pojemności max 1.0 litra i się cieszył, że ma czym dupę wozić. Dzisiaj to kurwa każdy gówniarz audi lub bmw pożycza od tatusia i wielki kurwa pan, a potem płacz, że rozbita fura, bo się chciało pokazać kolegom, że jest się niczym Vin Diesel. Wcale mi ich nie żal, dla mnie mogą dopierdalać nawet 10 koła za OC dla takich debili.

  1

  0
  Odpowiedz