Kraje arabskie

Wkurwiają mnie kobiety w krajach arabskich. Już nie wspominam o tamtejszych facetach bo to szkoda moich nerwów, ale strasznie denerwuje mnie biernośc tych kobiet. Zrobiono z nich niewolnice w ich własnym kraju, a one się na to godzą, są kurwa zadowolone. Narzuta na głowę i dawaj! Rozumiem, że one są zastraszane, bite i w ogóle, może nawet nie mają dostępu do edukacji, ale serio nie ma tam ani jednej inteligentnej?? Niech się postawią troche, wyjdą na ulice zrobić strajk no nie wiem… Pisząc ten post doszłam również do wniosku, że to nie tyle te biedne kobiety mnie wkurwiają, co świat, który nic z tym nie robi. Chociaż w sumie nawet jak ktoś by im chciał pomóc, to one i tak by to miały w dupie, bo koran itd. itp. i kurwa mąż jej strzeli w ryj i jej się odechce pomocy. No po prostu sytuacja w tamtejszym regionie nie daje mi spać po nocach. Niby XXI wiek,a tu…

50
109

Komentarze do "Kraje arabskie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Gdyby zrobiły zbiorowy strajk to by ich zastrzelili lol ale też myślę że trochę przesadzają.

  0

  2
  Odpowiedz
 3. Tak powinno być na całym świecie, nie widze nic w tym złego. Pozdrawiam mężczyzna 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 4. „serio nie ma tam ani jednej inteligentnej??”

  To nie jest kwestia inteligencji, tylko mentalności. Tak są od małego nauczone, mają nieodwracalnie wyprane mózgi, a jak komuś się mentalność ukształtuje, to ten ktoś już jej praktycznie nie zmieni. A wiesz co spotyka te inteligentne? Opowiem Ci coś. Znam babę, która o okolicach II wojny (dokładnych lat kiedy to było nie znam) była wychowywana i chodziła do szkoły przy jakimś klasztorze. W efekcie wyrósł z niej, klasyczny moherowy beret. Gdy dorosła i miała rodzinę, rządziła w niej tak samo twardą ręką jak siostrzyczki w klasztorze, przy którym się wychowała. I podobnymi metodami. W ten sposób wpoiła to samo swoim dzieciom i wnukom. Jedna córka się próbowała wyłamać. Miała widocznie więcej inteligencji. Więc była odpowiednimi metodami karana za wszelakie nieposłuszeństwo. Oprócz tradycyjnego i chyba każdemu znanego wpierdzielu po dupie, miała np. golony na łyso łeb. I tak do skutku. Owszem, nie do końca skutkowało, ale i tak takie wychowanie poskutkowało tym, że daleko od mamusi nie odleciała. Widzisz, w islamie też tak jest, tylko metody są brutalniejsze, takie jakie kościół stosował w średniowieczu. I całe społeczeństwo tak żyje, więc dzieci nie widzą tego, że można żyć inaczej, bo wszyscy żyją tak samo (podobnie piorą mózgi systemy totalitarne), co potęguje skuteczność ogłupiania. Kobieta przeze mnie tu opisana, gdyby było średniowiecze gdy ją wychowywano, też by chętnie stosowała takie metody wobec własnych dzieci i wnuków. Na szczęście w Polsce drugiej połowy XX wieku się już się nie dało. Jak więc widać fanatyzm może pojawić się i narobić szkód wszędzie i inteligencja nie ma tu nic do rzeczy. Wystarczy stworzyć mu dobry grunt do rozwoju. Muzułmanie nie są wyjątkiem. U nich to tylko bardziej widać w kontraście z Zachodem.

  „Pisząc ten post doszłam również do wniosku, że to nie tyle te biedne kobiety mnie wkurwiają, co świat, który nic z tym nie robi.”

  Bo nic nie da się zrobić (pominąwszy to, że świat z wyrachowaniem dba o swój interes i reszta go nie obchodzi). Ludzie, którzy są już ukształtowani, właściwie się już nigdy nie zmieniają, lub są to znikome zmiany. Dla nich jest już za późno na zmiany. Z tego powodu jedyną skuteczną metodą byłoby wybicie wszystkich muzułmańskich dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia, by młodsze dzieci można było wychować w normalnych warunkach (na marginesie, dla tych kobiet, to co tam się dzieje jest normalne -wszystko jest względne…) -wpoić im inną mentalność, zanim nasiąknęły religijnymi bredniami. A tego przecież nikt nie chce, bo przecież to także ludzie. Zresztą islam jest dziś w miejscu, w którym chrześcijaństwo było w średniowieczu. To jego „ciemne wieki”. Z upływem czasu (długiego czasu) ta religia ewoluuje. Prawdopodobnie jak chrześcijaństwo ewoluowało, czyli na lepsze. Wszystkie religie ewoluują, bo to ludzki twór. Pozostaje mieć nadzieję, że może kiedyś w końcu ludzie zmądrzeją na tyle, że w końcu odrzucą wszelkie religie, bo nic dobrego one nie przynoszą. A póki co trzeba pogodzić się z losem, bo nic nie wymyślimy. Mi się też nóż w kieszeni czasem otwiera, jak na to patrzę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Wierzcie dalej w allachy dupachy czy inne natanki a napewno sytuacja kobiet się polepszy, te zgwałcone nie będą osądzane o seks przedmałżeński, a zboczeńcy napewno zostaną osądzenie. Ustanął wszelkie zamachy bombowe, ucinania głów i inne. Religia pokoju w natarciu kurwa!

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Ta łatwo się mówi postaw się… Gazet nie czytsza? jedna sie postawiła i ja podpalili! co Ty myslisz że to Polska?? wyjdzie na ucile pogada sobie bez konsekwencji? Jak jestes taka mądra i odwazna to zamiataj tam jako „wolontariuszka” i wskaz im dobra drogę.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Nie rozumiem w ogóle sensu zamieszczania takiego postu. Taka jest tam kultura i tyle. Po co się im w to wpierdalać. Może tym babom wcale tam nie jest tak źle. Bardziej bym się martwił sytuacją kobiet w Polsce. A co do XXI wieku, to z tego co się nie mylę, wg ich kalendarza tam jest chyba XV wiek a mają już np. samochody, gdzie u nas wtedy jeździło się na koniach 🙂

  1

  1
  Odpowiedz
 8. chcesz wiedzieć, dlaczego one nic z tym nie robią? Bo im się żyje ZNACZNIE lepiej, niż europejkom. Są chronione przez swoich ojców, a potem mężów; czyste, bez chorób, bo nie puszczają się na lewo i prawo jak polki, nie są traktowane jako obiekt seksualny a ich nagość nie jest sprzedawana na każdym kroku. W końcu w gospodarstwie domowym są PANIAMI, które wykonują najważniejszą dla społeczeństwa funkcję – wychowanie dzieci. A europejki są tylko bezpłodnymi seks-zabawkami w rękach mężczyzn, do tego muszącymi zarabiać na własne utrzymanie pracując za marne grosze. Nie mają nic do powiedzenia, a ich największym osiągnięciem jest danie dupy menelowi po ogólniaku, zaciążenie i samotne wychowywanie 2-3 dzieci w totalnej patologii. Rozbite rodziny są nie do pomyślenia w społeczeństwie arabskim

  2

  1
  Odpowiedz
 9. No tak.Bo tam tylko faceci są pojebani a one-to bjedne ofjary samczego bestialstwa.A nie przyszło ci do łepetyny,że one są równie poj…ane jak ich samce?Może jest konieczne aby nosiły te swoje zawawoje na całym ciele? Hę???

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Jedyna rzecz,za którą szanuję islam.Tam nie ma takich kurew jak u nas.

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Tylko się nie popłacz… Mało wiesz i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Tak powinno być , babę powinno się trzymać króciutko a jak nie słucha to karać batem! A tak poważnie to jesteś nie źle ograniczona, strajk hahahah:D

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A nie pomyślałaś, że być może im właśnie tak jest dobrze?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Widzę nie masz pojęcia o ich kulturze . Myślisz że one muszą zakrywać twarz pod karą śmierci? Nie! Taka jest presja społeczna. To tak jak w Polsce nie ma prawnego nakazu picia ale jak ktoś przyjdzie na imprezę sylwestrową i chociaż symbolicznie nie wypije to jest uznawany za dziwaka. Przecież w krajach muzułmańskich są kobiety chodzące z odsłoniętą twarzą i wszystkie tak mogą robić, ale nie chcą bo do tego są przyzwyczajone. Twój brak wiedzy na ten temat wzbudza niesłusznie emocje. To tak jakby indianka z jakiegoś plemienia z amazonii czy afryki, żałowała polek że chodzą z zakrytymi cyckami. Mieszkam w Anglii i tutaj na pewno nie ma kary śmierci za chodzenie z odkrytą twarzą a wiele muzułmanek tak chodzi. Obejrzyj sobie filmik Inside Saudi Arabia jeśli znasz angielski albo znajdź taki film z tłumaczeniem.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. A ja kiedyś w Tunezji poznałem studentki… Były miłe, normalne i niezakapturzone. Władały świetnie angielskim i francuskim. Lubiły zaszaleć… Byt kształtuje odbyt i vice versa, kolego!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Rozmawiałaś kiedyś z którąś z tych kobiet?. Masz lewacki obraz serwowany przez europejskie media. Wyobraź sobie, że kobiety w tych krajach są równie szczęśliwe co u nas. Mają tylko inny system wartości. Nie znaczy, że gorszy lub lepszy niż nasz. Kraje arabskie wielu osobom kojarzą się z Islamem itp. Ludzie żyją tam normalnie. Będąc np w Indonezji, jednym z najbiedniejszych, islamskich krajów świata czułem się dużo bezpieczniej niż w katolickiej Polsce, gdzie za krzywe spojrzenie można dostać w twarz. Nie widziałem nieszczęśliwych kobiet. Biedę owszem, ale nie zapijaczoną patologię jak u nas.

  1

  1
  Odpowiedz
 17. @7 – czy żuje się lepiej? Nie wiem, ale racji trochę to dalej masz. Zobaczcie jak tam dużo dzieci się rodzi, a u nas??? Każdy do 30. czeka, a potem nie może, , , ,

  0

  1
  Odpowiedz
 18. z tym strajkiem to mi sié przypomina jeden amerykanin co byl w Oswiécimiu i te sié zastanawial dlaczego jak zydow mordowali to nie mogli jakiegos strajku urzádzic. Mnie wkurwiaja te opakowane buki w anglii gdzie wolnosc juz jest i na wlasne zyczenie sie tak ponizaja.. Kraje arabskie to stracony czas..

  0

  0
  Odpowiedz
 19. A rozmawiałaś kiedykolwiek z jakąś muzułmanką?

  0

  0
  Odpowiedz
 20. odwala ci na mózg kobieto !!!
  jak nie spisz po nocach to się puść,zazar lepiej zaśniesz

  0

  0
  Odpowiedz
 21. „A tak poważnie to jesteś nie źle ograniczona, strajk hahahah:D”
  A ja widze, że ty jesteś „nieźle” ograniczony ortograficznie 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Wasze kobiety są dla was polem uprawnym. Przychodźcie więc na wasze pole, jak chcecie, i czyńcie pierwej coś dobrego dla samych siebie.
  Koran 2:223
  A tak na serio to zobacz sobie filmiki ze strajków muzułmanów w UK gdzie te ‚biedne’ zamaskowane muzułmanki wyrzucają reporterce że jest naga i próbuje tym uwieść mężczyzn. Gdybyś kazała takiej zdjąć to przebranie ninja to pewnie wydrapała by ci oczy a nie była wdzięczna za uwolnienie z kajdan islamu. Inna sprawa to że tamtejsi ‚mężczyźni’ to zboki, więc gdyby kobiety nie chodziły pozakrywane to gwałty na ulicy zdarzały by się co 5 min. Co prawda to wina tego zasłaniania, bo oni nie są przyzwyczajeni od dziecka do widoku kobiety pod postacią czarnej zasłony, więc nawet widok odkrytej twarzy to dla nich nagość i już są podjarani nie mówiąc już o dekolcie. Ciekawe że w programach przyrodniczych nikt nie wspomina o gwałtach w wioskach indiańskich gdzie kobiety chodzą z gołymi cyckami.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Widzę, że ten post został napisany z stereorypów a nie z wiedzy na ten temat.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Stara,drap się po swojej cipe…

  0

  0
  Odpowiedz
 25. A co cię do chuja wafla obchodzą jakieś Araby z czarnymi dupami?

  0

  0
  Odpowiedz